Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Re: TEST - czakry

Post 22 maja 2011, 14:29

Aramaiti: brak techniki to też technika. Sama powiedziałaś, że trzeba do tego _dojść_. :)
Wszystko jest takie proste po, ale nie przed.
---
Prawda jest najsilniejszym narkotykiem
mario236 Mężczyzna
We come 1
 
Imię: Mariusz
Posty: 74
Dołączył(a): 23 paź 2010, 21:13
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 9
Zodiak: Rak

Re: TEST - czakry

Post 22 maja 2011, 14:56

Owszem. Tłumaczę tylko na swój sposób o co mogło chodzić Sinsemilli :) Technikami, wiedzą oraz własnymi doświadczeniami trzeba się dzielić (ale nie narzucać), bo nigdy nie wiadomo co akurat komu w danym momencie podpasuje. Każdy robi to na swój sposób i to jest właśnie piękne :)
Avatar użytkownikaAramaiti Kobieta
 
Imię: Ola
Posty: 99
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Re: TEST - czakry

Post 22 maja 2011, 17:56

Aramaiti napisał(a):
Rozwaliło mnie to :D Przez Was będzie mnie teraz brzuch bolał pół dnia! :P



a mnie serce przez całą wieczność :P

flapper napisał(a):
nuntisunya81 napisał(a):Niekocham Cię już! Wiesz? :D

Wcale mnie to nie dziwi ;) Ale jak nad sobą popracujesz to wszystko może się zmienić. Zawsze możesz liczyć na moją pomoc :)

W jaki sposób chcesz mi pomóc serduszko Ty moje?
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: TEST - czakry

Post 22 maja 2011, 18:42

Ja robiłem pomiar czakr i aury urządzeniem zwanym aura scaner,
efekty zadowalające, może zaprezentuję..

Tak wygląda stan moich czakr normalnie..


Obrazek


A tak wyglądał stan czakr po libacji alkoholowej :D


Obrazek


Ewidentnie widać że alkohol to zuo. :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: TEST - czakry

Post 22 maja 2011, 23:05

haha, no ladnie, nie wiedzialam ze sie mozna tak zeskanowac urzadzeniem ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 11:16

mario236 napisał(a):Po co w ogóle jakiekolwiek medytacje i to forum, skoro wszystko się dzieje samo i bez trudu?

To jest kaprys wojownika w Podróży :D

mario236 napisał(a):Szczęściu czasem trzeba pomóc i bez ćwiczeń niestety nie jest tak pięknie jak mówisz. Pewnie to się zdarza, ale nie jest to regułą dla wszystkich.

A skąd wiesz jak jest bez ćwiczeń ? ;)
Ja jestem żywym przykładem lenistwa :D

DzikaJezyna napisał(a):haha, no ladnie, nie wiedzialam ze sie mozna tak zeskanowac urzadzeniem ;)

Otóż to! Mnie też bardzo ciekawi, jak to działa :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 12:33

to raczej test .. psychologiczny ;)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 15:31

To jest taka aparaturka do której przykłada się ręke i ona mierzy rózne rzeczy i sprawdza stan aury, oczywiscie tylko na dany moment.. Oni potem to drukują z opisem.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 15:40

Technologia ma się nijak do spraw "ducha" :)

To tak jakby powiedzieć, że coś takiego ma Duszę ..
http://www.youtube.com/watch?v=MY8-sJS0W1I
A może ma... z pewnością swojego wynalazcy i Twórcy ;)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 15:49

No niby tak, nie chce mi sie tłumaczyć na jakich zasadach to działa, chyba nawet nie potrafiłbym. W kazdym badz razie aparaturka wydawała mi się dosc wiarygodna, choc wiadomo że dalszych warstw aury, tych subtelniejszych, juz nie uchwyci, potrzeba by tu było dobrej lupy na trzecim oku :P
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 19:49

sinsemilla są informacje na ten temat w necie wpisz wyszukaj , tylko czy bedziesz mieć cierpliwość doczytać do konca ?wątpie tak zadajesz pytania na które trzeba tłumaczyć 3 dni ale tobie zlenistwa się nie chce potem przyswoić tej wiedzy ja wogól.e nie wiem czego ty tu szukasz?dobrej zabawy nie na temat ,bo na razei rozwalasz każdy temat pisząc nei na temat
i oczekuejsz odpowiedzi nie na temat jednozdaniowej nie da się tak łopotologicznie w 2 minuty ,,,wogóle idz do szkoły naucz sie czego nie wiesz a nei tu pytasz kazdego i dalej nic nie kleisz
nie jesteś tym ciałem jesteś czystym duchem ale jak zatruwasz ciało to duch się ulatnia
RYBKA ma racje jest to wiarygodne i zresztą logiczne na zdrowy rozsądek jak się upijesz to czakry masz nisko. :D
tak samo dla rowoju duchowego ważna jest dieta wyskokowibracyjna :angel4: wtedy twa dusza się cieszy i czakry się kręcą jak trzeba czyli zgodnie z ruchem wskazówk zegara
jak zapakujesz podtrujesz ciało zatruwasz ducha itd,,,
inne-inne/zywnosc-wysokowibracyjna-i-jej-wplyw-na-rozwoj-swiadomosci-t2968.html
sinsemilla tak dla przypomneinia jak masz jakeiś uwagi na temat żywności wysokowibracyjenj pisz w temacie o żywności ok :thumbright: a żywność mozna badać włąśnei badam ten temat jak zbadam napiszę nie tu tylko w temacie o tym
Ostatnio edytowano 24 maja 2011, 13:19 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 4 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 19:56

równowaga-czakry napisał(a):sinsemilla są informacje na ten temat w necie wpisz wyszukaj , tylko czy bedziesz mić cierpliwość doczytać do konca
nie jesteś tym ciałem jesteś czystym duchem ale jak zatruwasz ciało to duch się ulatnia
RYBKA ma racje jest to wirygodne i zresztą logiczne na zdrowy rozsądek jak się upijesz to czakry masz nisko. :D
tak samo dla rowoju duchowego ważna jest dieta wyskokowibracyjna :angel4: wtedy twa dusza się cieszy i czakry się kręcą jak trzeba itd,,,
inne-inne/zywnosc-wysokowibracyjna-i-jej-wplyw-na-rozwoj-swiadomosci-t2968.html

Nie chce mi się szukać na ten temat info, bo dla mnie to duperele, którymi nie warto zaprzątać sobie głowy ;)

Najwyżej wibracyjną dietą wydaje mi się inedia (niejedzenie).
:D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 20:15

Co do wpływu alkoholu na energetykę istoty, to chyba każdy doskonale wie jaki jest. Nie potrzeba do tego żadnych urządzeń, żeby wiedzieć, że wszystko idzie mocno w dół.
---
Prawda jest najsilniejszym narkotykiem
mario236 Mężczyzna
We come 1
 
Imię: Mariusz
Posty: 74
Dołączył(a): 23 paź 2010, 21:13
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 9
Zodiak: Rak

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 20:21

równowaga-czakry napisał(a):nie jesteś tym ciałem jesteś czystym duchem ale jak zatruwasz ciało to duch się ulatnia

mario236 napisał(a):Co do wpływu alkoholu na energetykę istoty, to chyba każdy doskonale wie jaki jest. Nie potrzeba do tego żadnych urządzeń, żeby wiedzieć, że wszystko idzie mocno w dół.

Co takiego idzie mocno w dół i się ulatnia (sic!)?
Kiedyś wyszłam z ciała jak byłam lekko podchmielona. Widziałam wtedy swoje pijane ciało całkiem trzeźwym okiem :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: TEST - czakry

Post 23 maja 2011, 22:20

Nie robiłem tego badania będąc podchmielonym, tylko na kacu :D
Aura była słaba, kolory wyblakłe
W Dłoniach Pełnych Światła jasnowidzka Barbara opisuje że niestety po każdej używce powstaje w ciele eteryczny śluz,
mimo to jej przewodnik duchowy twierdzi że niektóre substancje przyjęte przez odpowiednią osobę w odpowiednim czasie mogą przyspieszyć rozwój duchowy. W Czakry i medycyna inna jasnowidz podaje że neuroleptyki czyli leki na schizofrenie spowalniają czakry korony i brwiową mocno utrudniając im rozwój.


Jestem ciekaw tej zywnosci wysokowibracyjnej,
ale zgłębie wiedze na ten temat nieco pozniej :P


równowaga-czakry 'RYBKA" haha, słodko :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości