Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
mak123 napisał(a):Ten czas jest blisko:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... iecka.html
Trzeba rozwiazac jeszcze kilka problemow

Maku , na Bogi !!! co to ma być ?? :shock:

Rzecz jest bardzo prosta - mężczyźni się umacniają na łonie natury . :D
Przyjdzie koza do woza jak się zimno w d... zrobi bo zabraknie prądu i ciepełka w kaloryferach. Nastaną normalne , naturalne układy jak w tym artykule o dobrych żonach co go tu gdzieś publikowałem już wraz z tłumaczeniem.
easy russian
 
Niech sie umacniaja, nie zapominajac ze
natura to plec zenska o lonie nie mowiac juz nawet:D
Ania ayalen
 
Blogerka Nestor poczyniła kolejne wpisy
http://nestorbst.blogspot.com/2012_11_01_archive.html

Pozwalam sobie skopiować z małymi wyjaśnieniami kilku być może niezrozumiałych słów ( rusycyzmy)

Nagość cz.2.


Płeć to instrument dla rozwoju, a dokładniej płciowe stosunki. Alieni ( TWARY) wnoszą już kilka wieków dywersji że nagie ciało to grzech, bezkulturność, nieprzyzwoitość. Doszło do tego że ludzi nie mają wiedzy o funkcjonowaniu, budowie i budowie własnych organów płciowym. Jak to się nazywa?? WOJNA.
Ciało to instrument, wciskają do głowy że podstawowa część instrumentu – do wyżucenia, nie warto ją trenować, poznawać by wykorzystać PRAWIDŁOWO do celów przeznaczonych. O jakim zdrowym potomstwie(silnycj duszach) może iść mowa?
Proszę spojrzeć na połobogów, na skulptury (RZEŹBY ), na obrazy - >przedstawiane nagie, nie było im czego się wstydzić, przyrody się nie wstydzi, instrumentu się nie wstydzi. Wsztydzić się i walczyć przeciwko przyrodzie to f-je alienów i zombi z przemytym mózgiem.
Nogi od od stop do kolan- pokazują fizyczne przejawienie enegrii, jaki jest kontakt z żywiołem Ziemi, nogi od kolan do anus- jak rezonuje człowiek z żywiołem Woda. Pupa, brzuch, genitalie- jak się ma z Ogniem, akurat w brzuchu ogień trawienia modyfikuje jedzenie w siłe płciową. NIE amulety itd. Są głównymi arcanami, a CIAŁO – to NAJGŁOWNIEJSZy i najbardziej mocny arcan dla przyciągnięcia różnych energij kosmosu. Tylko istoty nienawidzące człowieka mogą wydawać zakazy na obrazy części ciała.
Piękno piersi i twarzy to arcanum dla przyciągania żywiołu Powietrze., czym ładniejsze, tym lepsze władanie żywiołem. I włosy, w rosyjskim nazywane czasem KOSMY, tj. Rezonacja z Kosmosem, czyli Efirem. Czym dłuższe i proste, tym lepiej. Włosy nikt nie dotyka, są zaplecione zawsze w warkocz, oprócz wypadków, które już opisywałam.

To genocyd, kiedy jedni dorosli pani i panowi nakazują innym panom i paniom co robić ze swoim nagim ciałem. Zakaz żeby Jań (YANG) pztrzył na Iń (YING) to patologia.
Tam gdzie człowiek nie zna siebie i zakonów które działają – wprowadza się dywersje, nacelone (NAKIEROWANE)na postępowe niszczenie instrumentu, lub wykorzystywanie go w niewłaściwych celach.


Autor: Nestor o 07:44 Brak komentarzy:
......................
Etykiety: ezotezyka, nagość, przyroda, seksualność, żywioł

Dharma kobiety.cz.1.

Kobieta- materia. Ewolucjonuje tylko gdy podporządkowuje się świadomości(mężczyZnie). Jeżeli pamiętać że kobieta- przedstawiciel materii i maji, wiadomo jaka jest jej dharma. Musi zadowalniać uczucia męża. Kiedy mężczyzna ma zaspokojone uczucia, jego umysł może być spokojnie skierowany na działalność(cel), która jest wiodącą w rodzinie. Pole działania, realizacji kobiety- dom, rodzina. Do pracy kobieta chodzi na odpoczynek. Musi podtrzymywać atmosferę spokoju i błogości w domu. 2 ważny aspekt -> rodzenie dzieci (nadawanie materialnej obwłoki dla świadomości). Organizm musi być przygotowany do poczęcia, ciąży, porodu. Intymne mięśnie muszą być wytrenowane i pod kontrolem., pod kontrolem -> jedzenie, son, obrona, seks. Beż owładania nad tymi 4 strefami życia- o ewolucji i jodze niema mowy. Jeżeli pozwala warna(kszatrini, bramini), wprowadzamy yogę, nie- gimnastyka, taniec brzucha, masaże., adaptowana joga dla kobiet, + ważne- owładanie energią płciową, (książki Mantak Chia), pamiętając że to 4 obowiązek, który trzeba wziąć pod kontrolę. Nauli, czyste jelita (temat o jedzeniu). Opiekowanie się. Jako przedstawiciel Maji- musi przyciągać i utrzymywać. Gdzie uwaga-tam energia. Kobieta- pasożyta energii seksualnej (jań)w skali rodziny. Pozwalając mężczyZnie przejawić zwierzchnictwo - powoduje że pojawia się u niego energia Jań, a u niej- Iń. Słowa kluczowe - PRZYJMOWAĆ, POCIĄGAĆ, WCIĄGAĆ, OPIEKOWAĆ SIĘ. Niektóre kobiety negatywnie odzywają się o obowiązkach sprzątania, prania. Otóż. Wszystko w materialnym świecie - to punkty dostępu do naszej "duszy". Sprzątając w domu- sprzątamy własną psychikę, uporządkowując rzeczy- porządkujemy myśli. To nie rabstwo (NIEWOLNICTWO), to praktyka duchowa!!!!,, Jeżeli ma się ciało kobiety, to znaczy że taka karma, i dharme należącą do kobiety trzeba spełniać. Lepiej gorzej spełniana własna, niż lepiej cudza.
Ważne jest samodzielne przygotowanie jedzenia., gotując- można napełnić go energią którą chce się przekazać mężowi, gościom, więc to prosty sposób do korekcji sytuacji psychicznych w domie.+każde umiejętności który tu zdobywamy, są przydatne 100proc. dla dalszej ewolucji, i perfekcyjnie spełniane obowiązki szudry (NAJNIŻSZA KASTA), gwarantują że wajśja (KOLEJNA KASTA W HIERARCHII) będzie bardzo dobry.Nie ważne czy mąż spełnia swoje obowiązki, pierwszą zacząć musi kobieta, jest plastyczną i do niej należy kierowanie atmosferą w domu.
W Kama-Sutra podane 64 umiejętności kobiety-, które w pełni przewidują fałszywe ego męża, niwelują go, poprzez to że kobieta spełnia swoje obowiązki. TO jest edukacja , nauka i praktyka duchowa kobiety, a nie uniwersytet i hatha-joga.cz.1.
1. gotowość iść za mężem
2. umiejętność ukazania największego zadowolenia mężowi,
3. umiejętność przewidywać i realizować pragnienia męża
4. umiejętność być skupioną w każdej sytuacji
5. Władanie i kontrola nad energią seksualną(płciową, czyli-kobiecą) dla poczęcia i urodzenia silnych i wysokoduchownych przodków męża.
6. czystość
7. znanie miłosnych gier i łask (PIESZCZOT), umiejętność ich zastosować.
8. owładane(OPANOWANE) różne pozycje seksualne(mowa o fizycznych możliwościach)
9. umiejętność ładnie się rozebrać
10. umiejętność wyzwania interesu (UWAGI) u męża dzięki ubraniom, zachowaniu.
11.umiejętność zaprezentować siebie
12. umiejętność pobudzić męża
13. umiejętność zostawić w łóżku męża, nie przeszkodziwszy
14. znać sposoby zasnąć po mężu
15. umiejętność spania w każdej pozycji
16. umiejętność robienia różnych typów masażu, podtrzymania zdrowia
17. leczenie znacharskie:zioła, siła życiowa, mantry
18. wiedza w sprawach domowych, obrzędowych, przysądów.
19. znanie podstaw astrologii, znanie pozytywnych, negatywnych dni.
20. umiejętność kontaktu z żywiołami


Autor: Nestor o 07:12 Brak komentarzy:
.......................
Etykiety: dharma kobiety, dom, fałszywe ego, iń, Kamasutra, kobieta, rodzina wedyczna, seksualność
niedziela, 4 listopada 2012
Rodzina wg. wedyzmu. Dharma kobiety-mężczyzny.
Rodzina- komórka społeczeństwa. Wnosząc dywersje w przeznaczenie rodziny, rujnuje się całe społeczeństwo.

===========Część I============
Rodzina znajduje się pod wpływem księżyca ( kobieca planeta, kobiece rysy charakteru). To znaczy że kobieta jest odpowiedzialna za podtrzymanie „porządku” w rodzinnie. To strefa wpływu i realizacji dla kobiety, i nie dlatego że to –mify-niejasna tradycja-stereotypy!!!- Podobne dywersje rozprzestrzeniają sługi alienów, którym wszystko jedno na płciowość, oni germafrodyci., obywatele, podtrzymujące te poglądy- są w głębokiej niewiedzy+manipulacji poddawane. Wyjaśnię dlaczego to pole dla realizacji kobiety, dlaczego dharma kobiety taka a nie inna.
W rodzinnie kobieta otrzymuje główną dozę swojej karmy. W ogóle- dharma człowieka wyznaczona właściwościami psycho-fiziologicznymi+budową cieńkich ( SUBTELNYCH- DUCHOWYCH ) ciał. Jeżeli kobieta działa zgodnie z swoją przyrodą- to przynosi szczęście wszystkim z kim ma do czynienia+się rozwija.
Czym jest sojusz kobiety i mężczyzny w planie metafizycznym , ezoterycznym? To Swiadomość- Jań(mężczyna), która działa w materii-Iń(kobieta). Dlaczego wedy rekomendują wychodzić za mąż za mężczyznę tej samej warny co kobieta?- Te same cele i poglądy na życie pozwolą kobiecie podporządkować się – materia podporządkowana świadomości, która w niej spełnia swoją misje. W wedyzmie kobieta nie zajmuje się praktykami duchowymi, ascezą , itd..bo kobieta to pole dla realizacji...jeżeli chce rozwoju duchowego – wychodzi za mąż za mężczyznę, który praktykuje ascezy, yoge itd, jeżeli chce bogactwa – wychodzi za mężczyznę warny wajszja i służy mu polem dla realizacji sukcesu, jeżeli chce sprawiedliwości – wychodzi za mąż za kszatrija, omawia z nim turbujące ich kwestie, i już on, mając skłonność realizować się w społeczeństwie – robi to. Z tego wynikają obowiązki(dharma) konkretnie ze względu na ciało, w którym obecnie jest. Jeżeli jesteś mężczyzną – to znaczy że wszechświat potrzebuje ciebie akurat w tej roli i twoja dżiwatma musi się nauczyć pewnych rzeczy, których nauczanie się jest możliwe w ciele mężczyzny. Tak samo i kobieta. Dharma- lepiej gorzej spełniać swoje obowiązki, niż perfekcyjnie cudze. Cudza dharma to droga do piekieł(Bhagavad-Gita). Faktycznie, odmawiając się od naszej przyrody i właściwości – wyrzekamy się Boga i ewolucji.
W dalszych częściach napiszę o obowiązkach, sile, słabościach kobiety, mężczyzny i plusach, wynikających ze spełnienia dharmy.To obszerny temat, który muszę wyświetlić w tym blogu.
easy russian
 
no i mam dylemat w zwiazku z powyzszym: wspolczuc czy smiac sie?
Ania ayalen
 
no i mam dylemat w zwiazku z powyzszym: wspolczuc czy smiac sie?


O co kaman ?
Sława Bogom Sławii!
wojnar Mężczyzna
Sława rodu !
 
Imię: Jaroslaw
Posty: 57
Dołączył(a): 26 sty 2012, 00:50
Droga życia: 100
Typ: tak ma
Zodiak: rak
czytam sobie raz jeszcze . Pominąłem słowo " genocyd" - nie dałem wyjaśnienia . To w rosyjskim oznacza ludobójstwo.

Zacytuję raz jeszcze ważny fragment powyższego wpisu
...................Niektóre kobiety negatywnie odzywają się o obowiązkach sprzątania, prania. Otóż. Wszystko w materialnym świecie - to punkty dostępu do naszej "duszy". Sprzątając w domu- sprzątamy własną psychikę, uporządkowując rzeczy- porządkujemy myśli. To nie rabstwo (NIEWOLNICTWO), to praktyka duchowa!!!!,, Jeżeli ma się ciało kobiety, to znaczy że taka karma, i dharme należącą do kobiety trzeba spełniać. Lepiej gorzej spełniana własna, niż lepiej cudza.
Ważne jest samodzielne przygotowanie jedzenia., gotując- można napełnić go energią którą chce się przekazać mężowi, gościom, więc to prosty sposób do korekcji sytuacji psychicznych w domie.+każde umiejętności który tu zdobywamy, są przydatne 100proc. dla dalszej ewolucji,
....................
easy russian
 
a Ty juz umiesz gotowac?
Mowilam - niektorym samcom nie kobieta-towarzyszka zycia jest potrzebna a kombajn wieloczynnosciowy skrzyzowany z malpka na smyczy. ktora jak juz zaceruje skarpety i spije miod madrosci z ust Pana i Wladcy, bedzie lezec i pachniec az Pan raczy...zaplodnic. I do lba zakutego nie wpadnie ze gotowac mozna z milosci i z miloscia. No, z braku tejze pozostaje ewolucja. Z malpiszona na malpoluda?
Ania ayalen
 
: )))
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Ania ayalen napisał(a):a Ty juz umiesz gotowac?
............?

taaa, z bezsilności kulą w płot . od najmłodszych lat doskonale gotuję . Umiem również piec rozmaite ciasta a i torty fikuśne z ojcem robiliśmy . Pastowałem podłogi, prałem swoje rzeczy , szyłem na maszynie rozmaitości. Sam sobie cerowałem spodnie , uszyłem nawet specjalistyczne sakwy na motocykl, plandekę do samochodu , cerowało się stary namiot. Z babcią haftowałem kwiatki kaszubskie , nawet na szydełku zrobiłem sobie opaskę na głowę w kolorach tęczy . Na pierwszy motocykl ( raczej jego zwłoki, które potem rekonstruowałem ) zarobiłem szyjąc kolegom wnętrza do kasków ( całe kaski produkowałem bo skorupę z laminatu też ) . Wszystko to oczywiście obok zajęć męskich w rodzaju wbijania gwoździ i budowy domu . Jakieś jeszcze pytania ???
easy russian
 
easy russian napisał(a): Jakieś jeszcze pytania ???


easy russian napisał(a):[ ... ] na szydełku zrobiłem sobie opaskę na głowę w kolorach tęczy .


Zrobisz mi na zimę ? <prosiii> :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
z jakiej bezsilnosci? To jeszcze zrob sam sobie dzidziusia, urodz go i wykarm piersia i faktycznie..na cholerke Ci baba?
Ania ayalen
 
Wiedziałem Ania, że w końcu zaczniesz wylewać żale, od początku jak pisałaś tylko na to czekałem. Niestety się doczekałem :( W życiu trzeba robić swoje !

Dobra, a teraz coś dle smutasów-pracusiów
http://www.youtube.com/watch?v=h9ZQElA1LjQ
Sława Bogom Sławii!
wojnar Mężczyzna
Sława rodu !
 
Imię: Jaroslaw
Posty: 57
Dołączył(a): 26 sty 2012, 00:50
Droga życia: 100
Typ: tak ma
Zodiak: rak
sinsemilla napisał(a):
easy russian napisał(a): Jakieś jeszcze pytania ???


easy russian napisał(a):[ ... ] na szydełku zrobiłem sobie opaskę na głowę w kolorach tęczy .


Zrobisz mi na zimę ? <prosiii> :D


Zastanowię się ............ :D

a kolorowa była ( jest , bo nadal wisi tu niedaleko na haczyku , wiele rzeczy poginęło w dziejowych bojach ale to jakoś przerwało ) ) dlatego ,że taką nosił Winnetou do długich włosów. :D http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... w&dur=5469
easy russian
 
Matyldo jedyna Wojnar, jakie zale? Najsmieszniejsze jest to ze generalnie mam podobne poglady, ale perspektywa jakby inna; coz...w toku ewolucji czlowiek rozumny to jedynie etap w drodze do czlowieka milosci
Ania ayalen
 
Ania ayalen napisał(a):Matyldo jedyna Wojnar, jakie zale? Najsmieszniejsze jest to ze generalnie mam podobne poglady, ale perspektywa jakby inna; coz...w toku ewolucji czlowiek rozumny to jedynie etap w drodze do czlowieka milosci


Jak to jakie?
Każdy mówi co go trapi.

Popatrz jak Wojnarowi ulżyło.
Stało się TO CO WIEDZIAŁ ZE SIĘ STANIE.
Wyciągnęłaś go z poczucia oczekiwania.
A czekać przecież nikt nie lubi.

Gdyby nie ty, to by tak CZEKAŁ biedny.
Popatrz.
Jesteś ulgą w jego postrzeganiu, ponieważ wreszcie zrobiłaś coś, co wpasowało cię w jego koncept.

Teraz powinnaś się spodziewać już tylko samej wdzięczności.
Tak myślę. : )))
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość