- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 26 lis 2010, 03:27

Witam, Uzuli!

Miło Cię tu widzieć, no to trza się wziaśc znowu za hackowanie, crakowanie tej rzeczywistości. :))))

Pozdro
Razil

Ps., kiedy i jak odblokowałeś te wszystkie informacje, którymi sie tu dzielisz?
razil Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lis 2010, 13:04

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 30 lis 2010, 03:16

To i ja dodam coś od siebie
wprawdzie gdzieś tą nutke już wklejałem,
ale jak to mówią - dobry spam nie jest zły. O:)

http://username.wrzuta.pl/audio/3a4lluu ... a_-_unfurl

można się rozpłynąć.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 15 gru 2010, 19:26

razil, "odblokowanie" nastąpiło z chwilą mojego złączenia się z ciałem pęku indygo - światłem, które jest widzialne podczas doświadczania śmierci.

Pozdrowienia
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 15 gru 2010, 21:12

Może jakbyś znalazł Uzuli chwilę czasu naskrobałbyś na przebudzeniu tekścik-instrukcję jak złączyć się z ciałem pęku indygo :D. Myślę, że byłoby to pomocne dla wielu istot :).

Pozdrawiam:D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 15 gru 2010, 22:13

A jak czujesz nanogram

Obrazek

pochodzący z przekazów od innego kosmity, ze strony http://home.merhlin.com?
(:ıɯɐƃou ʎɹoƃ op ɹoʇıuoɯ zsɐɯ
Avatar użytkownikafree Kobieta
 
Posty: 12
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 16:34
Lokalizacja: CentrumWszechświata;)
Zodiak: Koooń

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 gru 2010, 01:29

luth napisał(a):Może jakbyś znalazł Uzuli chwilę czasu naskrobałbyś na przebudzeniu tekścik-instrukcję jak złączyć się z ciałem pęku indygo :D. Myślę, że byłoby to pomocne dla wielu istot :).

Pozdrawiam:D


O tak, jestem ZA =D> bardzo prosimy :)
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 19 gru 2010, 12:05

adriel napisał(a):
luth napisał(a):Może jakbyś znalazł Uzuli chwilę czasu naskrobałbyś na przebudzeniu tekścik-instrukcję jak złączyć się z ciałem pęku indygo :D. Myślę, że byłoby to pomocne dla wielu istot :).

Pozdrawiam:D


O tak, jestem ZA =D> bardzo prosimy :)


Co prawda pytanie było skierowane bezpośrednio do Uzuliego, ale ponieważ zagadnienie połączenia z Wyższym JA jest ogólnym tematem, pozwoliłem sobie odpowiedzieć, zebrawszy informacje Uzuliego, które zamieścił w innych postach:

Nie ma jednej techniki na osiągnięcie symbiozy z ciałem pęku indygo (inaczej nazywane ciałem przyczynowym). Niemniej pomocne może być kilka założeń które pomogą takie połączenie nawiązać

1. Detoksyzacja ciała fizycznego. Odstawienie przetworzonych pokarmów, zwłaszcza "gotowców" ze sklepu, cukru, wszelkich używek (kawa, alkohol, papierosy) itd. Jeść najlepiej lekkostrawne rzeczy typu warzywa i owoce, najlepiej z własnego ogródka, a jeśli nie to najbardziej ekologiczne do jakich ma się dostęp.
Pomocny jest również post oczyszczający z nadmiaru toksyn. Najlepsze efekty po ok 3 tygodniach, ale kilka dni już wystarczy aby pozbyć się złogów toksyn. Podczas postu picie dużej ilości wody źródlanej (ciężko jest zdobyć czystą, „żywą” wodę, zwłaszcza w mieście ( dobrym sposobem na podniesienie wartości wody jest wystawienie jej w otwartym naczyniu na działanie słońca, lub ładowanie przez parę minut energią czakry serca)

2. Przebywanie na łonie przyrody. Przebywanie w naturalnych miejscach typu las, wspomaga proces integracji z ciałem pęku indygo. Harmonia natury stabilizuje przepływ energii w wszystkich ciałach, powoduje wyciszenie gonitwy umysłu i daje wsparcie istot, których rozwój świadomości przebiega naturalnie, bez ingerencji (zwierzęta, rośliny, minerały). Dobrą metodą jest metoda opisana przez użytkownika Włodekg1 post23683.html#p23683

3. Punkt 2 związany jest z odcięciem się od wszystkich „udogodnień” typu telewizja, komputer i inne współczesne rozrywki. Istotne jest też ograniczone korzystanie z urządzeń elektrycznych, telewizorów, komputerów, komórek, urządzeń bezprzewodowych. Pole elektromagnetyczne wytwarzane przez płynący prąd w urządzeniach wpływa zakłócająco na pracę mózgu oraz wpływa na energetykę wszystkich ciał. Szkodliwe działanie urządzeń elektromagnetycznych można częściowo zniwelować przez obecność zwierząt, roślin, i minerałów (chociażby kryształ górski).

4. Ważne jest też całkowite wyciszenie umysłu, a co za tym idzie akceptacja wszystkiego co nam się przytrafia. Akceptacja w sensie nieoceniania, wyłączenia polaryzacji i neutralnego podejścia (poza dobrem i złem). Dotyczy to też nie podlegania żadnym zewnętrzym źródłom manipulacji typu religie, dogmaty, channelingi itd. a szukanie wszelkich odpowiedzi w sobie, w ciszy umysłu. Każdy powinien indywidualnie dobrać sobie techniki wyciszanie. Dla mnie skuteczne są np, proste techniki oddechowe. W oddechu chodzi o rytmiczność i symetryczność. Przykład: Wdech (1,2,3), pauza (1,2,3), wydech (1,2,3),pauza (1,2,3). Odliczanie podczas każdej sekwencji można stosować od 3 do 6,7 w zależności od pojemności płuc. Najważniejsze w równym rytmie. Powtarzać całą sekwencję można 3, 9 razy albo więcej. Podczas oddechu najlepiej skupiać się na punkcie „hara” ok 2 cm pod pępkiem i wyobrażać sobie, że oddychamy w tym punkcie.

5. Pomocne są również wszelkie doświadczenia jak OBE lub LD gdyż poszerzają percepcję, a co za tym idzie dają ogląd z innego punktu widzenia często nieco mniej zmanipulowanego niż ogląd 3d i pozwalają rozpoznać i wyłączyć niekorzystne programy poswiadomości wpływające na percepcję.
lugal
 

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 04 sty 2011, 11:07

Cześć Uzuli!

Odnalazłeś...rezonans??
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 18 sty 2011, 18:06

Oczywiście, jestem w stanie rezonowania z kilkoma energiami, przybyłymi tu z poza częstotliwości szóstego wymiaru w celu demaskowania wszelkich anomalii, powstałych w skutek działania koła inercyjnych tarć Konfederacji z kolektywem Orion oraz innych formacji.

free, to jest pole wymiaru piątego.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 19 sty 2011, 17:52

lugal napisał(a):
adriel napisał(a):
luth napisał(a):Może jakbyś znalazł Uzuli chwilę czasu naskrobałbyś na przebudzeniu tekścik-instrukcję jak złączyć się z ciałem pęku indygo :D. Myślę, że byłoby to pomocne dla wielu istot :).

Pozdrawiam:D


O tak, jestem ZA =D> bardzo prosimy :)


Co prawda pytanie było skierowane bezpośrednio do Uzuliego, ale ponieważ zagadnienie połączenia z Wyższym JA jest ogólnym tematem, pozwoliłem sobie odpowiedzieć, zebrawszy informacje Uzuliego, które zamieścił w innych postach:

Nie ma jednej techniki na osiągnięcie symbiozy z ciałem pęku indygo (inaczej nazywane ciałem przyczynowym). Niemniej pomocne może być kilka założeń które pomogą takie połączenie nawiązać

1. Detoksyzacja ciała fizycznego. Odstawienie przetworzonych pokarmów, zwłaszcza "gotowców" ze sklepu, cukru, wszelkich używek (kawa, alkohol, papierosy) itd. Jeść najlepiej lekkostrawne rzeczy typu warzywa i owoce, najlepiej z własnego ogródka, a jeśli nie to najbardziej ekologiczne do jakich ma się dostęp.
Pomocny jest również post oczyszczający z nadmiaru toksyn. Najlepsze efekty po ok 3 tygodniach, ale kilka dni już wystarczy aby pozbyć się złogów toksyn. Podczas postu picie dużej ilości wody źródlanej (ciężko jest zdobyć czystą, „żywą” wodę, zwłaszcza w mieście ( dobrym sposobem na podniesienie wartości wody jest wystawienie jej w otwartym naczyniu na działanie słońca, lub ładowanie przez parę minut energią czakry serca)

2. Przebywanie na łonie przyrody. Przebywanie w naturalnych miejscach typu las, wspomaga proces integracji z ciałem pęku indygo. Harmonia natury stabilizuje przepływ energii w wszystkich ciałach, powoduje wyciszenie gonitwy umysłu i daje wsparcie istot, których rozwój świadomości przebiega naturalnie, bez ingerencji (zwierzęta, rośliny, minerały). Dobrą metodą jest metoda opisana przez użytkownika Włodekg1 post23683.html#p23683

3. Punkt 2 związany jest z odcięciem się od wszystkich „udogodnień” typu telewizja, komputer i inne współczesne rozrywki. Istotne jest też ograniczone korzystanie z urządzeń elektrycznych, telewizorów, komputerów, komórek, urządzeń bezprzewodowych. Pole elektromagnetyczne wytwarzane przez płynący prąd w urządzeniach wpływa zakłócająco na pracę mózgu oraz wpływa na energetykę wszystkich ciał. Szkodliwe działanie urządzeń elektromagnetycznych można częściowo zniwelować przez obecność zwierząt, roślin, i minerałów (chociażby kryształ górski).

4. Ważne jest też całkowite wyciszenie umysłu, a co za tym idzie akceptacja wszystkiego co nam się przytrafia. Akceptacja w sensie nieoceniania, wyłączenia polaryzacji i neutralnego podejścia (poza dobrem i złem). Dotyczy to też nie podlegania żadnym zewnętrzym źródłom manipulacji typu religie, dogmaty, channelingi itd. a szukanie wszelkich odpowiedzi w sobie, w ciszy umysłu. Każdy powinien indywidualnie dobrać sobie techniki wyciszanie. Dla mnie skuteczne są np, proste techniki oddechowe. W oddechu chodzi o rytmiczność i symetryczność. Przykład: Wdech (1,2,3), pauza (1,2,3), wydech (1,2,3),pauza (1,2,3). Odliczanie podczas każdej sekwencji można stosować od 3 do 6,7 w zależności od pojemności płuc. Najważniejsze w równym rytmie. Powtarzać całą sekwencję można 3, 9 razy albo więcej. Podczas oddechu najlepiej skupiać się na punkcie „hara” ok 2 cm pod pępkiem i wyobrażać sobie, że oddychamy w tym punkcie.

5. Pomocne są również wszelkie doświadczenia jak OBE lub LD gdyż poszerzają percepcję, a co za tym idzie dają ogląd z innego punktu widzenia często nieco mniej zmanipulowanego niż ogląd 3d i pozwalają rozpoznać i wyłączyć niekorzystne programy poswiadomości wpływające na percepcję.



.UZULI jak byś mó gł rozwinąć temat szczególnie jeśli chodzi o cytat
/ Pole elektromagnetyczne wytwarzane przez płynący prąd w urządzeniach wpływa zakłócająco na pracę mózgu oraz wpływa na energetykę wszystkich ciał.
Jesteśmy skazani na codzień z polami może nie zawsze silnymi ale komputer ludzie maja na codzień
uzuli proszę wyjaśnij jak zakłuca pracę mózgu ,czy nie jest za małe to pole i jak wpływa na energetykę?
..dzięki
wiem ,ze praca przy nadajnikach przy antenach nadawczych jest silne pole magnetyczne ,samochody iskry swiecy też wytwarzają pole magnetyczne ale ludzie chyba nauczyli się z tym ,żyć ludzie powstali rodzą się w polu magnetycznym bo udzędzenia okołoporodowe też mają pola silne niektóre
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 20 sty 2011, 10:03

Uzuli napisał(a):Oczywiście, jestem w stanie rezonowania z kilkoma energiami, przybyłymi tu z poza częstotliwości szóstego wymiaru w celu demaskowania wszelkich anomalii, powstałych w skutek działania koła inercyjnych tarć Konfederacji z kolektywem Orion oraz innych formacji.

A co to za anomalie? :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 20 sty 2011, 10:20

Pardon, ale cała 326ścio postowa kariera Uzuliego na forum skupia się na wyjaśnieniu co to są za anomalia :D



lalallalala
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 20 sty 2011, 12:18

luth napisał(a):Pardon, ale cała 326ścio postowa kariera Uzuliego na forum skupia się na wyjaśnieniu co to są za anomalia :D

No to proszę w skrócie, bo ja mam chyba za prosty umysł :)
Czytam, patrze i nic nie rozumiem Uzuliego :-k
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 02 lut 2011, 23:51

Uff, przeczytałem z grubsza wszystkie posty. 8)

Uzuli,
chciałem się dowiedzieć jak postrzegasz naszą egzystencję w 3cim wymiarze tej kuli świadomej?

Czy przybyliśmy tu w roli obrońców tej kuli świadomej Ziemia, dlatego bo zgodziliśmy się pomóc w rozpuszczaniu bieguna negatywnego, wprowadzonego tu przez rasy które wojując podbijają przestrzeń kosmiczną ?

Jeszcze chciałem się dowiedzieć jak widzą nas i nasze działania, istoty z wymiarów od 4 - 6 ?

Cieszył bym się gdybyś mi odpowiedział jak to postrzegasz :wink:
Ostatnio edytowano 03 lut 2011, 13:33 przez phillip, łącznie edytowano 1 raz
phillip
 

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 03 lut 2011, 13:15

Przyłączam się do pytań phillip. Dobrze ująłeś to, co i mnie nurtuje.
---
Prawda jest najsilniejszym narkotykiem
mario236 Mężczyzna
We come 1
 
Imię: Mariusz
Posty: 74
Dołączył(a): 23 paź 2010, 21:13
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 9
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron