Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Re: Psychomaszyny

Post 01 cze 2009, 10:03

Radunia napisał(a):Wiasa - mówi się, ze milczenie jest złotem, a mowa srebrem - ja bardzo lubię srebro ;) - oczywiście musimy o tym rozmawiać. Jeśli ja zjem budyń i ty zjesz budyń, będziemy znac jego smak i zrozumiemy się, ale jeśli nigdy nie jadłes budyniu, to w życiu nie wytłumacze ci jego smaku :)


Jedyne co pozostaje dla mnie to zgodzić się z twoim zdaniem.
Cokolwiek piszę to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownikawiasa Mężczyzna
STRAŻNIK
 
Posty: 85
Dołączył(a): 04 lip 2008, 00:09
Lokalizacja: Sosnowiec
Droga życia: 2

Re: Psychomaszyny

Post 01 cze 2009, 23:49

Witam

Wiasa napisał:
.....Przyjmuję twoje zdanie do wiadomości jednak uważam,że wywodzimy się ze źródła i tak jak kropla wody nigdy nie była niczym innym niż częścią oceanu, i jej zadania są jasne bez względu na to czy spada deszczem czy jest w jakiejkolwiek innej postaci, tak i nasza świadomość nigdy nie była niczym odrębnym od źródła, a to co nazywasz jednostkowym, jest jedynie złudą naszej ignorancji i demonicznego ego......


Cieszy mnie przyjacielu, że dostrzegasz moje prawo niezależności i wolności. Ale czy ja jestem zupełnie innego zdania niż ty.....? Nie sądzę...... Opieram tylko całą drogę duchową na uświadomieniu sobie właśnie tego o czym tu piszemy.... Czyż pojęcia które tak bardzo wszyscy uwielbiamy (źródło, kropla oceanu, jednia itd.) nie są czasami pustosłowiem bez świadomego ich przeżywania. To tak jakbyśmy pisali o dalekim kraju nigdy tam nie będąc.... Nie mówiąc już o tym, że w ten sposób stawiamy samych siebie w kłopotliwej sytuacji......

Pozdrawiam
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik

Re: Psychomaszyny

Post 02 cze 2009, 01:55

Nie ja napisałem Apollo, że podążamy różnymi drogami.

Sugerujesz, że nie wiem co piszę , zmieniasz temat, czy mamy odmienne rozumienie pojęć?
Cokolwiek piszę to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownikawiasa Mężczyzna
STRAŻNIK
 
Posty: 85
Dołączył(a): 04 lip 2008, 00:09
Lokalizacja: Sosnowiec
Droga życia: 2

Re: Psychomaszyny

Post 02 cze 2009, 13:38

Witam

Tak myślałem, bo nad zbyt jasno skontrastowałeś swoje zdanie. Następnie bliżej wyjaśniłeś co masz na myśli i wygląda na to że myślimy o tym samym, chociaż zupełnie inaczej...... Ale co tam..... przecież nie ma sprawy......

Pozdrawiam
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron