Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Re: TEST - czakry

Post 18 paź 2009, 18:24

Daruj sobie tego typu testy. Są mało miarodajne , pytania są dobre ale sądzę że lepszym wskaźnikiem będzie wahadło które wskaże ci procentowo stopień aktywności czakr. Żadne mudry nie odblokują czakry , żadne mantry nie odblokują kanału .. wzbudzają energię w tym rejonie ale nie zdejmują blokad!
Należy sięgnąć do źródła , do przyczyny problemu .. wszystko sprowadza się do naszego charakteru , otwartości , szczerości z samym sobą i człowieczeństwa. Mój przyjaciel bioenergoterapeuta i mag powiedział kiedyś do mnie -" po co mam ci tę blokadę zdejmować skoro sam ją sobie nałożyłeś ,najpierw zrozum dlaczego ona powstała,wtedy sam ją zdejmiesz bez mojej pomocy " .
Poczytaj za co odpowiadają konkretne czakry i zastanów się nad sobą..i nie używaj tego typu testów.
Siła jest w nas,nie szukaj na zewnątrz,poszukaj w sobie.

Powodzenia
eellvveenn Mężczyzna
 
Imię: piotr
Posty: 8
Dołączył(a): 16 paź 2009, 01:25
Droga życia: 3
Zodiak: koziorozec

Re: TEST - czakry

Post 21 paź 2009, 22:26

eellvveenn napisał(a):Mój przyjaciel bioenergoterapeuta i mag powiedział kiedyś do mnie -" po co mam ci tę blokadę zdejmować skoro sam ją sobie nałożyłeś ,najpierw zrozum dlaczego ona powstała,wtedy sam ją zdejmiesz bez mojej pomocy " .

Ha, mądry człowiek. Zgadzam się z tym w 100%. W zasadzie, jeśli nie pozna się źródła swojej blokady i nie zwalczy jej samemu zmieniając siebie, to nawet jeśli ktoś z zewnątrz ją usunie, to po pewnym czasie blokada wróci, bo o wiele trudniej zmienić zachowanie przez odblokowanie czakr niż odwrotnie... A jeśli ktoś z zewnątrz będzie otwierał nieumiejętnie, albo zwyczajnie 'pośliźnie się' co może się zdarzyć każdemu przecież - nikt nie jest doskonały - to będą o wiele większe problemy niż spodziewany pożytek i będzie trzeba kogoś na prawdę dobrze obchodzącego się z energią, żeby połatać popękane wzorce... Uwierzcie, widziałem takie osoby i sam łatałem... Trudne, wyczerpujące, długotrwałe, a destrukcja i tak się zdążyła dokonać... Z resztą, pisałem o tym już w którymś temacie o czakrach czy ich otwieraniu...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: TEST - czakry

Post 26 paź 2009, 11:49

Root: open (25%)
Sacral: over-active (94%)
Navel: open (50%)
Heart: over-active (75%)
Throat: open (63%)
Third Eye: open (56%)
Crown: open (50%)

Wszystko rozkłada się mniej więcej harmonijnie więc jestem zadowolona z wyniku zabawy : )
Avatar użytkownikasophiya Kobieta
psychonautka
 
Imię: Zosia
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2009, 10:53
Droga życia: 11
Typ: 4w5
Zodiak: Rak/Smok

Re: TEST - czakry

Post 02 mar 2010, 13:50

Root: under-active (-31%)
Sacral: open (31%)
Navel: under-active (-6%)
Heart: open (50%)
Throat: under-active (-31%)
Third Eye: open (56%)
Crown: open (13%)
Strasznieeee co zrobic zebym wyrównac poziom czakr ? albo udoskonalic je?
loshomea
 

Re: TEST - czakry

Post 03 mar 2010, 00:33

loshomea napisał(a):Root: under-active (-31%)
Sacral: open (31%)
Navel: under-active (-6%)
Heart: open (50%)
Throat: under-active (-31%)
Third Eye: open (56%)
Crown: open (13%)
Strasznieeee co zrobic zebym wyrównac poziom czakr ? albo udoskonalic je?


może zajmij się doskonaleniem siebie?
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: TEST - czakry

Post 03 mar 2010, 21:44

co z bzdury ;) takie testy nie są w ogóle miarodajne. Na pytania czasem ciężko znaleźć obiektywna odpowiedz, jak obiektywnie ocenić samego siebie ? ;) Medytując czuje sama które nie są w równowadze i to się z tym testem raczej nie klei.

A co zrobić żeby wszystko działało dobrze ? Zająć się konkretnie swoim życiem, zadbać o siebie :) Medytacja można pomagać sobie na boku, ale jak nie żyję się w zgodzie z sobą, to pomimo otwierania czakr, zachowają one tendencje do zamykania się.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: TEST - czakry

Post 15 mar 2010, 12:43

ja też sobie zrobiłam ten test
Root: open (31%)
Sacral: over-active (75%)
Navel: open (56%)
Heart: over-active (94%)
Throat: open (63%)
Third Eye: over-active (75%)
Crown: under-active (-25%)
Avatar użytkownikasahira7 Kobieta
 
Posty: 19
Dołączył(a): 03 sty 2010, 14:09
Zodiak: byk

Re: TEST - czakry

Post 16 mar 2010, 19:42

Właściwie wszystkie metody,które przyciągają do tematyki duchowej są dobre,bo zabierają czas telewizji,plotkom,serialom,pustemu życiu towarzyskiemu i to jedyny pozytyw testu.Trzeba w skupieniu się nad sobą zastanowić,wyciszyć,wypełnić,ale zgadzam się z Dziką Jeżyną,że test jest bez sensu.Test dotyczy otwarcia czakr w najniższej z możliwych wibracji,a to jest bardzo chimeryczna i zmienna sprawa.Wibracje czakr rosną wraz z rozwojem i gdy wchodzimy na wyższą wibrację danej czakry,zaczynamy od zera,znów musi ona się otwierać,bo jest zresetowana ,ale cechy otwarcia czakry w niższej wibracji przechodzą na plan fizyczny,stają się naszym dziedzictwem,ale jeszcze dochodzi zależność między czakrami.I tak w kólko 7, 8 razy przez kilka do kilkuset wcieleń,albo nigdy.Pozdrawiam
1-FAKIR Mężczyzna
DUCH PONAD WSZYSTKO
 
Imię: SŁAWEK
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2010, 11:33
Droga życia: 1
Zodiak: SKORPION/MAŁPA

Re: TEST - czakry

Post 17 mar 2010, 00:51

Witam wszystkich. To moja pierwsza wypowiedź na forum. Zrobiłem ten test z ciekawości i wyszło mi coś takiego:
Root:under-active(-94%)
Sacral:under-active(-63%)
Navel:under-active(-25%)
Heart:under-active(-81%)
Throat:under-active(-44%)
Third Eye:under-active(-19%)
Crown:under-active(-44%)
Nie jestem znawcą i dopiero zaczynam się orientować w tematyce ale coś mi te wyniki podejrzanie niskie wyszły...z drugiej strony to zdrowie raczej marne...w każdym razie jest nad czym pracować.
marcopolo Mężczyzna
a jednak się kręci
 
Imię: Marek
Posty: 1
Dołączył(a): 14 mar 2010, 20:50
Droga życia: 3
Typ: 5
Zodiak: byk

Re: TEST - czakry

Post 20 mar 2010, 11:06

1-FAKIR napisał(a):Właściwie wszystkie metody,które przyciągają do tematyki duchowej są dobre,bo zabierają czas telewizji,plotkom,serialom,pustemu życiu towarzyskiemu i to jedyny pozytyw testu.Trzeba w skupieniu się nad sobą zastanowić,wyciszyć,wypełnić,ale zgadzam się z Dziką Jeżyną,że test jest bez sensu.Test dotyczy otwarcia czakr w najniższej z możliwych wibracji,a to jest bardzo chimeryczna i zmienna sprawa.Wibracje czakr rosną wraz z rozwojem i gdy wchodzimy na wyższą wibrację danej czakry,zaczynamy od zera,znów musi ona się otwierać,bo jest zresetowana ,ale cechy otwarcia czakry w niższej wibracji przechodzą na plan fizyczny,stają się naszym dziedzictwem,ale jeszcze dochodzi zależność między czakrami.I tak w kólko 7, 8 razy przez kilka do kilkuset wcieleń,albo nigdy.Pozdrawiam


A co za różnica, czy wypełniam czas telewizją, czy "rozwojem duchowym"? W ostatecznym rozrachunku to jedno i to samo. Takie testy spełniają taką rolę jaką mają spełniać: trochę więcej wiedzy o nas samych i nic poza tym. Nikt chyba nie oczekuje od nich, że po przeprowadzeniu testu dozna oświecenia?
Havva Kobieta
The Butterfly
 
Imię: Ewa
Posty: 24
Dołączył(a): 02 paź 2009, 14:43
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Waga

Re: TEST - czakry

Post 01 kwi 2010, 10:44

Nie wydaje mi się, aby to było jedno i to samo. Chociażby dlatego, że telewizja serwuje papkę mass-rozrywki, przemocy, nadmiernej seksualności i to nie wpływa dobrze (nie znaczy to też że wpływa to beznadziejnie źle), po prostu nie jest korzystne. Nikt oświecenia nie dozna, ale np. zacznie czytać o czakrach i pracować nad niedorozwiniętymi czakrami.

Moj wynik
Root: under-active (0%)
Sacral: open (44%)
Navel: open (38%)
Heart: open (38%)
Throat: open (38%)
Third Eye:over-active (75%)
Crown: over-active (75%)

chyba się nawet zgadza ;)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: TEST - czakry

Post 02 kwi 2010, 21:47

Root: under-active (-19%)
Sacral: open (38%)
Navel: under-active (-19%)
Heart: under-active (0%)
Throat: under-active (6%)
Third Eye: over-active (69%)
Crown: open (25%)

Tam jest dokładne wytłumaczenie wyników i zdecydowanie mi się zgadzają, rejony które mam poniżej poziomu aktywności, faktycznie wydają się być dla mnie w moim życiu jakimś poletkiem do pracy nad rozwojem...Coś w tym jest.
Avatar użytkownikalapicaroda Kobieta
 
Posty: 27
Dołączył(a): 02 kwi 2010, 21:12
Droga życia: 4
Typ: 7w6
Zodiak: Rak

Re:

Post 25 sie 2010, 00:00

Anonim napisał(a):Root: open (38%)
Sacral: under-active (13%)
Navel: under-active (6%)
Heart: open (56%)
Throat: under-active (6%)
Third Eye: under-active (13%)
Crown: open (56%)

No narescie wiem na czym sie skupic biore sie za otwarcie 3 oka :P


Postanowiłem zrobić ponownie test po 3 latach :)

Root: open (56%)
Sacral: under-active (12%)
Navel: under-active (12%)
Heart: under-active (12%)
Throat: open (25%)
Third Eye: open (25%)
Crown: over-active (94%)

Nie powiem że jestem zadowolony z zamknięcia czakry serca :( Być może ostatnie wydarzenia wpłynęły na wynik 3 i 4 czakry..
Anonim
 

Re: TEST - czakry

Post 19 maja 2011, 23:54

A mnie wyszło coś takiego:

Root: under-active (6%)
Sacral: open (25%)
Navel: open (19%)
Heart: open (50%)
Throat: over-active (69%)
Third Eye: over-active (69%)
Crown: open (31%)

Nie wiem na ile ten test faktycznie pokazuje rzeczywisty stan czakr, ale z tego co widzę to generalnie zgadza się z tym, na ile sam to czuję :lol:
"Miłość którą powstrzymujesz jest bólem, który nosisz w sobie, z życia na kolejne życie” - Vissaseus do Alexa Colliera http://www.alexcollier.pl
Avatar użytkownikaKot Wasyl Mężczyzna
 
Imię: Kot Wasyl
Posty: 33
Dołączył(a): 11 mar 2011, 01:17
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Typ: 4w5
Zodiak: byk/wąż

Re: TEST - czakry

Post 20 maja 2011, 00:18

Ja pierdykam...

Co Wy liczycie, i czym? Co oznaczają te cyferki, jakie są wytyczne i kto je wymyślił ?
No i najważniejsze..Czy ktoś z Was ma dobre "wyniki" ? :D

A na koniec dodam ciekawostkę, że naturalnie, wszyscy mają dobre wyniki. I one takie SĄ.
Czakry - nie trzeba ich mierzyć, ani poszukiwać, otwierać i zamykać. One same wiedzą co i kiedy robić :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości