Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 09 sty 2011, 21:51

Nimfo droga, czytając twoje wcześniejsze posty, znalazłam:

przez przebudzona-NIMFA » 28 Gru 2010, 12:14

FALCO . co do twej energii KUNDALINI która wyszła przez oczy?sprecyzuj dokładniej którędy czułeś ,że wyszła en kundalini powinna wyjść przez czóbek głowy tam gdzie jako dziecko miałes miekkie ciemiączko,na początku jak jest obudzona kundalini na samym początku wdłóż kregosłupa ciągnie sie en kundalini w postaci cieniutkiej jak włosek nitki potem jak podnosi się kundalini nitka się pogrubia.jak sznur itd
Są zdjęcia pokazujące energie kundalini u joginów medytująchych podobnie jak na moim awatarze taka jasna smuga mgła wychodzaca z czóbka głowy i biegnąca do góry tu na awatarku akurat opada ale zwykle leci w górę


szczególnie uderzyły mnie słowa, które pogrubiłam .... energia leci w górę .... !!! ???

A ja ci powiadam:
Bóg nie czerpie z kałuży, to On napełania kałuże i oczyszcza, czyni z niej większy i piękniejszy zbiornik!
Dobry Bóg zsyła nam wszystkie dobra za cenę naszej pracy. Toteż dobrze upewnij się, komu przesyłasz energię, kto z ciebie czerpie? Moje doświadczenia są zupełnie inne, odczuwam padający na siebie potężny strumień elektrycznego deszczu, który wnika w moje ciało.
Pytasz o cuda ?
Są cuda i cuda .... często, czego się nie rozumie, to się podziwia ... na początku mojej drogi też było dla mnie cudem kiedy ujrzałam Światło, którego nikt poza mną nie widział.... i póżniej, kiedy ujrzałam Istoty Świetliste, kiedy spontanicznie rozpoczęłam podróże poza ciałem.... a najbardziej mnie zdumiewało kiedy potrafiłam własnymi dłońmi przywrócić zdrowie śmiertelnie chorym, gdzie lekarze nie dawali żadnej nadziei.

A dzisiaj wiem, że nawet życie jest cudem a jeszcze większym - czysta miłość. Tylko wówczas doskonale poznasz Boga, nie tylko własnym rozumem ale i własnym sercem.

I zapamiętaj moje słowa:
To Bóg jest najlepszym pracownikiem Wszechświata ... ty jeśli chcesz, tylko mu pomagasz.
To nie ty, tylko Bóg jest we wszystkim co nas otacza ... w E. Kundalini też! I któż jak nie On może w tym procesie maczać palce, któż może lepiej zadziałać? Bóg to Njawiększy cudotwórca Wszechświata, który podnosi każdego człowieka, który nosi wiarę w Niego w swoim Sercu.

Namaste :)
Wieslawa Kobieta
 
Imię: Wieslawa
Posty: 19
Dołączył(a): 15 gru 2010, 21:23
Droga życia: 38

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 09 sty 2011, 22:32

"który podnosi każdego człowieka, który nosi wiarę w Niego w swoim Sercu."
A tych, którzy nie wierzą to już nie podnosi?
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 09 sty 2011, 22:33

Ej dziewczynki może już wystarczy ? :)
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 09 sty 2011, 22:36

Podnosi, podnosi a nawet mocno o nich walczy ....... ale bez twojej walki nic nie zrobi ..... dal przeciez wolna wole. :)
Wieslawa Kobieta
 
Imię: Wieslawa
Posty: 19
Dołączył(a): 15 gru 2010, 21:23
Droga życia: 38

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 09 sty 2011, 22:43

Jaka walka? Z kim? Z czym? Z samym sobą?
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 09 sty 2011, 22:49

Dokladnie z samym sobą, aby pokonać wlasne slabości i wyćwiczyc cnoty .... aby dojść do doskonałości .....
to mój ostatni wpis, jak widać już sie niektórzy denerwują.

Życzę wszystkiego najlepszego i szybkiego duchowego wzrostu.

Namaste :)
Wieslawa Kobieta
 
Imię: Wieslawa
Posty: 19
Dołączył(a): 15 gru 2010, 21:23
Droga życia: 38

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 09 sty 2011, 23:03

Tak czytam i kiwam głową z politowaniem nad tymi "oświeconymi" wywodami i zastanawiam się kto tu kogo chce "oświecić"?
Jedno jest pewne, ta praktyka doprowadzi ale do obłędu praktykujacych.
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 11 sty 2011, 01:23

zet: a co boicie się aby komuś się nie rozświetlił umysł? skoro na forum przebudzenie jest to zabronione to może warto się ewakuować gdzieś indziej? gdzieś gdzie można sobie podyskutować na te tematy swobodnie... :)
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 11 sty 2011, 09:35

@Wyspa

Tak w sumie to punkt dla Ciebie. Widząc dwie osoby obrzucające się błotem trzecia patrząca na to z zewnątrz faktycznie może się obudzić :D
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 11 sty 2011, 12:54

Jakim błotem :D Normalna dyskusja wyjaśniająca to i owo :D Czasem poszerzanie świadomości odbywa się przez "ciernie" :) a swoją drogą wszystko zaczęło się od małego kłamstwa na pierwszej stronie tematu :^o a skończyło się na bardziej intensywnej wymianie zdań ale nie ma tu jakiś super "ekscesów"... widziałem w życiu już "mocniejsze" wymiany zdań... tutaj właściwie nic takiego nie ma ... warto czasem wyjaśnić pewne kwestie związane z kundalini jeżeli ktoś ma błędne zdanie na ten temat :thumbright: Ja to jakoś tak widzę :thumbright:
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 18 lut 2011, 01:33

Witam.
Przyznam, że nie zdążyłem się zapoznac ze wszystkimi postami ze względu na obowiązki.

Mam jednak ważną sprawę więc piszę.

Podczas medytacji i przy użyciu Brain Sync Budzenie Kundalini doznałem obudzenia tej wielkiej energii.
Moje czakry są słabo rozwinięte ale czułem ból dopiero w drugim węźle (czakra serca).
Wiem, że mam w niej wielki zator energetyczny. Nie mogę sobie z nim poradzic. Nawet medytacja zawodzi (niesystematyczna).
Kundalini niesamowicie pomogło udrożnic kanały w tym czakramie ale później się wycofała.
Teraz bardzo próbuję ponownie ją obudzic.
Jestem gotowy na ból i cierpienie od zawsze. Bardzo chcę dążyc do oświecenia.
Czuję już w sobie zmiany ale chcę aby się pogłębiały.
Możecie mi dac wskazówkę jak mogę skuteczniej budzic kundalini aby mocniej zaingerowała w moją osobę?
Czy popełniam błąd chcąc ją budzic po to aby doznac oświecenia i oczyścic zatory energetyczne w ciele?

Przepraszam za brak literki ci.
Peace.
bYt Mężczyzna
 
Posty: 22
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:42
Droga życia: 8
Typ: 2w1
Zodiak: rakokoń

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 18 lut 2011, 01:36

bYt napisał(a):Witam.
Przyznam, że nie zdążyłem się zapoznac ze wszystkimi postami ze względu na obowiązki.

Mam jednak ważną sprawę więc piszę.

Podczas medytacji i przy użyciu Brain Sync Budzenie Kundalini doznałem obudzenia tej wielkiej energii.
Moje czakry są słabo rozwinięte ale czułem ból dopiero w drugim węźle (czakra serca).
Wiem, że mam w niej wielki zator energetyczny. Nie mogę sobie z nim poradzic. Nawet medytacja zawodzi (niesystematyczna).
Kundalini niesamowicie pomogło udrożnic kanały w tym czakramie ale później się wycofała.
Teraz bardzo próbuję ponownie ją obudzic.
Jestem gotowy na ból i cierpienie od zawsze. Bardzo chcę dążyc do oświecenia.
Czuję już w sobie zmiany ale chcę aby się pogłębiały.
Możecie mi dac wskazówkę jak mogę skuteczniej budzic kundalini aby mocniej zaingerowała w moją osobę?
Czy popełniam błąd chcąc ją budzic po to aby doznac oświecenia i oczyścic zatory energetyczne w ciele?

Przepraszam za brak literki ci.
Peace.


kundalini budzi się samoistnie, nie widzę sensu, żeby przyśpieszać ten proces przy użyciu takich metod.

a na literke ci też coś zaradzimy -> ctrl + shift (z lewej strony) :D
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 18 lut 2011, 18:49

Czy popełniam błąd chcąc ją budzic po to aby doznac oświecenia i oczyścic zatory energetyczne w ciele?


Bardzo dobrze ,że chcesz.To się chwali.A oświecenie przez kundalini to naprawdę,uwierz mi,pewny sposób.
Także mam zator na węzle serca,Ale podołałem i kundalini znalazła drogę:)
W podnoszeniu kundalini od czakry serca wyżej to najtrudniejszy moment.Ona się tam jakby zatrzymuje,"zastanawia"hehe.
Trzeba się bardzo skupić ,a dalej podąży w górę jakby,jak piszą,"za sprawą jej zmysłu wewnętrznego."
Zobacz to na tym filmiku,jest to ten moment gdy pojawia się ten "krzyż"
http://www.youtube.com/watch?v=6UuC8WUNeSU
Dłuższą chwilkę to trwa,prawda?
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 19 lut 2011, 02:28

hmmm.
Czyli mam rozumiec, że Kundalini sama wybierze najbardziej odpowiedni moment aby się przebudzic po raz kolejny?
Jak dotrze do czakry serca i poczuję, że przepycha zatory powinienem więcej czasu poświęcic na medytacje aby "podtrzymac" ten proces?
Czy powinienem spełniac jakieś podstawowe wymagania aby się przebudziła?

Niestety nie działa Ctrl + Shift po lewej stronie :-(
bYt Mężczyzna
 
Posty: 22
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:42
Droga życia: 8
Typ: 2w1
Zodiak: rakokoń

Re: ENERGIA KUNDALINI

Post 19 lut 2011, 11:07

Czyli mam rozumiec, że Kundalini sama wybierze najbardziej odpowiedni moment aby się przebudzic po raz kolejny?
Jak dotrze do czakry serca i poczuję, że przepycha zatory powinienem więcej czasu poświęcic na medytacje aby "podtrzymac" ten proces?

W zasadzie tak.Trzeba jakby skoncentrować się i jakby zacząć kontrolowć te wznoszenie.Być w stanie medytacyjnym.
A co do drugiego pytania.......
Czy powinienem spełniac jakieś podstawowe wymagania aby się przebudziła?

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z doniosłósci tego pytania,Dla mnie jako fachowca ,w kazdym razie adepta zaawansowanego w tej nauce,odpowiedż nie jest taka prosta.
Mozna powiedzieć że impuls do podniesienia kundalini pochodzi z góry.Ale trzeba być wtedy w odpowiednim stanie.Mieć czysty umysł,zamiary oraz własciwe nastawienie i łaskę niebieską.Nikt nie wie ,jak to zrobić?Ona budzi się sama z siebie.Nie znam metody,to przekracza moje zrozumienie.
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron