Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 02:00

Od razu przyznaje sie ze nie wiem, tylko chcialabym zapytac: dlaczego spanikowales? Nie ufasz sobie?
Ayalen
 

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 02:07

Ufam.. ale nie wiedziałem czego się spodziewać.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 04:36

Hej, nie mozna rozbudzic Kundalini przez cwiczenia, nie ma takiej opcji, Kundalini to _duchowa energia i moze zostac obudzona _jedynie w obecnosci duchowej (czytaj z uniesiona Kundalini) osoby. Oczywiscie mozna sobie wmawiac wiele rzeczy, ze sie urodzilo juz z uniesiona Kundalini (choc byly takie przypadki jak Michal Aniol czy Einstein), ze Kundalini sama jakos po prostu sie obudzila itd… ale to tylko zabawa z ego nie zas rzeczywistosc.

Opisywane przez doznania fizyczne sa wynikiem reakcji pierwszej czakry na cwiczenia/oczyszczanie. Interpretacja jest taka - nie rob tego, oczyszczanie nigdy nie powoduje takich reakcji na czakrach, cialo daje sygnal, ze to co robisz nie jest dla niego dobre, stad bol itd…ale z tego co czytam chyba zrozumiales to sam…. :)

I jeszcze jeden wazny fakt. Czlowiek bez obudzonej Kundalini nic sobie nie wyczysci na czakrach, poniewaz dopiero po obudzeniu Kundalini, moze jedynie Ona zaczac oczyszczac czakry, istota ludzka nie moze nawet kamienia stworzyc, a tym bardziej nie moze sobie oczyscic czakr. Nie moze bo bez obudzenia Kundalini jedyne co ja kieruje to ego/super-ego nie zas Duch (czesc Stworcy w nas) ale to osobny juz temat.

serdecznie pozdrawiam

Joe Black napisał(a):Żeby nie zakładać nowego wątku,
czy samo systematyczne oczyszczane i pobudzanie czakry podstawy (przez ćwiczenia fizyczne) niesie za sobą ryzyko rozbudzenia kundalini ?

Możliwe że to było jej chwilowe uniesienie ?
Czy poprostu to efekt lekkiego przenergetyzowania ?
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 12:29

Hm, widzisz radek0, w wielu ksiązkach jest napisane że jednak powinno się oczyszczać i stopniowo otwierać czakry,
bo im lepiej one pracują tym jesteśmy zdrowsi. Jako że treść zawarta w tych ksiązkach jest dla mnie dość wiarygodna i rezonuje z moimi odczuciami - dalej będe nad nimi pracował.

Może w Twojej praktyce wygląda to inaczej.

Co do Kundalini podobno płynie ona u kazdego człowieka, u jednych w większym, u innych w mniejszym stopniu..
No ale to tylko teoria :)
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 12:40

radek, skąd ta wiedza i pewność?
Znasz jakieś źródło które jest jedyne i nieomylne w sprawach kundalini?
Bo ja osobiście przyglądałem się kilku osobom które mają kundalini przebudzone przez kogoś i wiem że mam dostęp do tej samej energii, bez żadnych inicjacji... A co jak co, praca z energiami jest akurat moją najsilniejszą dziedziną, więc wątpię żebym się pomylił...

Tak samo wielu twierdzi że dostęp do reiki można otrzymać tylko przez inicjację, a co mądrzejsi stwierdzają że wcale nie, bo można samemu, tylko jest to zwyczajnie znacznie trudniejsze i wymaga dużo większego wysiłku, a że trzeba przez inicjację mówią osoby które każą sobie płacić 300zł za pierwszy stopień, 500 za drugi, 1000 za trzeci ;P Oraz osoby które przez tamte zostały przekonane że nie można inaczej (bo gdyby można było nie wydałyby tyle kasy za coś co można mieć za darmo)...
Ot, polityka ekonomiczna 'przebudzonego', 'oświeconego' światka ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 13:38

Joe Black napisał(a):Hm, widzisz radek0, w wielu ksiązkach jest napisane że jednak powinno się oczyszczać i stopniowo otwierać czakry,
bo im lepiej one pracują tym jesteśmy zdrowsi. Jako że treść zawarta w tych ksiązkach jest dla mnie dość wiarygodna i rezonuje z moimi odczuciami - dalej będe nad nimi pracował.

Może w Twojej praktyce wygląda to inaczej.

Co do Kundalini podobno płynie ona u kazdego człowieka, u jednych w większym, u innych w mniejszym stopniu..
No ale to tylko teoria :)


Hej, wiedza ktora przytaczam nie pochodzi z ksiazek, tylko z doswiadczenia, kazdy moze napisac ksiazke, ale skad wiesz czy to co tam jest napisane jest prawda? Oczywiscie mnie tez nie musisz wierzyc (i slusznie) ale mozesz sprawdzic czy to co pisze jest prawda…Jezeli chcesz zostac przy ksiazkach to twoj wolny wybor.

Jezeli Kundalini bylaby obudzona u kazdego to swiat bylby bardzo, bardzo odmienny od tego ktory jest teraz :) ale mozna tego dopiero doswiadczyc jezeli osoba poczuje jak bardzo sie zmienia pod wplywem Kundalini.

serdecznie pozdrawiam
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 13:47

Til napisał(a):radek, skąd ta wiedza i pewność?
Znasz jakieś źródło które jest jedyne i nieomylne w sprawach kundalini?
Bo ja osobiście przyglądałem się kilku osobom które mają kundalini przebudzone przez kogoś...


Hej, zanim odpowiem, napisz prosze na jakiej podstawie stwierdziles, ze osoby, ktorym sie przygladales maja obudzona Kundalini. Wiesz, chodzi o to, ze kazdy moze powiedziec "Mam obudzona Kundalini" - to tylko slowa, moze tez powiedziec bylem u guru XYZ zaplacilem 1.000.000$ a on powiedzial ze teraz mam obudzona Kundalini :))) itd…

Co do reiki - nie bede sie wypowiadal, wiem jedno, osoba ktora bierze pieniadze za duchowosc nie jest osoba duchowa tylko pasozytem. Takich rzeczy nie mozna kupic, nie mozna za nie zaplacic.

serdecznie pozdrawiam
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 13:56

Til napisał(a):Znasz jakieś źródło które jest jedyne i nieomylne w sprawach kundalini?


Hej, to pytanie jest ciekawe, wiec pozwolilem sobie odpisac na nie w osobnej wiadomosci ;)
Odpowiedz brzmi tak.
Ale w pytaniu jest cos ciekawszego. Napisz prosze, czy twoje ego moze przyjac _fakt, ze istnieje nieomylne zrodlo wiedzy o Kundalini?

ps
Czy jedyne to temat jest zbyt subtelny, ale na pewno jest nieomylne.

serdecznie pozdrawiam
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 14:05

Kiedyś byłem podobnego zdania.
Ale przecież pieniądze to też energia, jest nam potrzebna żeby przetrwać w tym świecie.
Jest tylu dobrych healer'ów którzy mają faktyczny dar czy też nabyte umiejętności, są przedewszystkim skuteczni -
otworzyli swoje szkoły, organizują kursy, trzepią za to sporą kase i ja jestem w stanie to zrozumieć.

radek0 no naturalnie że nie wierze,
ale chętnie się zapoznam z róznymi koncepcjami ludzi którzy tego doświadczają,
a z czasem sam to zweryfikuje, gdy przyjdzie na to odpowiedni czas.

I myślę sobie, że gdyby czasem nie ego, to łykalibyśmy wszystkie prawdy jak popadnie,
bo jeden miszcz jest mądrzejszy od drugiego. :)
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 14:13

Radek, a nie sadzisz ze w kazdym slowie na temat kundalini tkwi prawda?
Wiesz- jedynym nieomylnym zrodlem wiedzy o mnie jestem ja. Nawet wbrew ego
Ayalen
 

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 14:35

Niedawno w astralu miałem do czynienia z niekontrolowanym wzbudzeniem kundalini. Z ledwością zdołałem ukręcić łby Sushumna, Ida i Pingala, ale kto wie, może powinienem pozwolić się im pochłonąć, kto wie jaką okazję przegapiłem...

Wg moich obserwacji proces budzenia kundalini trwa latami, jest powolny i raczej nie ma co liczyć na jakieś spontaniczne, gwałtowne procesy z tym związane.
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 18:51

Mam nadzieję ze jeszcze zaistnieję w tym wątku,gdyż cały świat interesuje się kundalini[dotyczy to osób które interesują się tym}, no w epoce internetu stwierdzenie cały swiat nie jest zbyt odkrywcze,ale i przed netem interesował się tym cały swiat.
Narazie zbieram siły na odpowiedzi gdyz muszę przetrawic lektury i miszczów.
pozdro
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 18:52

Joe Black napisał(a):Hm, widzisz radek0, w wielu ksiązkach jest napisane że jednak powinno się oczyszczać i stopniowo otwierać czakry,
bo im lepiej one pracują tym jesteśmy zdrowsi. Jako że treść zawarta w tych ksiązkach jest dla mnie dość wiarygodna i rezonuje z moimi odczuciami - dalej będe nad nimi pracował.

Może w Twojej praktyce wygląda to inaczej.

Co do Kundalini podobno płynie ona u kazdego człowieka, u jednych w większym, u innych w mniejszym stopniu..
No ale to tylko teoria :)


JA NIE MOGE PATRZEĆ NA te błedne myslenie
ludzie mają watpliwosci tam gdzie nie powini mieć to dzieło kuszenia złego ducha ,

a nie mają watpliwości tam gdzie powinni mieć np pala pija gwałcą


obecnie jest totalne odciecie od żródła wiedzy prawdy od BOGA LUDZIE MAJA totalnie rozwalone 1sza czakre brak MORALNOSCI madrosci madrosci nie da sie nauczyc z książek mają tez kto ma te madrosc doskonale wie intuicyjnie co dobro a co zło wiedza też gdzie pólnoc gdzie poludnie jak ptaki nawet po zasłonieteych oczach i karuzeli wiedza ze zródla wiedzy od BOGA PRAWDY ABY NIE ZAGUBIC SIE W ZYCIU BEZ BRAKU MORALNOSCI I EN KUNDALINI NIE MOZNA OTWIERAC CZAKR ZOSTANIESZ OPETANY DEMONAMI I ZDURNIEJESZ PSYCHICZNie bedziesz robił rzeczy wbrew sobie i duchowi Świetemu twojemu duszy twej


wiele razy odprawaiałam na grzesznych ludzicah i dzieciach tak obecnie demon działa nawet na dzieciach mają pożadliwość w wielu 14 lat tzw . egzorcyzmy wypalania buców i wiem jak złe siły działaja na mózg zachowania ,ludzi czakry ,niektórych osobnikow az paliły strzelały jak fajerwerki itd nie zawsze jest to ich wina dzieci nieraz to wina rodziny opętanej przez demony ludzie sa w lęku hipnozie obecnie 80%jest pod wpływem złych mocy gniewu rozpusty agresji ,osądzania mylnego i tysiac innych win odpowiednia do czakr,kuszenia prowadzace do grzechów smiertenej utraty zbawienia duszy ducha

ja sama keidysz czytałam durne ksiegi i we wszystko wierzyłam az zobaczyłam wiedze która można czerpac od siebie tylko trzeba sie podłaczyc do boskiego żródła wiedzy prawdy od BOGA NIE DEMONA i zobaczyłam że wiedza w ksiązkach czasem jest mylna a wręcz odwrotna wiec po wielu latach blednej wedrówki i traceniu czasu zrobiłam sobie u joginów samorealizacje oswiecenie ,ponowne narodziny chszest oświecenie nie nastepeuje natychmiast ale powwoli oswiecasz soebie takiemi jakby swiatłowodami mózg kolejno dochodza nowe tylko ze maja grubośc włosa ,,jest to na zdjęcicah do lukniecia jak jogini medytuja niejtórzy bardziej oswieceni maja grube swiatło poczatkujacy cieniutkie ianczej nastapil by proces bolesny dla ciała i ducha i psychiki obecnie mam wiele darów i moge czynić cuda uzdrawnia siebie i innych gdzie z tych durnowatych ksiąg nie było nawet o tym mowy najwyzej mogłam sobie zaszkodzic ale na szczećie moja intuicja mi mówila to durne ksiegi szkodliwe wrecz dla ducha i ciała

zgadzam sie z tym co pisze ZAWSZE SKROMY na środkowym Boskim kanele zrownowazony RADEK MA POŁACZENIE ze swoim duchem świetym/wiec i z BOGIEM bo ma samorealizacje OD BOGA CZUJE WIBRACJE CHŁODNE I TO CO PISZE TEŻ MA POZYTYWNE WIBRACJE BOSKIE WAŻNA SPRAWA I PODSTAWA dla osób rozwijajacych się duchowo aby dbać nie o inteligencje wyczytana z durnych ksiąg takei osoby bazuja tylko na małym rozumku który ma sie nijak maleńko do boskiej rozszerzonej saświadmomosci ,nadświadomości czyli .mądrośc czystość i niewinnosc 1-szej czakry inaczej demon cie ogłupi zahipnotyzuje i oszuka że pożadanie i gwałty to sueper rzecz :twisted:
RADEK
ma mądrość /bo ma czystą 1-sza czakrę i ma dostep do zródła wiedzy prawdy od BOGA MA DOSKONAŁE ROZEZNANIE CO JEST PRAWDA CO DOBRE A CO GRZECH i kłamstwo ale wy mu nie wierzycie nie rozumiecie jego przekazu.. bo tak niesmiało pisze ma też rozenanie dzięki bosko oczyszczonej 2 -iej lewej czakrze dostep do prawdy bez watpliwosci i hamsa czaksze dar rozeznaia złych lub dobrych mocy w sobie i wielu innych

ALE WIEM DLACZEGO niektorzy nie kleja prawd do boga sa oslepieni bucami bytamia demonami -uzależneinieami przyzwyczajeniami tradycjami gdzie panuje erggregor potem demon kłamca

NAPISZE ROZJAŚNIENIE NA PRZYKŁADZIE 1-SZEJ czakry czyli :thumbright: madrość czystośc niewinnośc cnota O:)
tylko osoba czysta 1-szą cz podniesiona en kundalini ROZPOZNA PRAWDE Z WYSOKIMI WIBRACJAMI Boskimi po samorealizacji zrozumie słowo OD Boga a nie bedzie ufac manipulacjom NISKOWIBRACYM demona i ich ksiegom tak napisanym aby zamieszać i zniszczyc ludzi USPIĆ ICH CZUJNOŚC ZE PUSZCZANIE SIE ,KURWIENIE I POŻADNIE TO PRZYJEMNOŚC
TAKą PRZYJEMNOŚC MOŻESZ TYLKO ROBIC JAK KOCHASZ prawdziwie WTEDY ŁACZĄ SIĘ WSZSYSTKIE CZaKRY W JEDNOŚC BOSKA JAK KOCHASZ ,PRZEBACZASZ ITD A JAK obecnie jest demoralizacja nawet do 14 latek dociera demon i kusi jak ze swego zboczenia rzadzy pożądliwych oczu łaczysz sie odzwierzęco z kobieta upadłą to wiedz ,że w nastepnym wcieleniu masz wobec niej dług bo razem zachaczacie się karmicznie w czasie sexu z 1-szej czakry wychodzą takie szpony haki do twej 1 czakry na wcielenia
o tym juz sex tantryczny nie wie lub nie mówi i inne kundalini tantryczne medytacje wieć pomyśl z kim sie sexisz żeby potem nie mic tej kanalii na karku
poznałam takie osoby.co otwierały sobie czakry 1-sze BEZ KUNDALINI ŚWIĘTEJ EN ..ale po co .z newiedzy .bo pomyslały poczytały ,że beda zdrowe ODDAŁY SIE DEMONOM DEMONY NIE PODNOSZA EN KUNDALINI TYLKO GWAŁCĄ EN KUNDALINI I WYPĘDZAJA BOGA Z TEJ CZAKRY 1-SZEJ poprzez ćwieczenia .i molestowania sex tantryczny gwałty i siłowe podniecanie tej en w czaksze idiotyzm . brak wiedzy od BOGA prawdy ...oddać dusze zniszczyc ducha o tym nie pomyslaly ??zostały opętane bo zaufały wiedzy diabła kłamcy

demon szuka naiwniaków którzy maja grzech poządania w tym pomaga mu interrnet randki 10000000000randek puszczalskich już nawet w piekle ich nie chcą bo zaniżaja demonom wibracje hehehhe :twisted: taka kobieta facet wtedy zatracaja madrość zycciową nie wiedzą już co jest dobre a co złe są utopieni w szambie po uszy i nie widzą tego i jeśli nie zechc i nigdy nie zdobeda zbawienia połaczenia z BOGIEM PRAWDY w tym wcieleniu to pójda niżej niż do piekła tym czym grzeszyłes bedziesz dręczony 700 razy aby zrozumiały poczuły jaki bezsens robiły
ale jak w tym wceileniu
DOSTANA POŁACZENIE Z BOGIEM prawdy nie fałszu I SAME ZAUFAJA SERCEm połaczyc ze swoim duchem świetym aby mógł im podpowiedziec co maja robić bo są zahipnotyzowani przez pożadanie.POd grzechem 1 -czakry są z DEMONAMI POTEM PREZZ ICH CZAKRY BEDA GADAC TE DEMONY I KUSIC JE DO ZŁEGO POTEM BĘDĄ SLYSZEĆ WYRAŻNIE CO SOBIE WPUSCIŁY BEZ OCHRONY KUNDALINI CZYLI BEZ SAMOREALIZACJI jest tego pelno mozna posluchac wyznania grzeszników
są szkoły gdzie frajerzy ida na żeś swej duszy chcą niby obudzic en kundalini przez sex tantryczny tak cos się dzieje owszem zachodzi proces tylko to proces ptrzeciwko Bogu przeciwko twemu duchowi swietemu ,duszy i ciału ale ludzie ŚLEPI naiwni nie wiedza komu zaufac bo nie maja pamieci z astrala co i jak działa robia straszne rzeczy nieświadomie i jeszcze za to płaca i oddaja majatki za proces budzenia en kundalini nie mozna zapłacić to jest zywy proces od BOGA i nie można gwałcąć czakre 1-sza oczekiwać czegos dobrego to jest czakra czystosci niewinnosci i madrosci ,tylko tej madrości nie czytanje z durnowatych ksiazek kłamstwa i wyłudzania kasy tylko to madrośc od BOGA prawdy jak masz ta 1 czakre czystą po obudzeniu en kundalni ,en kundalini ponieważ ma wysokie wibracje nie wpuszcza en demnicznej niskowibracyjnej DEMON SIE BOI WYSOKICH WIBRACJI TAK SAMO NEI PRZEZYJ Ą W NIEJ WIRUSY GRZYBY I BAKTERIE
zrozumiano

napisze bardziej jaskrawo zeby bylo jasne :-k bardziej

to chyba logiczne że bez ochrony wysokowibracyjne en KUNDALINI wszelkie gówna ci nawłaża szczególnie przy otwieraniu 1-szej czakry bez obudzenia en kundalini zaczynasz czuć pożadnie zaczynasz meić mysli kuszenia gwałtów i perwersji dewiantem się stajesz wbrew sobie dziaałsz bo jak otwierasz dzwi czyli czakry nie mając ochrony to wszystko ci wlezie i nie masz nad tym kontroli zrozumiano a i świadomosci że cię cos opetało a szczególnie w PL JEST NEIBEZPIECZNIE BO KOSCIÓL KATOLICKI .chrzescijanie durnowato żle chowają demoncznych zmarłych ..............................groby żle pochowanych ludzi duchy łaża gdzie chca i opetuja nawet w kosciele dziewice dzieci małe

w kosciele nie ma zywego ducha tylko ergregory oszuści naciagacze firma sciaajaca kase i energie wasze i leja wóde za kase wasze w gardla nasze wiem to i jakimi onanistami zbokami sa homosiami dlaczego bo tez sobie pootwierali czakry dlatago teraz tak tepią otwieranie bo stawali sie demonami aby otwierać czakry musisz znać przykazania i je przestrzegac ianczej mozesz dostać ostrzezenia pieczeniia palenia goraca potem paralizu

Zbawienie jest zawsze wyzwoleniem ze zniewolenia przez demony i egregory oraz przywróceniem połączenia z Bogiem i bóstwami Światłości.to robisz tylko dla ochrony swej poprzez samorealizacje wtedy masz ochrone od demonów wysokomi wibracjami tak samo oczyscisz czakry otrorzysz ję i połjdziesz się npacpać wibracje ci sie obnizą i juz gotowy jestes do wręcz wessania demona niskowibracyjnego cpuna lub jak pijesz alkkohol nishkowibracyjny wtedy wsysasz demona alkoholika lub jak palisz to tez są niskie wibracje zobacz sobie co jesc aby sie min chronic szukaj tu zywnosc wysokowibracyjna

owszem poznałam osoby które wpuszczały w czakry bez ochrony kundalini wysokowibracyjnej . niskowibracujne gówno demony i tp które sobie czyściły czakry bez obudzenia en kundalini bez osoby która wie i czuje jakie sa twoje zabrudzenia blokady na jakiej czakrze czyli jakie są twoje słabosci np pożadliwe oczy sie robi przez rozbudzanie 1 czakry sexem tantrycznym medytacjami tantrycznymi hata joga i inne szkodliwe sztuki walki gdzie wchodzi w ciebie demon duch tzw mozna pppprowadzić en kundalini na 3 kanałach i nalezy wiedzieć kiedy jestes na jakim na prawym kanale np HITLEr MIAŁ ROZBUDZANA EN KUNDALINI I ROZBUDZAŁ EN KUNDALINI tylko nie na środkowym kanele a na prawym dominującym

był sterowany demonami SEXEM to prowadziło do agresji kontroli innych z łatwoscią do jego bezduszności braku poczucia ze kszywdzi innych Z KOCHANKAMI ogrie mriał ale wiem z wielu egzorcuzmów które widziałam że nie znalazł sie w niebie z BOGIEM prawdy tylko cierpi w piekle i neinawidzi ciagle ludzi TU roobił co chCIAŁ

w ksiazkach które ludzie piszą tonami powtarzając wiedzę nei z doswiadczenia Boskiego a ze scigniecia od kogoś okrutnego z HISTORII Z DEMONOLOGII JAK CHCESZ UFAĆ TAKIM KSIEGOM TO OTWIERAJ SIE NA DEMONY NAIWNIE ONE CIE OSZUKAJA I ZNISZCZĄ BO NIENAWIDZA LUDZKIEJ BOSKIEJ ISTOTY I ZAMYKAJA KANAŁY DO DOBREJ BOSKIEJ WIEDZY ABY LUDZIE W HIPNOZIE ZŁAPANI JUZ W ŁAPY NIE UFALI TYM SKROMNYM cichym prawdom

Tak NIESMIAŁO ciuchutko mowi do ciebie BÓG SKROMNIE BEZ AGRESJI WYJASNIa IM TYLKO UFAJA

TYM KLAMCOM NIE BO DEMONY CO ROBIA TO WDZIERAJA SIĘ JAK JUZ KTOŚ POPEŁNI TEN grzech i zaufali fałszywej wiedzy włamuja się demony i zabijają resztki wiedzy TAK CI NAMIESZAJĄ W CHEMII MÓZGU że krzywdzenie sprawia ci radosć tak jest prawdy bo juz są w tobie i nigdy nie zaufasz bez oczyszczenie z demonów prawdzie twoej intuicji bedziesz mieć wątpliwosci

niby mysli beda ich sterowanymi myslami demniczne podpoweidzi uznasz je za swoje osobiste :lol: dedukowanie demony maja dostep do twych emocji ale nie do intelektu więc na poczatek pracuj nad czakra 2 lewy kanał czyli dar rozpoznia prawdy i nad hamsa czakra dar rozpoznannia sił nieczystych w tobie ta czakra jest miedzy brwiami w wielu takich ksiażkach jest tylkoopis jak otwierac czakry nic nie ma na temat 3 kanałów oraz ilosci znaczenia czakr nawet nie wiesz jak dużo jest czakr znam te niektóre durnowate ksiegi gdzie pisza powierzchowna wiedzę skrótowow neijasno i czesto błednie ei wyjasniajac zagrośń ani sensu i znaczenia ochrony i połaczenia z boską en twoja czyli z twoim duchem swietym ucza cie jeżdzic autem ale to iluzja ty tylko siedzisz za kierownica z wyłaczonym silnikiem i gadasz słuchasz demonów które toba steruja zamisat słuchac i gadać z wlasnym nauczycielem jazdy z którym dostaejsz kontakt po chscie /[ponownych narodzinach samorealizacji czyli pracy en kundalini en kundalini jest en boska i nei wiem jak mogles napisac tak oktutną pomyłke ze coś tam grozi obudzenie kundalini to chyba diabeł w tobie podsuwa ci te mysli abyś bal sie boskiem en kundalini ,która w bezbolesny sposób wypali wyskokimi wibracjami istneienie demona w tobie tak wiem tego sie boja demony w tobie ale nie martw sie jesli nawet kiedyś podswiadomie chcesz obudzic en kundali twój duch ci to podpowiada ale ty go nie słyszysz ty słyszysz tego hitlera który drze mordę i na niczym sie nie zna i kusi cie otwieraj dzwi otwieraj czakry dla wszytkich i nei zmieniaj się na lepsze otwieraj się demonom i nie bój sie ??co z toba zrobia szmatę i trafisz do nich a tam bedzie walka i nienawiść,gwałty i samo zło ?????smieja sie z twoje niewiedzy i braku rozeznania demonów w sobie jesli otworzysz czakrę 1 a nadal bedziesz np ogladał pornografie to wiesz co bedzie zniszcza cie i twego ducha świetego bo on tego kim zaczniesz sie stawać z porzadania nei zniesie zamknie oczy i ucieknie od ciebie .nic ci nie podpowie bo go nie usłyszysz staneisz sie aroganckim prawokanałowym agresywnym bo demon bedzie zagłuszal twe anioły ciche których nie usłyszysz może już nigdy itd,,,,,,,,,,,,zrozumiano czy nadakl nic nie kleisz nadal bedziesz sie otwierać i ufac deminicznym księgom lub kursom podnoszenia kundalini bez ochrony boskiej czyli bez boskiego zachowania jak poznasz prawde w sobei bedziesz miec dar rozpoznania prawdy BOSKIEJ I NIE UKRZYZUJESZ JEZUSA BOŚ SLEPY I NIC NEI CZAISZ 1 samorealizcja potem oczyszcanie czakr wtedy nastepuje proces z ochrona boska wszelkie złe demoniczne nawyki odpadają np z 1-szej czakry głupota nieczyste mysli ,pozadliwe oczy i z innych czakr złośc strach brak poczucia bezpieczenstwa -najważniesza czakra serca i wiele setki innych bo czakr i grzechów do rozłyniecia są setki najwazneisze 3 kanały po 7 czakr czyli 3x7 itd.........a więc nie siedz na prawym hiterowskim kanale agresji i sterownia ludzmi demoniczna siła ale jeszcze gorsza dla ludzi jest lewy kanałjeśli jesteś na lewym kanel to masz depresje i demony a co za tym idzie twoje kmórki nie ...wibruja jak nalezy po jakims czasie możesz dostac raka jak nie skierujesz się na środkowy boski zrównowazony kanał ludzie ani medycyna o tym nie maja pojecia ale ta wiedza jest dostepna w dodatku z a darmo BÓG NIE JEST ZORIENTOWANY NA KASE TAK JAK TE KSIAZKI DEMONICZNE STERUJACE FAŁSZYWIE I SZKODLIWIE LUDZMI i sam możesz BYĆ SWOIM WŁASNYM MISTRZEM I LEKARZEM CUDOTWÓRCA JAK JEZUS LECZYC TAK JAK ON I umiec wybaczac takjak on bo jak ktos nie umie wybacza i ma poczucie winy i niby inteligentny bo naczytał sie falszywej wiedzy ale jest głupi w prawdziwej mądrości od BOGA jesli masz mądrośc intelekt do czego deony nie maja dostepu nie inteligencje /tu maja demony dostep poprzez emocje i twoej inteligencja moze sie pbócić przeciwko tobie przeciwko twojemu duchwi i duszy nei więc rób samorealizacje a swiatło boskie przez en kundalini oświeci twój mózg i wygoni demony z szyszynki które steruja dopamia maja takie mozliwosci gdy facet gapi sie na goła laske wtedy demon zabiera sie do działania i dowala dopamine czujesz sie super i jestes ugotowany wiadomo po obudzeniu en kundalini taki demn wyłazi z człeka czuje on goraco robiłam takie egzorcyzmy należy wtedy szybko pracowac nad 6 czakra przebacznia taka osoba nie ma pożądliwych oczu np na męzatki bo demon odszedł a koles otwierał sobie czakry na demony idiota ale to norma dabeł go podkusił i niby nic ale zaczoł miec jazy potem dreczenia mało sie zwariował jak mu dodawal nowe metody molestowania kobiet wymiotował aż po egzorcyzmach jak on mógł tego poządać uwolnił sie o demonicznych mysli zrozumiano czy nie szukaj boskich ksiazek wykładów darmowych nie demonicznych za które jeszcze każa ci płacic kim jesteś wtedy jak demom zacznie działać tylko na 1 szej czaksze zboczoną brudna szmatą durnym frajerem i naiwniakiem w hipnozie na którego jak bym spojrzała a mam dar rozpoznania demowów w ludziach nawet po tym co i jak pisza to by mi sie zebralo na wymioty i byłbyś odrażajacy ale jest wiele kobiet tzw prostytutek zainfekowane maja 1-szą czakre a po egzorcyzmach zpadaja na chorobe czyszczenia ciała bo nie mog zmyć debilizmu swego z ciała sie zmyły ale z ducha nie maja nie umieja z ciał subtelnych by chciały
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 19:18

to chyba logiczne że bez ochrony wysokowibracyjne en KUNDALINI wszelkie gówna ci nawłaża szczególnie przy otwieraniu 1-szej czakry bez obudzenia en kundalini zaczynasz czuć pożadnie zaczynasz meić mysli kuszenia gwałtów i perwersji dewiantem się stajesz wbrew sobie dziaałsz bo jak otwierasz dzwi czyli czakry nie mając ochrony to wszystko ci wlezie i nie masz nad tym kontroli zrozumiano a i świadomosci że cię cos opetało a szczególnie w PL JEST NEIBEZPIECZNIE BO KOSCIÓL KATOLICKI


równowaga - czakry,
czy Ty cierpisz na jakieś obsesje gwałtu czy cuś ?
może przydałaby się wizyta u dobrego lekarza psychiatry który nie ma rozwalonej pierwszej czakry i pożądliwych oczu?


ps. demony z szyszynki :lol:
Ostatnio edytowano 13 kwi 2012, 19:19 przez Joe Black, łącznie edytowano 1 raz
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Kundalini nigdy dosc!

Post 13 kwi 2012, 19:18

Sorry ale post powyzej uwazam za obłąkany. To ekstremalny przykład zatrucia wschodnimi systemami ezoterycznymi z pretensją do powiązania ich Z Zachodnią religią.Tak moze bredzić człowiek który zyje z dnia na dzien nie dbając o swoje dziedzictwo kulturowe.

Już mówił/mówiła że ma "chcice"
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości