Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
Pij jakie Tobie pasuje :D , ciepłe to przed snem. W ogóle według ayurvedy jeśli dobrze pamiętam są jakieś zalecenia , zdaje się w drugiej połowie dnia.

Mój ojciec szklankę miodu z mlekiem dawał mnie i bratu na przeziębienie.

Do niedawna ( bo awaria w mleczarni) pijałem śmietanę kremówkę bardzo często na słodko. Zajrzyj na ten blog ( podawałem wcześniej ) - wycinki wiedzy ale coś jest
http://nestorbst.blogspot.com/2012_10_01_archive.html
easy russian
 
a mnie babcia ...cieple mleko z miodem...to daje dobry sen. Na przeziebienie cieple mleko z czosnkiem...tez lubie. I babcia mowila ze nie wolno pic zimnego mleka. Aha, a masla nigdy nie trzymala w lodowce, tylko w takiej kamionkowej miseczce, w zasolonej wodzie- mowila ze w lodowce maslo umiera...
Ania ayalen
 
A to jest fajne z tym umieraniem masła . Babcia miała czuja . Możliwe to jest ,że traci wibracje . Prawda - w wodzie się trzymało. latem jeden ze sposobów to koszyk spuszczany na sznurku do studni.

Przypomniałaś mi - ten patent ojca masło miód i oczywiście masło !! Mleko było ciepłe a po wierzchu pływał roztapiający się kawałek masła.
easy russian
 
i zabek czosnku...a woda do masla byla leciutko osolona...mniaam
Ania ayalen
 
ksiązka z lat 90 tłumaczona z USA wydanie z mojej biblioteki, kobitka opisująca jak od dzieciństwa ona widziała kolory i rózne inne i opisała jak marchewka nabierała innych kolorów sama a innych jak było masło barwione marchewką. , kiedy do ciepłego masła robionego naturalnie dodawano zimą marchewki by krowy nie jadły trawy i żeby był lepszy kolor. Dokładnie nie pamiętam. :)
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
GRY BOGÓW AKT 7 CZĘŚĆ 3
Film został po wgraniu zablokowany na całym świecie oprócz W. Brytanii. Wdałem się w spór i sprawa oczekuje na rozpatrzenie a do tego czasu film dostępny jest warunkowo . Korzystajcie bo naprawdę warto . Fragment tekstu z filmu :
Całkiem niedawno bo, w latach 90-tych w
Baszkirii przy górze Czandar prowadzono
wykopaliska. Prowadził te prace prof.
Aleksander Czuwyrow. Baszkirski Uniwersytet Państwowy. Znaleziono tam płytę, na której była utrwalona mapa danego terenu. Wiek
płyty po żmudnych badaniach oceniono na
70 milionów lat. Przy czym płyta zachowała się znakomicie, do
tego zrobiono ją z takich materiałów,
których w zasadzie teraz zrobić się nie da. Szkło, które znajduje się wewnątrz zostało
wyprodukowane jakąś zimną chemiczną metodą. Dolomit znajdujący się w podstawie płyty jest tak czysty, że nie występuje w
przyrodzie. I co na tej mapie oznaczono? Oznaczono
teren a oprócz rzek, grzbietów itd.,
zaznaczono także tamy (zapory) na różnych
poziomach...przy czym całkowita długość ciągu tych zapór
na tym fragmencie mapy wynosi 12 tysięcy
kilometrów. I wtedy po prostu, porównaliśmy ją z mapą
Baszkirii. Znalazłem te miejsca.
Po prostu zrobiliśmy szkic. Nałożyliśmy na
to mapę Baszkirii, znaleźliśmy konkretnie to
miejsce. Idealnie pasowała............ Tu na płycie przedstawiono część rzeki
Białej, średni jej bieg. rzeka Ursza i rzeka Diema przy ujściu do
rzeki Białej.................."W tych miejscach w 1921 roku
przeprowadzał badania historyk Wachruszew..Znalazł wtedy 6 płyt . a w 19 wieku, w połowie 19 wieku,
wiedziano już o 200 płytach....................................................
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 76HkXQaMdc
easy russian
 
Z ostatniej chwili :

No cóż, film najprawdopodobniej niedługo zniknie ( mam nadzieję , że nie cały kanał ) . Treść wizualna zarządzanie:
BBC Motion Gallery (Base79) Odrzucono odwołanie. Roszczenie zostało podtrzymane.
Korzystajcie póki materiał jest na kanale dostepny .
easy russian
 
Jaki jest tego powod?
Eruanis
 
Eruanis napisał(a):Jaki jest tego powod?

czort znajet :D . oficjalnie pewnie roszczenia do jakichś scen . Są tam widoczne artefakty z jakichś galerii (kojarzę po nazwie )- może to ?
Są nadto śmiałe tezy na temat Hitlera ale nie sądze by to był powód. Jest pod koniec cytat z wydanego w Rosji " słownika żydowskiego" ........i to może kogoś boleć.
easy russian
 
'nielegalnie' cejrowskiego na jutubie mozna obejrzec a chca zablokowac gry bogow? coz za przypadek.. ;)
Eruanis
 
w internecie na szczęście nic nie zginie :) jak nie na youtube, to gdzieś indziej :). Jutro sobie obejrzę :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth napisał(a):w internecie na szczęście nic nie zginie :) jak nie na youtube, to gdzieś indziej :). Jutro sobie obejrzę :)

Już wisi na wszelki wypadek kopia na vimeo oraz jest na chomikuj.pl - wszystko u trebora , link do kanału widnieje na moim kanale jako polecane. Podałem też adresy bezpośrednie do tych wersji filmu w opisie Y, Tube . Ludzie dużo komentarzy przysyłają , że się podoba.

Jest opis znaleziska Czuwyrowa - mapa przestrzenna z przed 70 mln lat ( szczegóły w opisie filmu - skopiowałem tam kawałek tekstu ) .

Wspomniana sprawa "żydowskiego kodeksu nakazów" - kopiuje tutaj :
Darisław Starikow: « Jest na odwrót ! To, czym się zajmujemy
jest pożyteczne! Zajmujemy się
rodzinnymi wartościami, tradycjami,
drewnianym budownictwem,

rzemiosłami ludowymi, haftujemy,
szyjemy ludowe ozdoby».

- Za folklorystycznymi tradycjami -
powiedział oskarżyciel - kryją się pewne
przejawy ekstremizmu.

- W Słowiano-Aryjskich Wedach, które u
Aleksandra Chiniewicza kupowane są całymi wydaniami
- w imieniu starożytnych padają pouczenia
(instrukcje)

aby nie wstępować w związki z
przedstawicielami innych ras. Zadziwiało dodatkowo jeszcze co innego: sekretne wezwanie aby
rodzić dzieci w domu.

- Jaka jest dokładna liczba wyznawców tej
cerkwi naprawdę nie wiadomo. Obecnie w Omsku
oficjalnie istnieje 14 rodzinnych-wspólnot.

.Pomoc w zapewnieniu kościołowi internetu i komputerów o wielkiej mocy
zapewnili zagraniczni adepci.

Gdy tylko wspólnocie przedstawiono zarzuty
kierowanie przez wymiar sprawiedliwości i
prokuraturę...

Akcję tą z pełnym zestawem oznak "czarnego
PR" można pozostawić bez komentarza gdyż
jest wymowna sama w sobie.

Starożytną Ruską Wiarę na naszej ziemi
klasyfikuje się, jako sekciarstwo i ekstremizm.

A teraz krótko o tym, co bezwarunkowo
sprzyja przyjaźni między narodami i dlatego
zezwolono na to

nawet nie zwracając uwagi na odwołanie deputowanego
Dumy państwowej do prokuratury generalnej.

Żydowski kodeks "Szulchan Aruch" sporządzony
kilka stuleci temu w oparciu o Talmud
obowiązuje po dziś dzień.

Na początku opublikowanej w naszym języku
książki jest szczere stwierdzenie:


« Redakcja KEROOR uznała za niezbędne
opuszczenie w tym wydaniu pewnych
halachickich nakazów, umieszczenie
których w wydaniu rosyjskim byłoby źle
przyjęte przez ludność Rosji nie
przestrzegającą judaizmu jako
niesprowokowaną obrazę.
KEROOR:
Kongres Żydowskich Religijnych Organizacji
i Stowarzyszeń w Rosji

Czytamy to, co pozostawiono a zatem,
"nie obraźliwie".


"Jego (nie-żyda) rodzina jest uważana jako bydło
(Tosefta -uzupełnienie do Talmudu Kietubot, 3b)
---
"Z powodu (zmarłych) sług i służebnic… nie mówi się słów pociechy tym, którzy zostali po nich, a trzeba powiedzieć jemu (żydowi-gospodarzowi): ‘Niech wynagrodzi ci Bóg twoją stratę’ ", zupełnie tak jak mówi się człowiekowi, kiedy mu zdycha byk albo osioł (Iore dea 377-1).

"Zakazuje się ratowania ich (nie-żydów – akumów), kiedy oni są bliscy śmierci. Na przykład, kiedy zobaczysz, że jeden z nich wpadł do morza, to nie ratuj go, nawet jeśli chce zapłacić… Dozwolone jest wypróbowywać na akumie lekarstwo – czy ono jest skuteczne czy nie. (Iore dea 158-1).

"Pieniądze akumów w istocie to jakoby dobro bezpańskie i każdy, kto przyjdzie jako pierwszy weźmie je w posiadanie. W stosunku do akuma nie istnieje oszustwo" (Hoszen ha – miszpat 156-5, Haga:227-26; 348-2, Haga)


"Kiedy żyd okradł akuma i jego (żyda) zmuszają do przysięgi… wtedy on powinien w sercu swoim ogłosić nieważną przysięgę, dlatego, że jest zmuszany do niej” (Jore dea 329-1, Haga)


itd.

o.Aleksandr: "Tu nie powinniśmy ani wyśmiewać
się ani tego omawiać - to ich, nazwijmy to "tradycja"...


ich kultura, i oni w niej żyją.

Dla nas ważna jest przede wszystkim nasza Kultura!

Wszystkie Sławiańskie i Aryjskie narody mają
nieodłączną cechę
CERKIEW - RODOWY KRĄG STWORZONY PRZEZ OJCÓW POSIADAJĄCYCH WIEDZĘ

której nie da się wytrawić. Oni wszystkie
narody - jakimi by one nie były, każdej
karnacji, narodowości...

zawsze postrzegali jako równych sobie.

Tzn. my jesteśmy ludźmi i oni też ludźmi.

A przy tym, powinniśmy żyć i pracować zgodnie
z prawami, które dali nam nasi przodkowie a
inne narody zgodnie z prawami ich przodków.


Jeżeli my jakoś możemy pomóc
w rozwoju - TO pomożemy.


Jeśli to nam nie zaszkodzi!

A liczne narody chęć pomocy jaką przejawiają biali ludzie -Słowianie, odbierają jako słabość.

Mimo, że w rzeczywistości tak nie jest.



edycja piątek 30 listop. 17,50

Tadaaaaam !!!! Mam małe zwycięstwo .
Właściciel Content Film sprawdził Twoje odwołanie i wycofał swoje roszczenie dotyczące praw autorskich do filmu „Gry Bogów akt 7 cz. 3 "JA I MY" PL".
:D Wygląda na to , że film zostanie ( na tą chwilę jest ) i prawdopodobnie będą się pojawiać reklamy. Z dwóch odwołań jedno podtrzymano, To złagodziło " moją winę ". Zawsze tam gdzie sobie ktoś coś rości pojawiają się reklamy na co wpływu już nie mam. Na kanale od dawna zablokowałem pojawianie się reklam. Nigdy tego nie miałem .
easy russian
 
Telegonia

http://www.youtube.com/watch?v=9LPVIl5P ... e=youtu.be

Lada chwila ukaże się czwarty odcinek 7 aktu GRY BOGÓW. Dziś przesłałem napisy do oprawienia.
easy russian
 
GRY BOGÓW akt 7 część 4

"Elementarne prawdy"

http://www.youtube.com/watch?v=lnvRw553 ... e=youtu.be
easy russian
 
Przypadkiem natknęłam się na blog pana Białczyńskiego (jest to pisarz, publicysta, piszący sporo o tematyce okołosłowiańskiej). Pomyślałam, że prawdopodobnie treści jego bloga wpisują się w niniejszy temat i mogą być interesujące dla niektórych.

P.S. Szczególnie mnie zafrapowało, skąd wzięły się mapy jak np. ta mapa lub ta. Bardzo oryginalne w swej specyfice;).
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość