Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Re: 3 cytaty z mistyki

Post 28 paź 2011, 16:03

Cześć Sinbard, miło mi podać dłoń Tobie, nie twoim autorytetom, które znam i skądinąd nie polecam! Sam porzuciłem je dawno temu, szkoda na nie czasu, są głośne, hałasujące, kłócą się o byle gówno, każdego dnia musisz im prawić komplementy, udowadniać racje, są głośne i wszystko w nich jest, a tylko tego jednego brakuje: Miłości i Świętego Spokoju! Dlatego nie interesują mnie one i nikomu ich nie polecam. Co innego TY! Z pewnością jest wiele rzeczy, którymi mógłbyś się podzielić, tylko, że teraz to raczej jesteś zajęty. Tak więc witam Ciebie mój Drogi i dziękuję za to miłe powitanie!

Witaj FALKO! Właściwie to ten obrazek pomijając szkielet, jest całkowicie mój, zaś wizja powstała jakieś 4 lata temu, uwierzysz? Ale zrozumiała sprawa, trudno dziś brać pod uwagę inne możliwości, to bardzo rzadkie, a nawet nienormalne jest dziś robić coś całkowicie samemu, skoro łatwiej jest ściągnąć np. z netu, z książki, itd. Gdyby oświecenie mozna było osiągnąć w taki sposób, dziś wszyscy ludzie by się oświecili! Dziś nie da się z człowiekiem posiedzieć w ciszy i w milczeniu, pocieszyć się sobą nawzajem, wszyscy wciąż rywalizują ze sobą! I taki był powód, dlatego odszedłem, nie tylko stąd. Fajnie wyglądasz Falko! Tak z ciekawości zapytam, jakiej marki papierosy palisz?

Nuntisunya, ależ trudna ksywka! Odpowiadam na pytanie: Gdybym miał grać przez całe życie tylko jedną rolę, to chyba umarłbym z nudów. Taka moja natura, jestem wielością, moje imiona zmieniają się cały czas! Do zmieniania ról potrzeba dużej elastyczności, człowiek to robi i nagle odkrywa jakie to proste. I się okazuje, że jest zupełnie kimś innym, niż zawsze o sobie myślał. Zmienianie ról pomaga odkryć, że nawet to imię, czy ta rola, jaką się dostało w tym życiu od kołyski, to również tylko gra! Jeśli ktoś ma problem z odkryciem swojej prawdziwej natury, czy poznaniem swojego prawdziwego JA, to polecam tą metodę, pozwalajcie sobie na zmianę ról, dziś bądźcie sobą, jutro czerwonym kapturkiem, a w pojutrze św. Teresą, albo Sewerusem Snejpem, hahaha. Poczujcie jak to jest, to jest Cudowne! To jest Niesamowite!
Delfin
 
Posty: 32
Dołączył(a): 06 paź 2011, 19:16

Re: 3 cytaty z mistyki

Post 28 paź 2011, 17:16

Delfin napisał(a): Dziś nie da się z człowiekiem posiedzieć w ciszy i w milczeniu, pocieszyć się sobą nawzajem, wszyscy wciąż rywalizują ze sobą!

Da się - ja uwielbiam.
Kiedyś na pewnym spotkaniu (w większości pierwszy raz widziałam ludków) witałam wszystkich słowami "Mówimy do Siebie ciszą".
Często zapadała cisza !
. :)
Zmianę zacznij od Siebie.

"Całe cierpienie bierze się stąd,
że człowiek jest niezdolny
siedzieć w milczeniu i samotności." - Mello

Taka zdolność czyni przebywanie z kimś, rozmawiając - Przyjemnością. :)
http://www.youtube.com/watch?v=UhyeywiEzKo

Witaj Delfinie :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: 3 cytaty z mistyki

Post 28 paź 2011, 17:41

Delfin napisał(a):Z pewnością jest wiele rzeczy, którymi mógłbyś się podzielić, tylko, że teraz to raczej jesteś zajęty.


Kto ci tak powiedział?
Strasznie nakłamał. : )
Bo czasu mam aż nadto.
Dawaj dziubek! XD

Do zmieniania ról potrzeba dużej elastyczności, człowiek to robi i nagle odkrywa jakie to proste. I się okazuje, że jest zupełnie kimś innym, niż zawsze o sobie myślał. Zmienianie ról pomaga odkryć, że nawet to imię, czy ta rola, jaką się dostało w tym życiu od kołyski, to również tylko gra! Jeśli ktoś ma problem z odkryciem swojej prawdziwej natury, czy poznaniem swojego prawdziwego JA, to polecam tą metodę, pozwalajcie sobie na zmianę ról, dziś bądźcie sobą, jutro czerwonym kapturkiem, a w pojutrze św. Teresą, albo Sewerusem Snejpem, hahaha. Poczujcie jak to jest, to jest Cudowne! To jest Niesamowite!


Przeniesamowite! 8D
Wyciągać Bezpośrednie Doświadczenia jak czarodziej z cylindra. XD
Co może troskać kogoś kto umie "być" Wszystkim?

Przepraszam Falko za offtop. :<
Ale sie nie gotujesz to jest ok. XD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: 3 cytaty z mistyki

Post 28 paź 2011, 18:23

Fajnie wyglądasz Falko! Tak z ciekawości zapytam, jakiej marki papierosy palisz?


Dzieki,jesli to twoja wizja ten obrazek to bardzo trafna,jak mozesz powiedz coś wiecej o tym.
Palę tylko papierosy chałupniczo skręcone z tytexu.

A to prawda,człowiek wspólczesny nie potrafi po prostu siedzieć,ja to robię namiętnie,siedzę i patrzę w okno rozmyslając o przeczytanych książkach,zatem jest metoda ze by wyrwac się z tego gorączkowego trybu zycia.ale nie wystarczy tylko biernie siedziec,trzeba tez wykazywac jakąs witalną aktywnosc.
Ostatnio edytowano 28 paź 2011, 18:49 przez falko, łącznie edytowano 1 raz
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: 3 cytaty z mistyki

Post 28 paź 2011, 18:37

Super! Sam takie paliłem. Teraz lubię sobie od czasu do czasu zajrzec do shishy, taka moja nowa przyjemność. Zapadnij jeśli chcesz Falko na mojego bloga, tu masz dokładny adres tego właśnie postu, w którym opisuję tę całą historię: Czym naprawdę jest TAO....

Sinbard, hehe, dopóki pamiętasz o tym, że wszystko jest grą, chyba nic, ale wcale nie tak trudno stworzyć sobie kolejny dramat, uczynić go przez chwilę prawdziwym! Och, wtedy można się troskać dosłownie czym chcesz, czego Dusza zapragnie (uśmiech).

sinsemilla napisał(a):Zmianę zacznij od Siebie.

Przeciwnie, przestań zmieniać siebie i zacznij kochać, tyle wystarczy (uśmiech).
Delfin
 
Posty: 32
Dołączył(a): 06 paź 2011, 19:16

Re: 3 cytaty z mistyki

Post 28 paź 2011, 19:37

Tej Delfin, coś ty za człowiek!? XD
Się ciesze tylko jak Ciebie czytam bąbelku. XDDD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron