Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 18 lut 2011, 14:28

Skoro wiec homo maja zdolność do przezywania orgazmu, a wiec chwilowego podniesienia Kundalini, dlaczego nie moga doznać jej trwałego podniesienia ?


Mogą. Tak jak pisałem wśród znanych nauczycieli kundalini jogi, hatha jogi czy pranajamy - a wszystkie te metody prowadzą do rozwoju kundalini, są osoby orientacji homo czy biseksualnej. Tylko jak przyjeżdżają poprowadzić zajęcia to nie wychodzą i nie mówią wszystkim na wstępie "jestem gejem", choć wielu się z tym nie kryje jeśli ich o to zapytasz. Ale po prostu nie ma to wpływu na ich praktyke czy rozwój.

Niemądrym byłoby sądzić że wśród nauczycieli i mistrzów kundalini jogi, hatha jogi czy pranajamy jest mniejszy procentowy odsetek osób homoseksualnych niż wśród reszty spoełeczeństwa :)

Osho ma dobre spostrzeżenia na temat seksu. Fajnie że został wspomniany w dyskusji :)
Gruntz Mężczyzna
Mistyk
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Breslau
Droga życia: 9
Zodiak: lew/tygrys

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 18 lut 2011, 16:09

No własnie, czy ktos moze po krótce strescic o czym pisał Osho w teksie o homo? Bo niestety mój angielski jest na bardzo kulejącym poziomie :D
Arctic Mężczyzna
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 lut 2011, 23:35

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 18 lut 2011, 21:53

pytałam dziś specjalistó od kundalini itp, twierdzą ,że kundalini u homo niestety nie wzrośnie do odopowiedniego poziomu aby nazywać to oświeceniem więc nie dostą;pisz w tym stanie jakim jesteś żadnych jak to tam nazwałeś,iluminacji ,,
,po prostu 2-ga czakra twoja jest zaatakowana przez buca i jest zablokowana na tyle , że nie wyjdzie powyżej niej podskakiwać będzie chwilami ale nie nastąpi to na stałe ,po prostu 2 -ga czakra jest zaatakowana u homosexualistów przez tzw, buce
CO PORADZIĆ Z TYM PROBLEMEM
,trzeba na tym poziomie pracować najlepiej dla geja jest się ożenić z kobietą pracowac nad czakrą 2-gą oczyszczać ją odpowiednio z tych tzw zbuków, buców które atakują usunąć je i odejdzie wtedy pociąg facet do faceta
a lesbijki do lesbijki .
ZNAJOMI opowiadali ,że ,była pewna kobieta którą zaatakował buc jak już była mężatką wczsniej normalnie pociągali ją faceci od kąd została zaatakowana przez buca pociągnać zaczeły j,ą kobitki a mąż już nie
I nie wiedziała co sie dzieje była w szoku ,
A jak ją obejrzał specjalista od kundalini itp. uznał BO zobaczył za jej plecami buca w postaci faceta i odkrył jej problem i dolegliwości bo wiedziała ,że cos się z nią stało po pewnej traumatycznej sytuacji ,że właśnie wtedy była słaba i włąsnie wtedy została zaatakowna prze buca jakiegoś faceta i dlatego postanowiła pozbyć się go tego buca i wszystko wróciło do normy
,Tak samo może być z homo menami ,ze zaatakował ich buc kobiety i się rządzi jak swoim umysłem,,,,,jakoś tak to jest ,trzeba się tego pozbyć bo ten buc u homo atakuje 2-gą czakrę i stąd kłopoty z osiągnieciem prawdziwego oświecenia i wogóle
A podniesienie kundalini jest to tylko znikoy jałowy ruch u wytrawnych specjalistów bezcelowy , krótkotwały. tej energii kundalini nie da się przeskoczyć 2-iej czakry ale to też ,zależy jak mocno opanował ten buc daną osobę
i jaką ma siłę
A ,jak się pozbyc buca na stałe to już inna sprawa,aby nie powrócił

ps.
to co pisał osho po angielsku jak nie rozumeisz to moze załozysz nowy temat na tamten temat to ci ludzie podpowiedzą zresztą mozesz sobie sam wkleic text w tłumacza na necie znajdziesz tłumaczy textowych jest wiele wklejasz i czytasz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 18 lut 2011, 22:57

Buca? Co to jest buc?Musialby sie doczepic juz przy urodzeniu ;) Ja jednak będe za teorią dotyczącą genetycznego uwarunkowania, odpowiednich predyspozycji i nie prawidłowego wychowania, w zadne duchy, buce i gargamele miotające orientacją seksualną nie uwierzę.
No cóż, jak nie w tej inkarnacji, to w następnej zaczniemy wszystko od początku.
Arctic Mężczyzna
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 lut 2011, 23:35

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 18 lut 2011, 23:23

Arctic działaj pozbądz się buca po co czekać i marnowac to wcielenie i tą inkarnacje pytałęś dostałęś odpowiedź ,łątwo jest buca który cie opętał zlikwodować poczytaj o tym postaraj się go pozbyć może sam tego dokonasz nawet ogniem :angryfire: zwykłą świeczką trzymaj przy 2-iej czakrze są i inne metody bradziej profesjonalne
,nie marnuj nie lekcewarz informacji i nie bagatelizuj tego bo nie znasz się na tym i nie masz pojecia o czym piszę BUC nazywaj jak chcesz jeszcze ma sz dużo lat do przezycia nie masz przecieć 90 lat
może jak bedziesz mieć 60 lat może to życie w tej postaci ci się znudzić a oczyszczenie z buca teraz ,może to się okaz\ać najlepszym wyjesciem z sytuacji postaraj się go pozbyć z 2-iej czakry ale znajdz sposób na ochronę czakr ,zeby sie nie przeniół w inne miejsce w twym ciele staraj się nauczyć oczyszczać i mieć za siebie odpowiedzialność ,rozumiem mozesz sobie tkwić i marnwoać to wcielenie teraz BO NIE WIERZYSZ W ŻADNE BUCE jak dostałęś info dlaczego nie wierzysz bo co bo go nie widziałęś bo ci po łebie nie leje ten buc właśnie leje tylko nie wiesz o tym
tak jest i jak się ze sobą czujesz żle jak pisałeś ,,no przynajmniej postaraj się spróbować ,odżyjesz ,zaczniesz nowe życie którego nie znałeś po co tracić szanse skoro ją poznałęś poznawaj dalej i pojdz o krok dalej ,
czy ty nie prosiłęś o pomoc chcesz dostą;pić iluminacji ,więc taka jest dla ciebie droga
a to co cyztałęś ,zę jacych homo dostepoewali iluminacji to właśnie taką drogą tego dokonywali jak człęk dosteje chwolowego oswiecenia wię więcej rozumie dostali takiej wiedzy sekundowej i postarali się jej posłuchać ,słyszeli jagby swego rodzaju błysku ducha świętego i informacja sekundowa którą dostali rozpisali na pół książki ale zrobili to dostali informacje zapisali sobie zapami,ętali nie olali bo nie wiedzieli ,ze są buce czy jak chcesz je nazwać czyste zło lub inaczej to nie ważne jak się nazywają to tak jak ktoś kto ma chore nogi i wylaczył się i ktoś mu mówi wstań z kolan ale on nie wstaje bo od dziecka nie chodził ,i mówi ,zę pochodzi sobie w innym wcieleniu ale po co czekać i marnowac to w cielenie bo się nie chodziło do dziecka wstań i zacznij chodzić ,im bardziej zaczniesz chodzić tym bardziej bedziesz się cieszyć ,może dostaniesz szanse na miłość prawdziwą oddaną ale jeśli chcesz żyć ,nijak to ja ci e nie przekonam to twoja wola i twój problem,
ale mozesz się tym zainteresowĆ dodaj nowy temat jak pozbyć się buca z 2-iej czakry nie ignoruj tej wiedzy bo nigdy nie słyszałeś o tym i w to nie wierzysz ,ale jeśli ktoś ci doradza może warto sprawdzić masz szanse sam na sobie tego doświadzczyć
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 19 lut 2011, 00:40

Równowaga-czakry uslyszałaś gdzieś o jakejś buce i przyjełaś to jako prawdę absolutną, proszę, nie bądzmy naiwno poznawczy :wink: Buka odśnieża Narnie i ma się dobrze. Skoro wielu mistrzów duchowych również było homo i jak mniemam niewiele sobie z tego robiło tzn że nie jest tak żle. Nie sądze aby dało się to naprawić, skoro mam tak od urodzenia, pozatym swoją seksualnośc już dawno zaakceptowalem, martwił mnie tylko aspekt niezle poturbowanej czakry serca która nieco utrudnia dojście do duchowej równowagi i przysparza wiele emocjonalnych trudnosci. Żadnej kundalinii budzić zamiaru niemam. Nie trzeba tego robić by być mądrym człowiekiem i pomagać innym. Może życie na drodze duchowej samo podsunie mi odpowiedzi odnosnie swojej natury i pozwoli zaakceptowac ją taką, jaką jest ze wszystkimi komponentami.


.. co nie oznacza że zaraz pójdę na księdza i będe wyspowiadał katolickich chłópców na kolanach
:D
Arctic Mężczyzna
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 lut 2011, 23:35

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 19 lut 2011, 21:11

no właśnie wielu mistrzów duchowych było homo ale zauważ ,że później przestali być homo uwolnili sie od tego tak po prostu jak energia kundalini zaczeła w nich pracowac to wypracowali ,oczyścili swoje czakry z buców i innych bytów negatywnych odpadły wszelkie negatywności nałogi , a homo to jak nałóg ,mam znajomego który coś takiego przeszedł był homosiem zauważ był :-k zrozumiał jak to i dlaczego tak źle działało u niego ,ale tego tutaj nie da się opisać w kilku zdaniach to opowieść na kilknaście długich wieczorów
miewał straszne depresje i nie mógł się z niczego cieszyć to się pogłębiało i ,z czakrą serca też miał problemy miewał straszne napady lęków ,poczucie braku bezpieczeńswta to się wiąże z czakrą serca , był inny niż teraz.teraz jest szczęśliwy cieszy sie ze wszystkiego itd,
A jak zrozumiał en kundalini i pracował nad tym i sobą wypracował mimo ,że był homo teraz jest dumnym hetero i jest też mistrzem duchowym mówił tylko ,że homo jednak przeszkadza w rozwoju duchowym bardzo i trzeba z nim walczyć jak z chorobą jak z opętaniem lub jak nałogiem trzeba się od niego uwalniać
U homo trzeba się poddać jak nałogowiec terapii to trwa min 3-6 miesięcy zależy i trzeba do tego podejść jak do uzależnieinia zresztą to logiczne skoro przyzwyczaiłęś się podniecać facetami [ a raczej ten buc co cię opanował i zawłądnoł twoimi myślami i tobie się wydaje że te myśli są twoje a to są emocje myśli podniecania buca kobiety ] dlaczego homosie się nie kochają podświadomie i dlaczego są tak nerwowi ,z brakiem poczucia bezpieczeństwa w niekończąceych się deprechach jak by byli nie spełna władzy nad sobą bezwładni bo ich duch czuje ,ze są osaczeni i opanowani przez złe byty i nie są czystym duchem robią wbrew sobie opętani jedną myślą zboczenia podniecenia na kolesi sexi si .czysty duch danego człęka nie mysli tak i chce inaczej robić inaczej mówić ale nie wie jak powiedzieć to świadomości poprzez podswiadomość żeby nie doznał szoku .
Nasze ciało różnymi sposobami daje nam znać o powstających w nim nieprawidłowościach

na pewno to nie jest łatwe jak się pozbędziesz buca przestaniesz też myśleć po staremu ,po prostu przesatneisz myśleć nie swoimi myślami zaczneisz się uczyć nowych zachowań i siebie od nowa skoro masz to od dzieciństwa .Tak jak pisałąm o tej kobiecie mężatce co opanował jej 2-gą czakrę buc i stała sie lesbijką na kilka miesiecy potem zaczeła sie zachowywać jak przystało na kochającą zonkę po usunięciu go
Ale dla ciebie 1-szy szok to to ,ze zaczniesz samotnie sam o sobie decydować i sam sobie myśleć myśli na pewno zaczną być jakieś takie samotne i takie twoje zaczneisz czuć coś nowego nie bedą cię podniecać faceci
A jak wczesniej się podniecałęś facetami to przejść na kobiety to dla ciebie nowe a co nowe nie znane to strach jak ze wszsytkim co nowe może dziwne się okaże ale po czasie ustąpi ,opatrzysz się przyzwyczaisz ,
ALE jak widzę ty wolisz tkwić w starym znanym żłym ciele opanowanym przez byty obce ,niż zaryzykować popracować na nowe lepsze to co ,ze nieznane
o więcej może zapytam sięznajomego byłego homo i może się zgodzi pogadać z tobą o tym on wiecej wie na ten temat niż ja opowie ci objawy ,dlaczego tak a nie inaczej się dzieję ja tego nie przeżyłąm bo nie jestem homo a skoro zarzucasz mi ,ze ci przekazuje info które gdzieś usłyszałąm hm to może nie zapytam
mozesz docenic przynajmniej bo specjalnie dla ciebię sie dowiedziałąm ........ wiesz co powinnam się obrazić i nic więcaj ci nie pisać nie dowiadywać się [przecież to nie mój problem ja jestem normalna ]
a szukaj sam i sam doswiadczaj moze ze 4-r y wcielenia ci to zajmie i dojdziesz do prawdy,bo na razie szukasz a raczej nie ty świadomie ty podswiadomie szukasz a świadomość twoja omotana chce żeby się stało ale najlepiej beż zmian bez zmian to nic nowego nie bedziesz miał
I tak bedziesz tkwił w tym starym,znanym
bo sam pisałeś z homo swoim się juz oswoiłeś to żałosne,
pamietaj żeby to pielęgnowac i po staremu żyć nic nie znmieniać nawet na lepsze
A co ty wogóle chcesz wiesz? ,czy wiesz z czym to się wiąze wogóel jak ty chcesz w kilku zdaniach poradach od innych dostapić tu olśnienia iluminacji jakiej tak komsumpcyjnie się nie da bo ty chcesz ,,,,,,I NAJLEPIEJ CI PASUJĘ TAK ,ŻEBY BYŁO tak JAK CI PASUJE w inne prawdy nie wierzysz .czyli najprościej żeby nic nie zzmieniać,,,,,,,,,,,,,,masakra są sposoby ale za trudne dla ciebie , chcesz za prosto za szybko najlepiej streszczenie książki ,książek doświadczęń osobistych w jednym zdaniu żeby ci opisać podać w smacznej pigułce bezstresowo ..nie da się sam czytaj sam pytaj sam po latach 20 dojdziesz do m,adrości własnych,
Żyj dla swego ducha czystego ,bo teraz żyjesz nie dla swego ducha a dla buca bytu ciemnego jakieś kobiety :evil:która to opanował twój umysł ,mysli to chory sex itd a ty skoro nie wiesz o czym mowa w to nie wierzysz.miałeś moze od dziecka słąbą aurę i dopadło cię i cię wykorzystuje do włąsnych celów ale tego nie będę ci tłumaczyć bo się nie da w jednym zdaniu sam szukaj śledź i nie tyczy siętylko 2-iej czakry one opanowuja różne cześci .i tyczy się to nie tylko rzadzy chorego sexu ale i alkoholu ,pieniędzy,wojny ,kradzieży,wsuwają się w ciała aury które nie posiadają boskiego światła
znam takich ludzi co nie znają się na czakrach ani na kundalini i klepią ,ze tego nie ma bo w to nie wierzą :oops:sami nie przeczytają nie dowiedzą się tylko żyją w ciemnocie bo to za nowe za trudne przerasta ich i ksiądz na ambonie o tym nie mówił i ni e powie to pewne to prawda nie znana na ziemi dotąd ,Ludzie powinni zmienić przyzwyczajenie i przyjmować prawdy umieć je analizować czuć sercem prawdę



nie można dostać się do wyższych poziomów bez oczyszczenia i ewolucji także przez bolesna doświadczenia ci którzy nie zostali oczyszczeni nie ewoulują bo nie wszyscy kochają światło, bo światło by ich oślepiło,więc tkwią w starej skorupie czarnej a wystarczy tylko odchylić i troszkę wpuścić światła nowego nieznanego może
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 21 lut 2011, 12:35

równowaga-czakry,
Mam taką niewielką uwagę co do Twoich postów.
Piszesz o sprawach, których nie rozumiesz, o których usłyszałaś od kogoś i przyjmujesz to za pewnik. Grzmisz potem głosem jedynej słusznej prawdy i próbujesz ośmieszyć kogoś, kto ma inne przekonania.
Nie masz doświadczenia z homoseksualizmem, jak sama piszesz a Twój mentorski ton mógłby wskazywać, że jesteś ekspertem w tym temacie. Jeśli sama miałabyś w 2 czakramie jakiegoś trolla a potem go zlikwidowała, co zaowocowałoby zmianą orientacji seksualnej, to usprawiedliwiony byłby ton Twojej wypowiedzi. I to nie do końca, bo każdy "przypadek" jest inny, a i szacunek dla innych jest mile widziany.
Czuję bardzo dużo emocji w Twoich postach, niezwykłe zaangażowanie w temat, niestety nie poparte żadną wiedzą ani doświadczeniem.
Antenka Kobieta
Jedyna pewna rzecz to zmiana
 
Imię: Aneta
Posty: 113
Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:35
Lokalizacja: Staszów
Droga życia: 11
Zodiak: baran/pies

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 21 lut 2011, 13:02

Antenka w pełni się zgadzam z Tobą co do zachowania Równowaga-czakry. Pozatym żadne energie nie są zdolne na nas negatywnie wpływać chyba że im na to pozwolimy, samo zaakceptowanie faktu isnienia takiego Buca (zabawna nazwa) tworzy taką energię - MY sami ją sobie tworzymy i nadajemy jej program.

Wracając do tematu Ja jestem (byłem) gejem i przechodzę proces wzniesienia kundy, chociaż od niedawna to widzę jej działanie i nie jest one jakoś blokowane, w sumie może za krótko w tym jestem... Byłem gejem bo płeć dla mnie przestaje mieć znaczenie mogę kochać się z mężczyzną ale też z kobietą-chociaż nigdy tego nie robiłem, ale byłem bardzo blisko tego i bardzo to przeżywałem w ciele bardziej energetycznie poprzez połączenie się czakrami.


Namaste.
O:)
Slawkos
 

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 21 lut 2011, 14:07

Jeśli chodzi o 'kochanie się' w formie cielesnej - dla mężczyzny jest kobieta - i odwrotnie.
Slawkos napisał(a): mogę kochać się z mężczyzną ale też z kobietą-chociaż nigdy tego nie robiłem



to nie jest znak 'wyższego levelu w rozwoju'
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 21 lut 2011, 17:16

nie nie chodzi o sex
Slawkos
 

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 21 lut 2011, 22:55

slawkos no włąśnie ,nie wiesz ty tego jak i czy wpływały na kolegę homo w dzieciństwie jakie energie ja też tego nie wiem i też nie bedzie wiedzieć ktoś kto miał identyczny przypadej jak jego ,
A ja jak pisałam prywatnie do kolegi homo to szkoda pisać ,nie docierało nic więc ,,,,ale jego mało to obchodzi on chyba tu pszyszedł nie do konca zainteresowany tym tematem który SAM zapodał ,,,wieć rece opadaja mi skoro sie dla niego specjalnie staram a on ma to gdzieś
W TYM co pisze wiem dokładnie ,ze mam racje ,relacje moje są wiarygodne to co ,ze nie osobiste no tak ale ja nie jestem żadnym autorytetem,hm zależało mi mu pomóc bo to na serio działąło widziałąm jak koleś meiszkał kiedyś z facetm i się kochali a teraz łazi z laską ale nie będe tego od nowa wyjaśniać ,jeśli teraz mnie nie poprosi na mailu prywatnym to nic więcej nie wyjąśnie pisałamz nim prywatnie też i , się zwyczajenie na niego wnerwiłam ,to chyba jemu powinno zależeć,szkoda o tym pisać już kto i dlaczego tak a nie inaczej pisze
Slawkos napisał(a): Pozatym żadne energie nie są zdolne na nas negatywnie wpływać chyba że im na to pozwolimy, samo zaakceptowanie faktu isnienia takiego Buca (zabawna nazwa) tworzy taką energię - MY sami ją sobie tworzymy i nadajemy jej program.

Wracając do tematu Ja jestem (byłem) gejem i przechodzę proces wzniesienia kundy, chociaż od niedawna to widzę jej działanie i nie jest one jakoś blokowane, w sumie może za krótko w tym jestem... Byłem gejem bo płeć dla mnie przestaje mieć znaczenie mogę kochać się z mężczyzną ale też z kobietą-chociaż nigdy tego nie robiłem, ale byłem bardzo blisko tego i bardzo to przeżywałem w ciele bardziej energetycznie poprzez połączenie się czakrami.


Namaste.
O:)

pytanie do ciebie slawko ciekawe to cio pisałęś na koncu o swoich doświadczeniach napisz coś dla ;potomnych homo cierpiących tu ,,,, na pewno ważniejsze osobiste zwierzenia niż cytowane od kogoś moje ,skoro byłeś gejem a teraz nie jesteś ,jak myślisz czujesz ?/
czyja to zasługa ?
to ciekawsze dla czytających tu gejów których to dotyczy .....ja znam kilku którzy tego doświadczyli po wzniesieniu en KUNDALINI WŁAŚNIE zostali uleczeni z chorego sexu jak to nazywali z homo sexu
napisz coś więcej jak to z toba było ,z e teraz jesteś normalniejszy tzn pociągają cię też kobiety czyli jakby masz jeszcze stare przyzwyczajenia twoja podswiadomość pamięta jak to jest jarać się facetem ,ale moze i to z czasem minie
myślę ,zę to energia kundalini wypracowała u ciebie wypaliła brudy i podłączenia napisz jaką metodę stosujesz kungalini ,jaki rodzaj kundalini ??i jak długo
czy po tym jak stosowałeś kundalini zaczołeś normalnieć?opisz jak to się u ciebie się odbywało to na pewno ciekawe
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 21 lut 2011, 23:51

równowaga-czakry czy Ty siebie czytasz ? haha,
chyba podchodzisz do tego zbyt impulsywnie pozatym, czy ja prosiłem o jakąkolwiek pomoc?
chciałem tylko wiedzieć jak homoseksualizm wygląda z punktu Boskiego planu, nie szukałem uzdrowienia z tego,
a Tobie ktoś nawciskał farmazonów i teraz prawisz swoje dziwne wywody, gdzie jeszcze kilka dni temu mialas zupelnie inne zdanie na ten temat, gdyby Ci ktoś powiedział że seks to w ogóle grzech i nalezy się go wyrzec, pewnie byś uwierzyła i zaczeła pisać jakies konfabulacje zaczerpniete z kosmosu, bo ktoś Ci tak powiedział.
Trochę wiecej dystansu ;)
Arctic Mężczyzna
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 lut 2011, 23:35

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 21 lut 2011, 23:57

ARCTIK JA JUŻ z tobą skonczyłam dyskusję i nie mam zamiaru jej od poczatku zaczynać ,nie marnuj więcej mego cennego czasu rób sobie co chcesz i jak chcesz i z kim chcesz wisi mi to.... i szkoda ,że od początku mi to nie wisiało ,myślałam ,ze jesteś miłym homosiem jak moi koledzy znajomi byli homosie ale jednak daleko ci do nich więc z tobą nie rozmawiam i nic do mnie nie pisz więcej nigdzie OK .
A to co ci pisałam to tylko czas zmarnowałam a ty dalej tkwij w sej niewiedzy idz się księdza poradz co masz robic lub w szkole poszukaj i jak to jest?z tym bucem jedno z drugim się wiąże a nawet 3-im czyli kundalini ale ty nie masz poje,cia o tym a ja nie mam juz ochoty ci tego od nowa wyjasniać i przestań o mnie wypisaywać na tym temacie bo to się mija z celem i nikt potem nie chce czytać o czymś co się nie tyczy tematu więc ten osąd mnie zachowaj dla siebie lub napisz mi prywatnie jak już musisz ,choć nie mam zamiaru już cię czytać alę życzę CI powodzenia w drodze do wiedzy moim kolegom zajeło to doświadczenie 20 lat szukania poomacku zanim zlikalizoawali i poznali jak to jest z tymi bucami ,czy ty jesteś trzeźwy jak czytasz bo widzę nic nie kleisz wiem ,że nie słyszałeś ale lepij sobie nie rób z tego żartów jak koleś nie wiesz o co chodzi w tym podłączeniu do 2-iej czakry
Ostatnio edytowano 22 lut 2011, 00:46 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 3 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 22 lut 2011, 00:02

haha, nie - nie jestem miłym homosiem jak Twoi koledzy, :D
a powiedziałaś już im że mają doczepionego wstrętnego Buca do drugiej czakry?
Arctic Mężczyzna
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 lut 2011, 23:35

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość