Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Re: data 11.11.11

Post 16 lis 2011, 21:00

Sinsemilla , =D> :)


Coś takiego słyszałem , z ust super maratończyka ( biegają ponad 100 km )
- podczas biegu łapie kontuzja , kryzys... i biegacz emituje myśl .
W sobie do siebie , tej treści : to się nigdy nie skończy , to się nigdy nie ....
i dobiega do mety !
Ludzie bardzo wiele , nie wiedzą o sobie . Są sobie obcymi .

.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: data 11.11.11

Post 17 lis 2011, 23:18

Joe Black napisał(a):Wzrost moralnosci i etyki będzie ulegał zwiększeniu dzięki fali która przejscie kulminacyjne bedzie miała w 2012 roku, ale żeby mogło powstać coś nowego lepszego, muszą runąć stare systemy i przekonania. W takim okresie własnie żyjemy.
Żeby móc wysnuć jakiekolwiek wnioski o NWO i o planach z nami związanymi, zachęcam do głebszego zapoznania się z tematem elit itd, nie tylko powierzchownego przejrzenia tematu.


Jesli chodzi o osobiste odczucia, to mnie się wydaję że dojdzie do pewnego zamieszania w przyszłym roku.
Jednym będzie się to podobało bo wkoncu nadeszły ich upragnione rewolucje, jednak ludziom którzy musieli cięzko walczyć o swój byt teraz, będzie jeszcze ciężej.
Czasem jest tak że czuje się że "coś wisi w powietrzu".


Myśl że inkarnowaliśmy tutaj w okreslonym czasie jest pocieszająca bo wkoncu mamy jakieś zadanie do wypełniania,
wszak ludzie ginąc w dwóch poprzednich wojnach też mieli.


Poniżej fragment ksiązki Hiperfizyka - Miedzy Chaosem A Swiadomoscią,
wyjaśniająca przebieg fali, z zebranych dotąd informacji przezemnie wszystko się jak narazie pokrywa..


http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2 ... -na-ziemi/


Cytat z linku, który podałeś:
"Przygotowane dla nas programy i bloki zdarzeniowe mają wyższą jakość, ponieważ oparte są na treściach, które w tej chwili uważane są za utopijne i idealistyczne. Mogą one jednak stać się rzeczywistością pod warunkiem, że znacznie podwyższy się poziom świadomości.
I tu pojawia się problem. Potrzebna będzie selekcja i usunięcie pozostałości poprzedniej epoki. Co to oznacza? Łatwo się domyśleć.
Do życia w nowym świecie dopuszczeni będą Ci, którzy sprostają tym idealistycznym wymaganiom, czyli posiadający wyższy niż przeciętna poziom świadomości. Wg. klasyfikacji, którą podałam jest to poziom, co najmniej czwarty. Fala jednak umożliwi dużej ilości ludzi osiągnięcie go. To również jest jej celem. Jednak, jeśli my sami temu procesowi nie pomożemy, może nas ominąć wielka szansa ewolucyjna, no i oczywiście, dalsze przetrwanie w tym świecie.
Selekcja wg. założeń ma się dokonać do roku 2020."

Selekcja?
Czy autorzy książki mówią o kurczakach czy o ludziach?



Joe Black napisał(a):Poniżej fragment ksiązki Hiperfizyka - Miedzy Chaosem A Swiadomoscią,
wyjaśniająca przebieg fali, z zebranych dotąd informacji przezemnie wszystko się jak narazie pokrywa..


"Dzięki wzrostowi świadomości będą mogły zostać dopuszczone manipulacje genetyczne włącznie z eugeniką, ponieważ niebezpieczeństwo nadużyć zostanie zredukowane."

"Zostanie wprowadzona kontrola liczebności populacji. Jest to podstawowy warunek przeżycia cywilizacji i jej egzystencji na wysokim poziomie."

"Do życia w nowym świecie dopuszczeni będą Ci, którzy sprostają tym idealistycznym wymaganiom, czyli posiadający wyższy niż przeciętna poziom świadomości. Wg. klasyfikacji, którą podałam jest to poziom, co najmniej czwarty. "

__

Eugenika? Kontrola populacji? Czy ja śnie?
Koszmar.

Fajne plany...
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: data 11.11.11

Post 17 lis 2011, 23:37

nuntisunya81 napisał(a):Selekcja?
Czy autorzy książki mówią o kurczakach czy o ludziach?

:D
To są fakty nad Wisłą .

ObrazekVj Dominion feat. Donald Tusk - TuskotronicObrazek

:lol:
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: data 11.11.11

Post 22 lis 2011, 00:23

sinsemilla więc może warto byłoby poszerzyć perspektywę widzenia dalej niż nad wisłę? :wink:
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: data 11.11.11

Post 22 lis 2011, 12:12

Joe -- spokojnie. ;)
To , że nie oglądam, nie słucham i nie czytam wiadomości, nie oznacza, że nie wiem co się dzieje na świecie.
To co mam wiedzieć, wiem
A może tak - wiem to, co chcę wiedzieć.


No taki przykładad. Byłam u mamy w niedzielę, TV "chodzi", wiadomości "lecą" i widzę. Egipt. Prawda to czy ściema medialna ? A może tam aktorzy biegają ? Zresztą, co z tego ? Chcą biegać niech biegają.
Chcesz zmiany świata - zacznij od swojego podwórka. I najpierw - go - wysprzątaj :)
Nie zmienisz świata, nie zmieniając siebie.
Pozdro.
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: data 11.11.11

Post 22 lis 2011, 19:03

Asiu, kocham :D
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: data 11.11.11

Post 23 lis 2011, 16:31

Wzruszyłam się.
Kocham. Obrazek
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron