Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Re: przeskoczyc siebie?

Post 23 cze 2013, 22:42

moze, nie wiem Kamea, nie rozdzielam niczego na lepsze- gorsze, po prostu reaguje gdy trzeba, czesto rowniez intuicyjnie, nie mam misji niesienia pomocy poniewaz dla mnie jest to po prostu wymiana, jak oddychanie. Nie pisz na pw, prosilam o usuniecie konta, chce byc sama i tak bedzie lepiej, dzieki za mile slowa, i wszystkiego dobrego, gdybys chciala pogadac- Violet wie gdzie mnie znalezc, buzka Diamenciku o najszerszym usmiechu jaki kiedykolwiek widzialam...wiesz- z diamentow wyrastaja brylanty Pa
ayalen
 

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 06:58

Tak, postąpiłabym tak samo.
Więc czemu potrzebuję "poklasku" ?
Pewnie dlatego, że za mało akceptuję siebie, Już nad tym pracuję, coraz lepiej mi to wychodzi.
Już nie muszę mieć potwierdzenia, że coś dobrze zrobiłam, bo wiem, że tak to jest.
Moja ocena siebie, jest najważniejsza.
Ania ma chyba podobny problem, tak to oceniam.
Szkoda że się wycofuje z dyskusji, bo od czasu do czasu, pisała naprawdę mądre rzeczy. //Aniu, to pochlebstwo, nie krytyka. /
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 07:24

Basia, ja nie oceniam wiec niepotrzebnie wyjasniasz roznice pomiedzy krytyka a pochlebstwem- jedne i drugie sa bardziej potrzebne zazwyczaj tym ktorzy oceniaja niz ocenianym, natomiast Twoj problem ktory jak twierdzisz- Ty masz- wlacznie z potrzeba
,,poklasku"- a coz to jest ?, badz laskawa pozostawic przy sobie nie przerzucajac go na mnie, poniewaz nigdy nie szukalam i nie szukam go. Milych rozmow
ayalen
 

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 07:38

Życzę ci spokoju, miłych chwil w życiu , radości i pogody ducha.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 08:21

dziekuje i nawzajem. Basiu,sadze ze kazdemu
,,zdarza sie" mowic madre rzeczy, obok tych mniej madrych- to na ile zdolamy je dostrzec swiadczy o nas przede wszystkim a nie o mowiacym.Czasami wystarczy po prostu je dostrzec. zamiast szukac.
ayalen
 

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 08:46

Szanuję Aniu twoją decyzję, ale ja bym tak nie postąpiła, co najwyżej zrobiła sobie przerwę ;) bez usuwania konta. Czytałam że poczułaś , że powinnaś się usunąć ponieważ jacyś ludzie podchodzili z tąd miby przez ciebie ? Aniu, to jakiś nosens. A Ty się wycofujesz, bo masz dość. Dlaczego dajesz wpływać i się maipulować.
Nie myśl o Tych którzy odeszli, pewnie tu są tylko pod innymi nicami itp.
Tu raczej chodzi o Ciebie i co robisz, może przestań gadać z tymi co wiedzą co tam uważają , a rozmawiaj którzy zaczynają ? Nie wiem kto tu będzie pisał prócz Basi , jak odejdziesz ?
Pomyśl o Tych którzy przyjdą dopiero :) Ja bym się nie usuwała, wiesz gdybym reagowała tak jak by ludzie chcieli i się poddawała to bym już leżała dawno pod ziemią ;)
Avatar użytkownikaKamea Kobieta
 
Posty: 144
Dołączył(a): 07 cze 2013, 09:48
Lokalizacja: Mazowsze
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Wąż Ogień

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 11:22

niewykluczone ze o to chodzi, zeby samemu sie wspiac wyzej, nie wnikam w to poniewaz to nie moja sprawa Kameo, tych ktorzy manipuluja zeby cos osiagnac chyba lepiej jest pozostawic samym sobie, gdy juz zabraknie ofiar beda zmuszeni zabrac sie za siebie. Niom, wiesz - nigdy nie umialam i nie chce uczyc sie walczyc, to zawsze wyniszcza obie strony. Przy czym nie wykluczam ze zaistniala sytuacja jest moja wina, tak jak powiedzialam Nazcainowi-moze nie potrafie sie dogadywac z ludzmi, coz - inna niz jestem nie bede, a po co komus mam zawadzc czy przeszkadzac? Buzka, trzymaj sie
ayalen
 

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 12:02

Energia walki jest inna kiedy walczymy z czymś , i różni się od energii walki kiedy walczymy o Siebie :)
Avatar użytkownikaKamea Kobieta
 
Posty: 144
Dołączył(a): 07 cze 2013, 09:48
Lokalizacja: Mazowsze
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Wąż Ogień

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 12:03

Do miłego Kochana :)
Avatar użytkownikaKamea Kobieta
 
Posty: 144
Dołączył(a): 07 cze 2013, 09:48
Lokalizacja: Mazowsze
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Wąż Ogień

Re: przeskoczyc siebie?

Post 24 cze 2013, 13:58

mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: przeskoczyc siebie?

Post 27 cze 2013, 08:54

Powiem jak ja to widzę.
Zapewne jest wiele takich osób jak ja- poznających dopiero ten temat.
Dużo czytam ale mało piszę, gdyż nie mam na tyle wiedzy aby komuś coś radzić.
Nawet jak jest mocniejsza wymiana słów to tym bardziej wczytuję się i poznaję jacy są piszący.
Zastanawiam się bezstronnie kto moim zdaniem ma rację.
Chodzi też o samo odnoszenie się do innych, szacunek do odmiennego zdania.
Dla mnie to też jest nauka.
Pozdrawiam wszystkich :)
Avatar użytkownikablankaa Kobieta
 
Posty: 66
Dołączył(a): 19 cze 2013, 13:51
Droga życia: 11
Zodiak: Byk

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron