Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
nike napisał(a):No właśnie, osądzanie, czemu ludzie zawsze wszystko muszą osądzać?
To chyba nie jest tak, jest pewna liczba takich osobników i oni narzucają taki sposób myślenia, jest to porzyteczne dla władzy, gdyby ktoś powiedział szczerze ze nie walczy z kimś dlatego ze ktoś jest zły tylko dla własnych takich czy innych celów to od razu okrzykneli by go awanturnikiem...
nike napisał(a):choć wszyscy mogliby żyć w radości i dostatku, to ludzie wolą się napieprzać!
Widać nie samym chlebem zyje człowiek :D A tak na serio to bardzo trudno było by sprawić aby wszyscy ludzie nagle poczuli się szczęsliwi, tacy sami a jednak tak rurzni jak płatki śniegu :wink:
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Witam wszystkich,

kilka lat temu zacząłem się interesować medytacją i świadomym śnieniem i pokrewnymi tematami. niestety studia i praca praktycznie pochłaniały mój czas i mój zapał jakoś przeminął. Chciałbym "wrócić" do tematu i zamiast się tylko interesować zacząć praktykować :)
Chciałbym zacząć od kursu Reiki. Słyszałem, że lepiej zacząć właśnie od tego by czuć się bezpiecznym. Możecie polecić jakiś dobrych i sprawdzonych Mistrzów we Wrocławiu lub okolicach?

Władku czy mogę Cię prosić również o mają krótką analizę?

z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

dodam tylko że zrobiłem sobie test czakr online. czy możliwe żebym miał tak rozwinięte czakry?
Root: open (50%)
Sacral: under-active (0%)
Navel: open (50%)
Heart: open (44%)
Throat: open (38%)
Third Eye: open (31%)
Crown: open (38%)
bachus85 Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 06 lip 2011, 10:16
! 40%
2 10%
3 20%
4 50%
5 40%
6 30
7 30%
Czakry zmieniają swoje parametry z wielu powodów, wiec to jest na daną chwilę.
Nawet jedzenie może wpłynąć trochę na ich parametry.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Jeśli chodzi o reiki, możesz pogadać z Ametystem. (ezoforum.pl)
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53
Witam jestem nowy na forum. Czy mógłbym poprosić Władka o analizę?
senzoku
 
Posty: 2
Dołączył(a): 05 wrz 2011, 21:43
Zanim Ci zrobię analizę czakr to przydało by się usunąć szkodników którzy Ci się podłączyli do nich i je okradają z energii.
Jeśli będziesz zainteresowany to po oczyszczeniu z nich można zrobić analizę.
Teraz to jest to niezbyt budująca sytuacja i szkodliwa dla Ciebie.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
a czy ja mogę prosić o taką analizę?
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
a jak powinienem pozbyć się tych szkodników??
senzoku
 
Posty: 2
Dołączył(a): 05 wrz 2011, 21:43
Witam ! widzę że wątekc przycichł :( Gdybyś jednak drogi Włodku znalazł chwilę zrób analizę również mi :D
selfishgirl
 
Imię: Marta
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lut 2012, 19:20
Droga życia: 3
Typ: 4w3
Zodiak: byk
Ostatnio coś mi strzeliło do głowy, żeby zapisać się na taki kurs Reiki, jednak po zweryfikowaniu pewnych informacji, zniechęciłam się. Śmierdzi mi tu ezoterycznym biznesem. Jak to nie można uzdrawiać bez przejścia przez inicjację? Już mi czołg w oczodołach jeździ! Próbowałam kilkakrotnie na własną rękę podziałać energetycznie, by wyzwolić daną osobę z obolałych miejsc i jakoś pomagało. Skoro tak, to pomyślałam sobie, że mam ku temu jakieś tam predyspozycje i mogłabym to rozwijać, ale chyba jednak zrezygnuję. Cholera wie, w co się wpakuję. Macham rękoma. :?
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
Można, ale trzeba umieć. Sporo 'bioenergoterapeutów' i innych uzdrowicieli leczy energiami które nie są czyste, często używając też własnej energii. A to powoduje (a w każdym razie może powodować) potem kolejne problemy zdrowotne u leczonych, może sprawić też że sam leczący przejmie na siebie część brudów, dodatkowo może też (co dość często się zdarza z tego co wiem) w zasadzie uzależnić ludzi od siebie, od tego 'leczenia'...
Reiki daje tyle że uczy przywoływać i używać konkretny rodzaj bardzo czystej energii tak, żeby jej nie zanieczyszczając własnymi brudami i wzorcami przekazać ją leczonej osobie...

Można to robić bez inicjacji, ale trzeba się więcej samemu napracować żeby dotrzeć na odpowiedni poziom pracy z energią...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron