Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
czy zamknięte,zablokowane czakry da się w krótkim czasie odblokować?a może otwarcie i odblokowanie czakr to proces długotrwały i nawet wieloletni?bo u mnie to pracuję z czakrami np.za pomocą mudr,czy mantr(od dłuższego czasu),ale mam wrażenie(nie pewność)że się one nie odblokowują,mam zablokowane bo np.nie komunikuję się z nikim(komunikuję się tylko za pomocą neta)co chyba świadczy o blokadzie czakry gardła itp.,jeśli może to być proces długotrwały to oznaczałoby że mam przeje........................................bo zanim się będę komunikował to może od cholery czasu minąć,itp.
proszę o konkretne odpowiedzi :)
hax
 
Medytacja, spokój, odczuwanie emocji ;)
nosferatus
 
hehe no niby tak,ale medytuję,staram się być świadomy na jawie,a dalej np.z nikim się nie komunikuję,bo o to mi chodzi że być może kto ma "bardzo" zablokowane czakry ten musi długo je odblokowywać :),no bo skoro rozwój jest wieloletni.............
poza tym dzisiaj w teście wyszły mi takie oto wyniki:
Root: under-active (-13%)
Sacral: under-active (-75%)
Navel: under-active (-50%)
Heart: under-active (-50%)
Throat: under-active (-69%)
Third Eye: under-active (-75%)
Crown: under-active (-13%)

no to albo ten test jest do kitu,albo mam np.czakrę 3 oka zablokowaną w znacznym stopniu,i co szybko je odlokuję?a potem będę zapieprzał szybko z rozwojem?nie sądzę..............................
albo ja tutaj czegoś nie rozumiem,i moje obawy są nieuzasadnione,albo ten test jest do kitu,albo........
poza tym z tej strony http://prosperita.terramail.pl/czakramy.html dowiedziałem się że mam najprawdopodobniej praktycznie wszystkie czakry zablokowane itp.
liczę na jasne,konkretne odpowiedzi :)
Ostatnio edytowano 16 lip 2009, 08:07 przez hax, łącznie edytowano 1 raz
hax
 
Czakramów nie rozwijasz tylko poprzez medytację , mundry,mantry etc, one zależą od Ciebie ;) Zamiast skupiać się tak na tym siedzeniu w lotosie to poprostu wyjdź z kimś z domu , napewno kumpli masz, kumpel kumpla przyprowadzi i już znasz kogoś nowego ;)
proces długotrwały to oznaczałoby że mam przeje........................................bo zanim się będę komunikował to może od cholery czasu minąć,itp.


To nie jest pstryk palcami :P Rozwijasz się przez całe życie, nabierasz doświadczenie. Nic tak nie uczy mądrości jak przepływający czas. Jeśli nie znajdziesz tutaj/teraz odpowiedzi za jakiś czas obejrzyj się za siebie .

no to albo ten test jest do kitu,


Albo sam siebie dobrze nie znasz, w końcu pytania dotyczyły samego Ciebie ;)

zapieprzał szybko z rozwojem


Małe kroczki ;)
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta
samo odblokowanie czakr to łatwizna :)
hax
 
Pierwsza - by się odblokowała - wszystko co Ci potrzeba do tworzenia MASZ. Masz wystarczającą ilość pieniędzy, ubrań, masz dom, jedzenie.
Druga by się odblokowała - życie jest radością. Masz prawidłowe relacje z najbliższymi. Twórcze. Rośniecie wszyscy. Jeżeli myślisz inaczej - sama się zamyka, zamykasz się na Eter, Boga, Radość.
Trzecia - za to Jezus dostał karę smierci, JESTEŚ BOGIEM, co prawda nie potrafisz JESZCZE chodzić po wodzie ale...
Pisze, że mamy być tacy jak On, robić to co On.
Itd.
Naszymi myślami robimy sobie kuku albo robimy sobie dobrze, tworzymy real/wirtual w którym żyjemy.
Ewa BW Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 04 wrz 2006, 00:56
Jezus? A był ktoś taki kiedyś ;>?
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta
Nie było Go. On Jest.
Kartezjusz mógł to ja też - zaczynam od zera. Deep night of my soul.
Zdanie nieprawdziwe: Świat taki jest. Zdanie prawdziwe: Ja tak widzę świat.
Jest noc, maszty i ster są połamane, a ja uciszam sztorm.
http://ostrze.blogspot.com/
Avatar użytkownikaSirhan Mężczyzna
Jestem, kim chcę być
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2009, 17:38
Droga życia: 5
Typ: 7w8
Zodiak: Lew, Zając
:)
Ewa BW Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 04 wrz 2006, 00:56
A wypowiesz się szerzej?
Kartezjusz mógł to ja też - zaczynam od zera. Deep night of my soul.
Zdanie nieprawdziwe: Świat taki jest. Zdanie prawdziwe: Ja tak widzę świat.
Jest noc, maszty i ster są połamane, a ja uciszam sztorm.
http://ostrze.blogspot.com/
Avatar użytkownikaSirhan Mężczyzna
Jestem, kim chcę być
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2009, 17:38
Droga życia: 5
Typ: 7w8
Zodiak: Lew, Zając
Wirtual<=>real. Twoje myśli tworzą Twoją rzecztwistość. Sprawdzaj swoje myśli. Jedna po drugiej.
Napisałam najpierw jakiegoś dłuższego posta, ale mi go zjadło.
Ewa BW Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 04 wrz 2006, 00:56
hax czakre podstawy masz na czerwonym tak jak powinno być.
Masz 5 jednostek mocy na + a średnia to około dwa procent populacji na plusie ,więc jesteś wybrańcem.
Korona na fiolecie to już jest się czym oczyszczać bo ten kolorek to robi i tylko korzystaj z tego co masz a przyjdzie więcej.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Sama medytacja nie rozwiąże problemu, ale w medytacji możesz się dowiedzieć co jest nie tak i jak to próbować zmienić, o ile sam tego nie wiesz. Najprostszym sposobem jest zmiana swojego sposobu życia (co jest trudne, ale wykonalne), wtedy twoje czakry same się ustawią na nowym poziomie aktywności. Sztuczne i siłowe otwieranie czakr i podwyższanie ich wibracji czy przepustowości energetycznej jest możliwe, ale odradzam ci to, a szczególnie odradzam zadawanie się z osobami które zaproponują ci że pomogą ci energetycznie otworzyć z zewnątrz czakry, a jednocześnie nie boją się tego przeprowadzić. Bo łatwo zrobić komuś tak krzywdę, nawet jeśli jest się w tym dobrym. Więc jeśli ktoś się nie boi - nie zna ryzyka.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Jest jeszcze muzyka na otwarcie czakr, słuchaj często najlepiej przy tym skupiając się na danym punkcie i mantruj podczas medytacji również skupiając uwagę na czakrach których dotyczy dana mantra.. niestety jest to powolny proces bo człowiek tak od razu się nie zmieni potrzeba czasu..
Anonim
 
Żadne mudry nie odblokują czakry , żadne mantry nie odblokują kanału .. wzbudzają energię w tym rejonie ale nie zdejmują blokad!
Należy sięgnąć do źródła , do przyczyny problemu .. wszystko sprowadza się do naszego charakteru , otwartości , szczerości z samym sobą ,więzi z naturą i człowieczeństwa. Mój przyjaciel bioenergoterapeuta i mag gdy poprosiłem go o zdjęcie blokady z nad kanału odpowiadającego za energię seksualną powiedział kiedyś do mnie -" po co mam ci tę blokadę zdejmować skoro sam ją sobie nałożyłeś ,najpierw zrozum dlaczego ona powstała,wtedy sam ją zdejmiesz bez mojej pomocy " .
Poczytaj za co odpowiadają konkretne czakry i zastanów się nad sobą..i nie używaj komputerowych testów do pomiaru - wahadło jest dobrym miernikiem stopnia aktywności czakr
Siła jest w nas,nie szukaj na zewnątrz,poszukaj w sobie.

Temat ten można oczywiście rozwinąć - nasze niewłaściwe myślenie ,postawa , działanie ,stosunki i relacje z ludźmi i naturą a bardzo często strach .. blokują czakry które z kolei źle wpływają na funkcjonowanie organizmu człowieka prowadząc do schorzeń itd... Moja blokada na kręgosłupie między 2-gą a 3-cią czakrą objawiała się po dłuższym czasie potwornym bólem kręgosłupa, powodem był strach i brak szczerości ze samym sobą. (podaje siebie jako przykład aby nie przyszło komuś do głowy siłować się z blokadami za pomocą mantr , mudr czy magii, trzeba odnaleźć powód, zrozumieć i naprawić błąd w myśleniu czy postępowaniu,a blokada sama powinna zejść, jest ona bowiem symptomem tego że stało się coś wbrew harmonii, wbrew duszy ,jest sygnałem że trzeba zmienić siebie a nie zajmować umysł sposobami na ominięcie problemu)
eellvveenn Mężczyzna
 
Imię: piotr
Posty: 8
Dołączył(a): 16 paź 2009, 01:25
Droga życia: 3
Zodiak: koziorozec

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron