Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
W tych przypadkach zródłem wizji są istoty gadzie, pragnące przestraszyć istoty ludzkie "potworami z kosmosu". Doprawdy w polach wymiarów od szóstego po dziesiąty istoty mają "lepszy" gust, jeśli chodzi o swe manifestacje. Wymiar trzeci i czwarty obfituje w podobne bestie, zwłaszcza ogromne owady. Istoty psie są tu jednak podobne nieco.
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, 01:18 przez Uzuli, łącznie edytowano 1 raz
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli
dziękuję za informację o sztucznych "kryształach"...... zrozumialam !!!
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
irina napisał(a):w Szwajcarii powiadasz, no to mi sie zaczyna układanka składać......


Uch, zatem koniecznie rozwiń tą kwestie, w przeciwnym wypadku moja tutejsza inkarnacja dobiegnie końca gdyż umrę z ciekawości : )
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, 00:36 przez III, łącznie edytowano 1 raz
III
 
a kiedyś mnie tam wyciagnęli szwajcarscy "przyjaciele" w celach utylizacji mnie. Ale mieli pecha :D
pewnie tam mają swoją bazę.
Lepiej sie nimi nie fascynować, bo zasilacie ich niepotrzebnie.
a ten gość jest ich kanalem ze sztuką egzotyczna to nie ma nic wspólnego.
sztuka egzotyczna dla nas :D to kokos wiszacy na palmie
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, 00:39 przez irina, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
irina napisał(a):Lepiej sie nimi nie fascynować, bo zasilacie ich niepotrzebnie.


Słusznie, wyedytowałem ten odnośnik : )
III
 
III, cóż, jeśli jakaś istota o biegunie negatyw pragnie manifestować się w polu wymiaru trzeciego lub czwartego kuli podtrzymującej cywilizację o tym biegunie, wówczas to, do czego dałeś wyżej odniesienie będzie stanowiło tylko preludium doświadczania negatywu. Wizje tej istoty - artysty pochodzą z pola kontinuum czasoprzestrzennego tej kuli świadomej Ziemi. Te częstotliwości pola kontinuum tworzone są przez istoty tak zwane opętane oraz wspomagane są przez istoty z lokacji zwanej tu Orion. Stąd Twój sentyment III. Jednakże kolektyw Orion nie dostanie Cię z powrotem III.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Zastanawiałem się właśnie nad tą kwestią i zamierzałem nawet wystosować odpowiednie pytanie, bo pomimo aktywności mojej czakry serca, te oniryczne i mroczne sentymenty, objawiające się w rozmaity sposób wydawały mi się baaardzo specyficzne : )

Whatever - chrzanić Orion, hehe ; D
III
 
III, w żadnym tutejszym obrazie telewizyjnym zwanym horror nie oddano rzezi, która ma miejsce w polach trzeciego wymiaru niektórych kul świadomych kolektywu Orion. Dobrze, że tu jesteś.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Jak predatorzy mogą być reptaliańską manipulacją skoro ich atakują ? To co, gady z wyższych wymiarów tworzą istoty które posyłają do szpitali iluminatów ?

Białe wilki tak samo, stanowią największe zagrożenie dla gadów, to one uczyły nas własnie jak schodzić pod ziemie być może byłem słabym uczniem bo mam arachnofobie :)
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
O_O
Czytam tą waszą wymianę zdań III i Uzuli i mózg mi się wyłączył
ale najpierw....

III napisał(a):Oj, inkarnować się w takie coś, bezcenne <3

<turla się>

a teraz....

Uzuli napisał(a):Jednakże kolektyw Orion nie dostanie Cię z powrotem III. (...) III, w żadnym tutejszym obrazie telewizyjnym zwanym horror nie oddano rzezi, która ma miejsce w polach trzeciego wymiaru niektórych kul świadomych kolektywu Orion. Dobrze, że tu jesteś.

O_O :( III... ? Zostałeś wessany przez Orionów do Orionów w którejś z poprzednich manifestacji? O_O :( O_O :(
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
: D Luthuś - nie znam szczegółów, ale skądinąd wiem, że inkarnując w owym systemie nie czułem się zbyt komfortowo. Swoją drogą pamiętam, że jako dziecko, tuż po epoce kloców lego, wizualizowałem sobie niekiedy przed snem silne, energetyczne pola ochronne, to była taka autystyczna zabawa, ale z tego co pamiętam zamysł był taki, aby chroniło mnie to przed koszmarami oraz wspomagało pozytywne sny, o rany... nic nie dzieje się bez przyczyny : D
III
 
Wilk z obrazka Costy jest piękny majestatyczny, az chciało by się go głaskać.
Alien i Predzio wcale. No ale czego oczekiwać od czegoś, co ma ociekać śluzem, klapać zębami i od czasu do czasu używać czapki niewidki, bo kły, pazury i niecne zamiary, to najwidoczniej za mało.
Oddała bym konia z rzędem, że twórcy obu naczytali się Lovecrafta. On był mistrzem w tej dziedzinie. I co by tu dużo nie mówić o mrocznych inspiracjach, jego mitologia Cthulhu rozkłada na łopatki dopracowaniem. W sumie Giger to się chyba nawet do fascynacji lovecraftowymi kosmitami przyznał, a King też czerpał garściami.Podobnie jak wielu twórców.
Lovecraft straszy wybornie :D
Irenko - odnośnie zasilania i fascynacji, to ta druga nieodwzajemniona, zapewne minie z czasem, bo potwór oswojony przestaje byc potworem, a więc straszyć. I zasilanie szlag trafia :wink:

Zastanawiałem się właśnie nad tą kwestią i zamierzałem nawet wystosować odpowiednie pytanie, bo pomimo aktywności mojej czakry serca, te oniryczne i mroczne sentymenty, objawiają ce się w rozmaity sposób wydawały mi się baaardzo specyficzne : )


To wypisz wymaluj jak mój chłop :D On nawet twierdzi, gdy jego pragnienie potęgi władzy i rozpierduchy sięga zenitu, że chyba jest z Oriona #-o Jeśli nawet, to go spacyfikuję, rozstrzelam miłością :lol: :wink:
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
[quote="Aniszai"]
Irenko - odnośnie zasilania i fascynacji, to ta druga nieodwzajemniona, zapewne minie z czasem, bo potwór oswojony przestaje byc potworem, a więc straszyć. I zasilanie szlag trafia :wink: [quote]

Jaki jest sens oswajać? oswajanie, to budowanie więzi pozwalanie na "krecią robotę"
radykalnie z nimi trzeba....... nie mam przyjemności i na tym kończy się nasz kontakt :D
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Skąd jesteś Ireno?
Avatar użytkownikaolla Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 03 lis 2010, 22:59
Zodiak: Skorpion
Jaki jest sens oswajać? oswajanie, to budowanie więzi pozwalanie na "krecią robotę"
radykalnie z nimi trzeba....... nie mam przyjemności i na tym kończy się nasz kontakt


Kontakt, bardzo powierzchowny, bo kończący się obojętnością. Ani nas grzej, ani ziębi, ani starszy :) Potem wyautowanie gnidy, to niemal formalność :wink:
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości