Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Obecnie istoty światła martwic są skupione na utrzymywaniu straży wewnątrz niektórych podziemnych korytarzy prowadzących do pieczar istot gadzich. Żadna z tych istot pajęczych nie jest skoncentrowana na kontroli umysłów istot będących "głowami" ciał wykonawczych istot gadzich.

Próby dotarcia do siedzib gadzich podejmowane przez istoty ludzkie czy inne nieprzygotowane do odparcia ataku świateł martwic są skazane na niepowodzenie. Szacuje się, iż przykładowo na grupę stu istot ludzkich - mnichów czy joginów, tylko kilka z tych istot ma szansę na przeżycie poprzez nagłe przemieszczenie swego ciała żółtego pęku w inne bezpieczne miejsce.
Istota twórca zwana Stephen King spłyciła znacznie charakter konfrontacji istot ludzkich ze światłem martwicy, jednakże podjęła ona pierwszy krok uogólniony we właściwej próbie przedstawienia takiej konfrontacji.


http://www.youtube.com/watch?v=x-GETJuM ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=nLWp6z6w ... re=related
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli żyjesz jako człowiek więc mów gramatycznie, fajnie jest wszystko nazywać istotą ale w twoich postach przestaje mieć to często sens i zrozumieć się ciebie nie da nie z braku świadomości tylko z braku sensu twoich wypowiedzi które komplikujesz już w mentalnym i nie jesteś w stanie przenieść tego do fizycznego bo zwyczajnie nałożyłeś sobie specyficzne wzorce wypowiedzi które w fizycznym nie mają sensu.

Czy czasem istoty pajęcze nie są strażnikami obu cywilizacji ? Z tego co wiem a jest to prosta logika patrząc na rodzaj wibracji i działanie przyczynowo skutkowe, istoty gadzie o wiele bardziej cierpią niż ludzie, ich wyjście na powierzchnię było by męczarnią i myślę że bardziej nie mają szans przedostanie się przez strażników niż ludzie. Może się mylę czegoś nie rozumiejąc.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Proszę więc przestać posługiwać się rozumem, gdyż on jest pozbawiony elastyczności. Wówczas każda forma wypowiedzi będzie mogła być pojęta i nie będzie już swędzieć.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Nie każdy kto tutaj wejdzie jest w stanie wyzbyć się myśli i działać intuicją a każdemu przydała się zrozumienie rzeczy o których piszesz ale jak ma je zrozumieć skoro nie zrozumie nawet sensu wypowiedzi ? Mówię tak abyś zrozumiał że piszesz w wymiarze fizycznym, w 3 gęstości ( osoby które teraz tutaj są sami większość doskonale rozumieją ) ale nadchodzą czasy kiedy takie miejsca odwiedzają już osoby które nie mają pojęcia w ogóle o wielowymiarowości więc pisanie o pękach energetycznych danych pasm wibracyjnych itd. itd. kompletnie nie pomoże tym masą zielonych ludzi opętanych szarakami :)

I wybacz mi moje niedoskonałości jeżeli sypie w twoją stronę coś czego sam się wyrzekam ale zło teraz walczy o ludzi a o mnie coś nadmiar intensywnie :)
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Mistrzu, nie jest aż tak tragicznie z tymi istotami tu wchodzącymi. Nie mogę zmienić formy, jeśli to zrobię, ekran w wymiarze szóstym nie zostanie przeniknięty. Mimo to jednak postaram się "ocieplić" tą wielowymiarowość :thumbright:

Jeśli chodzi zaś o Ciebie i to, co dzieje się wokół Twej otoczki aurycznej, wysiłki istot z pola kontinuum (astral) są daremne. Pęk zielony ochroni Cię. Za cienkie bolki są.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Konrad,
bo nie da się wsiąść do bolidu formuły 1 umiejąc jeżdzić tylko na rowerze. Ja zaczynałam od czytania Vivekanandy 16 lat temu. Stenogramy z jego odczytów sprzed 100 lat To byla jazda umysłu.Wodziłam wzrokiem linijka po linijce. Nie było kogo zapytać co to znaczy, autora tym bardziej. Dzisiaj jest tyle informacji, a w zasadzie śmietnik z którego wyciaga się perełki. Więcej cierpliwości, nie wszystko da się od razu zrozumiec.
:D
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Uzuli napisał(a): Nie mogę zmienić formy, jeśli to zrobię, ekran w wymiarze szóstym nie zostanie przeniknięty. Mimo to jednak postaram się "ocieplić" tą wielowymiarowość :thumbright:


Uzuli,
czy możesz rozwinąć to zdanie, proszę
Czy forma i użycie konkretnych wyrazow ma tu znaczenie? Przypominam sobie wypowiedź Anastazji mówiacej o potędze słow, szczególnie u słowian
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Język trójwymiarowy jest zbyt "sztywny", "szablonowy", by oddać realizm wrażeń w obliczu aktywności energii wielowymiarowych. Tutaj niezbędne jest celowe naginanie sztucznie wypracowanych zasad składni, by przełamać berierę pomiędzy tak zwanym tu umysłem świadomym, a umysłem nieświadomym. Ponadto znaczenie niezwykle skomplikowanych procesów zachodzących w korelacjach między wymiarami, jak w przypadku chociażby tarć energetycznych Konfederacji z istotami gadzimi, jest ogromne. Poczucie "sensowności" wykształconej przez umysł jazni trójwymiaru musi zaniknąć.

Znajdujesz się w wymiarze szóstym irino. Jesteś wewnątrz gigantycznej kuli świadomej. Dostrzegasz jej rdzeń, zmienia kształty, to istota, porozumiewacie się, jesteś świadoma sytuacji energetycznej dwubiegunowości wśród istot znajdujących się na powierzchni zewnętrznej tej kuli, czujesz ją w sobie. Widzisz oko zbliżające się do Ciebie, wnikasz w nie, czujesz się tym okiem. Przemieszczasz się w oku do powiększającego się monolitu kryształowego, na którym pojawiają sie symbole "geometryczne". Monolit przekształca się w coś w rodzaju groty. Zasiadasz wewnątrz groty kryształowej, jeśli pragniesz, zasiadasz na jej suficie po czym wnikasz cała w ścianę groty. Cisza... Jakaś energia zbliża się do pola kontinuum tej kuli. Śniące wówczas istoty - ich ciała reagują na tą energię, przybyłe istoty pragną badać, zabierają ciała pęków zielonych (astralne) do swych formacji - pojazdów energetycznych. Natychmiast analizujesz obraz wibracyjny zmian energetycznych w zbiorowej świadomości istot badanych, jakie zachodzą. Rdzeń - istota kuli świadomej wysyła Tobie sygnał o zamierzeniach tych istot przybyłych, dotyczących wzniesienia sztucznych kryształowych stożków piramidalnych, już wiesz jaki będzie efekt... c.d.n
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli a co powiesz o predatoropodobnych istotach ? Z tego co wiem istnieją i nawet mają statki nad Polską.

Obrazek
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Hah! O masakra! Czego to Bóg nie wymyśli ! :lol:

No ale cóż.. zapewne też jest boski w Istocie.. ukochajmy go zatem ! :D
Avatar użytkownikaolla Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 03 lis 2010, 22:59
Zodiak: Skorpion
Konrad,
mowłam, zebyś ze śmietnika wybierał perełki !!!! #-o
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Toż to perła! Zobacz jak mu się glaca świeci! :D

Kochamy Cię, kochamy!
Avatar użytkownikaolla Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 03 lis 2010, 22:59
Zodiak: Skorpion
Ale predatorzy to perełki z tego co wiem wymiar 7-9. I jak nazywają się białe wilkołaki z niebieskimi mieczami ?

Obrazek
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
O! Podbijam pytanie Costy o istoty predatoropodobne. Swoją drogą od dawien dawna fascynują mnie również xenomorphy, zastanawiałem się czy ich twórca, szwajcarski artysta H.R. Giger który podczas tworzenia swojej sztuki korzystając z „koszmarów” najzwyczajniej w świecie użył dostępnego skryptu.
Oj, inkarnować się w takie coś, bezcenne <3

; D

Obrazek
III
 
Ten pierwszy na liście, to bardzo podobny do tego co mnie chciał wchłonąć. Pewnie z tej dobroci :shock: :shock:
w Szwajcarii powiadasz, no to mi sie zaczyna układanka składać......
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, 00:12 przez irina, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron