Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Re: syf z chanelingów

Post 29 sty 2010, 23:25

ArElendil napisał(a):Nie polecam tej stronki, nie polecam już w żadnym razie czytać tych channelingów.
Syf z astrala. Nawalone manipulacje. Bardzo mocno odradzam.
Siły podszywają się pod Boga i dobro, ale niewątpliwie realizują własne interesy i tylko one są dla nich ważne.
Nie warto tego czytać, można sobie zaszkodzić.



Zgadzam się z tym w 100%.
Uważają nas za istoty niższe od nich. Przeczytałam większość z tych sesji. Nie mają świadomości, że to się skończy dla nich dość zaskakująco. Wielcy Panowie Imperatorzy przybędą na Ziemię szerzyć swoje idee.
Cieszę się, że na Ziemi są jeszcze istoty kontaktujące się bezpośrednio z najwyższymi sferami Nieba.. =D>
Dzięki temu jesteśmy właściwie bezpieczni.

Pozdrawiam
Avatar użytkownikaBialy_Latający_Smok Kobieta
Szukaj pola punktu zerowego;)
 
Imię: Paulina
Posty: 14
Dołączył(a): 29 sty 2010, 14:25
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 33
Typ: 8w7
Zodiak: byk/bawół

Re: Projekt Cheops

Post 30 sty 2010, 15:40

Wiele różnych istot chciałoby wśliznąć się chyłkiem na Ziemię, .
Benedykt48 Mężczyzna
Jest tylko jedna Miłość.
 
Imię: Benedykt
Posty: 39
Dołączył(a): 23 paź 2009, 19:50
Droga życia: 33
Zodiak: koziorożec

Re: Projekt Cheops

Post 26 mar 2010, 03:17

witam
czytałem tez kiedys te channelingi z Projektu Cheops i tez w nich duzo zobaczylem niescisłosci w wypowiedziach ENKI a ostatnio tez natknałem sie na
http://czasnowejery.pl/index.php?option ... &Itemid=73
i tam sa tez hipnotyczne sesje z AKADI - straznika Sfinksa , wydaje mi sie że jest to kontynuacja projektu Cheops , złe duchy poprostu poszukaly sobie nowe ofiary z ludzi - po ogladnieciu tych sesji widze duze podobienstwo w dazeniu do celu jakim jest odkrycie tego co jest pod piramidami i pod Sfinksem , mysle ze z biegiem czasu to tez zmierza do checi uaktywnienia mumi faraona
grove1 Mężczyzna
jak w Nicku
 
Imię: Krzysztof
Posty: 8
Dołączył(a): 23 mar 2010, 04:17
Zodiak: Ryba

Re: Projekt Cheops

Post 24 sty 2011, 01:42

Na poczatku bylem ciekaw tego projektu(zalozylem ten temat 4 lata temu hoho.. niedlugo 5 bedzie ;) ) Ale z czasem zobaczylem ze to nie jest nic dobrego. Jeżeli sami sie nie zbawimy i nie nawrocimy to nikt za nas tego nie zrobi ;) Pamietajcie nie podlegacie zadnym wyzszym duchom. Jestescie Bogiem a Bóg Wami i tyle ;) To zwykle manipulacje. Albo ludzie udaja albo istoty z innych wymiarow udaja dobrych .
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8
{ PREV }

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron