Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Jak objawia sie rozwoj duchowy?
Czy sa jakies np. zewnetrzne objawy...
feniks27 Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 mar 2006, 12:04

Post 12 mar 2006, 15:42

Rozwoj duchowy to przemiana twojego wnetrza...
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 12 mar 2006, 17:50

Jak masz szczere intencje w swym rozwoju to zewnętrzne objawy mogą być m.in. takie:

*Niepodatność na choroby... później to juz nie nazywa się choroba, a oczyszczanie i ma inny wymiar.
*witalność, piękne włosy, cera, ogólnie zdrowy i młody wygląd. Na pewnym etapie proces starzenia się zatrzytmuje.
*Zaakceptowanie swojej mocy kreacji i zdanie się na Najwyższą Inteligencję powoduje pełną obfitość i dobrobyt, zaspokojenie wszelkich potrzeb i osiąganie czego tylko się zapragnie. Idealna praca, dom, pratnerka, rodzina. Ale uwaga, intencje muszą być absolutnie czyste.
*Ostatecznie pełna niezależność od warunków zewnętrznych. Nie trzeba nic jeść, pić itp. Ale można, nie chodzi o wyrzekanie się czegokolwiek :)

To nie jest wcale nic tak trudnego do osiągnięcia. Trzeba tylko szczerze wziąć się za siebie.
"Wiosna, maj, kwiaty, słoneczko... ahhh... :)))))))))"
Avatar użytkownikaArElendil Mężczyzna
:))))))))))
 
Posty: 190
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:16
Lokalizacja: JG
Droga życia: 3
Zodiak: Bliźniak :)

Post 12 mar 2006, 19:10

ArElendil napisał(a): Na pewnym etapie proces starzenia się zatrzytmuje.


Uwaga! To dopiero może nastąpić poo bardzo wielu lataach oj bardzo, a zyjac w naszym spoleczenstwie zachodnim noo to nie wiem ile..
A Rozwijasz się duchowo ciągle, to jest jak dla mnie takie ogólne pojęcie. RD(rozwoj duchowy) to nie tylko sama ezoteryka itd. To cały ogólny twój rozwoj, nawet biologiczny.
No a skutkiem tego może być to że coraz mniej jesz(ja tak mam), zaczynasz mieć tzw. skutki uboczne czyli np. telepatia, telekineza, zaczynasz widziec energie... itd. itd... i to co wymienil ArE oczywiscie :)
P.S. O RD napisalem co ja sadze o nim i prosze juz mi tutaj nie psiac ze ja mowie "tak musi byc i koniec" :P hehe.
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 12 mar 2006, 23:31

Faktycznie, post ArElendil'a mi cos przypomnial: Kiedys czytalem ze mozna sobie wizualizowac wlasna postac wypelniajaca sie "zdrowa, czysta energia" ksztaltujaca i modelujaca nowy ksztalt ciala. Wszystko to dzieje sie w swiecie umyslu ale ponoc przenosi sie do rzeczywistosci. Czytalem tez jakis artykul o mozliwosci realizacji swoich marzen ktore materializuja sie w swiecie rzeczywistym.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 13 mar 2006, 01:18

Rozwój taki objawia się wg. mnie rozsądkiem, trzeźwym spojrzeniem, spokojem umysłu, nieuleganiem emocjom, niepoddawanie się manipulowaniu przez innych, mądrość, zrozumieniem swoich słabości i potrzeb i nie działanie pod ich wpływem w jak największym stopniu.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 13 mar 2006, 02:19

na poczatku zauwazysz, że jestes spokojniejszy, wyciszony, twoje mysli beda sie formowac szybciej, trudno bedzie Cię wyprowadzic z rownowagi. Nom i jak pisał Night, poznasz swoje slabosci. Ale też nastawienie do świata zmieni się.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 13 mar 2006, 02:23

Morphia napisał(a):Ale też nastawienie do świata zmieni się.

Nooo, i swiata do Ciebie, jak zaczniesz sie interesowac jakimis LD'kami czy OOBE to czesc osob bedzie uwazala ze bierzesz jakies prochy czy cos... wiem z doswiadczenia :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 13 mar 2006, 09:57

ArElendil napisał(a):*Niepodatność na choroby... później to juz nie nazywa się choroba, a oczyszczanie i ma inny wymiar.
*witalność, piękne włosy, cera, ogólnie zdrowy i młody wygląd. Na pewnym etapie proces starzenia się zatrzytmuje.


Na to są też fajne ćwiczenia (regulujące prędkość obrotu czakramów) ;) Na własnym przykładzie wiem, że skuteczne ;)

Ale nic nie zastąpi szczerych chęci, motywacji, cierpliwości. Właściwie to pierwsze wyzwala drugie i trzecie ;) Każdy musi doczekać tego momentu, kiedy uświadomi sobie, że nienawiść jest bez sensu... po przekroczeniu tego progu leci już z górki.... ;)
Avatar użytkownikaJera Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 sty 2006, 19:21
Lokalizacja: z Miłości ;]
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec

Post 13 mar 2006, 21:35

Właśnie apropo ćwiczeń. Napewno kazdy jakies czytal np. w necie i sie do nich stosowal ale chyba napewno kazdy cos w nich pozmienial wg swoich upodoban. Trzeba tez pamietac ze kazdy sposob jest dobry pod warunkiem ze dziala na nas. Jeden powie ze wizualizuje gwiazdy i z nich pobiera energie a jeden ze wizualizuje gniazdko(kontakt) i pobiera energie i mu to pasuje :)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 14 mar 2006, 22:10

Pierwsze co mi przyszło na myśl, to milczenie. Jakoś człowiek mniej ma do powiedzenia, bo uważa, że i tak małe to ma znaczenie ;)
gam Mężczyzna
 
Posty: 47
Dołączył(a): 28 maja 2005, 13:34

Post 15 mar 2006, 08:25

Jera, a mogłabyś tak w skrócie napisać jak wygląda to cwiczenie ? :)
Avatar użytkownikaWhippet Mężczyzna
 
Posty: 17
Dołączył(a): 28 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Cieszyn

Post 15 mar 2006, 12:43

Pierwsze co mi przyszło na myśl, to milczenie. Jakoś człowiek mniej ma do powiedzenia, bo uważa, że i tak małe to ma znaczenie

"Lepiej milczeć i wyglądać na idiotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 15 mar 2006, 12:50

Hmm ja zuważyłem na sobie ze mniej jem a więcej pije wody. A nigdy nie byłem do niej skory... zawsze cola, pepsi, fanta itd. No ale MD(Mountain Dew) pije heeh;p No z tym milczeniem tez racja.. :) Hmm tez na wszystko patrze jakby z mniejszymi emocjami.. umiem na cos patrzec bez emocji, albo na kogos:P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 15 mar 2006, 13:36

Elther napisał(a):
Pierwsze co mi przyszło na myśl, to milczenie. Jakoś człowiek mniej ma do powiedzenia, bo uważa, że i tak małe to ma znaczenie

"Lepiej milczeć i wyglądać na idiotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"


to tak samo mozna Elther:

Milczenie jest zlotem, mowa jest srebrem


albo

Ci co wiedza milcza, bo maja swiadomosc ze nie da sie tego czegos doskonale wyrazic slowami, ci co nie wiedza - mowia, pisza, oglaszaja


Mniej mowiac mamy okazje mniej bzdur gadac i tracic energie na niepotrzebne i czesto bzdurne dyskusje dnia codziennego... juz nie mowiac ze jezyk jest bardzo ograniczona forma ekspresji dla pewnych rzeczy...
------------------------------------------------------
jak sie objawia rozwoj duchowy?

...a jakie to ma znaczenie? :P

no ale coz ja moge powiedziec... wieksze wyciszenie, wiekszy dystans do codziennych problemow i do siebie... jak to powiedzial kiedys moj znajomy:
W zyciu trzeba miec dystans do wszystkiego...a zwlaszcza do zycia! ;)

zmiana nastawienia - przewartosciowanie... i w sumie co powyzej wymienil ArElendil, tyle ze u kazdego to moze troche inaczej wygladac... i pamietajcie, rozwijajacy sie duchowo nie choruja - oni sie oczyszczaja, choc czasem to wyglada jak wyglada ;) :?
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości