Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
Witajcie słowiańscy bracia i siostry,

Chciałbym wnieść w wątek, odrobinę siebie.
W kilku postach pojawił się wątek
braku poczucia tożsamości.
Tożsamość nie jest ideą a jest faktem istnienia.
Nie można się obudzić do bycia słowianinem jak się nim nie jest!
Przebudzenie to brak zasypiania a nie moment w czasie czy przestrzeni, który może wynikać ze studiowania czy praktyki...

Slovianie są wielką rodziną dusz (Slav-imion Boga -Vishnu)
zapisanych (trwale)w łonie Matki Ładu i Natury
żyją wiecznie, nic nie było przed nimi ani nic nie będzie po nich
maja udzial w każdym stworzeniu swiata
sa niesmiertelni i nie moga zostać zniszczeni

Poniewaz sa emenacjami wiecznej praprzyczyny-Vishnu dlatego sa sprawiedliwi
(sprawiedliwosc-rownowaga rzeczy)
przychylni kazdemu stworzemiu
rozumieja Lad czyli rownowage, poniewaz z niej sa zbudowani.
Cechuje ich: szczerosc, prawdomownosc, wigor, samodyscyplina,
poczucie humoru, empatia, wrazliwosc, zrozumienie,
otwartosc, jasnosc pogladow, bystrosc, harmonia wewnetrzna,
skromnosc, szacunek do bliskich i przodkow, kultywacja kultury,
zgoda z natura, szczodrosc...
W sumie tych cech jest kilkadziesiat i wszystkie sa oryginalne.

Przebudzenie- to widzenie rzeczy takich jakimi sa.
Avatar użytkownikaMike777
 
Imię: Michal
Posty: 8
Dołączył(a): 26 mar 2012, 09:55
Droga życia: 777
Bardzo mi się podoba ta wypowiedź :) -pewnie jestem tendencyjny i stronniczy :D
easy russian
 
easy russian napisał(a):Bardzo mi się podoba ta wypowiedź :) -pewnie jestem tendencyjny i stronniczy :D


Może i tak :wink: , ale nie jesteś sam.
Mike, miałam dreszcze, jak czytałam twego posta, np:

"Slovianie są wielką rodziną dusz (Slav-imion Boga -Vishnu)
zapisanych (trwale)w łonie Matki Ładu i Natury
żyją wiecznie, nic nie było przed nimi ani nic nie będzie po nich
maja udzial w każdym stworzeniu swiata
sa niesmiertelni i nie moga zostać zniszczeni"

Czuję podobnie, ale to, jak, napisałeś.....serce rośnie :) Pozdrawiam Bracie!
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrna napisał(a):...........

"Slovianie są wielką rodziną dusz (Slav-imion Boga -Vishnu)
zapisanych (trwale)w łonie Matki Ładu i Natury
.................................serce rośnie :) Pozdrawiam Bracie!



Mezamir podpowiedział taki film - wykład Słowianina , zrobię w wolnej chwili tekst do tego > Wczoraj nocą przejrzałem . Fajną rzecz dodaje tamten gość . Słowianie za praprzyczynę wszystkiego uważają pra- Boga o imieniu Rod . W tym filmie wykładowca powiedział ,że Bóg Rod wraz ze swoją żoną Przy-Rodą są praprzyczyną Słowiańskiego świata . Niby taki niuans ale bardzo mi się spodobał . :)
easy russian
 
Z Bogiem jest tak:

Pra Bóg jest bezdźwięczny (miłujący, nieprzywiązany)
W łonie Matki pierwszego dźwięku (praprzyczynie) powstaje macierz
-przestrzeń bez granic.
Przestrzeń zostaje wypełniona potomstwem-
oryginalnymi dźwiękami- imionami Boga
Każde imię to jedna oryginalna dusza.
np. SzczodrySlav (:
Dusze pogrupowane są w klasy.
Jedną z oryginalnych klas są Slovianie (klasa-rodzina).
(Slava-znaczy słowo, dźwięk)
Nasze dusze dźwięczą w podobny sposób, choć każda jest inna.
Oznacza to, że każdy z nas jest inny (oryginalny).
Wszyscy natomiast są jakościowo równi (nikt nie jest ponad nikim).

Dźwięki dusz wchodzą w rezonans (lub dyzonans) i zagęszczają się tworząc wokół siebie świat rzeczy. Materia jest zagęszczonym dźwiękiem imion Boga.

Naszym zadaniem jako Słowian jest śpiewać czysto naszą pieśń.
W tej pieśni jest wiele wątków- wszystkie chwalebne.
Pieśń Boga (Bhagavad Gita)

Niech się Slavi!

ps. Wszystko co napisałem pochodzi z urzeczywistnienia siebie jako takiego jakim jest.
Avatar użytkownikaMike777
 
Imię: Michal
Posty: 8
Dołączył(a): 26 mar 2012, 09:55
Droga życia: 777
http://youtu.be/jGn5fa4Jy4o

[Na przyszłość proszę o dodanie komentarza – nie każdy ma ochotę klikać w ciemno - N.]
Avatar użytkownikasiemargul Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 119
Dołączył(a): 29 mar 2012, 16:41
siemargul napisał(a):http://youtu.be/jGn5fa4Jy4o


mocne -dzięki !!! Darislav to chyba zamieścił . Prawie tłumaczeń na " nasze "nie potrzeba . :)
easy russian
 
To jesteśmy już prawie w domu :)

Zaczynamy rozumieć kim jesteśmy, pora abyśmy zobaczyli z kim przyszło nam walczyć i jaka jest główna broń wroga - pasożyt, wirus atakuje komórkę "pod przebraniem", starając się w ten sposób ukryć swoje prawdziwe oblicze i swoje zamiary. Oto link, który mniej więcej pokazuje jak wrogowie oszukują nasze zmysły - przede wszystkim wzrok -
http://www.youtube.com/watch?v=NDWp0e4G9BQ

Zdrowia
Avatar użytkownikasiemargul Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 119
Dołączył(a): 29 mar 2012, 16:41
siemargul napisał(a):To jesteśmy już prawie w domu :)

Zaczynamy rozumieć kim jesteśmy, pora abyśmy zobaczyli z kim przyszło nam walczyć i jaka jest główna broń wroga - pasożyt, wirus atakuje komórkę "pod przebraniem", starając się w ten sposób ukryć swoje prawdziwe oblicze i swoje zamiary..........................

no jak to co ? KŁAMSTWO . To jest główna broń , wpełzają przy jego pomocy wszędzie - film jaki podałeś pokazuje też PO CO ... Oni tu mają kolonię ( tak się im wydaje ) - przylatują tu cyklicznie co kilka tysięcy lat po złoto, diamenty i inne takie . Degradują miejscową ludność by mieć woły robocze w kopalniach . Dla nich coś takiego jak " wartości duchowe " nie istnieje bo sami duszy nie mają -poszli na skróty w pewnym momencie ewolucji. O tym mówi Twój pierwszy link i masa rozmaitych znanych przekazów o upadłych aniołach .
easy russian
 
Polecam dwa świetne filmy :) w klimacie nie tyle Słowiańskim co ogólnie szamanistycznym czyli również Słowiańskim :D

http://www.youtube.com/watch?v=fosNS4jQ ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=8GZzHHWQ ... re=related
Mezamir
 
Mezamir napisał(a):Polecam dwa świetne filmy :) w klimacie nie tyle Słowiańskim co ogólnie szamanistycznym czyli również Słowiańskim :D

http://www.youtube.com/watch?v=fosNS4jQ ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=8GZzHHWQ ... re=related


nie spodobał mi sie śmiech tego całego szamana : " to trzeba umieć czytac te liście hue . hue , hue" (pierwszy film , pierwszy odcinek około połowy) . Nie wiem czy ci sami macherzy naciągnęli mojego znajomego na jakąś tam "kurację ayahuasca " ale nic to mu nie pomogło . Naćpany był jeszcze przez tydzień i ograbiony z energii.

p.s. co ta rozmowa ćpunów w ogródku piwnym mam wspólnego ze Słowianami ?
easy russian
 
To że ogródek znajduje się na terenie Polski jest dość słowiańskie ;D
Rozmów o szamanizmie nigdy dość,mało jest takich filmów na których autentyczni Słowiańscy szamani opowiadaliby o swoich mistycznych przeżyciach.

Jeśli Twój znajomy był przez tych ludzi oszukany to faktycznie coś tu śmierdzi ale trzeba najpierw ustalić czy to rzeczywiście ci sami ludzie.
Mezamir
 
Wstawka robiona przez wiele dni " na boku " głównego nurtu tłumaczeń .
Temat jak sądzę ważny - jest to ledwie zasygnalizowanie tematu prawidłowego posługiwania się energią seksualną http://www.youtube.com/watch?v=QYvcnRVBntw
easy russian
 
Fajne i dobrze ze te napisy są w starym stylu, z tym ze moim zdaniem nie potrzebnie strszy kobitki jakimiś inkubami, bo to wiadomo jak z nimi jest, jedne są wyuzdane drugie oziębłe a są tez te bardzo wrazliwe, i ztakimi trzeba uwazać, przecierz jakieś opętania to przewaznie u kobiet. Zyjemy w takich czasach jakich zyjemy i czasem naprawdę trudno uniknąć jakiś skojarzeń seksualnych, dlatego wydaje mi się ze lepiej aby ludzie nie łapali dodatkowych schizów na punkcie inkubów czy sukubów :wink: Pewnie nie jestem wyjątkiem w męskim rodzie i miewałem takie fantazje seksualne ze mi az przed samym sobą trochę głupio, tym niemniej jak by mi jakiś niby sukub wyskoczył to bym taką usmarzył se na grilu i zjadł :D niema miejsca na takie głupoty kiedy człowiek się nabuzuje,mimo ze jestem zdecydowanie z tych wrazliwych, ale kobiety mają inaczej, owszem taka co to łapie faceta od razu za jaja to się niczym nie zdezorientuje, ale te przewrazliwione to se coś mogą urojić jak je najdzie ochota i się im coś w psychice poprzestawia. Co do energi to nie zaówarzyłem aby to się jakoś przekładało na stałą strate, ale faktycznie siedzenie myślami w schizach seksualnych jest w pewnym sensie stratą czasu, jak się jest szczylem to się w ten sposób rozładowuje napięcie, natomiast generalnie to zubaza bo popęd seksualny jakby zagarnia dla siebię całe skupienie, więc jak ktoś tylko ma w głowie sex sex i sex, to będzie miał trudności ze znalezieniem czegoś bardziej fascynującego.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Conan Barbarzynca napisał(a):........... Co do energi to nie zaówarzyłem aby to się jakoś przekładało na stałą strate, ale faktycznie siedzenie myślami w schizach seksualnych jest w pewnym sensie stratą czasu, jak się jest szczylem to się w ten sposób rozładowuje napięcie,.............

Jest takie staroruskie powiedzenie :

" młodość je piernik złoty i myśli że to chleb powszedni "

Chodzi tu o to ,że młodzi maja zazwyczaj zapas energii i nie zauważają początkowo ubytków . To tak jakbyś miał skarbiec złotych monet - nie zauważysz jeśli ktoś ukradł by kilka garści czy nawet wiaderko . Problem zaczyna się później . Pogadaj ze starszymi facetami , którzy roztrwonili swoje życie . Niedawno z takim jednym rozmawiałem przy płocie ( były sąsiad z naprzeciwka ) . Otwierał piwo za piwem i :" ech .. gdybym ja kiedyś miał tą mądrość którą mam dzisiaj ".
Tu jest potrzebna ciągłość rodzinna i mądry przykład ojców i dziadków . Dziś młodzież " wychowuje " się sama ( tak im się wydaje ). Tak naprawdę są precyzyjnie sterowani reklamami , grami , książkami - rozbudzenie seksualnie za młodu bez żadnych innych alternatyw. Dawniej 15 letnie kobiety rodziły pierwsze dzieci - dziś szlajają się po dyskotekach mając za sobą doświadczenia z kilkoma co najmniej chłopakami i tak naprawdę zrytą psychikę przez głupie przypadkowe stosunki seksualne .
Słowianki doświadczają ze swoimi mężami ciągłych orgazmów cała noc -takie coś jest dziś niemal nieznane .
easy russian
 

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości