Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Post 11 lip 2007, 14:40

Co nie znaczy, że to jest "prawda"

[Forum to nie chat - N.]
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 11 lip 2007, 17:21

Przepraszam, ze sie wtrace, ale moze mnie ktos oswieci, jak sie dyskutuje na tym forum w temacie? Ktos otworzyl ten watek - jedni sa za, inni krytykuja tematyke lub wprost nazywaja oszustwem a jeszcze inni uwazaja, ze moze "cos" w tym jest, czyli ja widze DYSKUSJE w temacie, ale, jak juz gdzies wspomnialam, ja to stara baba i mozg mam zesklerozowany (czy jak to sie tam nazywa?), tylko, ze smutno mi sie robi, kiedy na tych Waszych "przebudzajacych" forach, co rusz sie zamyku ludziom buzki...

Wolnosc slowa polega na wolnosci wypowiedzi, a PRZEBUDZANIE chyba ma dazyc do WOLNOSCI? Moze sie myle, a czekam na szczera odpowiedz, a nie na grozby banami i usuwanie postow..

Z gory dziekuje!

Pozdrawiam

[Jeśli o mnie chodzi, nie mam ochoty się tłumaczyć. Właściwie z czego? Póki jestem adminem, staram się, by na tym forum nie było spamu, trollowania, kłótni, bezsensownego nabijania postów, odpowiedzi, które nic nie wnoszą... czy to jest przeciwdziałanie wolności? Jak chcesz, możesz tak to nazywać, ale nie zmieni to wiele. Powyższy post (aut. iluminare) powinienem usunąć; w swej liberalności zostawiłem tylko komentarz. Jeśli ktoś naprawdę ma coś do napisania, niech pisze, ale niech będzie to coś więcej niż kilka słów, ok? - N.]
"Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym daje łaskę."
Avatar użytkownikaKatarzynka Kobieta
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 gru 2006, 19:23
Lokalizacja: z Chipsa:)))

Post 11 lip 2007, 19:52

hhmm a wiec jesli chodzi o to czy to jest wymysl Pani Lobos to watpie w to, poniewaz za duzo faktow sie zgadza, jednak jesli chodzi o czystosc intencji samuela czy jak go tam kto chce zwac, to sprawa smierdzi na kilometr, to co wkleilam bylo po to aby pokazac wlasnie, ze nie jest on taki swiety za jakiego go ludzie biora, a co do tamtego fragmentu ponizej to byl on po to aby odpowiedziec na pytanie wyzej postawione, czy pochodzi on z oriona?? odpowiedz brzmi ze tak, syriusz B (chyba Jaszczury, ale nie dam sobie glowy uciac) tez tam sie przejawia, a z tego co sie orientuje zadne z tych planet nie jest do nas ludzi przyjaznie nastawionych.
Limona Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 lip 2007, 09:33

Post 11 lip 2007, 23:46

Czemu sprawa śmierci na kilometr?,dlatego,że sa jakies nieścisłosci?,no to więc ciekawy cytat:

,,Co do niescislosci w przekazach SAMUELA - wiem , ze i to czemus sluzy ....Nieraz widzielismy , jak wlasnie w taki sposob SAMUEL "sprawdzal" intencje tych , ktorzy angazowali sie w Projekt . Powiem Ci , ze w ten wlasnie prosty sposob "oszczedzil" nam wszystkim niepotrzebnych rozczarowan i na dobrą sprawę przy Projekcie trwają tak naprawde ci , ktorzy pomimo tych "niescislosci" - skupili sie na tym , co w tym wszystkim PASUJE i jest w tym wiele , wiele racji i mądrosci ....''

A to co ty wkeliłaś tu na forum,gdzieś chyba to czytałem,podajże na forum alternatywnym projektu cheops,to z tamtąd to wziełas?
Asef Mężczyzna
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 cze 2007, 00:27

Post 12 lip 2007, 10:09

ale mi nie chodzi o niescislosci, tylko przede wszystkim o jego podejscie do ludzi....moze tylko ja odnosze takie wrazenie, ze tak naprawde nami gardzi. nie mowie ze klamie, bo klamstwem bym tego nie nazwala, jednak czasem prawda przedstawiona w pewnym swietle moze byc opacznie zrozumiana (istotne rzeczy nigdy nie sa przez niego wypowiedziane wprost, raczej naprowadza na odpowiedz tak, by kazdy udzielil jej sobie sam, ale by brzmiala ona tak jak tego chce samuel, ta sama metode naprowadzania wykorzystuja teleturnieje typu "wolna linia"). Jednak wracajac do samego projektu i samuela, to tak naprawde oslona, ktora mamy zostala stworzona po to aby nas chronic, wiec jaki sens jest ja niszczyc?? kazdy ma prawo do wlasnych wnioskow, jednak mi sie wydaje ze samuel chce ludzi wykozystac dla wlasnych celow, a ratunek, ktory obiecuje moze okazac sie nasza zaglada. Ktos kiedys musial stworzyc ta oslone, ktos tez musial sprawic ze ludzie zapomnieli o starozytnych bogach, ktorych przedstawicielem jest enki (samuel), wiec czy to az tak dziwne ze brama, ktora chce otworzyc samuel moze byc tak naprawde portalem (sam ja tak nazwal), dzieki ktoremu oni beda mogli tu powrocic?? czlowiek otrzymal wolna wole po ich wygnaniu, dlatego wlasnie samuel potrzebuje ludzi, i z tego co widze bardzo dobrze mu idzie manipulacja:(
Limona Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 lip 2007, 09:33

Post 12 lip 2007, 10:26

Myślę,że tu przedstawię pewną odpowiedz ze strony www.mesjasz.pun.pl odpowiedz użytkownika nie jakiej K12G,tutaj najpierw przedstawię kim ona jest:

Należę do ścisłych współpracowników Mesjasza.
Moje Rodowe Korzenie na ziemi sięgaja cywilizacji Atlantyckiej,kultywowane w Rodach Egipskich Kapłanów.Poprzez Marię Magdalene połączyły się z Rodem Dawidowym.
Pewne linie Rodowe zostały ukryte w Europie po to by bezpiecznie w czasach ostatecznych mógł się objawić Mesjasz,i Ja mogłabym bezpiecznie żyć.
Jestem niewiastą ;nick mój jest związany z Apokalipsą.


Uważa,że zna mesjasza,ogólnie ciekawe to przedstawia te interpreracje Apokalipsy,i te niby Sensacyjne Odkrycie,skarbu Salomona,i Testamentu Boga,itd,ale o tym by można było zrobic inny wątek,teraz chciałem poruszyc co odpowiedziała na moje pytania na temat PCH:

Asef:

Ja jeszcze dodam,że najlepsze są tam sesje,jest wiele odpowiedzi na nurtujące pytania,samuel mówi o tej miłosci i o tym wszystkim i chciałem sie zapytac,czy naprawdę jest on bratem Jezusa?,czy może byc to jakieś zło,ktoś przebrany?,który udaje,i czy te zabezpieczenie (system energomagnetyczny w piramidzie) o którym on mówi ten en+ki w sesjach,tutaj można sobie to przeczytac http://www.missionpharaoh.com/pl/system-info.html czy to jest wg,ciebie prawdą?

Jeśli by można było wiedziec to chciałbym się dowiedziec kim jest tak naprawdę ten Samuel (En-ki) ?

K12G:

Samuel jest istotą ,która pochodzi z tego wszechwświata, dla Chrystusa jest narzędziem ,które jako inteligentne narzędzie powinno mu służyć,a nie służy.
Swoim działaniem staje na drodze potrzeb Boga.
Jest to kolaborant pochodzący z grup duchów służących { klasy półbogów takich jak Kriszna czy Thot } pozytywnie,a dla własnych potrzeb przeszedł na negatywną strone, czyli do grupy służących Lucyferowi.

Ten system energomagnetyczny,który jest związany z piramidami był wykorzystywany przez kapłanów egipskich do ich własnych celów.

Asef:

W sprawie tego systemu mam pytanie,jesli to służyło kiedyś tym egipcjanom,to co się stanie jeśli w dzisiejszych czasach zostanie to uaktywnione?,lucyfer wyjdzie wtedy z otchłani,czy co się stanie?,ten Samuel chce uwolnic tego arcydiabła,czy co chce?

K12G:

Jest to system eteryczny o niesłychanie wysokich wibracjach,przekraczających szybkośc światla,nikt oprócz Mesjasza tego systemu nie może uruchomić.Tylko Thot mógł to uczynić
ale uciekł przed Mesjaszem rok wczesniej jak mesjasz objawił swoją moc.
samuel służy Lucyferowi,lecz nic nie może uczynić poza manipulacją na poziomie świadomości ludzi.Chyba że ludzie mu w tym pomogą np.Projekt Cheops.


Źródło: http://mesjasz.pun.pl/viewtopic.php?id=26&p=1


Oczywiscie,można też uznac,że ta K12G,w tym tez może się mylic i nie mówic prawdziwej prawdy,bo wszystko jest możliwe.Taka jest prawda,że nikt nie zna prawdziwej intencji Samuela,nikt nie wie co on tak naprawdę chcę zrobic,czy nas uratowac,czy nas zgładzic,ale skoro w sesjach sam mówi,że byśmy sie nie bali,że jak jemu nie ufamy to niech zaufajmy Bogu,to myśle,że gdyby coś by się stało,to Bóg i tak nas uratuje.
Asef Mężczyzna
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 cze 2007, 00:27

Post 12 lip 2007, 10:36

zapominasz o prawach wolnej woli...sam wybierasz po ktorej stronie staniesz, Bog daje ci wskazowki przez towje przeczucia, przez niktorych zwane glosem Aniola stroza. wiec nie spodziewaj sie prosze, ze jesli zle wybierzesz to Bog cie wyciagnie z tarapatow. tak sie nie stanie, poniewaz czlowiek sam podejmuje decyzje dotyczace jego zycia, a tym samym sam musi poniesc konsekwencje tych decyzji....Bog uratuje, ale tylko tych, ktorzy beda podazac za glosem wlasnego "serca", i zaufaja Bogu, a nie beda usilnie poszukiwac prorokow, ktorzy znaja recepte na zbawienie.

ps
mowi zeby zaufac Bogu, a przeciez sam siebie nim zwie....wiec analogicznie sam wyciagnij wnioski:)
Limona Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 lip 2007, 09:33

Post 12 lip 2007, 11:26

Ciekaw jestem czy czytałaś wszystkie sesje,jeśli nie,to chciałbym wiedziec ile?

W sesjach była mowa wolnej woli,co nam dała ta wolna wola?,wszędzie są przez to wojny,kłótnie,każdy może robic to chce,niszczymy przez to ziemie,zanieczyszczamy środowisko,gdyby nie było wolnej woli,to byśmy cały czas byli pod opieką Boga,i byśmy się go słuchali i niie było by tyle zła na ziemi.to było wielokrotne poruszane w sesjach,wystarczy sobie poczytac.
Ci chcą życ i wiedzą jak powinno sie życ po prostu są uratowani,natomiast ci co nie chcą sie zmienic,po prostu odejda tak to pisze w Piśmie Świętym.Dlatego Samuel tak dużo nawołuje do miłosci,do bezwarunkowej miłosci,wystarczy sobie przeczytac.

O Aniołach stróżach też tam była mowa,wystarczy posłuchac to co mówi tobie serce...

A jak ja mogę żle wybrac?,jak bede przestrzegał przykazań Bożych,kochał bliźniego swego,to w czym tu jest źle?,przecież ten Samuel do złego nic nie nawołuje,czytając sesje może zauważyc,że mówi dobrze,nie ma tam żadnego nawowyłania do złego.

Nigdzie w sesjach Samuel nie mówił,że jest Bogiem,mówi,że jest Jego Synem i że sam mu podlega,to zadanie zostało skierowane właśnie przez Boga,tak mówi w sesjach.

To tak samo jak kiedyś było z Jezusem,tak wiele mówił o miłosci,dokonywał cuda,a co ludzie z nim zrobili?,wzięli go za kogoś złego,i go ukrzyżowali :cry:

Dlaczego tak zrobili?,bo mamy wolną wolę,i zawsze jeśli coś jest dla nas nie z tej ziemi,albo z nieba,czy skąd indziej uważamy,że ta osoba musi byc zła.Jestem ciekaw czemu tak jest,czemu ciągle takie obawy są?
Asef Mężczyzna
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 cze 2007, 00:27

Post 13 lip 2007, 21:45

jesli chodzi o to ile sesji czytalam, to w sumie wszystkie.

mowisz ze czasy, gdzie czlowiek nie posiadal wolnej woli byly idylla?? wiec jesli ten swiat byl tak idealny, to dlaczego ich panowanie dobieglo konca?? jak juz mowilam wczesniej, samuel pomija fakty, ktore sa dla niego niewygodne. zapomnial w tym wszystkim dodac, iz oni w tedy zachowywali sie dokladnie tak samo jak my dzis, doprowadzilo to do wojny, buntu, zniszczenia starego swiata... z poswieceniem siebie buntownicy stworzyli nowy lad, tworzac bariere, a w zamian za uspienie wiekszej czesci mozgu ludzkiego. dali czlowiekowi wolna wole i niesmiertelna dusze...mysle ze uczciwa jest to wymiana.

zeby odnalesc w sobie milosc potrzebujesz czegos wiecej poza bezgraniczna wiara w Boga i ufnoscia pokladana w nim?? poza tym myslalam, ze to Jezus uczyl ludzi jak kroczyc sciezka milosci, wiec do czego ci w tym jest potrzebny samuel??

przedewszystkim kieruj sie sercem:) drogowskazem powinno byc twoje sumienie, poniewaz tak naprawde nawet najlepsze intencje moga miec zgubne skutki. czlowiek jest rozliczany glownie ze swych czynow, rzadziej z intencji.

hhmm nie pamietam czy samuel wspomnial o radzie bogow, na ktorej zdecydowano ze, nasz czas dobiegl konca. wiec jako uczestnik musi byc rowniez bogiem. jak bys troche poszperal, znalazl byc rowniez wzmianki o tym, iz to enki-emu "zawdzieczamy" nasze stworzenie....a takowe czyny nadaja wszak boskosci, czyz nie?? dla sumerow enki byl bogiem, enli i ich siostra tez...ale jak juz mowilam samuel nie wszystkim sie chwali.

Jezus byl poslancem, ktorego zadaniem bylo wskazac ludziom kierunek ku Bogu i zadanie swe spelnil nalezycie....samuel ma swoje wlasne plany i gwarantuje ci, ze nie zalezy mu na ludzkosci.

owszem calkowite odrzucanie wszystkiego jest zle, ale calkowina ufnosc we wszystko co sie slyszy czy czyta rozniez nie przynosi niczego dobrego....dlatego czlowiek posiada wolna wole i rozum, aby sam zgodnie z wlasym sumieniem wybral co jest dla niego dobre, a co zle....sa tego plusy i minusy, jednak popadanie w jakomkolwiek skrajnosci nigdy nikomu nie wyszlo na dobre.
Limona Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 lip 2007, 09:33

Post 13 lip 2007, 23:42

Samuel po prostu w niektóych sesjach mówi prawie tak samo jak Jezus,czasami cytuje jakiś fragment z Bibli.No w sumie tez sie dziwię niektórym tym faktom to co on przekazuje,może na razie nam się wydawac dziwne,niemożliwe,niesłychane,że oni przecież jak było w sesjach wojowali ze sobą,ten En-li,z tym En-kim,pasuje tu do tego jakby ten Samuel był by tym złym i przegrał,tak jakby to była wojna w niebie,jak to pisze w Apokalipsie.Ale przeciez na Forum Projektu,można by było zadac pytanie właśnie dlaczego się z nim kłócił,itd,wiem,że jeszcze takiego pytania jeszcze nie było. Czytając sesje nie znalazłem nic złego,albo co by mogła nakłaniac do złego,czułem się jakbym był, w kościele na kazaniu,namawia tylko do opamiętania sie,do modlitwy do Boga,a czy diabeł,czy tam szatan mógłby tak zrobic,aby człowiek się modlil,albo postępował słusznie wg przykazań Boga?.Jeśli tak by było to czy to by oznaczało,że świat by się składał z samych diabłów?,nawet ci księża,biskupi?,głoszą to co mówi Jezus tak samo jak Samuel i czy to jest w tym coś naprawdę złego?.Przecież my w dzisiejszych czasach potrzebujemy takich słów,pamiętajmy przecież naszego Papież Polaka,który też o tym mówił.

Myślę,że nie,ze raczej jak już nakłaniał by do złego,kusił itd,czy zatem tym złem Samuela może byc właśnie te odkopanie Farona,czy to by mogło spowodowac obudzenie Antychrysta,albo nawet przyjscie z otchłani Bestii i Smoka?

Teraz jeszcze powiem coś do Bibli,otóż wierzę w to,że jest to Słowo Boże,natchnione przez Boga,ale przez te 2000 lat była dużo razy zmieniana,mamy tylko 4 ewangelie a tak naprawde powinno byc ich około 50,i to przez to,że ci kapłani wybierali po prostu które fragmenty mają byc w piśmie a które nie,to są tak zwane apokryfy,te które nie są Piśmie Świętym i w taki sposób ewangelia Judasza,została wykluczona z tego Pisma,i została właśnie takim apokryfem.A teraz po tych około 2000 latach,badania izotopem wykazały,że ten apokryf jest autentyczny.Co do wodzi na to,że jest prawdziwy,byl dzisiaj taki program na National Geographic i własnie tam o tym mówili,jako ciekawostkę mogę powiedziec,że najpopularniejszą ewangelią była własnie ewengelia Tomasza.Skoro jest tych 50 ewangeli,to czemu kosciół wszystkich nie wyda jako całosc,do Pisma Świętego,tylko sobie powybiera kilka?.Trzeba też zauważyc,że kosciół katolicki przez te wszystkie lata to kiedyś ludzi spalał na stosie,palili czarownice,i wogule robili straszne rzeczy,wykorzystywali Pismo tylko i wyłącznie dla swoich korzysci,bo byc moze jej nie rozumieli,tak jak teraz prawdopodobnie nawet my nie rozumiemy dokładnie Pisma Świętego.Teraz za to wszystko przepraszają i słusznie,ale powinni dac raczej wszystkie te ewangelie jaki są,czyli całosc Pisma Świętego niż tylko jakąs częsc.

Oczywiscie,może by to w ten sposób,że te wszystkie apokryfy które nie są w Bibli,zostaly tak specjalnie wykluczone bo Bóg tak zrobił i,że to szatan spowodował to,że powstały inne ewangelie,nikt tutaj nie będzie o tym wiedział,my chyba sami powinniśmy dojsc do wniosku.

Jeszcze mam takie pytanie,dlaczego,więc Samuel chce aby przy tak ważnym wydarzeniu jak odkopanie tego wszystkiego były wszystkie rasy ludzi?

Teraz prawdopodobnie mają byc te wykopaliska,jeśli się okaże,że naprawdę znajda to co szukają,czyli tego Faraona,Legendarny Labirynty,to co by sie stało?,jak myślisz?
Asef Mężczyzna
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 cze 2007, 00:27

Post 14 lip 2007, 01:25

hhmm jesli chodzi o pytanie dlaczego doszlo do wojny bogow, ktora odbyla sie na ziemi (strefa astralna nie istniala), odpowiedz jest prosta, z tych samych pobudek co po dzis dzien dochodzi do wasni, poszlo o wladze. jesli natomiast chodzi o kwestie tego czy to co mowi jest zle...nie to nie jest zle, ale intencje jego wg mnie sa nie do konca czyste. zaluzmy przez chwile, ze moja teoria jest prawdziwa, jest to jeden z zapomnianych bogow, ktoremu marzy sie powrot, jednakrze jest uwieziony w swerze duchowej, w ktorej jest bezsilny, jedynym sposobem na wykonanie tego planu jest posluzenie sie ludzmi, ale obecnie ludzie posiadaja wolna wole, i nie mozna im nic narzucic, wiec bedac na jego miejscu pokazal bys swoje prawdziwe oblicze, czy raczej mowil to co ludzie chca uslyszec, a swoj plan oparl na fundamentach juz istniejacych, acz upadajacych doktryn, z ta tylko roznica, ze utajniajac w tym wszystkim swoj prawdziwy cel?? odpowiedz sobie prosze na to pytanie, a zrozumiesz dlaczego samuel mowi tyle o Bogu, milosci i powoluje sie czesto na Jezusa.

co do twojego pytania, to tak, wydaje mi sie ze chodzi o te wykopaliska, jednak nie sadze aby skutkiem mial byc atak smoka czy innej bestii, ale raczej otwarcie ich "wiezienia", nie wiem co takowy scenariusz by przyniosl nam ludziom, ale raczej nic dobrego. oczywiscie sa to tylko spekulacje.

jesli chodzi o sprawe KK to nie zapominaj, ze jak kazda religia wywodzi sie z tego samego zrodla, jednak jak w kazdej organizacja prowadzona jest przez ludzi, a ludzie zazwyczaj mysla bardzo "przyziemnie", a tym samym przeksztalcaja wszystko tak aby pasowalo do schematu, jesli cos od niego odbiega jest eliminowane, i nie jest to problem tylko KK, ale wszystkich wyznan, kazda organizacja ma swoj poczatek w czystych ideach, jednak z czasem te idee sie zacieraja, a czlonkowie spytani o nie nie znaja odpowiedzi...to samo dzieje sie i w tym przypadku, religie powstaly z woli Boga, jednak kaplani zamiast zajmowac sie sprawami ducha, wola patrzec na sprawy materialne. mysle ze to jest wlasnie przyczyna tego ze sprawa KK i nie tylko wyglada w ten sposob, a coraz wiecej ludzi poszukuje wskazowek w innych miejscach, dzieki temu wlasnie sekty wciagaja coraz wiecej osob, i coraz liczniej pojawiaja sie osoby "oswiecone"znajace recepte na zbawienie. wnioski wyciagnij sam, ale wez pod uwage jeszcze taka rzecz, ze wszystkie ewangelie powstaly jakies 100 - 200 lat (czasem wiecej) po smierci Jezusa.

ciezko jest mi odpowiedziec na to pytanie, poniewaz moze byc ich kilka.
1. moze mu chodzic o wyrazenie zgody "przedstawicieli" wszystkich ras.
2. moze musi zgromadzic jak najwieksza liczbe osob, bo w koncu to my decydujemy o nas:)
3. moze chodzic mu poprostu o jak najwieksza liczbe swiatkow, po to by wiadomosc obiegla swiat i zeby przybylo "wiernych"
wymienilam 3 ktore przyszly mi do glowy, ale tak naprawde on sam musial by na to pytanie odpowiedziec, my mozemy tylko spekulowac.

jesli jego slowa sie potwierdza, to:
1. bedzie mial wolna reke na dowolne wykopalisja
2. bedzie mial potrzebny sprzet, fundusze i darmowa sile robocza
3. nikt nie bedzie watpil w to co mowi i przestana mu patrzec na rece
4. zyska ogromna rzesze "wiernych" i ich aprobate
to taki skrutowy scenariusz czym zapewne to zaowocuje
Limona Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 lip 2007, 09:33

Re: Projekt Cheops

Post 17 lip 2007, 13:16

Gothic napisał(a):Sądzę, że nie wątpliwie do channelingów mozna też zaliczyć "Projekt Cheops"(strona projektu: www.projekt-cheops.com) Jest to polska misja ratowania świata przed rokiem 2012. Polega na tym, ze kontaktuja sie oni z bytem podajacym sie za Samuela, opiekuna Ziemi poprzez channelingi. Maja misje znalezc faraona Cheopsa i umiescic go w Wielkiej Piramidzie. Maja takze odnalezc labirynty ktore rzekomo znajduja sie pod Sifnksem. Co o tym calym Projekcie sądzicie?



Mocno podejrzane, przeczytalem w którymś miejscu tutaj, że możemy URATOWAĆ SWOJE ŻYCIE. Co to w ogole znaczy??????!!!!!
Życia nie mozna stracić, bo jesteśmy wieczni.
Ktoś (np. jaszczury) w znany sposób nadal próbuje straszyć.
Jest też gdzieś, że można stworzyć osłonę przeciwko kataklizmowi 2012.
Jeśli ktoś chce się znależć w świecie, który nie jest nową ziemią - niech temu wierzy.
Kłamstwa ubrane w pozory prawdy.
świetnie Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2007, 12:53
Lokalizacja: kraków
Zodiak: Waga

Post 21 paź 2007, 14:39

Nic nie jest dziwne, jeśli zwróci się uwage na fakt, iz autorzy Biblii czerpali pełnymi garściami z Sumeru. A Sumer to Enki Enlil i Bogini matka, którzy stworzyli pierwszego człowieka z zebra jego - czyli tego co żyje - zalezy jak tłumaczyć, stowrzyli kobietę. PO co? By słuzyli. KOmu - bogom. Ale po co byli potzrebni ludzie bogom? Przeciez nie dla zwykłej chęci bycia czczonymi. To byli prymitywni robotnicy bez włąsnej woli - stworzeni do wykonywania trudnych prac w kopalniach. Bogom potrzebne było złoto, platyna, srebro i miedż - czyli dobrei trwałe przewodniki. Ludzie powstali w E.DIN a pracowali w mopalniach w południowej Afryce. Ludzie wolną wole otrzymali po potopie - karze Enlila. Po tej katastrofie nawet on ulitowała się nad wynalazkiem bogów. Mamy wolna wolę i mamy rozój techniczny - niektórzy prawią, zę jest on spowodowany powdpowiedziami bogów - stąd wynalazki tego samego w tym samym czasie w różnych częściach świata. Mamy nadal wykonywać zadania powierzone przez bogów w jakims celu. W celu rozwoju, ale ten rozój nasz czemuś służy. JUż nie wystarczają prymitywne kopalnie. Kazda kultura (prumitywna) składała bogom w ofierze złoto. Teraz co? Nasza wiara w boga ma nam przypominac skąd przychodzimy i po co jesteśmy - jako słudzy bogów mqmy być wierni i posłuszni - a dzięki temu wzniesiemy się na kolejny poziom. Otrzymaliśmy nieśmiertelną duszę - bo Ewa była zbyt ciekawa - karą była wolna wola i wygnanie z ogrodu. Enki teraz powraca i chce od nas wykonania kolejnego zadania. Nie może w pełni powrócić jeśli nie otworzymy portalu. Kto go zamknął i w jakim celu? BY nie mógł już powrócić, czy aby przez portal nikt się nie dostał do czasu - kolejnego przybycia Enkiego?
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 21 paź 2007, 18:54

Jeśli ktoś chce się wznosic na kolejne poziomy służąc "bogom"to jego sprawa,taką wybrał sobie drogę,dobrze że tyczy się to niewielkiej liczby osób(które w to wierzą)
Na szczęście miliardy ludzi na ziemi nie muszą nikomu służyc,żyjąc, doświadczając,obserwując stają się coraz bardziej świadomi swojej boskości,tego że są cząstką Boga i nie ma Bogów ponad nich

Samuel jest dla mnie zwykłym egregorem ,myślokształtem któremu ludzie przypisali boskie pochodzenie,buja się po astralu i zabawia się ludźmi którym nie chce się szukac odpowiedzi wewnątrz nich samych
Avatar użytkownikaSilas Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: ....
Zodiak: Lew

Post 21 paź 2007, 19:09

cieszę się, ze padła własnie taka odpowiedź, mój post był zwykłą prowokacją (niska., bo niską, ale wielu w to wierzy). Pozdrawiam cieplutko. Miał byc przyczynkiem do czegoś większego, nie musi ;).
Zauważ jak wielu ludzi myśli i mówi: jestem tylko człowiekiem, to smutne...
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron