Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Re: choroby psychiczne

Post 18 maja 2011, 23:01

powiedzcie ludzie bez mp3 bez kaset bez płyt nie mozna sobie bardzo pomoc tylko co słabiej? tak nielogicznie piszecie ludzie samemu bez niczyjej pomocy ani pomocy niczego materialnego dojdziecie do najwazniejszego dojdziecie do wszystkiego poco ja wam to pisze jak kazdy jest najmooadzejszy i najlepszy ale wiedzie jedno nic nie przyjdzie samozzewnątrz jesli nie wyjdzie ze srodka... tyle w temacie
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew

Re: choroby psychiczne

Post 19 maja 2011, 12:28

zawszeistniejący nie zauwazyles ze chlopak szuka pomocy?
OneWay, OneDay... Somebody yourself kidding from me...
OneDay Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 kwi 2011, 23:23
Lokalizacja: Łódź
Droga życia: 33
Typ: Smok

Re: choroby psychiczne

Post 19 maja 2011, 12:33

Panowie, kiedy sztywno jadę np na takim nagraniu, zauważam zmiany i widzę że przynajmniej na razie każdy dzień wydaję się być lepszy od poprzedniego. Kiedys miałem rozkminkę że faktycznie najlepiej jeśli naturalnie, nawet bez czytania ksiązek na ten temat bede sobie medytował, rozwijał czakry itp itd. Niestety skończyło się to niemalże całkowitym załamaniem nerwowym i takimi jazdami w głowie że już nie wiedziałem czy to od narkotyków czy mnie opętało hehe

Teraz czuję że się odradzam. Byc może to złudne, ale chcę spróbować. Nie mam nic do stracenia..
dymisplif Mężczyzna
 
Imię: Alek
Posty: 5
Dołączył(a): 23 gru 2009, 12:22
Lokalizacja: WWA
Droga życia: 7
Zodiak: byk

Re: choroby psychiczne

Post 20 maja 2011, 22:17

aby wyleczyć sie z chorób psychicznych należy poznać mechanizm powstawania tej choroby i nie mówie o praktykach medycyny konwencjonalnej ,która leczy psychotropami troszkę więcej czyniąc szkody niż pożytku

mozna wyleczyć się bez żadnych skutków ubocznych nie tylko czakry są ważne i nie tylko chodzi o przyczyny złego kręcenia się czakr lub ich uszkodzeń lub bloków lub nierównowagi miedzy czakrami np jedna otwarta bardziej inna wcale tu przyczyną jest bardziej jest coś takiego jak kanały człowieka lewy i prawy kto jest bardziej na którym kanale swoim subtelnym
należy być w równowadze kanałów ani na lewym ani na prawym należy być na środkowym i wszystko bedzie ok wszystko się oczyści człek się zmieni nawet na lepsze bez skutków ubocznych =D>
wiem ,że osoby lewostronne objawy mają rozwiniete superego są współczujący myślący o przeszłości mający depresyjne stany itd ....są za bardzo na lewym kanale tylko osoby lewostronne mają choroby psychiczne bo takie osoby czują myślą sercem itd...natomiast osoby prawostronne mają inne problemy np z sercem gdzie osoba lewostronna nigdy nie bedzie mieć problemów z sercem o więcej pytań przyjdź sam jest mase wykłądów na ten i inne tematy
wykąłdy są za darmo sprawdź coz tobą jest i jak poszukaj w najbliźszym swoim środowisku spotkań z joginami spawdzą cię sam poczujesz naucza cię tylko powiedz co chcesz wiedzieć co ci dolega
leczenie za darmo diagnoza za darmo wykłady za darmo
zobacz tu co i gdzie są te kanały lewy i prawy
http://sahajayoga.pl/?page_id=443
{ s.YOGA LECZY TEŻ Z WSZELKICH UZALEŻNIEŃ W SPOSÓB ŁATWY I PRZJEMNY NIC NNEI MUSISZ ROBIĆ WYSTACZY BYĆ WSRÓD WYSOKOWIBRACYJNYCH JOGINÓW I POMEDYTOWAĆ NEI BEDZIESZ ANI PALIŁ NIC ANI PIŁ WÓDY USPOKOISZ SIĘ WYLECZYSZ SIE ZE WSZSYTKIEGO NAWET RAKA KRWI nie leczonych chorób medycyna naturalną szkodliwą wyleczysz się S. YOGĄ za drmo bez skutków ubocznych }
i jak najbardziej powinno się byc na środku tam gdzie biegnie płynie energia kundalini ,oświecenia połączenia z bogiem prawdą wolnością też znajdziesz o tym w wyzej linku

praktyka/czakry-i-choroby-psychiczne-t3064.html
a te tematy można połączyć

dymisplif nie bój się przyszłości to właśnie przyszłość cię uzdrowi i wyleczy z choroby każdej psychicznej i myśl o przyszłości a nie o przeszłości to skieruje cie na prawy kanał
bo tylko z prawego kanału potem mozesz
dotrzeć na środek czyli na zdrowie ze wszelakich chorób psyche i urojeń psychicznych
A tylko bedąc w przeszłosci czyli to myslenie o przeszłości na lewym kanaŁ CIĘ KIERUJE CZYLI NA CHOROBĘ PSYCHICZNĄ jesteś wtedy W CZARNEJ DUPIE MASZ DPRESJE ITD,,,MARZNIESZ SZYBKO MYŚLISZ O PRZESZŁOŚCI TYLKO .
A PRZYSZŁOŚĆ CIĘ PRZERAŻA trzeba być na srodku jak to zrobić napiszę potem aby być na srodku
A TO ZE NAWPIEPRZAŁĘŚ SIĘ NISKOWIBRACYJNEGO GÓWNA TO TWÓJ DUCH SOBIE WYFRUNOŁ OKNEM OD CIEBIE I ZOSTAWIŁ SAMEGO
ZACZNIJ MEDYTOWAĆ OCZYSZCZAĆ KANAŁY KONIECZNIE LEWY najlepiej idz na spotkania SAHAJAYOGA LINK PODAŁAM WYŻEJ ZNAJDZ GDZIE CI BEDZIE BLISKO tam pomogą oczyścić ci kanałąy popomedytujesz z joginamai wzrosną ci wibracje i duch do ciebie powróci i wszystko bedzie ok spokonie zacznij jeść też żywność wysokowibracyjną podnieś swoje wibracje załozyłam taki temat już

inne-inne/zywnosc-wysokowibracyjna-i-jej-wplyw-na-rozwoj-swiadomosci-t2968.html
Aramaiti
żle reagujesz na mięso bo ona ma niskie wibracje jak wzrastasz duchowo twoje wibracje rosną i niie trawi ci ciało iniskowibracyjnego gówna złości się twój duch i krzyczy objawami ciała tak samo psychotropy też obnizają wibracje ciała więc z deprech lepiej nie leczyc się lekami tylko medytacjami SAHAJAYOGĄ ,niskowibracyjne są też kawy itd


dymisplif
narkotyki są najnizej wibracyjnym gównem którego dusza po prostu nie znosi cierpi i wieje jak najdalej od takiego syfnego gada niskowibracyjnego durnia co niszczy swe ciało potem dusze ma cię w dupie możesz niszczyć ciało ale duch zwiewa aby twoją najcenniejszą wysokoowiracyjną :angel4: duszę ochronić od zgnicia i itp wiem nie robił byś tego gdybyś znał konsekwencje tak samo piwo i alkohol gówno niskowibracyjne pojedz troszkę wyskowibracyjej żywności lub nawet samej wody przegotowanej 3 szklanki rano z miodem prawdziwym stawiaj na słońcu lub zwykłej wody nizej wibracyjan ajest woda gazowna od niegazowanej w szkalnce wody słońce podnosi wibracje bardzo takie cudeńko ma na maxa dużo wibracji i jest łatwe do zdobycia napojaj się takim nektarem bogów a twój duch wróci medytuj
oczyszczaj kanał lewy szczególnie nie bedziesz mieć schizów lęków i deprech,możesz sobie lewy kanał ogrzewać świeczką podgrzewaj go też np ogniskiem kominkiem tylko lewy nie prawy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: choroby psychiczne

Post 30 paź 2011, 19:26

dymisplif napisał(a):Książke "Czakry od Podstaw" czytałem. Nawet się do niej stosowałem, robiłem te ćwiczenia z tydzień i jakby życie mi się odmieniło:D Pomyślałem sobie wtedy, "kurde, to nawet lepsze od medytacji" :) Pięknie się zyło przez ten tydzień! Przez tydzień czasu, zaznaczam. Miałem wrażenie że już dzień pod rozpoczęciu tych medytacji nieba i ziemi itp odmieniało mi się diametralnie życie


nauka to powtórzenia :) ... by sie stan utrwalił :) .. na dłuuuugo :-)

dymisplif napisał(a):daże do tego żeby mieć całkowity spokój na mieście i wiem że to się uda.


... hehe i tak też się stanie :) ... wiem to.
Ewa BW Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 04 wrz 2006, 00:56

Re: choroby psychiczne

Post 18 lis 2012, 17:17

kozel napisał(a):czy choroby psychiczne przeszkadzają w RD?czy choroby psychiczne istnieją?czy można się wyleczyć z chorób psychicznych za pomocą ezoteryki?czy konieczny do wyleczenia jest psych................?

hehe dla niektórych właśnie rozwój jest chorobą,może istnieją może nie.tak można przynajmniej zniwelować skutki i przyczyny.nie jest konieczny aczkolwiek w niektórych przypadkach może pomóc choć wymagany nie jest,psychiatra jest dodatkiem.
genotix
 

Re: choroby psychiczne

Post 18 lis 2012, 22:05

genotix napisał(a):
kozel napisał(a):czy choroby psychiczne przeszkadzają w RD?czy choroby psychiczne istnieją?czy można się wyleczyć z chorób psychicznych za pomocą ezoteryki?czy konieczny do wyleczenia jest psych................?

hehe dla niektórych właśnie rozwój jest chorobą,może istnieją może nie.tak można przynajmniej zniwelować skutki i przyczyny.nie jest konieczny aczkolwiek w niektórych przypadkach może pomóc choć wymagany nie jest,psychiatra jest dodatkiem.


he, he, HA!
mojej mamie ileś lat temu pewien psychiatra oświadczył:

"jak Pani sobie sama nie pomoże to Ja Pani nie pomogę"

dobre co nie ?

no i pomogła sobie sama, m.in zmianą diety, ciało się oczyszcza, mózg też, ciało zmienia swoje zachowanie, mózg inaczej odbiera rzeczywistość

i się zdrowieje

a jak już się wyzdrowieje to się chce iść dalej i wpada się w różne ciekawe stany, czasem dzięki kombinowaniu z lekkkością ciała, z niejedzeniem itd

co Ja Wam będę opowiadać, są tutaj tacy, że wiedzą lepiej i dłużej niż JA.

:)
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości