Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Czy cos sie stanie w 2012r.?

Tak, koniec swiata
0
Brak głosów
Tak, czlowiek wejdzie na wyzszy poziom
43
42%
Tak, zmienia sie bieguny i bedzie wiele katastrof
13
13%
Tak, ale zadne z powyzszych
11
11%
Nie stanie sie absolutnie nic niezwyklego
28
27%
Nie wiem i nie obchodzi mnie to
8
8%
 
Liczba głosów : 103

Bzdurny Kod Biblii

Post 20 kwi 2006, 12:46

foraq liznales troche z tematu tzw. Kodu Biblii i bzdury piszesz. Ksiazki Drosnina tez czytalem, matryc o rzekomych katastrofach i Bog wie jakich jeszcze wydarzeniach w najblizszej przyszlosci widzialem multum, a Twoja jest tylko przekopiowana z ksiazki. Do tego wydaje mi sie ze opierasz sie na jednym, 2 zrodlach najwyzej... juz pomijam ze calkowicie sie zgadzam z ArElendilem co do kreowania wlasnej rzeczywistosci... po Twoich postach widac, ze chyba na pewno masz nieprzepracowane jakies wzorce a i stosunek do zycia sie klania. Dam ci dobra rade, zamiast niesc dobra nowine ze wszyscy zginiemy (wszelkim misjom i mesjaszom dziekujemy) i czeka nas zaglada, a po smierci nastanie dla nas nowy lepszy swiat, lepiej zajmij sie soba, starajac sie nie ingerowac w poprawianie swiata i ludzi na sile (rozsylajac przy okazji jednoczesnie negatywny ferment). Jak ci zycie nie mile i ci spieszno do tego lepszego swiata po drugiej stronie to Twoja sprawa - smialo, masz wolna wole, nikt cie tu nie trzyma na sile i nikt nie musi isc z Toba...w ogole. Mi jest dobrze tutaj, a swiat jest jaki jest. To prawda ze sa rzeczy takie, siakie, owakie... ale we wszystkim nalezy dostrzec doskonalosc... Jestesmy w centrum procesow ktorych prawdopodobnie nie jestesmy w stanie objac rozumowaniem, ale to nie oznacza zaglady i tym podobnych bzdur... Wlasnie, bzdury wypisywane przez P.Geryla i mu podobnych zeruja na najnizszych emocjach i podciagaja rozne rzeczy tak aby ich teoria sie zgadzala... a ludzie i tak to lykaja bez problemu, wierza w takie chore scenariusze niejako dopasowujac sobie do nich zycie poprzez to i jeszcze czuja misje oglosic swiatu prawde jaka poznali!! szkoda slow...

Chcesz sie pobawic z Kodem Biblii? W sieci jest kilka programow do analizowania, wyszukiwania itd... Mozesz rowniez zajrzec na Forum Zjawisk Niewyjasnionych, tam jest potezny temat o tym z wesolym kolkiem wzajmnej adoracji ktore sie od ponad roku wykloca ciagle o to samo i wzajmnie nakreca na coraz to nowsze brednie... najsmieszniejsze jest to ze juz kilka razy conajmniej jacys prowokanci udowadniali tam, ze to wszystko bujda i mozna wszystko odnalezc na sile w Torze, gdyz umozliwia to jej specyfika (w innych ksiazkach tez ;) ) no ale co tam... przeciez zawsze dzien, dwa po jakims zdarzeniu znajdzie sie gotowa matryce ktora udowadnia ze przeciez to bylo zapisane... albo w ewentualnych wydarzeniach przyszlych jesli sie nie sprawdza w danym czasie, nagle odnajduja slowo "przelozone" czy cos podobnego... ale jak ktos chce, oczywiscie mozna sie ludzic :) jego wybor, jego zycie :) Mam prosbe: prosze postaraj sie nie glosic tej cudownej nowiny i nawracac ludzi, bo Ty juz wiesz jak jest, Ty masz racje a inni sie myla choc nie zdaja sobie z tego sprawy. Pozwol nam frajerom zyc w nieswiadomosci, ok?

aha i prosze nie pisz takiego czegos, ze cos zostalo udowodnione naukowo, tak JEST i nie ma dowodow przeciwko... bo tego juz sie nawet komentowac nie chce... udowodnione wg. mnie to jest to, ze pan Drosnin narobil halo z jakas pseudo-pseudo-naukowa teoria i zarobil na tym kupe siana... no ale skoro znalazl na to fr... ludzi? :)

tyle ode mnie :)

---------------

dopiero po napisaniu zauwazylem ze byl drugi taki sam temat, i czesc z tego co powyzej zostala napisana :P
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 20 kwi 2006, 13:21

Cytat Lokyego:
prosze nie pisz takiego czegos, ze cos zostalo udowodnione naukowo, tak JEST i nie ma dowodow przeciwko...

To słowo "wytrych" któro ma Cię zbić z pantałyku :-) Najczęściej stosują Je Ludzie którzy o naukowych odkryciach nie mają za wiele pojęcia. W najlepszych wypadku wiedzą coś z 4 ręki :-) Przekonałem sie nieraz o tym. Swoją drogą nie wierze wogole w jakies kody biblii itp.

Rok 2012 wg.mnie będzie początkiem Czegoś Naprawdę Cudownego :-)

Dla osob o zjechanej wyobraźni będzie (jeśli już to nie jest) okres strachu i paranoii. Co wewnątrz to i na zewnatrz. To samo było z rokiem 2000. Teraz Ci którzy darli najgłośniej pyski teraz jakby "zapomnieli" o sprawie. Pewnie, rozumiem ich. Po co nadwyrężać swój mierny wizerunek. Lepiej się teraz schować jak tchórz albo udawać wariata. Ale najlepiej wysmylić nową, jeszcze bardziej apokaliptyczną i Piekielną teorię "popartą naukowo" :-) :-) ..może zwróci ktoś uwagę ..a może da się jeszcze trochę na tym zarobić :-) Na kodzie biblii zrobili trochę kasy, nie ma Co :-) heh

Pozdrówka.

GrześL_T
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 20 kwi 2006, 22:49

Bardzo dziękuje za miłe przyjęcie i zrozumienie... Rzeczywistość nie kształtujemy tylko swoją podświadomością, ale przede wszystkim czynami, a z tym jest gorzej.

Zarzucacie mi brak wiedzy, w takim razie wy uznajecie się za "napełnionych" wiedzą, a jak z tym jest naprawdę, to niech każdy odpowie sobie samemu.

Nie jest mi tak źle w rzeczywistości, w przeciwieństwie do Was nikomu nigdy nie powiedziałem że jak mu się tu nie podoba to może się zabić. Wiem że świat jest jaki jest, ale jezeli ktoś wierzy w to, że w 2012 roku ludzkość nagle dostąpi oświecenia i wszystko się zmieni jest chyba niespełna rozumu. Ludzie nie są gotowi do takiej zmiany, a żeby takie coś sie stało musiałoby się wydarzyć coś naprawdę znaczącego, a raczej nic takiego pozytywnego nie widzę.

Opierałem się na kilku źródłach, nie tylko na jednym... Poczytaj trochę o czymś takim jak Kryształowa Czaszka, a może wtedy uwierzysz żę jest coś takiego jak informacje o przyszłości.

A słowo "kometa" wcale nie musi oznaczać komety w naszym rozumowaniu ale coś podobnego (pomyślcie sobie co można przez to rozumieć...).

Jestem już przygotowany do kolejnej krytyki i kolejnego uznania mnie za frajera...
Free your mind...
foraq Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2006, 22:01
Lokalizacja: Out there...
Droga życia: 12
Zodiak: strzelec

Post 20 kwi 2006, 22:52

oglądaliście K-PAX?? Jemu też nikt nie wierzył...
Free your mind...
foraq Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2006, 22:01
Lokalizacja: Out there...
Droga życia: 12
Zodiak: strzelec

Post 21 kwi 2006, 13:11

foraq napisał(a): Wiem że świat jest jaki jest, ale jezeli ktoś wierzy w to, że w 2012 roku ludzkość nagle dostąpi oświecenia i wszystko się zmieni jest chyba niespełna rozumu.

Hmm a nam zarzucasz(moze nie mi, nie wiem) ze sami uwazamy sie za "napelnionych".
foraq napisał(a): a żeby takie coś sie stało musiałoby się wydarzyć coś naprawdę znaczącego, a raczej nic takiego pozytywnego nie widzę.


Ja zrozumialem to tak ze jak nie widzisz tego to tego nie bedzie i koniec ??
foraq napisał(a):A słowo "kometa" wcale nie musi oznaczać komety w naszym rozumowaniu ale coś podobnego (pomyślcie sobie co można przez to rozumieć...).


Takk tutajs iem zgodzem nie musi to byc kometa w naszym pojmowaniu :):D

foraq napisał(a):Jestem już przygotowany do kolejnej krytyki i kolejnego uznania mnie za frajera...


Nikt ciebie tutaj nie bedzie uznawal za frajera, to nie po duchowemu .. eheh wydaje mi sie ;p Kazdy ma swoje filozofie i nikt tutaj nie jest frajerem ani jakims super ziomkiem wiedzacym wiecej od innych. Kazda droga prowadzi do tego samego :)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 21 kwi 2006, 13:23

foraq napisał(a):Opierałem się na kilku źródłach, nie tylko na jednym... Poczytaj trochę o czymś takim jak Kryształowa Czaszka, a może wtedy uwierzysz żę jest coś takiego jak informacje o przyszłości.


Jakbyś wniknął w temat odpowiednio głęboko wiedziałbyś, że nie istnieją metody datowania obróbki kwarcu, więc nie wiadomo kiedy one powstały. Do tego dodam, że czaszka która była przechowywana w Muzeum Brytyjskim została uznana za mistyfikację kiedy odkryto na jej powierzchni ślady narzędzi jubilerskich, które powtały dopiero w XIX wieku. ;)

Jeżeli chodzi o Kod Biblii to nawet na logikę jest on całkiem naturalnym zjawiskiem a czemu? Alfabet hebrajski składa się z samych spółgłosek, dlatego np Jahwe jest tam zapisywany JHWH, to sprawia, że większość wyrazów jest trój albo cztero literowa - gdyby podobną metodę szukania przepowiedni zastosować na współczesnych dziełach najprawdopodobniej nie odniosła by ona rezulatów, dlatego, że wyrazy są o wiele dłuższe i trafienie na sensowne zdanie ma o wiele mniejsze prawdopodobieństwo. Natomiast w manuskryptach hebrajskich takie zdania mówiące o przyszłości mogą mieć tylko ok. 9 liter. W alfabecie hebrajskim są 22 litery (chyba) więc możecie sobie sami policzyć prawdopodobieństwo wystąpienia ciągu konkretnych 9 liter przy ilości kombinacji jaką dysponujemy (sprawdzanie poziome, od tyłu, pionowe, od dołu, po skosie).

Jeżeli chodzi natomiast o naukowców, pewien czas temu naukowcy z wysp brytyjskich po latach badań ogłosili, że rozpowszechnianie się AIDS w Afryce jest ściśle powiązane z obyczajami seksualnymi :D . Ciekaw jestem ile lat to musieli badać i ile pieniędzy za to wzięli. Dlatego - ponad ogłoszeniami "naukowców" w dzisiejszym świecie lepiej stawiać na logikę i intuicję. ;)
Od teraz w Strefie http://strefa51.webd.pl/forum/ .
Powód: http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?t=687
Do tego moderacja zorientowana na jedyne słuszne poglądy, których broni nawet tolerując chamstwo o ile je propaguje. Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 21 kwi 2006, 14:46

Luke_Nuke napisał(a):w dzisiejszym świecie lepiej stawiać na logikę i intuicję.


to pierwsze czasem zawodzi i czesto sie wyklucza z tym drugim :)

foraq napisał(a):Zarzucacie mi brak wiedzy, w takim razie wy uznajecie się za "napełnionych" wiedzą


wybacz ale to bardzo plytkie wnioskowanie: jezeli ja nie jestem "bialy" to wy pewnie jestescie "bialoscia"?

foraq napisał(a):Wiem że świat jest jaki jest, ale jezeli ktoś wierzy w to, że w 2012 roku ludzkość nagle dostąpi oświecenia i wszystko się zmieni jest chyba niespełna rozumu. Ludzie nie są gotowi do takiej zmiany, a żeby takie coś sie stało musiałoby się wydarzyć coś naprawdę znaczącego, a raczej nic takiego pozytywnego nie widzę.


oczywiscie lepiej byc "realista" i wierzyc w totalna zaglade?

kto powiedzial, ze ludzkosc dostapi oswiecenia nagle z 21 na 22 grudnia 2012? z tego co mi wiadomo ma ponoc sie zaczac nowa era, ale to nie oznacza, ze wszystko w tym momencie "abra kadabra" - mamy niebo na Ziemi! Poziom swiadomosci caly czas wzrasta i bedzie po prostu coraz bardziej przyspieszal, a gdy przekroczy wratosc krytyczna w swiadomosci zbiorowej ludzkosci wtedy dostanie jeszcze wiekszego speeda. To nie jest rownoznaczne z naglym oswiecieniem! A do zmiany po pierwsze nie sa konieczne silne bodzce, choc czesto odnosza skutek, a po 2gie nawet jesli to mysle ze bardziej negatywne zdarzenia uprzytomnily by wielu ludzi... po prostu niektorzy potrzebuja dna zeby sie od niego odbic.

foraq napisał(a):Poczytaj trochę o czymś takim jak Kryształowa Czaszka, a może wtedy uwierzysz żę jest coś takiego jak informacje o przyszłości.


poczytaj sobie Wingmakers, R.Steinera... itd... a najlepiej sie podlacz do Kroniki Akaszy :P tylko nie wiem po co?? ja stwarzam swoja przyszlosc. to prawda ze sa pewne mniej lub bardziej prawdopodbne scenariusze w bardziej subtelnych wymiarach, ale ostateczny wplyw na to co bedzie mamy my, tu i teraz.

Jestem już przygotowany do kolejnej krytyki i kolejnego uznania mnie za frajera...


po co sie tak nastawiasz negatywnie?


foraq napisał(a):oglądaliście K-PAX?? Jemu też nikt nie wierzył...


czytalem ksiazke, kontynuacje tez i... film tez widzialem :) tylko nie rozumiem co ma w tym kontekscie piernik do wiatraka?? ;)
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 21 kwi 2006, 15:28

foraq napisał/a:
Zarzucacie mi brak wiedzy, w takim razie wy uznajecie się za "napełnionych" wiedzą

Oczywiście że jesteśmy "napełnieni" wiedzą. Natchnieni przez Boga. Nawet się czasem zastanawiam czy już nie jesteśmy idealni. Dlatego możemy zarzucać Ci brak wiedzy :-)
foraq napisał/a:
Wiem że świat jest jaki jest, ale jezeli ktoś wierzy w to, że w 2012 roku ludzkość nagle dostąpi oświecenia i wszystko się zmieni jest chyba niespełna rozumu. Ludzie nie są gotowi do takiej zmiany, a żeby takie coś sie stało musiałoby się wydarzyć coś naprawdę znaczącego, a raczej nic takiego pozytywnego nie widzę.

A my widzimy. Może dlatego że jesteśmy "napełnieni" wiedzą a Ty nic nie wiesz i traktujemy Cie jak frajera którego można dowolnie krytykować :-)
Cytat:
foraq napisał/a:
Jestem już przygotowany do kolejnej krytyki i kolejnego uznania mnie za frajera...

Ale dobrze że się przygotowujesz. Mniejszy szok :-)

foraq napisał/a:
Poczytaj trochę o czymś takim jak Kryształowa Czaszka, a może wtedy uwierzysz żę jest coś takiego jak informacje o przyszłości.

hmm..wolę pomarańcze :-)

foraq napisał/a:
oglądaliście K-PAX?? Jemu też nikt nie wierzył...

to tak jak nam że nie jesteśmy idealni :-) Choć tacy naprawdę foraq Jesteśmy :-)

foraq napisał/a:
Nie jest mi tak źle w rzeczywistości, w przeciwieństwie do Was nikomu nigdy nie powiedziałem że jak mu się tu nie podoba to może się zabić.

Z brzemieniem doskonałości zawsze jest źle. Kiedyś to zrozumiesz. Nawet nie można się zabić bo jesteśmy doskonali ;-)


A tak pozatym foraq, uśmiechnij się :-) :-) Jesteś tutaj naprawdę lubiany i szaanowany :-) Poważnie.

Pozdrawiam Ciepło :-)

GrześL_Truth
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 29 maja 2006, 16:44

To już się zaczeło... Giertych został ministrem edukacji

[Na globalne zmiany nie wpłynie to znacznie. :D OT! - Nazcain]
Nathard Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Wrocław
Typ: 4
Zodiak: Waga

Post 26 cze 2006, 11:24

ja jestem bardziej nieufny do tego roku ile to juz razy gadano "bedzie koniec swiata w roku 2000" lub "rok 2001 koncem swiata!!!" zanim dotarlem czemu tak sadza o 2012 przeczytalem darmowy artykol na stronce http://www.gw.7d.pl/ otorz natknolem na bzdure ktora tam pisza mianowice gdy NASA potwierdza istnienie cos co nazwali chmura chaosu zacytuje tamten paragraf

Rewelacje NASA
Czas mijał, a moje dociekania utknęły w martwym punkcie.
Przełom i olśnienie przyszły nieoczekiwanie kilka miesięcy później, kiedy natrafiłem na poruszające informacje, które zainteresowały mnie z punktu widzenia konsekwencji, mogących przynieść ludzkości, jeśli okażą się prawdziwie.
NASA odkryła bowiem 6 kwietnia tego roku "chmurę chaosu" pochodzącą prawdopodobnie z wnętrza czarnej dziury. Pochłania ona wszystko na swoje drodze (gwiazdy, planety, etc.) i zbliża się w kierunku Ziemi z prędkością światła. Naukowcy wyliczyli, że dotrze ona do nas pierwszego czerwca 2014 roku. Stwierdzono, że chmura pochodzi prawdopodobnie z masywnej czarnej dziury, znajdującej się 28 tysięcy lat świetlnych od Ziemi, niedaleko centrum naszej galaktyki. Naukowcy na razie podkreślają, iż nie chcą wywoływać paniki, bo ich rewelacje nie są ostatecznie sprawdzone i nie wiedzą, jaki skutek ostatecznie przyniesie to zjawisko.
Dla przypomnienia - czarne dziury są jednymi z najmniej zbadanych obiektów we wszechświecie i do dziś to, co dzieje się z obiektem w zetknięciu z czarną dziurą, bądź jej pośrednim oddziaływaniem pozostaje nadal w kwestii spekulacji, przypuszczeń i teorii. Tym niemniej wiadomość ta, jeśli okaże się faktem - będzie wstrząsająca o tyle, że chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że ludzkość nie jest w stanie uciec przed takim zjawiskiem!


nieczepiam sie istnienia tejze chmury bo jak napisali nie wiele wiemy o czrnych dziurach. Ale skoro ta chmura porusza sie z predkoscia swiatla - jak zatem ja zaobserwowali gdy jest tak daleko? Swiatlo ktore niesie informacje o jej istnieniu leci razem z nia zatem niemozliwe jest jej zaobserwowanie z takiej odleglosci. No chyba, ze beda lamac prawa fizyki co i tak przy naszym stanie technicznym nie wydaje sie prawdopodobne ale dla amerykanow nie ma nic niemozliwego. Naszczescie nie slyszalem takich niedorzecznych potwierdzen o roku 2012 ale slyszalem nieco inne, otoz jedna z teori mowi, ze bieguny sie zmienia - normalny czlowiek zrozumie ze prawie lub odrazu odrazu i tu sie myli. Zmiany biegonow (nawet dla pewnosci sie pytalem) trwaly wiele lat zatem stwierzenie, ze po 2012 bedzie po wszystkich jest kolejna bzdura. Na National Geographic bodajze puscili kiedys program ktory to sprostowal ze to potrfa troche czasu. Pozatym naukowcy chyba nie maja pewnosci tej daty w koncu zapewne nie wiedza kiedy polaryzacja magnetyczna ziemi (obecna) zaniknie moze tobyc rownie dobrze troche puzniej.

Osobiscie czuje, ze ta data wiele nie zmieni ludzie i tak do siebie strzelali to i strzelac beda. Jesli ta data jest falszywa to bede z zapartym trchem czekal kolejnego alarmu - rok 2014 :D

poprostu nauka ktora ludzie dalej nie widza a ktora pochodzi z Bibli "w chwili w ktorej sie nie spodziewacie" a wiekszosc z nas naiwnie podswiadomie (a moze swiadomie?) mysli, ze skoro nie ma alarmu to koniec swiata zawieszono. A co jezeli dowody o istnieniu zagladzy ktora byc moze nadchodzi sa obecnie kolo nas tylko my jestesmy zbyc slepi i zapatrzeni w siebie badz w swiat aby je dostrzec? Moze dostrzegacie je (dowody) badz czujecie ze te daty moga byc falszywe, ze tu chodzi o cos innego? Wiem, ze to lekko zejdzie z tematu ale chcialbym jesli ktos moze przedstawil co dostrzega badz czuje na ten temat.
GD Mężczyzna
 
Posty: 56
Dołączył(a): 11 cze 2006, 00:36

Post 26 cze 2006, 15:13

Się tak zastanawiam i nie moge wymysleć nic..:)
Niektózy ludzi mówią że kontaktują się z innymi cywilizacjami, albo opiekunem Ziemi itd. Wszyscy mówią o roku 2012. Pomyślcie jaki cel w tym mieliby np. Laura Knight-Jadczyk ze swoim mężem(fizykiem:P) ?? przez 10 lat okłamywać ludzi, wymyslac jakies historyjki ?? Nie robi przeciez na tym jakiejś oszałamiającej kasy. Albo wogóle nie robi.
Co do projektu cheops mam wątpliwości. Ale jaki w tym cel mają ci wszyscy ludzie? Bez sensu. Tak samo Patrick Geryl..?? Mówi, że będzie koniec swiata, ze bedzie wielka ogromna i krwawa zagłada- świetnie sie jego ksiazka sprzedała, to fakt. Ale pojawiła się kolesinka ktora obalila jego teorie! Mówiła, ze owszem w 2012 roku bedzie cos wielkiego, wkroczymy w nowa ere pokoju, ale nie w zagłady. Pokazywała jak Patrick Geryl zle wyliczyl to wszystko. Więc sądze ze to nie jest ściema jak to GD mówi :)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 26 cze 2006, 21:34

prawie zalapales moj punkt poprostu jesli zaglada ma nastapic to dlaczego akurat w 2012? a nie w np. 2011 lub 3067? albo w 2006 np jutro? Poprostu jestem zmeczony datowaniem "bo indianom jakis okres sie skonczy wtedy i juz nie nastapi" itp. Jesli datuja naukowo to niech przynajmniej mowia konretniej (z regoly pytam sie ludzi madrzejszych - naukowcow czy to mozliwe zanim zdecyduje czy wierzyc czy nie)
GD Mężczyzna
 
Posty: 56
Dołączył(a): 11 cze 2006, 00:36

Post 26 cze 2006, 22:31

GD napisał(a): (z regoly pytam sie ludzi madrzejszych - naukowcow czy to mozliwe zanim zdecyduje czy wierzyc czy nie)

No ale nie mozna wierzyć ślepo naukowcom, bo z tego co napisales tak wywniokowalem, jezeli nie to looz zwracam honor :P:)

GD napisał(a): Jesli datuja naukowo to niech przynajmniej mowia konretniej

No datowali na 21 grudnia 2012 roku :P:P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 27 cze 2006, 10:19

trzeba miec jakies podstawy i wtedy sie pytac najlepiej paru stad odkrylem bdure ktora ponoc NASA podalo bo tego akurat uczyli mnie w szkole :P

co do daty WOW jednak maja date a co konretnie wtedy sie stanie oraz ile bedzie trwac? Mam na mysli co wtedy naukowcy mowili a nie kolejne teorie jak ta o wyladowaniu UFO #-o
GD Mężczyzna
 
Posty: 56
Dołączył(a): 11 cze 2006, 00:36

Post 27 cze 2006, 14:52

GD napisał(a):a co konretnie wtedy sie stanie oraz ile bedzie trwac? Mam na mysli co wtedy naukowcy mowili a nie kolejne teorie jak ta o wyladowaniu UFO

Ile to bedzie trwalo to ponoc nie mowili, chyba ze jestem niedoinformowany:P.
Ale ze beda straszliwe katasrofy, niektorzy sa zwolennikami zmiany biegunow, wtedy bedzie tez podobno najwieksza aktywnosc slonca..., czyli ogolnie wiekszosc kreci sie wokol magnetyzmu. Hmm.. ale nic konkretnego :):P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron