Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

TEST - czakry

Post 18 paź 2007, 19:41

http://www.eclecticenergies.com/chakras/chakratest.php

Fajny test tylko pytania po angielsku i jeszcze ciezkim jezykiem bo prawie nic nie rozumiem #-o jesli ktos mogl byc tak mily i przetlumaczylby to na polski :wink:
Anonim
 

Post 19 paź 2007, 23:07

Test całkiem fajny i wydaje mi się że w miarę dobrze rzeczywiście jest w stanie sprawdzić co i jak. Przynajmniej tak było w moim wypadku, bo wyszło to co spodziewałem się że wyjdzie (lub częściowo, co mógłbym się spodziewać że wyjdzie, gdybym głębiej się zastanowił nad pewnymi aspektami mojego zachowania ;P ).
W tej chwili raczej tego nie zrobię, bo mam dużo zajęć, ale w wolnej chwili spróbuję przetłumaczyć.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 20 paź 2007, 15:48

..............
Ostatnio edytowano 26 sty 2009, 18:23 przez MayRah, łącznie edytowano 1 raz
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 20 paź 2007, 17:01

moje wyniki:

Root: open (25%)
Sacral: open (31%)
Navel: open (19%)
Heart: over-active (75%)
Throat: under-active (6%)
Third Eye: open (56%)
Crown: open (63%)

ze 3 czy 4 pytan nie zrozumialem wec pewnie nie sa takie jakie byc powinny :P
GD Mężczyzna
 
Posty: 56
Dołączył(a): 11 cze 2006, 00:36

Post 20 paź 2007, 17:10

...............
Ostatnio edytowano 26 sty 2009, 18:24 przez MayRah, łącznie edytowano 1 raz
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 20 paź 2007, 17:43

ale juz test nie bedzie wiarygodny bo wiekszosc pytan znam pozatym tych co nie rozumialem wogule nie zmienialem (zostawialem jak byly) :)
GD Mężczyzna
 
Posty: 56
Dołączył(a): 11 cze 2006, 00:36

Post 22 paź 2007, 23:31

.............
Ostatnio edytowano 26 sty 2009, 18:24 przez MayRah, łącznie edytowano 1 raz
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 23 paź 2007, 20:55

/................./
Ostatnio edytowano 26 sty 2009, 18:24 przez MayRah, łącznie edytowano 1 raz
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 25 paź 2007, 22:22

Root: open (38%)
Sacral: under-active (13%)
Navel: under-active (6%)
Heart: open (56%)
Throat: under-active (6%)
Third Eye: under-active (13%)
Crown: open (56%)

No narescie wiem na czym sie skupic biore sie za otwarcie 3 oka :P
Anonim
 

Post 25 paź 2007, 22:33

Ja robiłem test jakiś czas temu, więc nie pamiętam dokładnie, ale miałem zbyt mocno aktywowaną czakrę korony, 3. oka i serca (odrobinę), a podstawy, splotu słonecznego i gardła za mało aktywne. Może zrobię sobie jak będę miał czas znowu i sprawdzę czy udało się coś poprawić w stosunku do tej huśtawki ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 25 paź 2007, 23:26

wydaje mi się, że ponowne odpowiadanie na te same pytania mija się z zamierzeniem tego testu... aby naprawić to co wykazuje się nieaktywnością lub nadaktywnością należy skupić się na osiągnięciu pozytywnej zmiany wewnątrz siebie i w postrzeganiu siebie w otoczeniu i relacjach z nim... skup się na tym co w Tobie najsilniejsze i staraj się wzmacniać, dojrzewać, pięknieć.. słabości powoli dostosują się do Twojego poziomu energetycznego.. jeśli zbytnio będziesz skupiać się na tych słabych wibracjach zatracisz się w nich.. obniżysz swój absolutny poziom energetyczny.. wzmacniaj się całościowo.. tak mi się wydaje i taką metodę stosuję z powodzeniem u siebie..

regards ... may
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 25 paź 2007, 23:38

Z tego co mi wiadomo, brak zrównoważenia między czakrami nie jest dobry. Tym bardziej, że sam i bez pomocy testów wiem, że mam problemy z rzeczami związanymi z tymi słabo aktywnymi czakrami, natomiast czasem mam też pewne problemy związane z nadaktywnością innych. Nie jest dobrze jeśli zbyt mocno otwarta czakra 3. oka i korony może 'sprawić', że zajmuje się za bardzo uduchowieniem, a za mało wagi przywiązuje się do życia materialnego... Wszystko trzeba zrównoważyć ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 26 paź 2007, 06:47

to naturalne , ze przy mniejszej aktywnosci jednych czakr inne sa nadaktywne.. balans.. oczywiscie fantastycznie jest gdy wszystko jest w normie a wszystkie czakry sa otwarte.. jednak zdecydwana większosc ludzi z natury poddaje się rzeczywistosci otaczajacej nas sytuacjami, ktore wzbudzaja leki o podstawowe wartosci.. w teście - czakra Root często bywa wówczas aktywna niewystarczajaco.. nalezy dbac o rownowagę skupiając się na wzmacnianiu siebie..swojego poczucia bezpieczenstwa i wartosci.. na wewnętrznej harmonii i synchronii ze światem i życiem które opływa nas z każdej strony i przez każdy fragment nas samych.. :)))
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 26 paź 2007, 22:24

MayRah napisał(a):wydaje mi się, że ponowne odpowiadanie na te same pytania mija się z zamierzeniem tego testu


No nie wydaje mi sie chyba kazdy chce odpowiedziec dobrze a nie zeby miec najlepszy wynik :P
Anonim
 

Post 26 paź 2007, 22:43

no właśnie o tym piszę..
dlatego uważam, że jeśli ktoś już zna wyniki i wie w czym tkwi problem..a raczej gdzie.. to powinien dostosować się do tych informacji, a nie w modyfikować swoje odpowiedzi zakrzywiając tym samym prawdziwość jakąś się osiąga za pierwszym razem.. no chyba ze ktoś nie zrozumiał połowy pytań.. wtedy to oczywiście zachęcam do powtórzenia testu..

swoją drogą.. dzisiaj byłam na wykładzie o reinkarnacji śmiesznego pana.. w poznaniu..
wybitnie sztuczny mi się wydawał pomimo ogromnej rozsadzającej go pozytywnej energii wyczuwałam dziwny dysonans pomiędzy tym co mówi a co jest w stanie zaoferować.. musiałam się wyłączyć od jego przekazu.. skupiając się na wzmacnianiu własnej aury tak by go nie dopuścić do siebie.. przedziwne.. wręcz jestem przekonana , że ten człowiek czerpał od nas energię iże taki był cel tego spotkania..
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron