Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
nuntisunya81 napisał(a):...................

easy russian napisał(a):Chodzę teraz obolały od kilku dni - prawdopodobnie pęknięte żebro . Spadłem zmęczony z drabiny . Winna była drabina ? ten mój upadek ma mi o czymś powiedzieć . Jest rodzajem bezpiecznika . Już pomógł mi nieco inaczej spojrzeć na kilka spraw .


Przyganiał kocioł garnkowi...
Spadłeś z drabiny bo byłeś nieuważny i zmęczony.
Reszta to nadinterpretacja - upadek nie potrafi mówić więc o niczym Ci nie chciał powiedzieć.
Ale twój umysł spersonifikował upadek i nadał mu cechy - mówiący pomagający bezpiecznik
;-)
To zabawne.
Twój upadek spowodował zawirowanie w czasoprzestrzeni powodując uśmiech na mojej twarzy, który z kolei mi powiedział, że wszystko jest ok ;-)

" Nie śmiej się bratku z cudzego wypadku " :D

Zabawne jest to ,że sam spersonifikowałeś wypadek . Ja o niczym takim nie pisałem . Czy kontrolka oleju w samochodzie jest Bogiem ? Osobą jakąś ? - a jednak potrafi nam coś powiedzieć - nieprawdaż ? To tylko tyle - zdarzenie jest jakimś znakiem , echem czegoś ... Jak umiemy patrzeć na znaki widzimy wiele więcej http://www.youtube.com/watch?v=anEOdkmxTcE

Dobrego dnia !!
easy russian
 
No właśnie chodzi o to, że to nie wypadek nam coś mówi a nasz umysł.
I nie śmieje się z twojego wypadku tylko z tego co mi się dzięki "niemu" pojawiło w "mojej" głowie

:D
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
Obowiązki

Nie ma innej drogi, nie ma innej drogi, nie ma innej drogi, osiągnięcia duchowej doskonałości niż wypełnianie swoich właściwych powinności, odpowiednich dla twojego poziomu duchowego rozwoju” – jeśli masz rodzinę, to wypełniaj obowiązki wobec rodziny itd.

„O wiele ważniejsze jest wypełnianie swoich obowiązków, choćby źle – niż cudzych perfekcyjnie”


Obowiązki - http://www.youtube.com/watch?v=XHjy2C1S9OY&feature=plcp


- To bardzo ważne, aby współpracować, ponieważ to wszystko wokół to Żiwatmy - takie same jak my.
- Jeśli ich ewolucja przyśpiesza jeśli one nam służą, to one są zadowolone, że mogą nam służyć.

- Trzeba być po prostu wdzięcznym i...
- pomagać im w ewolucji, to wtedy one wiernie będą służyć.
- I duchy służebne i Bogowie są zadowoleni.
- Bogowie przyśpieszają swoją ewolucję wypełniając swoje obowiązki.
- Pamiętacie: - "O wiele ważniejsze wypełnić swój dług samodzielnie...".
- Dlatego jeśli Oni wypełniają swoje obowiązki...
- Na przykład Oni są odpowiedzialni za naszą ewolucję - Prawda?
- Jeśli my mówimy: - "A my jesteśmy gotowi przyjąć Waszą pomoc, aby przyśpieszyć naszą ewolucję"...
- to wtedy Ich ewolucja przyśpiesza
- Prawda?
- I Oni są zadowoleni, że mogą nam pomagać.
- To są relacje wzajemne, tak jak różne organy - jeden drugiemu pomaga...
- I dlatego my musimy stanąć na prawidłowej pozycji względem całego stworzenia.
- Jeśli my równocześnie przyjmujemy pomoc, którą okazują nam inni i oni z tego powodu są zadowoleni...
- Tak i my powinniśmy wypełniać swoje obowiązki względem przyrody.
- Wtedy ewolucja idzie pełną parą - to jest prawdziwe życie.
- Większość ludzi dziś nie rozumie swoich korzyści, oni nie rozumieją, że należy umieć i przyjmować...
- oni nawet nie wiedzą, że ta pomoc dla nich już jest w pełnym zakresie.
- To bardzo proste, wszyscy widzicie...
- Na tej planecie żyje mnóstwo istot - od prostych, aż do złożonych...
- I wszystkie te istoty - wszystkie mają zabezpieczone, po pierwsze...
- Środowisko przyrodnicze w którym mogą żyć...
- pożywienie - wszystkie mają zapewnione, możliwość rozmnożenia.
- Jawnie widać, że ktoś się o to troszczy - Fakt?
- Jakich jeszcze potrzeba dowodów?
- Popatrzcie na kwiaty polne, nikt ich nie sieje, nie kosi - Kto się nimi opiekuje?
- Popatrzcie na ptaki - wszystko mają zapewnione.
- Wszystkie żywe istoty mają wszystko zapewnione, popatrzcie na świat - A wy co, nie należycie do przyrody?
- Czyli o wszystkich "ktoś" się troszczy, a o was nie?
- A wy przyjmujcie to po prostu i będziecie mieli wszystkiego pod dostatkiem.
- I środowisko do przeżycia, i pożywienie i możliwości rozmnożenia - wszystko.
- O co się nam tu martwić...
- To rzeczywiście funkcjonuje.
- To nie są jakieś bajki.
- Jeśli my przyjmujemy służbę wszystkich istot i...
- równocześnie służymy im - to my dostajemy wszystko.
- Nie trzeba się o coś martwić, wszystko dostaniemy.
- Mi tatko zawsze tak mówił: - "Synu, będzie dzień, będzie jedzenie"...
- nie trzeba się tym zadręczać - wszystko będzie.
- Nie mówię o tym, żeby "założyć ręce" - próżnować...
- Ja powinienem swoje obowiązki wypełniać na 100% w stosunki do "większej całości" i wtedy będę miał wszystko.
- I tak jest w rzeczywistości - cała przyroda wam to udowadnia i...
- ja swoim życiowym przykładem pokazuję, że tak rzeczywiście jest.
- Ja na przykład nie myślę czym mam się zajmować...
- Ja wiem, że powinienem wypełniać swoje przypisane obowiązki.
- Jeśli ja z pomocą Zdrowo Myślenia - z pomocą sukcesu nie dopuszczam błędów - to u mnie wszystko jest.
- Dosłownie - wszystko czego potrzebuje do ewolucji, to mam.
- Ja nie myślę: - "O to, tamto jest mi potrzebne..." - ja w ogóle o tym nie myślę, ale to wszystko mam.
- To co mi jest niezbędne, to to dostaję - ja nawet nad tym nie rozmyślam, a to jest.
- Dlatego, że to wszystko jest kontrolowane przez Naszych Bogów i Przodków.
- Jeśli ja uczciwie, szczerze nie chcę dla swojej korzyści "wykręcić" się z danej sytuacji, lecz...
- szczerze wypełniam swoje obowiązki, to wszystko mi dają.
- Ja jeszcze powinienem prawidłowo to przyjmować - Oni nam wszystko dają, wszystko jest.

- Wszystkie żywe istoty tak żyją - Fakt? - Fakt.
- Tak jest rzeczywiście, tylko należy to czynić prawidłowo.
- Trzeba sobie uświadomić, że to wszystko kontrolowane jest przez Naszych Bogów i Przodków.
- Trzeba umieć korzystać i z ołtarza, i z pomocy duchów domowych(służebnych), oraz znać swoje obowiązki.
- Jeśli ja przejawiam Zdrowo Myślenie, tzn. nie błądzę - czym większy błąd, tym gorzej...
- Lecz jeśli ja "dążę" prosto do Boga...
- Tj. Jeśli moje plany są takie same jak plany Wszechmogącego - to mi się uda na 100% - Prawda?
- Lecz jeśli ja popełniam błędy, to wtedy nic mi się nie uda...
- Ja rozumie, że dla mnie lepiej jest "tak"...
- Inni dumają - "Nie ja chcę o tak, to przyniesie mi korzyści" - "Nie ja chcę o tak, tak będzie lepiej"...
- A ja mówię - "Ja nie mam kwalifikacji, ja nie wiem czego mi tak na prawdę potrzeba"...
- Ja czuję, że "to" w rzeczywistości mój "zadek", a moja "głowa" ot tam...
- Dla mnie lepiej, żebym korzystał z "tamtej głowy" - to też "moja głowa", przecież jestem częścią przyrody...
- Bogowie i Przodkowie to "moja głowa" - jakie Oni mają doświadczenie? - Moje indywidualne doświadczenie i Ich doświadczenie? W czym moja wygoda? - Mi wygodniej wykorzystać Ich doświadczenie.
- "No Bogowie i Przodkowie niech was głowa boli, czym mam się teraz w ciągu tych kilku minut zajmować - Ja nie wiem, nie mam takich kwalifikacji - tym bardziej przez dzień, przez dwa - nie mam kwalifikacji - A Wy wiecie".
- Tj. moja lekcja - i raz wszystko się "wyrównuje" i mam wszystko i wszystko się udaje.
- Jeśli ja zacznę rozmyślać - "A ja chcę, o tym się zajmować" - i zacznę planować - to wszystko się nie uda.
- Jak Nasi Przodkowie mówili: - "Chcesz rozśmieszyć Boga? - Opowiedz mu o swoich planach na jutro".
- Tak się rzeczywiście dzieje - Wy planujecie jedno, a dostajecie drugie.
- Naszym zadaniem jest po prostu nakierowanie się na "prawidłowy kurs".
- Wtedy pomyślność będzie we wszystkich sferach życia.
- To takie proste, a ludzie tego nie rozumieją - wszystko "leży na wierzchu".
- Cała przyroda tak żyje, a ludzie jakoś nie.
- Wszyscy opierają się na zarozumialstwie i narzucają innym swój punkt widzenia.
- Kiedy wszystko "jest podane jak na tacy".
- Chcesz osiągać sukcesy w życiu - korzystaj z praw - wszystko leży "pod nosem", nikt tego nie ukrywa... - wsio.
- Ooo - czego w "szkole" warto się nauczyć...

Ktoś powiedział - ”Polak potrafi”
On uwierzył, bo wiarę miał
Ojczyznę i Boga w sercu
A dłonie jak stal
Ktoś pokazał drogę do celu
On poszedł, tak jak stał
Z ojczyzną i Bogiem w sercu
I zdobył, co chciał
Polak potrafi, Polak umie
Polak nie zginie w tłumie
Polak ponarzeka i zaszlocha
Ale jaka by nie była, Polskę kocha.

Ot i wszystko…

Obrazek
Avatar użytkownikasiemargul Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 119
Dołączył(a): 29 mar 2012, 16:41
Broda - http://www.youtube.com/watch?v=kyBmyd5bOb8&feature=plcp

- I.A. Głoba - Odpowiedzi na pytania.
- Pytanie 9: - "Aby broda rosła równomiernie, należy ją "pielęgnować" nie tylko na fizycznym poziomie, ale i na pozostałych. Jak to prawidłowo wykonać?".
- W Wedach pisze, że każdy włosek brody łączy nas z Konkretnym Przodkiem...
- Naszego Wielkiego Rodu, który żyje w Światach Javi, Navi, Słavi i Pravi.
- W związku z tym, jeżeli jakichś włosków nie ma...
- tzn. broda rośnie nierównomiernie - oznacza to, że występują jakieś "braki"...
- we wzajemnych relacjach z konkretnymi Przodkami oraz konkretnymi Bogami.
- Trzeba prawidłowo zrozumieć, że daną sytuację należy...
- uregulować na trzech poziomach egzystencji Mojego JA...
- i jeżeli ktoś wie jak to wykonać na poziomie fizycznym, to na poziomie Navi trzeba działać tak...
- Trzeba pamiętać o krewnych znajdujących się w Świecie Nawi.
- Należy im przynosić dary na rodowy - domowy ołtarz...
- i w ten sposób odbudowywać wzajemne relacje z nimi.
- Wy podczas takich obrzędów i rytuałów poczujecie, że...
- Oni są na was za coś obrażeni...
- Możliwe, że wy zrobiliście coś dla nich niewystarczająco...
- aby wasze rodzinne relacje były "krzepkie".
- Dlatego niezbędna jest skrucha przed krewnymi przebywającymi w Navi.
- Krewni przebywający w Słavi - tj. Bogowie którzy "wytrenowali" swoje Ciało Divie(ono wzrasta dzięki zwycięstwom etyczno-moralnym - należy żyć według Praw Przodków)...
- Będą mieli z wami lepsze relacje jeśli wy będziecie przynosić im dary ofiarne na domowy ołtarz i sławić...
- tj. "sławić ich siłę" - działać zgodnie z ich wolą...
- nakierowaną na waszą duchową ewolucję i na "rozkwit" Waszego Rodu.
- To samo odnosi się do krewnych ze Świata Pravi.
- Wiadomo, że Triglav rządzący Światem Jawnym(Javi) to...
- Bogowie Pravi - Swaróg, Świętowit, Pierun.
- Należy również z Nimi ustanowić wzajemne relacje.
- Tak samo jak z Rodem Niebiańskim - Całym(Jedyny i Pod Wieloma Postaciami równocześnie)...
- Jako Bogiem łączącym w Sobie Wszystko i Wszystkich.
- Kiedy te wzajemne relacje na poziomach Javi, Navi, Słavi i Pravi będą "ulepszone"...
- wtedy i "anteny" łączące nas z Bogami będą gęstsze.
- Możecie zadawać pytania na stronie - vk.com/rodobogie.
- Kanał na YouTube - youtube.com/user/rodobogie.


Ołtarz - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DF2I9Hv-ajA

Ołtarz – Uczestnicy projektu Rodoboże pomagają tym, którzy „przebudzili się” i skierowali swoją uwagę w stronę Rodowych Bogów, jako przejawu Wszechmogącego Rodzica w obrazie Rodowych Przodków, Rodowych Bogów i Bogów Kontrolujących w tym przypadku Materialny Świat w którym teraz żyjemy – nawiązać z Nimi "kontakt" można z pomocą Rodowego Ołtarza, bądź po prostu po przebywać pośród przyrody. Słowo przyroda mówi samo za siebie: - „To Wiano Roda, Prarodzica”. Dana nam jako dar dla przyspieszenia naszego duchowego rozwoju i dlatego, abyśmy mogli jak do rodzonej mamy zwracać się w potrzebie i żeby ona poprosiła „Ojca”, żeby on wypełnił – powiedzmy tak – nasze nadzieje i marzenia. Należy zrozumieć, że my nigdy nie powinniśmy o nic prosić. W „Welesowej Księdze” napisane jest: - „My nigdy Rodzimych Bogów o nic nie prosimy, gdyż my Ich sławimy, dlatego jesteśmy Słowianami”. Dlatego w Naszej Tradycji do Boga nie zwracamy się z prośbami. Porównać to można do tego, żebyście wy sami(będąc dziećmi) zwrócili się z prośbą do swoich rodziców, aby oni czasem pierwszego września nie zapomnieli kupić wam książek, ołówków, długopisów i zeszytów do szkoły. To oczywiste, że rodzice już dawno to wszystko przygotowali, i nie ma sensu wątpić w ich Zdrowo Myślenie, a tym bardziej jeżeli chodzi o Bogów, którzy są o wiele „wyżej” od nas w ewolucyjnym rozwoju. Dlatego my Ich sławimy. Swoim sławieniem staramy się okazać swoje uznanie, szacunek i radość z tego, że jesteśmy wnukami i dziećmi Bożymi, którzy według praw prędzej, czy później przejdą drogę ewolucji i staną się co najmniej podobni do otaczających nas Gwiazd, Słońc, Planet i Galaktyk jakimi dziś są Rodzimi Bogowie.

Można wyjść na Przyrodę i skierować się do niej swoimi słowami, można również wykorzystać starodawną wiedzę, starosłowiańską, która nazywa się Mantry. To najbardziej efektywne „wypowiadanie” dźwięków, przy pomocy śpiewu. W taki sposób najlepiej kontaktujemy się z Rodzimymi Bogami i Prarodzicem.

Można również posługiwać się Domowym-Rodowym Ołtarzem. Tutaj nie trzeba chodzić do Cerkwi(w naszym wypadku do Kościoła), lecz sami możemy stworzyć sobie „Świątynię w domu” – w cudzysłowie i nazywa się to Domowy-Rodowy Ołtarz, na którym mogą znajdować się oblicza Wszechmogącego Prarodzica, Wysokich Bogów i Bogiń – Naszego Panteonu oraz Wasi Krewni. W ten sposób możecie nawiązać osobistą więź i osobiste relacje z Wszechmogącym Prarodzicem.

W naszych czasach wielu ludzi posługuje się telefonami komórkowymi i wielu nosi nawet i po dwa, aby być w kontakcie z przyjaciółmi, rodzicami, krewnymi, tym bardziej Zdrowo Myśląc warto by nawiązać „kontakt” z Rodzimymi Bogami i Wszechmogącym Prarodzicem z pomocą Domowego-Rodzimego Ołtarza. W tym wypadku najlepiej jest żyć Zdrowo Myśląc i nawiązać połączenie z „wyższymi światami” dlatego, aby najefektywniej rozwijać się duchowo. Dzięki Domowemu Ołtarzowi możecie kontaktować się z Rodzimymi Bogami i Wszechmogącym Prarodzicem, oraz zadawać im pytania: - „A jak ja mam działać, co będzie lepsze, a czego nie należy wykonywać?” – w takim wypadku dostaniecie dobre rady i podpowiedzi, a najważniejsze jest w tym to, że będziecie doskonale wiedzieć co dla waszej ewolucji jest najlepsze, co należy zostawić tak jak jest, a co należy zmienić na lepsze…
Istnieją prawidła stworzenia domowego-rodowego ołtarza…

A jakie są te prawa, to już sami zobaczcie ten materiał do końca…


A tutaj materiał o Sławieniu. Co to w ogóle znaczy "Sławić Prarodzica i Przodków"...

http://www.youtube.com/watch?v=_iB06ItpgAs

Słowianie - Dzieci Bogów

A My Tylko Sławimy Swoich Bogów. Ponieważ są Oni Naszymi Przodkami, którzy już według swojego stopnia ewolucyjnego doskonalenia, dosięgli takich wysokich poziomów rozwoju. Życie człowieka ma swoją kontynuację w kosmosie, jako użyteczna forma życia. Nasi Przodkowie dosięgli takiego poziomu ewolucyjnego rozwoju. Oni stali się Bogami. Bogami Świata Sławi, Bogami Świata Prawi, tj. Nasi Przodkowie, a My Jesteśmy Dosłownie Ich Dziećmi. I prędzej, czy później sami będziemy na takim poziomie ewolucyjnego rozwoju.
Jesteśmy dziećmi Pieruna, wnukami Dażboga, prawnukami Swaroga, praprawnukami Visznu.

Jedność w Wielości – Wielość w Jedności

Rod tworzy cały ten wszechświat – to jeden wielki organizm, którego częścią jest każda istota. Tak jak my mamy dwie ręce, tak samo i ROD ma „dwie ręce” – Bogowie to jedna ręka, a Demony to druga ręka, choć są one różne, to i tak należą do jednego organizmu. Bogowie to istoty światła, a Demony to istoty mroku – obie te siły są potrzebne, aby Wszechświat mógł funkcjonować. Tutaj występuje kompletna harmonia, Yang i Yin to część tej samej siły – Roda. Rod – to Ojciec Wszechmogący, Przyroda to Matka, stoi Ona Przy-Rodzie. Rod przejawia się pod wieloma postaciami, lecz na samym początku wszystko jest jednością…

"TO CO BYŁO W PRZESZŁOŚCI I BĘDZIE ZAWSZE, W TYM JEST PRZEŹROCZYSTOŚĆ WODY, ALE NIE JEST TO WODA, TO JEST SENS BEZ FORMY I TYLKO DLA UMYSŁÓW NIEZDOLNYCH TEGO DOSTRZEC -PRZYWDZIEWA ODZIENIE, ON JEST TWÓRCĄ WSZECH FORM I JAK PRZENIKLIWY WIATR PRZENIKA WSZYSTKIE FORMY I NIE ZASTYGA W JEDNEJ„

Jesteśmy wszyscy cząstkami przyrody a więc jesteśmy też jednością. Jesteśmy więc równocześnie i jednością i oddzielnymi częściami.

"Tajemnicą Wielką Jest To, Że Swaróg i Pierun Są Równocześnie Światowidem...
I Ten Kto, Uznaje Oddzielnych Bogów, Rozdziela Świat (Królestwo) Bogów."


Trzeba umysł tak nastroić, aby dostrzec, że u źródeł istnieje energia Yang i Yin, ale wszystko to jedna siła, to jest jednością. Dlatego też mamy Rodoboże - jedność w wielości. Czyli Rod (Bóg Rod ) jest jeden, ale jest również rozdzielony na mnóstwo innych Bogów, którzy są naszymi Przodkami. I my wyrażamy szacunek "Jedynemu w wielości". Czczenie to nie pełzanie, wychwalanie ich, czczenie (czi-tanje) - "CZI", to energia życia, a "tać", to "taszczyć ku sobie " - przyswajać sobie, brać. Słyszeliście zapewne o takich co "taszczą", to ci, co wszystko ku sobie zagarniają, czyli "poczitat" to pobierać siłę swoich Bogów. Ja i moi Bogowie - moi Przodkowie to przecież jedność. Jesteśmy jednym Rodem. Wszyscy żyjemy wewnątrz Roda(Boga). Pobieramy ich siły, bo jesteśmy z nimi jednością. My sławimy Bogów i nigdy ich o nic nie prosimy, dlatego jesteśmy Słowianami. A czym jest "sławienie"?. To doksologia, gdy słowami łowimy siłę. To tak jak można złapać wiatr za pomocą żagla i wziąć sobie jego moc, czyli jest tak, że sławimy - ściągamy tę siłę Bogów i stajemy się z nimi jednością - czyli czcimy ich. Oto i nasza wiara. To jest nasza kultura - my jesteśmy z nimi całością. My ich nie wielbimy, nie łasimy się - to są nasi Przodkowie. My też dościgniemy tego poziomy prędzej czy później. To nasza wiara. Jesteśmy dziećmi Bożymi i żyjemy tutaj by się stać takimi samymi Bogami, a oni wszystko robią byśmy się nimi stali - troszczą się o nas, dają nam wszystko. To jest czczenie rodzimych Bogów i Przodków. Pamiętacie pierwsze przykazanie Ruskiego człowieka?, czego powinniśmy przestrzegać?, co nam Przodkowie zostawili?. Jakie jest najważniejsze przykazanie dla Ruskiego człowieka?. Nie pamiętacie?. A to ważniejsze tysiąc razy od tabliczki mnożenia. Zapamiętajcie - to jest główne przykazanie Ruskiego człowieka :

"Święcie czcić swoich Bogów i Przodków i żyć według sumienia w harmonii z przyrodą."

A teraz przeanalizujmy, co oznacza "święcie czcić"?, "śvjato" znaczy światło, czysto, "czcić" już omówiliśmy, "święcie czcić swoich Bogów" - to jasne, że nie cudzych, ale swoich. To są nasi Przodkowie i trzeba ich szanować. Tylko oni nie chcą nam zrobić krzywdy - inni się mogą pod nich podszywać, trwa walka o każdą duszę. Nie trzeba nam cudzych Bogów - mamy swoich. Święcie czcić swoich Bogów i Przodków - i żyć według sumienia - Sumienie (so-wiest) to "wspólna informacja", kiedy wiem, że ja i drugi człowiek to jedno i to samo - Ja jestem częścią przyrody i Wy jesteście jej częścią. Jeśli przynoszę krzywdę komuś z was, to przynoszę krzywdę przyrodzie, a więc i samemu sobie. Według praw karmy wszystko to do mnie wraca. Wraca krzywda. Jeśli chcę sobie przynieść korzyść, to powinienem przynosić korzyść innym. Tylko w ten sposób przyniosę sobie korzyść. Czyli służąc wspólnej całości, przynosząc jej korzyść, tylko wtedy mam szansę przynieść ją sobie. To jest sumienie - wspólna wiedza (wspólna świadomość). Czyli główna zasada: "NIE CZYŃ DRUGIEMU CZEGO SAM SOBIE NIE ŻYCZYSZ". To jest życie według sumienia . Czyli to jasne? : ŚWIĘCIE CZCIJ SWOICH BOGÓW I PRZODKÓW I ŻYJ WEDŁUG SUMIENIA W HARMONII Z PRZYRODĄ. Przyroda to jest to co "przy Rodzie", a "ład" to harmonijność/proporcjonalność. Powinienem współbrzmieć z nią, to jest harmonia - tak jak oni wibrują, na tej samej nucie, na takiej i ja powinienem wibrować. Oni żyją w miłości i ja też. Kochają mnie i ja też kocham. To jest ład/harmonia. A sławiąc ich, oddając im honory - dostrajam się do nich. Zrozumiałe - czym jest "honorowanie"?. Oto nasze podstawowe przykazanie - przykazanie Ruskiego człowieka.
Tak właśnie powinniśmy żyć.

Nasi Bogowie zostawili nam swoje przykazania, postaram się przytoczyć niektóre z nich…

"Żyjcie w przymierzu z Przyrodą, nie niszczcie jej, bowiem ona wspiera Życie wasze i całego Rodu żywego."
"Nie niszczcie Świata waszego i przyrody jego, bowiem siebie zgubicie i swój Świat stracicie."
"Nie niszczcie Przyrody waszej i krwi Rodów waszych, bowiem są to dwie Wielkie Siły, które dają możliwość kontynuacji egzystencji Starożytnym Rodom waszym."
"Zachowajcie, ludzie, Piękno Rodzimej Ziemi waszej dla potomków starożytnych Rodów waszych, pomnażajcie Piękno Rodzimej Ziemi, dla chwały Bogów i Przodków waszych."
„Powróćcie do swoich korzeni, a otworzycie bramę do Boskiego Świata (Prawi).”
„Nie idźcie do mroku, a idźcie do Światła, idący do mroku przepadną na wieczność.”
„Nie słuchajcie tych, którzy wzywają do Niesprawiedliwości, lecz słuchajcie tych, którzy nawołują do Prawdy.”
„Nie słuchajcie tych, którzy mówią, że Sąsiad to Wróg twój, lecz słuchajcie tych, którzy mówią Sąsiad twój – Przyjaciel twój.”
„Idźcie przez wiele światów, poznajcie je i doskonalcie Swego Ducha.”
„Poznajcie Mądrość Boga Jedynego (Roda) i skierujcie Światło Boże na drogę swoją.”
„Nie odpłacajcie dobrem za uczynione wam zło, czym bowiem odpłacicie za uczynione wam dobro.”

Pozostałe Przykazaniahttp://www.darislav.com/zapovedi.html

Obrazek
Avatar użytkownikasiemargul Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 119
Dołączył(a): 29 mar 2012, 16:41
easy russian napisał(a):Czy kontrolka oleju w samochodzie jest Bogiem ?

W moim większym ciele (samochód) migająca kontrolka czujnika poduszki powietrznej kierowcy ma aspiracje do bycia bogiem (boginią) ;)
Rychłego wyzdrowienia, Russian.
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
TheLovePolice napisał(a):
easy russian napisał(a):Czy kontrolka oleju w samochodzie jest Bogiem ?

W moim większym ciele (samochód) migająca kontrolka czujnika poduszki powietrznej kierowcy ma aspiracje do bycia bogiem (boginią) ;)
Rychłego wyzdrowienia, Russian.


Nie daj się terroryzować tej kontrolce - Bogini , ona może być zepsuta :D .Dzięki za życzenia - z dnia na dzień lepiej , prace gospodarskie powoli wykonuję .Nie ma zmiłuj - nikt zimy nie przesunie z powodu mojej głupoty .

Taki film kumpela podpowiedziała wczoraj i dzięki błyskawicznej współpracy ( kolega chyba noc zawalił by napisy wmontować ) już dostępny . Polecam wszystkim .

Ładny wykład na temat opanowania emocji - umiejętności niezbędnej dla przejścia przemiany 2012 ..
http://www.youtube.com/watch?v=geB99MudNic
easy russian
 
A tu taka niezła animacja na rzecz wegetariaństwa, jeśli popełniam "zbrodnię" na forum to najwyżej usuniecie wpis ;)
http://youtu.be/bHj4rJlOB-w
zaganpolska
x-47/15
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 lip 2012, 21:23
Krótko i schludnie na temat.
Człowiek jest wszystkożerny, bo wszystko może. Może jeść wyłącznie pomarańcze od urodzenia, może jeść pieczonych kurczaków albo może nic nie jeść. Czy to ma coś wspólnego z efektem placebo tj. w co wierzysz tak się dzieje? Prawdopodobnie można by tak daleko odejść od źródła żeby udowodnić że odżywianie się przetworzonymi ekskrementami innych jest możliwe.
P.S. Jem surowo, lubię odżywiać się energią w najpierwotniejszych formach :)
Fajnie tłumaczysz i fajnie filmy kleisz.
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
TheLovePolice napisał(a):Krótko i schludnie na temat.
Człowiek jest wszystkożerny, bo wszystko może. Może jeść wyłącznie pomarańcze od urodzenia, może jeść pieczonych kurczaków albo może nic nie jeść. Czy to ma coś wspólnego z efektem placebo tj. w co wierzysz tak się dzieje? Prawdopodobnie można by tak daleko odejść od źródła żeby udowodnić że odżywianie się przetworzonymi ekskrementami innych jest możliwe.
P.S. Jem surowo, lubię odżywiać się energią w najpierwotniejszych formach :)
Fajnie tłumaczysz i fajnie filmy kleisz.

To dobrze, że fajnie, ale gdy próbowałem się zająć cyklem "w poszukiwaniu hiperborei" to utknąłem w nieznajomości i niesłyszalności niektórych słów. Mam nadzieję, że to co do tej pory (całe 3 rosyjskie i 2 pieśni serbskie) przetłumaczyłem trzyma się kupy.
Co do montażu - nie mam oprogramowania. Linuksowy openshot (nawet z blenderem do animacji) i windowsowy movie maker to trochę mało. Ale dzięki.
zaganpolska
x-47/15
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 lip 2012, 21:23
Nie ma tak, że znając język jesteś tłumaczem. Zawsze są jakieś dialekty. Kwestia to wyciągnąć meritum z kontekstu. Jednym z największych błędów jest ograniczać się do jednego źródła ale gdybym miał mówić, dlaczemu to chyba nie wstałbym od klawiatury. Ale czy już gdzieś o tym nie było z sensem i okrasą?
Do klejenia filmów softu jest masssa - trzeba pogooglać z pół godziny i poczytać. Był czas jak miałem chęć to ogarniać i ogarniałem - biegałem z kamerką po imprezach. Podobno najlepsze SonyVegas. Opanować nie problem. Dla mnie to była kwestia eksmitowania lenia, bo skoro "opanowałem" FL studio.. No i też kwestia sumienia, które intelekt może podpiąć do odczuwania tzw praw autorskich ;]
Co do linuksa to ja dzisiaj dostałem jebudu od ubuntu jak mi się wysypał system kompletnie i nie chciał uruchomić. Straciłem czasu niemało na odzysk danych, bo dysków się nie dało pomontować.
Chyba wrócę pokornie do XP (a właściwie MX 8.1) bo gdy mi się winda sypie mogę odzyskać wszystko co tylko chcę ale jak linux wali focha, to jestem zmuszony grzebać po forach w poszukiwaniu rozwiązania. Dwa magiczne słowa - kopia zapasowa. Co byłoby gdyby ci, drogi użytkowniku komputera "wypadł dysk"?
Pójdźmy dalej - co byś robił, gdyby wszystkie dyski w komputierach powypadały z powodu burzy słonecznej? Gdyby zabrakło prądu. Nie tylko lokalnie na jakiś czas ale.. Wszędzie !?
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
nie wiem czy to będzie w temacie no ale w końcu na ziemi słowiańskiej:

Znacie to miejsce?

http://poznajpolske.onet.pl/reportaze%2 ... page2.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kami ... 40686.html

/własnie czytałam o nim w gazecie :Gwiazdy mówią/

Kompleks kamiennych kręgów w Węsiorach znajduje się dokładnie 20 kilometrów na Północ od Kościerzyny. Dojazd z Wesiorów do kompleksu jest oznakowany, a na miejscu znajdziemy płatny parking z punktem gastronomicznym. Wstęp na teren jest bezpłatny.

Kompleks składa się z kilku kręgów oraz kilkunastu kurhanów, położonych blisko malowniczego Jeziora Długiego. Kręgi nie zaskakują wielkością głazów. Najwyższe z nich sięgają 1,5 metra. Teren porośnięty jest stosunkowo młodym lasem, który nieco zasłania założenie dolnego, największego (niestety już niekompletnego) kręgu.
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
Znamy , znamy . Stosunkowo niedaleko inne podobne miejsce -Odry . Okolice Czerska
easy russian
 
Nieprawda, ja nie znałem.
Ewidentnie jeden z mniejszych czakramów. Szkoda że tak daleko ode mnie. Na szczęście mam blisko górę św Anny gdzie można się podładować. Szkoda tylko że klasztor postawili na szczycie ale to w sumie normalka, że na miejscach mocy coś wyrasta.
Z tego co czytałem dwa najmocniejsze miejsca, to Wawel i Ślęża. Na Ślężę zamierzam się wybrać. Ty Ziarenko bywasz w jakichś miejscach mocy w Polsce? Może masz jakieś w pobliżu miejsca zamieszkania? :)
TheLovePolice Mężczyzna
keram
 
Imię: marek
Posty: 50
Dołączył(a): 24 sie 2012, 20:29
Lokalizacja: opolskie
http://www.jssm.org/vol7/n4/24/v7n4-24text.php

Proszę, nawet wychodzi, że gladiatorzy mieli dietę wegetariańską :D

To samo z żołnierzami rzymskimi, oczywiście zdarzały się wyjątki(na wojnie nie zawsze się jedzenie znajdzie, trzeba coś upolować), ale wg. zachodnich źródeł w czasach republiki, dieta była bezmięsna.
Sława Bogom Sławii!
wojnar Mężczyzna
Sława rodu !
 
Imię: Jaroslaw
Posty: 57
Dołączył(a): 26 sty 2012, 00:50
Droga życia: 100
Typ: tak ma
Zodiak: rak
TheLovePolice napisał(a):Nieprawda, ja nie znałem.
Ewidentnie jeden z mniejszych czakramów. Szkoda że tak daleko ode mnie. Na szczęście mam blisko górę św Anny gdzie można się podładować. Szkoda tylko że klasztor postawili na szczycie ale to w sumie normalka, że na miejscach mocy coś wyrasta.
Z tego co czytałem dwa najmocniejsze miejsca, to Wawel i Ślęża. Na Ślężę zamierzam się wybrać. Ty Ziarenko bywasz w jakichś miejscach mocy w Polsce? Może masz jakieś w pobliżu miejsca zamieszkania? :)



Nawet nie wiem? nie pomyślałam,
dzięki za oświecenie, okazuje się,że nawet w moim mieście wg spisu miejsc mocy jest takie miejsce i nawet tam kiedyś byłam zanim wogóle weszłam w tematy duszy :)

z wdzięcznością Ci dziękuję za pytanie :)

link to wykazu, jak się na niego kliknie pobiera się plik w pdf dlatego inaczej nie umiem podać linka tylko z google


WYKAZ MIEJSC MOCY
ow_chelm.pttk.pl/index/.../Miejsca%20Mocy%20w%20Polsce.pdf
Format pliku: PDF/Adobe Acrobat - Szybki podgląd
ul. Wycieczkowa 75,. – plac, na którym stoją kapliczki św. Rocha i Antoniego. 75. Łysa Góra. Nowa Słupia kielecki świętokrzyskie. -miejsce pod klasztorem. 76.
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości