Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Uzuli

Post 25 paź 2012, 15:29

Kiedys był tu taki uzytkownik o nicku Uzuli. Nie wiem czy nadal jest...ale znalazłem na youtube podobnego kolesia i od razu przypomniał mi sie Uzuli. Chodz nie zaglądam tutaj od bardzo dawna to pomyslałem że ten watek założę. Bashar tez jest z kosmosu, tylko że z przyszłości...prawda że to jest ciekawe. Bashar jednak nie używa takiego pustosłowia jak Uzuli(ciekawe czemu), za to mówi w dziwny sposób i z zamkniętymi oczami. Jak myslicie czemu oni sie róznią w kwestii formy przekazu i komunikacji?

Tu są linki http://www.youtube.com/watch?v=F281_JXE ... ure=relmfu
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: Uzuli

Post 25 paź 2012, 15:36

Tu go masz , już go ludzie rozszyfrowali http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=25&t=10868
easy russian
 

Re: Uzuli

Post 25 paź 2012, 15:55

Filmiku nie obejrze ale na moj nos- z zamknietymi oczyma lepiej, wyrazniej widac to o czym sie mowi,to kwestia koncentracji. A na czym polega to dziwne mowienie?
Michal, ten link to co? Obled w ciapki, sypnijcie jakimi szczegolami, matko jedyna, jak zwykle pojecia nie mam o niczym:p
Ania ayalen
 

Re: Uzuli

Post 25 paź 2012, 18:34

easy russian napisał(a):Tu go masz , już go ludzie rozszyfrowali http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=25&t=10868


Wow. Czyli Uzuli nie jest już autorytetem? Szok. Jak ostatnio tutaj byłem to ludzie sie nad nim rozpływali z zachwytu, ... Choć zupełnie nie jestem w temacie, to wątek przeczytałem i musze przyznać że macie wręcz nieziemski bajzel w tym środowisku ezoteryczno-oświeceniowym.
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: Uzuli

Post 25 paź 2012, 18:51

pinger.pl => uzuli
Awar
 

Re: Uzuli

Post 25 paź 2012, 19:40

2Jacks, przejrzalam watek na tamtym forum, zajrzalam na blog...pierwsze wrazenie- on nie jest podrabiany, ale zdaje sie ze woda sodowa walnela mu do lba, i zababelkowal sie. Zapomnial sie i po co tu jest. A teraz uprawia popisowy. Niech dorasta do siebie, i tyle
Ania ayalen
 

Re: Uzuli

Post 25 paź 2012, 20:28

On nie jest podrabiany w jakim sensie?
A co do treści bloga który sobie przejrzałem to jak dla mnie za wysokie progi:). Może za 1500 wcieleń będę w stanie liznąć tą wiedze tajemną na temat wojen miedzygalaktycznych itd...
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: Uzuli

Post 25 paź 2012, 21:26

2Jacks napisał(a):Wow. Czyli Uzuli nie jest już autorytetem? Szok. Jak ostatnio tutaj byłem to ludzie sie nad nim rozpływali z zachwytu, ...

W takim razie musiałeś zaiste dawno tu zaglądać, gdyż odkąd zarejestrowałam się na tym forum, nie zauważyłam nawet najmniejszej wzmianki na temat tego użytkownika:).

Btw. Jaki jest cel zastanawiania się nad tym, czy ktoś jest "podrabiany", czy "prawdziwy" oraz czemu ma służyć ten temat?:)
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Uzuli

Post 25 paź 2012, 21:49

Nie podrabiany=nie udawany. Aletheia, wiesz...czasami forma nie dorasta do tresci, czasem tresc przerasta forme. Ludzka, slowna...dlatego kocham haiku, jest idealna rownowaga tresci i formy:).
Ania ayalen
 

Re: Uzuli

Post 26 paź 2012, 09:28

Kiedyś udało mi sie pogadać troche z Uzulim i innymi o nim i nie ukrywam że jego teksty zawsze były dla mnie zwykłymi ziemskimi bzdurami... jednak to było kiedyś. Teraz we wszystko wmieszało sie KGB, służby, wojsko, pająki. Niektórym za posty na forum ostrzelano chatę. Niektórzy walczą w swoich snach itd...Generalnie jednak mam nadzieje, że uda wam sie wygrać wojnę i uratujecie całą rzeczywistość. Życzę powodzenia. Bez odbioru rzeszo wielce "przebudzonych"
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: Uzuli

Post 26 paź 2012, 10:14

Dajemy innym to czym sami jesteśmy.
Jeśli uważasz, że jesteś - coś zostaje powielane.
Oddajesz siebie jakimś konceptom.
Wyciągasz na ich podstawie zdarzenia, które do tej pory istniały tylko jako potencjał.
Niekończące się koło przyczyny i skutku.

Dajesz to co masz.
Przekuwasz swoje myśli w coś co mogą zobaczyć inni.
Dając - doświadczasz tego, ponieważ tak to działa, że doświadczasz tego, za co się uważasz.
Doświadczając umocniamy się, świadomie lub nie w tym czym jesteśmy.
Plus...
Nasze działanie jest widoczne dla innych.
I każdy, wedle własnego sumienia, umiejętności i możliwości wybierze jak pragnie Cię widzieć.

Wszystko Jest.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Uzuli

Post 26 paź 2012, 12:38

ok, tylko że ja nie potrafie zrozumieć o co chodzi. Ja nie wiem o czym ty napisałeś i jak to sie ma do Uzuliego
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: Uzuli

Post 26 paź 2012, 12:50

2Jacks napisał(a):ok, tylko że ja nie potrafie zrozumieć o co chodzi. Ja nie wiem o czym ty napisałeś i jak to sie ma do Uzuliego


Hm. : )
To tyczy Wszystkich.
Poczułeś niezrozumienie - do dałeś.
Gdybyś stwierdził, że jednak rozumiesz - tego byś doświadczył i jeśli byś się tym podzielił to i my byśmy tego skosztowali.

Wiesz? : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Uzuli

Post 26 paź 2012, 14:09

hehe ..no musze przyznać, że chyba jednak tego nie wiedziałem :)
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: Uzuli

Post 26 paź 2012, 14:42

2Jacks napisał(a):hehe ..no musze przyznać, że chyba jednak tego nie wiedziałem :)


Skoro tak twierdzisz. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości