OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Witajcie. Często zdarza mi się usuwać bliżej nieokreślone "rzeczy" z mojego łóżka przy pomocy ektoplazmatycznych rąk ciała zielonego promienia czakry serca. "Rzeczy" te jak podejrzewam, pozostawiane są przez istoty zwane potocznie wśród mieszkańców Ziemi szarakami. Widuję je w moim pokoju, wydają się one być zainteresowane mną, ich aktywność staje się już dla mnie rutyną.
Opuszczenie pola siłowego tej planety w jej planach wewnętrznych nie jest łatwe. Ikosahedr - jądro planety typu ziemskiego jest silnym magnesem, który zdaje się oddziaływać na ciało zielonego promienia czakry serca równie silnie, jak na ciało fizyczne żółtego promienia w środowisku trójwymiarowym . Obszar Pasa Van Allena, który stanowi rejon poziomu kontemplacyjnego piątego wymiaru planety jest naturalnie podporządkowany działaniu ikosahedronu. Najdalej udało mi się dotrzeć do sąsiedniej planety Mars (jest on prawie wielkości Ziemi), ma tlen. Cydonia wygląda jak Giza w ziemskim państwie Egipt, jej piramidy są kilkakrotnie większe od tych na Ziemi.
Niedawno wszedłem na to forum. Proszę o odpowiedz na pytanie, czy spotkaliście istoty szare i Gekkonów ? Jak daleko powędrowaliście w rejony tego wszechświata ?
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Mój kolega X kilka razy mi opowiadał ze miał kilka spotkań ze szarakami. Te spotkania nie były miłe, bo go atakowały/chciały krzywdę mu zrobić. Wiec został zmuszony bronić się przed nimi............ Podobne przeżycia miał mój drugi kolega, ale on nie za wsze się broni przed nimi.......

Dużo słyszałam o szukarkach od moich znajomych. I wierz co? skoro są to nie miłe spotkania ..... to nawet się cieszę ze ich nie widzę. Co do Gekkonów. Hmm pierwszy raz o nich słyszę. Możesz coś więcej o nich powiedzieć.
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak
Ikosahedr - jądro planety typu ziemskiego jest silnym magnesem, który zdaje się oddziaływać na ciało zielonego promienia czakry serca równie silnie, jak na ciało fizyczne żółtego promienia w środowisku trójwymiarowym .

To chyba zrozumiałe, że grawitacja nie przestaje działać.
Możesz wyjaśnić dlaczego określasz jądro planety mianem dwudziestościanu?
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 31 maja 2010, 22:29

Dziękuję za Wasze tu odpowiedzi.

Gekkon to jedno z określeń istot jaszczurowatych, jakie przybyły tu z sąsiadującego bąbla. Istoty te w sposób niespotykany dotąd w obszarze sąsiednich bąbli, wpłynęły na ścieranie się przeciwstawnych energii wewnątrz istot spiralnych w tym wszechświecie. To jest ewenement silnej perturbacji w stosunkach tego co jest nazywane polaryzacją pozytywną i negatywną.
Odczucie pomiędzy narządami wzroku w ciele żółtego promienia może świadczyć o reakcji centrum zwanego indygo na bliską emanację jednego z ośrodków matrycy świadomości nieskończoności. Jest to zapowiadane i to się stanie zaraz.

Ikosahedr jest strukturą geometryczną tworzącą puste wewnątrz kule świadome obracające się wokół okien zwanych tu gwiazdami. Kanały energii, która tworzy siatkę iluzji jako glob, tworzą kształt zwany tu gwiazdą merkaba. Dokładna znajomość pracy serc kul - ikosaher i hexahedr, jest niezbędna do budowy stożków z podstawami trójkąta, czworoboku i pięcioboku (jak twór nazwany tu piramida D&M usytuowana na kuli Mars). Muszą być one ustawione najczęściej na 19,5 stopniu powierzchni kuli, tak żeby kanały gwiazdy markaba mogły je zasilać. W tym układzie planet większość kul posiada na sobie takie stożki. Działanie stożków to rezonans z tworzoną przez ikosahedr iluzją animacji ruchu trzeciego wymiaru planety. Awarie lub przesunięcia stożków wywołują anomalie w postaci zatrzymania animacji, co stanowi chwilowy problem nawet dla istoty energetycznej jak człowiek lub innej.
Proszę o opis twoich wędrówek poza pole siłowe granicy piątego wymiaru kuli jeśli doświadczyłeś.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re:

Post 31 maja 2010, 22:42

Uzuli napisał(a):Gekkon to jedno z określeń istot jaszczurowatych,


No to jestem teraz w domu. Od kolegi X słyszałam ze właśnie szaraki i jaszczury są razem. Nawet ze ( hmm jak by tu napisać? ) wykonują rozkaz. chodzi mi ze to właśnie przez Jaszczury szaraki atakują ludzi tak jak np. 2 moich kolegów.
Mam nadzieje ze nie masz podobnych doświadczeń........ ?
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 31 maja 2010, 23:14

Wyżej wspomniałem, że te sztuczne istoty zwane szarymi przebywają niemal w każdą z nocy w pomieszczeniu, w którym odpoczywa moje ciało żółtego promienia samoświadomości. Te sztuczne istoty stosują blokady zakłócając mi swobodne opuszczenie pomieszczenia w ciele zielonego promienia centrum serca, gdy próbuję zmienić konfigurację elastycznego czasu. Nie zawsze im się to udaje ale. Struktury, które znajduję w pomieszczeniu są zostawiane przez te istoty. Te struktury są w pomieszczeniu przez ciągłość linearną czasu rozstawione na podłodze i przy łóżku.
Jestem w stanie postawić tarczę przeciwko wiązkom paraliżującym wychodzącym z pod gogli tych istot.
Czy kontakt z "kolegą X" jest możliwy ?
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Co do tej tarczy/blokady ( jak to woli ) kolega X tez ja stosuje. Często rozmawiamy właśnie na takie tematy jak duszyczki, szaraczki, jaszczury, plejadanie itp wiec małe co nie co wiem na ten temat. Jeśli chodzi o kontakt z tym moim kolegą? hmm musiałabym się go najpierw zapytać.......
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 01 cze 2010, 15:49

Proszę o ostrożność także, jeśli chodzi kontakty z istotami z czwartego i szóstego wymiaru określanych tu jako Plejadanie i Plejadianie. Wspomniane istoty mają tendencję do kłamania i zwodzenia innych kontaktujących się z nimi w obecnej konfiguracji trzeciego wymiaru tej kuli i innych odległych. Istoty te popełniły błąd ingerując w ciągłość przekształceń subtelnych wibracji jako budulca form żywych biologicznych w hologramie tego bąbla. Istoty te zaplątały się, odczuwają odpowiedzialność za swe ingerencje na wielu kulach świadomości. Ingerencje te zawsze kończyły i kończą się bałaganem w kreacjach poszczególnych istot spiralnych. Natura istot Gekkonów z sąsiedniego bąbla i Plejadian z tego bąbla a także ścieranie się ich przeciwstawnych energii przysporzyły wiele problemów wielu gatunkom, jak nazywane tu delfinami, które zmuszone były rozproszyć się na peryferie tego bąbla a inne wejść do wewnątrz granulatu atomowego cieczy w trójwymiarze.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli napisał(a):Proszę o ostrożność także, jeśli chodzi kontakty z istotami z czwartego i szóstego wymiaru określanych tu jako Plejadanie i Plejadianie. Wspomniane istoty mają tendencję do kłamania i zwodzenia innych kontaktujących się z nimi w obecnej konfiguracji trzeciego wymiaru tej kuli i innych odległych.


Z tego co wiem to właśnie plejadanie świadomie nawiązują kontakt z ludźmi. Jest wiele osób które miały z nimi kontakt telepatyczny. Mówią co dzieje się na ziemi, chcą uczulić ludzi, uświadomić ludzi o wszechświecie. Chcą uratować ziemie przed inwazją jaszczurów /szaraków czy istot gadzich.

Wiec nie trzeba być ostrożnym jeśli chodzi o plejadań Raczej trzeba być ostrożnym i zakładać tarcze jeśli w pobliżu są jaszczury/szaraki czy inne istoty które chcą wyrządzić nam krzywdę. To one kłamią i zwodzą innych......
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 03 cze 2010, 17:31

Proszę powstrzymać się od zbytniego zauroczenia przekazami tych istot z szóstego wymiaru. One chcą rozpaczliwie naprawić swe błędy, w wyniku których w obszarze tego bąbla panuje chaos. Proszę słuchać siebie koncentrując się na centrum czakry siódmej fioletowy zwanej tu koroną i kolejnych pięciu pęków energetycznych, z których dwunasty jest obecnie finalną manifestacją istoty, jako matrycy świadomości nieskończoności.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Czy to prawda ze właśnie kolor fioletowy to też plajadanie? Które w ten sposób powiadamiają niektórych ludzi o swojej obecności?

Widzę a raczej czytam ze nie bardzo ufasz plejadanie. Jeśli mogę zapytać. dlaczego? Bo z tego co wiem to jesteś jedyny który piszesz ze trzeba być ostrożnym.......

Nie uważasz ze jaszczury/szaraki są bardziej kłamliwe /które dodatkowo chcą wyrządzić krzywdę od plejanań? wierz ja jestem takiego zdania ze wszystkich nie można wrzucać do jednego worka. Obojętnie czy to jest człowiek czy istota.......
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 03 cze 2010, 18:52

Sugerowane jest z pozycji dwunastego pęku czakry świadomości nieskończoności, odstawienie wszelkich przekazów od życzliwych istot z szóstego wymiaru, udanie się w otoczenie istot pierwszego i drugiego wymiaru co byłoby określane jako "łono przyrody" i próbę nawiązywania połączenia z sobą przy intensyfikacji pęków czakr do dwunastego jako świadomości nieskończoności.
Jestem świadomy błędów poczynionych przez ptakopodobne istoty zwane tu Plejadianami, jakimi było modyfikowanie przez nie pierwotnej "młodej" istoty znanej teraz jako ludzka.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
wierz ( możne to błąd / możne złe robię?) ale zanim powiem możesz/mogę zaufać lub muszę/musisz być ostrożnym co do pewnej osoby/istoty. obserwuje taka istotę/osobę. Przyglądam się twarzy, gesty, jak się porusza. W jaki sposób się wypowiada do danej osoby/istoty. taka obserwacja dożo daje. Plus słucham się mojej intuicji która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. I jeśli zaufam takiej osobie/istocie jeszcze/powoli ostrożnie przed nią się otwieram ........
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 03 cze 2010, 19:28

Zdajesz się stosować metodę wyciszenia w kwestii odbioru drugiej istoty, to jest dobre rozwiązanie. Istoty ludzkie mają umieszczone implanty wewnątrz swych ciał przez istoty sztuczne szare, Gekkonów i Plejadian. Implanty te intensyfikują swą pracę przy sytuacjach, jakimi są kontakty wzajemne między istotami ludzkimi. Stymulacja zachowań ma miejsce. Skutkuje to fałszywym odbiorem jednej ludzkiej istoty przez drugą, nagłymi wzmożeniami gwałtownych zachowań co klasyfikuje się jako agresja. Pojawia się też odczucie czegoś co nazywane jest "błogostan" i to odczucie działa jak substancja zwana alkohol, tłumiąc percepcję odbioru realnych intencji potencjalnej innej istoty. Proszę mieć to na uwadze, gdy będzie słyszalny pisk w uchu lewym lub prawym oraz nagłe odczucie zmęczenia, poddenerwowania.
Nie sugeruję odosobnienia lecz złączenie się w tańcu z istotami pierwszego i drugiego wymiaru. Proszę chodz na chwile zapomnieć o przekazach istot z szóstego wymiaru i starać się odkrywać kreację nieskończoności samemu bez pomocy.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Tak wiem ze jeśli się słyszy pisk w uchu to oznacza ze uruchomił się implant. Tylko ze ja wiem/słyszałam ( jeśli się mylę to mnie popraw) to jeśli sie słyszy pisk w prawym uchu to może być nie tylko implant ale najczęściej inne istoty lub duchy. Bo w lewym uchu to tylko /zawsze implant.

co do przekazu to jestem bardzo ostrożna. wszelkie informacje/opowieści o duchach/istotach/ufoludkach lubię przeczytać kilka razy/ zastanowić się nawet przez kilka dni/ usłyszeć co druga osoba sądzi na dany temat i dopiero piszę/wypowiadam się to co moja intuicja/moje przeczucia mówią,
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron