Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Wpadajdzie do Freeminda na jajecznice. Coś słyszałam, że to jego specjalność :P
Avatar użytkownikaolla Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 03 lis 2010, 22:59
Zodiak: Skorpion
oo Ty to Ty takie sekrety zdradzasz, które powierzam Ci w tajemnicy i wysyłam zaproszenie :P
:D :D

ja Ci dam :twisted:
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
haha, wpierdalactwo ;)
No wiem ze powinnam zaufać ciału, tylko ze mam w sobie tez resztki myślenia w stylu niejedzenie = oznaka zbliżającej się choroby i moja kochana mamę przed oczami, która mogłaby z dobrego serca zakarmic kogoś na amen ;--D
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Przeczytaj tego e-booka którego zapodał wcześniej freemind 'Styl Życia bez Jedzenia':D. Bez jedzenia tak jak bez seksu, da się żyć :D. Bez oddychania już gorzej :D:D.

Wpierdalactwo to moja słabość, równolegle w jednym z moich wcieleń jestem jakimś grubaśnym piekarzem francuskim i mam wąsy :D haha
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
;--D haha, ciekawe ciekawe

No nic, dorwałam ebooka i w wolnej chwili 'połakomię' się tych informacji ;)
Ale poobserwuje się przede wszystkim sama.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Avatar użytkownikaolla Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 03 lis 2010, 22:59
Zodiak: Skorpion
hej, ciekawe te linki, zasubskrybuje sobie tego pana.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Ekhm ... czy oprócz niejedzenia ktoś praktykuje niespanie ?
Przydałoby mi się to niezmiernie X-D
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Nie chcę wskazywać palcem :D:D ale pewien wolny umysłem duch coś mi wspominał :D:D:D

Dzisiaj nie mogłam do 5 spać, buzowała we mnie energia pt "weeeeeeeeeeee yeeeeeeeeeeeeeeeeee oh, życieeeee kocham Cię nad żyycie" i mnie lekko roznosiło XD. W ogóle w nocy leżąc zrezygnowana pomyślałam, że sobie pomedytuję skoro i tak mnie nosi. Wyobraziłam sobie słup światła wewnątrz mnie i światło wchodzące do mnie z zewnątrz, przenikające moje ciało, bardzo złociste światło. Zrobiło mi się tak gorąco od środka, od samych narządów wewnętrznych jakby zaczęły się wylewać ciepłym miodem, bardzo przyjemne :D

Teraz też siedzę w krótkim rękawku i już w ogóle nie mam potrzeby aby włączać piecyk :D haha :D może to przejściowe

PS: czy podczas postu można pić herbatki owocowe i ziołowe? :D bo właśnie sobie zrobiłam malinową i nie wiem czy nie grzeszę :D co za przyjemność heheh <3 :D. TO MA SMAK :D. Chociaż woda też ma w sumie smak, wczoraj zaczęłam ponownie czuć, że jest słodkawa :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
hahaha ; ) wolny umysłem duch ... kto to może być ; )
(a tak na serio to jestem troszkę niedospana,bo przy drugim czytaniu obczaiłam ; )

Fajne Twoje przeżycia : ) Znam to miodowe uczucie.
W ogóle mam ostatnio dużo nowych doznań i to raczej wyjątkowo przyjemnych. Chyba wreszcie czuje powolna integracje z moim kochanym WJ <3. Energia mnie tez rozpiera (jak na moje subtelne standardy ; ) ), czuje się świetnie jak nie jem (prawie nic, ale nie totalny post ), chodzę i na każdym kroku wszystko mnie cieszy, mam w sobie wzbierająca wdzięczność za wszystko co mnie spotyka. Czuje ze mój pęk indygo zaktywował się, przedwczoraj jak zasypiałam poczułam silna mietowość na czole ; ) Taka świeżość, jakby moje czoło żuło gumę ekstra mocna. A potem reszta ciała, ale już delikatnie. Ogólnie ta 'mietowosc' mnie nie opuszcza prawie.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Nie chodzę do szkoły, a nadal przywołują do tablicy :D
Co do niespania to nie praktykuję tego specjalnie, natomiast jestem pewien, że można nie spać, ile - to już kwestia danej osoby i jej celu/nastawienia/integracji ze sobą

Ja śpię raz 2h a raz 9 :) różnie to wygląda w zależności od sytuacji, nigdy nie stawiam sobie ograniczeń ile muszę pospać, żeby było ok - :roll:
jeśli spełnia rolę tylko energetyzującą wtedy pewnie wiele osób dla których tak jest musi go używać w 'dużej ilości', natomiast przy głębszym samopoznaniu priorytety i cel jego zmieniają się w pewnym stopniu i nie trzeba go tak cisnąć.

luth napisał(a):PS: czy podczas postu można pić herbatki owocowe i ziołowe? :D bo właśnie sobie zrobiłam malinową i nie wiem czy nie grzeszę :D co za przyjemność heheh <3 :D. TO MA SMAK :D. Chociaż woda też ma w sumie smak, wczoraj zaczęłam ponownie czuć, że jest słodkawa :)


Luth kochana - czy nie pomyliłaś kierunku zadawania pytań ? :sign7: O:)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
;) Héhé, no taki los, ludzie spokoju nie dają, pytania zadają.

Tak sobie pomyślałam o tym spaniu, ze to musi być tak jak z kontrolowaniem swojego zapotrzebowania na pożywienie. Dzisiaj zrobiłam małe ćwiczenie ... położyłam się spać o 3, przed tym medytowałam trochę i poprosiłam swoje ciało żebym obudziła się na 5. I kurde, 5 min przed budzikiem, wstaje. Mały sukces, potem padłam ofiara 'jeszcze 5 minut" ; ) W sumie chciało mi się jeszcze spać, co jest normalne.

Poeksperymentuje sama, zobaczę, ale myślę ze nie będę się na pewno nie wiem jak katować (dopóki terminy mnie do tego nie w końcu zmusza). Tak jak potrzeba na jedzenie znikła naturalnie, bez torturowania się głodem, tak widzę ze wypada po prostu uzyskać lepsza integracje, jak mówisz i poobserwować własne reakcje.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Miętowość na czole ! Wow, jak mi się spodobało to określenie Jeżynka :). Gratuluję Ci integracji z ciałem pęku indygo vel. indykiem <3. Zobaczysz co Cię czeka hahah ]:->. Ono Ci nie da spokoju jak już się rozbucha :D:D.

Ej freemind serio pytam. Bo i tak będę je pić, mięte przynajmniej, ale ciekawa jestem jakie jest oficjalne stanowisko osoby doświadczonej w takich przedsięwzięciach :D

A tak w ogóle to czy ktoś mógłby mnie nakarmić?! :D hahah. Żartuję, jest gites :D ale dzisiaj patrzyłam na ciastka i ciasteczka w cukierni jak przechodziłam obok :D *.* Moja świadomość się w nie zatopiła, ale z chwilą pozazmysłowego przywitania się z ptysiami straciłam apetyt:D

Ej sorry, mam lekką wkrętkę :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Indykiem ! haha... [ ...fru z krzesła, lup na ziemie...] hahahaha ....

No, ciesze się ciesze i nie mogę się doczekać kolejnych dni. A co do postu - to mam tak, ze nie mam głodu, ale czasem jednak przychodzi jakaś ochota z razem z gastronomiczna myśla . Ale właśnie nie głodem, to niesamowite. Ale no, to początek, na razie coś tam wszamie, ale bardzo mało. Dziś zjadłam rano piętkę chleba z masłem, żeby poczuć sam smak, po powrocie z uczelni - mała gruszkę. Mijałam ludzi wracających z piekarni z pachnącym pieczywem - luzik. Mam jednak te mała potrzebę na łyżeczkę miodu od czasu do czasu ; )

Zobaczę jak to wyewoluuje jutro/pojutrze, może jeszcze zdarzę Ci dotrzymać towarzystwa w poście, luth.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron