Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Witam. Mam pytanie. Od pewnego czasu wokół mnie dzieją się dziwne rzeczy. Wydaje mi się,że ktoś mnie prześladuje telepatycznie,uprawia czary, magię.Zastanawiam sie czy jest możliwego jak hipnoza na odleglosc i jak sie to odbywa.Zastanawiam sie czy sa to osoby ktore mnie w jakis sposob znaja. czy wystarczy im np.tylko moja data urodzenia?zastanawiam sie jaki maja w tym cel. czy moze jestem przypadkowa ofiarą?
zaczelo sie od tego ze zaczelam slyszec glosy, ktore wmawialy mi rozne rzeczy.chcieli mnie zamknac w szpitalu psychiatrycznym (byłam juz 3 razy po kilka miesiecy ale wiem ze nie jestem chora psychicznie)i zrujnowac mi cale zycie, chcieli zebym popelnila samobojstwo,czasem czuje czyjs dotyk na ciele, raz prawie nawet wywołali orgazm,wywoływali podniecenie, wzbudzli zainteresowanie plci przeciwnej, wydaje mi sie ze maja wplyw na moje emocje i zachowanie,pamięć i koncentracje, np. płacz,śmiech, raz potrafiłam sie smiać nie wiem nawet z czego przez cały dzień.komentowali moje zachowanie, wyglad wiec wydaje mi sie ze mnie widza na odleglosc, wypadly mi prawie wszystkie wlosy z glowy, zmieniali np. wyglad mojej twarzy, powiekszali biust, zmniejszali lub zwiekszali apetyt, wage, spowodowali choroby skory na mojej twarzy, m.in. łojotok, łupież, mam lupiez na twarzy i nie dzialaja nawet najlepsze szampony przeciwlupiezowe, zmieniali smak potraw, straszyli np.śmiercią,mialam wrazenie ze moje cialo gnije bo tak strasznie smierdzialam, mialam tluste wlosy po umyciu jakbym ich rok nie myla mimo ze byly dopiero co umyte, wywolywali bol głowy, senność, bezsennosc,przyspieszli lub zwalniali tetno, falszowali wyniki badan lekarskich zmieniali swoja barwe glosu, raz zaczelam krzyczec w parku nieludzim glosem zupelnie bez powodu.przezylam istny koszmar i ledwo z tego wyszlam calo bo bylam o krok od skoku z okna.wydaje sie ze wiedza o mnie i o mojej psychice wiecej niz ja sama. akurat teraz sie na jakis czas odczepili,ale wiem ze mnie obserwuja i nie wiem, kiedy znow zaczna mnie dreczyc.to tyle w skrócie.

Tak zastanawiam sie kto to mogl byc i kto mnie tak bardzo nie nawidzi.
Jesli do tego potrzebna jest data urodzenia, to do glowy przychodza mi tylko wrozki. nie wiem ile mam w tym racji.
Podejrzewam ze moze byc to hipnoza na odlegosc, ale sama nie wiem.slyszalam tez o mentalizmie. nie wiem czy to sa dziedziny pokrewne.

Prosze o wyjasnienie tych zjawisk, o co w tym wszystkim chodzi i na jakiej zasadzie sie to odbywa
Dzieki zaodpowiedż i prosze o pomoc
shehe
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 gru 2011, 22:00
Z tego co mi wiadomo nie da się w taki sposób na kogoś oddziaływać. Sporo widziałem, jeszcze więcej słyszałem i wiem z różnych źródeł, ale - przykro mi to pisać - według mojej wiedzy to brzmi jak objawy schizofrenii. Natomiast nie jestem lekarzem psychiatrą żeby wypowiadać się w pełni kompetentnie. Jednak według mojej najlepszej wiedzy nikt nie ma takiej mocy żeby spowodować takie zaburzenia magicznie (czy w inny 'parapsychiczny' sposób). Nawet najsilniejsza magia krwi i duszy jaką znam nie jest w stanie zrobić czegoś takiego.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
no mi to wygląda na opętanie schizofrenia często jest z opętania
czy byłaś u kogoś od egzorcyzmów ?
tu poczytaj więcej o objawach opętań
jeszcze-inne/byty-astralne-kradna-nam-energie-jak-chronic-sie-od-maga-t2910-60.html
dopisz może w tym temacie więcej




szczególnie jak w parku zaczełaś krzyczeć nieludzkim głosem
co to znaczy krzyczałaś i to nie był twój głos ?


opisz od czego to się zaczęło od kiedy
pamiętasz ,że coś się zmieniło
i jaki tryb zycia prowadzisz ?prowadziłaś ?
uprawiasz sport ?
sex?
odpowiednia dieta ?
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Jeśli chodzi o mnie to wiem ze nie powinnam pisac tego na tym forum, ale jestem wierzaca i praktykujaca, nie mam pojecia o zadnych zjawiskach paranormalynych, ezoteryce,magii, itp. coz, moze narobie sobie tym wyznaniem wiecej wrogow a jednoczesnie przesladowcow i dreczyczycieli, ale jak to sie mowi more people- more fun hehe lub no risk no fun.
Jedyne co robilam w tych kwestiach to pytalam sie wrozek o przyszlosc i to jest paradoks. ale to bylo dawno temu i teraz tego zaluje.
Nie jestem chora na schizofrenie na 100%.
Czy mozna dokonac np. gwaltu, seksu w stanie oobe lub byc obecnym w czyims domu?
shehe
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 gru 2011, 22:00
Drogi umiłowany w Chrystusie Jezusie Panu naszym kumie(lubie to słowo bo tak ze staropolska brzmi) Til ,ja po postach widzę,że jesteś doświadczonym i oświeconym (nawet nie wiem jak to nazwać, wiec wybacz bo jestem laikiem) ezoterykiem, psychotronkiem, parapsychologiem czy coś w tym stylu i masz ogromną wiedzę na ten temat bo widze to po postach wiec ci ufam i powiem ci ze twoja odpowiedz jest tak wyczerpująca i przekonująca ze rozwiales moje watpliwosci. może żle wnioskuje ale mam duże balony z powodu schizofrenii.Ja bym na to nie wpadła,że dwu- trzy-krotne podwyższenie poziomu prolaktyny spowodowne blokadą dopaminergiczną jest przyczyną zmniejszenia stężeń i hormonów płciowych. Hiperprolaktynemia objawiać się będzie u kobiet: zaburzeniami miesiączkowania, powiększeniem piersi, bezpłodnością i zaburzeniami funkcji seksualnych,Dzięki Mistrzu,jesteś wielki !W takim razie wszyscy, którzy odpisywali na watek w tym dziale na temat zmiana wygladu poprzez hipnoze powinni sie udac do psychiatry. Psychiatrzy wszystkich krajów łączcie się!Twoja wypowiedz uzmysłowiłą mi jeszcze jeden symptom choroby- że jestem tepa jak lewy but z mojej prawej nogi, ktory capi niczym swieze wiejskie powietrze orzeżwione lekkim i kwiecistym aromatem wydalonego z narzadu wydalniczego, ktory sluzy do pozbycia sie niestrawionych resztek pokarmu odpowiedniego dla prawidłowej diety białka, nadmanganianu potasu i sody kaustycznej gdzieś na zielonej łace pokropionej srebrzysta rosą( wydaje mi sie ze schizofrenia u mnie jest polaczona z zaburzeniami maniakalnymi lub jak sadzi moj lekarz jest to objaw remisji,wiec dlatego mam takiego flowa i good
idea).
A co wy myślicie o Dodzie? może ona ma dlatego cyce jak donice, bo ma podwyzszony poziom prolaktyny?
Pozdrawiam w Panu
shehe
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 gru 2011, 22:00
:lol:
No nareszcie ktoś gada do rzeczy.

Edit

Jakieś hipotezy kim są "Oni"?
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
shehe twój tok myslenia i rozumowania jest co najmniej dziwny zaprzeczasz sama sobie najpierw ,że na 100% nie masz schizofrenii , a potem ,że twój lekarz
shehe napisał(a):.......( wydaje mi sie ze schizofrenia u mnie jest polaczona z zaburzeniami maniakalnymi lub jak sadzi moj lekarz jest to objaw remisji,wiec dlatego mam takiego flowa i good
idea).

masz rozdwojenie jąźni ?czy czasem nie pamiętasz co mówiłaś przed chwilą ?lub pisałaś .
super ,że pisze potem mozesz przeczytać i zobaczyćna włesne oczy co napsiałaś ,i przeanalizować czy to ty byłaś ?

nie jestem za tym aby leczyć się u psychiatrów ,bo psychiatrzy nie znają się na schizofrenii i bładzą robiąc często spustoszenie w organiźmie YOGINI ze starej wiedzy lepiej to tłumaczą i umieją leczyć ,
to po prostu opętanie ,
ale pewnie nie znasz żadnego yogina aby cię wyleczył ,więc pozostaje ci egzorcusta lub psychiatra

może ,powiedz swojemu lekarzowi ,żeby zmienił ci leki na takie po których bedziesz jaśniej myśleć ,i mieć pamięć krótkotrwałą


,sdąd wyczytujesz rzeczy których ja nie widzę
widzisz wiecej niż jest napisane ,gdzie ty przeczytałaś w odpowiedzi TILA,gdzie sam TIL pisał ,że nie jest kompetentny pisać na temat psychiatrii nic wyczerpujacego nie napisał na twój temat
skąd kochana to wyczytałaś
shehe napisał(a):Til masz ogromną wiedzę na ten temat .............twoja odpowiedz jest tak wyczerpująca i przekonująca ze rozwiales moje watpliwosci. może żle wnioskuje ale mam duże balony z powodu schizofrenii.Ja bym na to nie wpadła,że dwu- trzy-krotne podwyższenie poziomu prolaktyny spowodowne blokadą dopaminergiczną jest przyczyną zmniejszenia stężeń i hormonów płciowych. Hiperprolaktynemia objawiać się będzie u kobiet: zaburzeniami miesiączkowania, powiększeniem piersi, bezpłodnością i zaburzeniami funkcji seksualnych,Dzięki Mistrzu,jesteś wielki ............A co wy myślicie o Dodzie? może ona ma dlatego cyce jak donice, bo ma podwyzszony poziom prolaktyny


kochana DODA MA SZTUCZNE PIERSI silicony każdy to wie

TIL piszę z tego co napisałąś w 1-szym poście ,że masz objawy schizofrenii ,
A nic nie pisze o tym co pisałąś w 2-im i 3-im poście ,
nie wiem skąd ci się to wzięło ?

myslę ,że masz podłączenie ,OPĘTANIE
Ostatnio edytowano 17 gru 2011, 20:08 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 2 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
osobiście nie wierzę w opętania, ale nie chcę tego tu rozwijać i uzasadniać

mam znajomego, który skorzystał kiedyś z usług Wandy Prątnickiej, był zadowolony, albo, jeśli jesteś wierząca, to może lepiej poszukać jakiegoś katolickiego duchownego, który robi egzorcyzmy, może warto spróbować

z doświadczenia wiem, że jeden lub dwóch lekarzy to za mało aby mieć 100%, że jest postawiona prawidłowa diagnoza...nie wiem u ilu lekarzy byłaś, nie zaszkodzi wybrać się do jeszcze 2-3 aby mieć 200% pewności, że nie jest to choroba psychiczna

znajomy mojej żony ma schizofrenię, ale dopiero czwarty lekarz postawił trafną diagnozę, ustawili mi leki i teraz może w miarę normalnie funkcjonować, kiedy odstawia leki wszystko wraca, wizje, głosy, odczucia cielesne, itp
gdelfin
 
Imię: Grzegorz
Posty: 11
Dołączył(a): 12 gru 2011, 16:13
Droga życia: 22
Zodiak: Wodnik
Nawet najsilniejsza magia krwi i duszy jaką znam nie jest w stanie zrobić czegoś takiego.


nom. napisać komuś prawdę to beszt. odechciewa się hm
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys
brawo!gratulacje,ok, wszystko juz zrozumialam, dzieki za pomoc
shehe
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 gru 2011, 22:00
akurat takiego posuniecia sie nie spodziewalam, ale coz...
shehe
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 gru 2011, 22:00
shehe napisał(a):akurat takiego posuniecia sie nie spodziewalam, ale coz...


Przykazanie Szóste: Nie zakładaj. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Sinbard napisał(a):
shehe napisał(a):akurat takiego posuniecia sie nie spodziewalam, ale coz...


Przykazanie Szóste: Nie zakładaj. : )


Stawiam na kosmitów.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
,nie wstydz się tego i nie obrażaj ,że piszemy /podejrzewamy ,że masz schizofrenię /opętanie ,osoby ze schizofrenią są osobami nadzwyczaj mądrymi ciekawymi itd ,jak się uwalniają od choroby/ducha dostają nawet nobla ,
w durnowatych nudziarzy duchy nie wchodza zanudziły by się na śmierć
więc nie obrażaj się chcemy ci pomóc piszemy tak jak my to zrozumielismy tak ci radzimy z tego co napisałaś,
za mało dałaś info o sobie ? ,możesz dopisać o sobie więcej nikt cie tu nie zna ani nie widzi więc pisz szczerze śmiało co czujesz

napisz od kiedy czujesz euforię ?co takiego zaczełaś ciekawego robić w zyciu ,że się do ciebie przyplatały owieczki /i cię
podglądają , podniecają itd ?
od kiedy je czujesz ?
a jak znikają i nie stymulują w tobie dopaminy jest ci okropnie



kochana nie obrażaj się szczerość cię wyzwoli

ja ci proponuję np medytację czy próbowałaś?


poczytaj tu mój ostatni post

jeszcze-inne/byty-astralne-kradna-nam-energie-jak-chronic-sie-od-maga-t2910-60.html

zbyt dużo dopaminy w pewnych obszarach mózgu – powoduje straszne symptomy kojarzone ze schizofrenią. W rzeczywistości, najbardziej skutecznymi lekarstwami w leczeniu schizofrenii są te, które uniemożliwiają dopaminie wiązanie z receptorami dopaminy
problem ze schizofrenią oraz
mnóstwem innych form opętania polega na tym, że negatywność siedzi w części mózgu i stymuluje wydzielanie dopaminy. Dane procesy myślowe są związane z określonym obwodem nerwowym

nie miej absolutnie poczucia winy zacznij może medytować
Ostatnio edytowano 18 gru 2011, 17:13 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 3 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Musze powiedziec,że drecza mnie wyrzuty sumienia za to co powiedzialam.Chcialabym przeprosic wszystkie osoby na tym forum, zwlaszcza tilta. nie powinnam byla tego mowic, sorrry. z mojej strony byla to ironia, ale zaluje tego.Nie powinnam was podejrzewac o zle intencje. mimo wszystko czuje do was sympatie -:)pozdrawiam. zycze wszystkiego dobrego, trzymajcie sie cieplo...
shehe
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 gru 2011, 22:00

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości