Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Post 21 kwi 2006, 16:18

Mnie modlitwa bardzo pomaga :) dziękuję za wszystko, co mnie spotkało w ciągu dnia, lub w całym życiu, dostrzegam to co sprawiło mi wielką radość a także swoje błędy i wynoszę z tego lekcję, dziękuję, że te wszystkie doświadczenia pozwalają mi się rozwijać. Wzbudzają się we mnie emocje i wielka wdzięczność i miłość, prośba o kierownictwo Wyższego Ja. To jest super, na Wyższym Ja można polegać. Wystarczy zaufać mu, poprosić o pomoc Anioły albo Mistrzów, w tedy jeśli modlimy się za kogoś możemy być spokojni, bo wszystko będzie tak jak ma być. Tak jak jest dla tego kogoś najlepiej, nie tak jak sobie wymyśliliśmy (np. a w piątek do 10 jeszcze pochoruje, a o 11 dozna uzdrowienia żeby na 16 mógł wyjść do kina itp). Jeśli czegoś pragniemy zbyt mocno, blokujemy przepływ energii i modlitwa nie spełnia się, dlatego takie ufne podejście, że już wszystko jest w najlepszym porządku daje efekty i spokój ducha, pozwala być otwartym wciąż na nowe i nowe inspiracje i Boga. :)

chyba nie namieszałam za bardzo? a jeśli tak to pzepraszam :)
aselune
 

Post 21 kwi 2006, 17:27

Ja tak mam bez modlitwy xD Wyciagam wnioski nie modląc się, dostrzegam błędy i staram sie je naprawiać bez modlitwy. Polegam na swoim ja, nie żadnym wyższym. ;P

I również nie musze sie o nic modlić, bo wszystko spelnia sie wtedy, gdy nie robi mi różnicy, czy sie spełni czy nie. xD I nie musze w to żadnej energii mieszać, prócz tej wypływającej z mojego umysłu ;)

Modlitwa jest potężna, mimo wszystko nie przeceniałbym uznając ją za najpotężniejszą siłę, gdyż te same efekty mozna osiągnąc bez niej :P
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 22 kwi 2006, 00:07

Modlitwa jest fantastyczną metodą oczyszczania wnętrza na najgłębszym poziomie. Ale jest wymagana Jedna bardzo trudna dla niektórych sprawa (dla mnie czasem też) ..Szczerość :-) :-)
Szczerośc wg.mnie jest miarą Skuteczności Modlitwy.

Pozdrówka.
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 02 cze 2006, 14:09

Modlitwa jasne ze dziala, nie raz ktos zostal uleczony lub pomoglo mu w zyciu po modlitwie, wkoncu Bóg zawsze nas wyslucha, mi modlitwa do Boga pomagala w pewnym momencie zycia jak mialem 13 lat, dzięki modlitwe zminiło sie moje rzycie całkowicie, i to na lepsze, jak bym zostal gwiazdą, aktorem lub inna slawna osoba.
tabiZ
Avatar użytkownikatabi Mężczyzna
 
Imię: Dawid
Posty: 82
Dołączył(a): 01 cze 2006, 19:10
Lokalizacja: Olkusz
Zodiak: rak

Post 02 cze 2006, 18:36

Mi modlitwa pomogła ale w bardziej błachyh sprawach takich jak :nie pyatnie na danej lekcji histori ^^. Używam ją jakko jeden ze sposobów afirimacji. ;) Zwykle klepie modlitwe bez zastanmowienia , wiecie ,jak regułke ( jak to ktos tam określił).
Hejak jestem Jakub.Słucham metalu.
Vader , Acid Drinkers, Rob Zombie, Chainsaw
www.ezzu.za.pl -strona w budowie ^^
Avatar użytkownikaJakub Mężczyzna
Is A Metal Guru
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 mar 2006, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: baran

Post 03 cze 2006, 12:54

Działalność modlitwy, czyli wysłuchanie jej przez Boga, jest dowodem na jego istnienie, ma ktoś jakies wonty?
tabiZ
Avatar użytkownikatabi Mężczyzna
 
Imię: Dawid
Posty: 82
Dołączył(a): 01 cze 2006, 19:10
Lokalizacja: Olkusz
Zodiak: rak

Post 03 cze 2006, 13:16

Tysiące ludzi modli się o zdrowie, kasę itd. Spełnia się to tylko niewielkiej liczbie. Bóg? Raczej przypadek.

To o czym mówisz to luźne łączenie faktów, nie żaden dowód.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 03 cze 2006, 13:18

Bóg spelnia tylk ote modlitwy ktore sa zgodne z jego wolą.
a nie sadze ze jest to rzypadkiem, ze wiele razy ktos zsotal zaraz po modlitwie uleczony, lub lepiej sie poczół.
tabiZ
Avatar użytkownikatabi Mężczyzna
 
Imię: Dawid
Posty: 82
Dołączył(a): 01 cze 2006, 19:10
Lokalizacja: Olkusz
Zodiak: rak

Post 03 cze 2006, 13:35

A co powiesz o ateistach ktorym sie bardzo dobrze powodzi pod kazdym wzgledem!?! Modlitwa i ingerencja Boga czy wiara we wlasne sily i mozliwosci?
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 03 cze 2006, 13:37

siła modlitwy jest niesamowita, a jeśli ludzi w modlitwie jest wielu, chyba z tad biora sie cuda...
dlatego modlitwa nie koniecznie musi wygladac jak cytowany wierszyk na pamiec, ja modle sie przede wszystkim rozmawiajac z Bogiem, a zawsze słysze odpowiedz, tylko czy to na pewno Jego odpowiedz?
Avatar użytkownikaKali Kobieta
życie to nasze myśli
 
Imię: Gosia
Posty: 4
Dołączył(a): 03 cze 2006, 13:17
Lokalizacja: Tychy
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: Ryby

Post 03 cze 2006, 13:47

Gdzies jest topik w ktorym pisalismy o materializacji marzen i pragnien dzieki potedze czlowieka, jesli tych idei jest wiele to ta moc pragnien sie kumuluje i powstaje cos ala cud, mozna to porownac do modlitwy ale nie koniecznie do Boga, czy jakiegos innego bostwa.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 03 cze 2006, 13:56

Mówiac o Bogu czemu od razu przypisujemy Mu postac osoby Dla mnie Bóg jest najmniej ososba, a najbardziej częścią po prostu mnie samego, co zarówno jest cześcia wszytkiego, z tad moja wiara w modlitwe, mam praktycznie wpływ na cały wszechswiat, sadze ze my wszyscy to potrafimy, tylko po prostu nie wiemy za bardzo jak...
Avatar użytkownikaKali Kobieta
życie to nasze myśli
 
Imię: Gosia
Posty: 4
Dołączył(a): 03 cze 2006, 13:17
Lokalizacja: Tychy
Droga życia: 4
Typ: 4w3
Zodiak: Ryby

Post 03 cze 2006, 14:00

No wlasnie mniej wiecej o to mi chodzi, kwestia doboru slow, nie chcialbym negowac istnienia Boga ale wydaje mi sie ze czlowiek tez ma wielka "moc", takiego "Boga" ma w sobie.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 03 cze 2006, 14:16

Jeśli chcecie gadać o kościele i swoich osobistych wierzeniach i suchych pogladach, zamiast o właściwym temacie, to radzę założyć osobny temat - i tak zrobił się tu bałagan. To samo tyczy się tematu z reinkarnacją.

Jedna uwaga m.in. do tabi-ego: jak się wypowiadasz, popieraj to argumentacją, bo tak nie może być.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 03 cze 2006, 14:45

tabi napisał(a):Bóg spelnia tylk ote modlitwy ktore sa zgodne z jego wolą.



to ja mam w nosie taka modlitwe. niby mam sie modlic o wszystko, moze trafie w cos co Bog uzna za dobre?
Nie, modlitwa ma być dobra, mozemy prosic o dobro jakies. nie pomodlisz sie chyba zeby twojemu wrogowi obcielo nogi...
modlitwa to nie tylko prosba...a przeprosiny, podziekowanie?
siła modlitwy jest ogromna jesli pragniemy, zeby nasze slowa sie spelnily. Bog tylko jest sluchaczem, cuda czynia ludzie poprzez dobro.
jak dla mnie wszystkie cuda uleczen spowodowane sa silna wiara w ozdrowienie.

PS: ide paznokcie malowac;p Milego dnia zycze
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość