Psychologia, działanie mózgu.
Bez dwóch zdań Soczuś! : )
Choć nazwałbym to Współistnieniem. : )
A tym co łączy odmienne rzeczy...
Tym co spaja ponad podziałami...
Jest właśnie Miłość. : )
Wszystko to samo, inne słowa, inne doświadczenia...
Lecz Jedno Życie. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
mIrna napisał(a):
soook napisał(a):....

Poszukam tej , "bioelektroniki " :)


Nie radzę, językiem nie dla ignorantów pisana :D
soook napisał(a):
.... coś złego wszczepiono .

Chip. Mąciciel. Zagłuszacz. Chip elektroniczny ? 8)
soook napisał(a): Po tylu latach , potrafię o l e w a ć ten fizyczny gwoźdź w mojej nodze .

Uśmiecham się , do ign orantów . Praktyka , kochani ! Praktyka =D>

.
.




Pełna zgoda. Uśmiech dla nauczyciela :)


to wychodzi,że jestem ignorantem :)
zaczęłam czytać i była dla mnie nie za trudna tylko za bardzo skomplikowana, zdania i formuły jakbym czytała biblię: mądre, rozsądne, z przesłaniem ale nic dla mnie już z nich nie wynikało gdy czytałam biblię ostatnio czyli z rok, 2 lata temu
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
Co do witaminy C faktycznie jej nadmiar jest szybko wydalany poprzez mocz,ale jeśli się bierze suplementy np. NATROLA to się takich problemów nie ma. Na każdej witaminie jaką przyjmowałem mocz był bardzo żółty. Czy to suplement czy z jedzenia. Przedawkowanie zawsze się tak kończyło. Teraz mam wit C NATROLA i tak nie ma. W organizmie jest stopniowo wykorzystywana witamina. Z resztą chorym na mononukleotaze podaje sie 100g dziennie witaminy C i jakoś żyją ;)


Polecam ten produkt niedostępny w PL, tylko w USA chyba. Zarejestrowałem się tylko po to aby napisać ten post.

Pozdrawiam i żegnam
olek7881
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sty 2012, 23:31
Co do depresji. Świat jest takim jakim go przyjmujemy. Można patrzeć na ciemne chmury i być szczęśliwym. Jesli czujemy się sami podłamani, coś, ktoś w nas wywołało pewne uczucia, emocje podobnie będziemy odbierać świat, pogodę. Do tej pory czasem myślałam jak to jest,że są ludzie którzy rzadko wątpią, rzadko sa pesymistami itp. Ostatnio sama doświadczyłam szczęścia , radości mimo, że za oknem było szaro i ponuro. Mam wrażenie, że można zmieniać swoje spojrzenie na jesień, zimę, na swoje samopoczucie. Jak będziemy pamiętać,że cos jest problemem to do nas przyjdzie kolejnej zimy depresja a jesienią smutek itp.

Gdy pada deszcz świat nie jest smutny a gdy świeci słońce nie jest tylko wesoły. Jest różny. Możemy patrzeć na deszcz i być szczęsliwi a słońce wywoła w Nas chandrę tylko dlatego, że np. straciliśmy miłość swego życia.

Życzę Wam radości w deszcz i światła w szarą zimę. :)
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
{ PREV }

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron