Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Czy cos sie stanie w 2012r.?

Tak, koniec swiata
0
Brak głosów
Tak, czlowiek wejdzie na wyzszy poziom
43
42%
Tak, zmienia sie bieguny i bedzie wiele katastrof
13
13%
Tak, ale zadne z powyzszych
11
11%
Nie stanie sie absolutnie nic niezwyklego
28
27%
Nie wiem i nie obchodzi mnie to
8
8%
 
Liczba głosów : 103

Post 10 gru 2005, 17:54

Nie wiem skąd te teorie o dzuchowych "przejściach", przetrwaniu wybranych itd. Jeżeli ktoś ma cośprzetrwać to dlatego, że miał szczęście co do czasu i miejsca,
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 10 gru 2005, 18:16

Czy ktoś dał jakikolwiek argument/dowód przemawiający za istnieniem Kasjopean czy ich przekazów? Chyba nie. To tak jak z tym corocznym końcem świata u ŚJ. :P
Mówiłem już tu gdzieś, że przekazy Kasjopean jak dla mnie - trącą "amerykańskim kaznodziejstwem".
To jest właśnie opieranie domysłów na domysłach.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 10 gru 2005, 23:08

Hmm, w 2004 nie zdarzyło się nic szczególnego. Poza może tsunami niecały rok temu, które, z mojego jakże ściśle konspiracyjnego umysłu, było i tak wykorzystaniem broni nowej generacji na dnie oceanu. :P
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 11 gru 2005, 00:14

hmm, HAARP między innymi, acz jakoś nie czuję, żeby miało to tak silny wpływ na materię. Faktycznie, wpływa na fale elektromagnetyczne, ale tsunami nie powinno być spowodowane tak bardzo różnie dostosowanym wynalazkiem.
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 13 gru 2005, 16:09

a w 2000r miała byc pluskwa milenijna ! Oh nieee !!! powiedzieć wam coś ?

Jak mówiła Morphia (prawdopodobnie) kataklizmy były i będą ale w 2012 będą te "największe" a dlaczego ? Bo ludzie tak myślą :P i zawsze dodadzą coś żeby było troche pikantniej niż jest na prawde... może i będa jakieś przemiany dla 0.1% ludzkości.. a reszta bedzie uważała że jest np: lepiej :P
TaO - living innovation
Avatar użytkownikaTaO Mężczyzna
 
Posty: 105
Dołączył(a): 10 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Płock
Droga życia: 9
Typ: 7w8
Zodiak: Lew

Post 17 gru 2005, 13:45

Kiedys wierzylem w to wszystko...
Teraz juz mnie nie obchodzi, co bedzie (dzieki Ci Luke). Teraz mysle tylko o terazniejszosci... i wole terazniejszosc zamiast przyszlosci, bo nie musze jej znac, zeby rozwijac sie duchowo... Gdybym dalej w to wierzyl, bylby to dla mnie taki wyscig z czasem... musze jak najbardziej rozwinac sie duchowo, musze zdarzyc, musze przezyc... Dla mnie RD nie jest wyscigiem z czasem, dla mnie RD jest poznawaniem siebie, dobra, Boga, tego swiata. To tak jakby wiedziec, ze w 2012 roku bedzie ten koniec swiata, a Tobie nie spieszy sie do pojednania z Bogiem... wiec czekasz sobie te powiedzmy 5 lat, a w szostym zaczynasz wracac... ale skad wiesz, ze Twoj koniec swiata nastapi wtedy? Przeciez mozesz zginac duzo wczesniej... I to jest ta wlasnie tajemnica i dlatego uwarzam, ze trzeba sie przygotowywac caly czas i nie przejmowac tym, co ma byc...

Pozdr.
Michal
* “Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność.” *
Zapraszam na moj blog - Placebo ;]
Avatar użytkownikamk_cafe Mężczyzna
Bąbel :)
 
Imię: Michał
Posty: 144
Dołączył(a): 28 cze 2005, 01:03
Lokalizacja: ok. Częstochowy
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Post 03 sty 2006, 09:11

Ciekawa modlitwa Jana Pawła!

Czy słyszeliście o uzdrowieniach ludzi w obecności Jana Pawła podczas podróży ?

Pozdrawiam
l
Avatar użytkownikaŁukasz Bartecki Mężczyzna
AlvaR
 
Imię: Łukasz
Posty: 14
Dołączył(a): 03 sty 2006, 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 1w9

Post 03 sty 2006, 20:09

Moim zdaniem jeżeli w ogóle były jakieś uzdrowienia, to jest to zasługa wiary tych ludzi - czyli sugestii. :P

Dlaczego papież miałby posiadaćjakieś moce? Nie jest przecież kimś ponadnaturalnym ani wysoko rozwiniętym duchowo - jeżeli uznać, że takie osoby w ogóle istniały.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 12 sty 2006, 23:15

Co się tyczy tego tematu i duchowego oświecenia i tych nielicznych co przeżyją to wcale nie musi chodzić o was. Popatrzcie no tylko na siebie. Co wy umiecie z paranormalnych rzeczy tak naprawdę? Czy uzdrawiacie chorych? Czy chodzicie po wodzie? Czy przesuwacie góry? Czy chociaż panujecie nad swoimi myślami?
Tak szczerze i z bólem to wątpie!
Jeśli wszyscy zginą to wszyscy. Pozatym to jak sobie wyobrażacie w waszych mózgach wyższy (4.) wymiar? Poznajcie najpierw piękno naszego (3.) wymiaru a potem będzie mowa o jakimś awansie społeczno-wymiarowym :wink:

A co się tyczy mojego poglądu na tą sprawę to mój umysł sobie niewiele zaprząta tym głowę bo wie, że to takie głupoty i są powielane dla uzyskania korzyści czy na zasadzie zarażania memami tzn. jeden zią przeczytał i przekazał dalej dodając influencję ze swojego zrytego swoim światopoglądem łba i tak powstały teorie o panetach X (a nawet Y i Z !), kosmitach i przechodzeniu w n-ty wymiar itp. Dodatkwo mój umysł znalazł rozmyślanie o takich głupotach bardzo głupim ponieważ jak napisałem wcześniej wszystkie "dane" jakie posiadać on może pochodzą właśnie od róznych takich niepewnych powiedzmy źródeł :-k

*) Nostradamus był bardzo sprytny i tak jak ja zauważył, że GM (Gałka Muszkatołowa) pomaga w medytacji. A tu kilka odnośników do stron gdzie łącznie ze słowem Nostradamus występuje słowo nutmeg :) Wesoły Link :)

ps. Nie muszę dodawać, że z punktu widzenia nie-umysłu to to wogóle nie ma żadnego znaczenia co będzie nawet za 1 sekundę? :D
:)
Avatar użytkownikaXoR Mężczyzna
 
Posty: 58
Dołączył(a): 06 lis 2005, 13:16
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Droga życia: 5
Typ: 5w4
Zodiak: Wodnik

Post 13 lut 2006, 17:21

Klimat zaczyna wariować
Nadchodzi czas huraganów, posuch, powodzi, ekstremalnych upałów i mrozów
Rok 2005 był najcieplejszy od czasu rozpoczęcia pomiarów. Naukowcy biją na alarm – dotychczasowe ustalenia, dotyczące globalnych zmian klimatu, okazały się zbyt optymistyczne.
więcej...

Tak wracając do tematu ;)...

Myślę, że coś ważnego wydarzy się w 2012 roku. Czy to będą światowe katastrofy, przebiegunowanie, zapowiadana przez Nostradamusa inwazja arabów na Europę...
Co ma byc to będzie. Koniec jednego, jest początkiem drugiego...
"Dusza ludzka jest nieśmiertelna" - zatem koniec świata nastąpic nie może, bo jakim cudem? To co nieśmiertelne nie może się skończyc. IMO nastąpi przebudzenie - byc może w wyniku klęsk ludzie tak jak nigdy zrozumieją, że to co materialne jest zbyt kruche, by przywiązywac do tego większą wagę.

BTW - wielka zaraza dżumy - czarna śmierc - również coś ludziom uświadomiła. Było to zdecydowane przebudzenie z mroków średniowiecza, czemu teraz nie miałoby nastąpic coś podobnego?
"Swoją prawdę głoś swoją prawdę szerz jasno i spokojnie
Słuchaj też bo każdy ma swoją historię
Nawet głupiec ignorant ma swoją opowieść " (Desiderata, WWO)
Portal Etnobotaniczny - Drzewozycia.info
Archer Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 43
Dołączył(a): 23 wrz 2005, 21:19
Lokalizacja: STG
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Ryba

:)

Post 13 lut 2006, 19:12

Szkoda ze skasowano moje posty bo glupio tematy wygladaja..:P Ale dobra mniejsza z tym. :twisted:
Przypomne ze kalendarz majow ktory jakby rozreklamowal ten rok 2012 zapowiada ze w tym roku bedzie Nowa Era.. rozumiecie bedzie nowa era nic tam nie wspomina o jakis kataklizmach itd. Ale za to inne zrodla o tym mowia, coraz wiecej ludzi ma sny zwiazane z asteroida uderzajaca w Ziemie coraz wiecej ludzi odkrywa ze jest Dziecmi Indygo. Kasjopeanie przez channeling mowili , ze beda klesi w latach od 2000 do 2012 naprawde duze. No i sami widzicie huragany tsunami ataki terrorystyczne, susze masakra. Tylko trzeba sie dobrze przygladac, po za tym jakis maly chlopiec z Rosji w wieku 7 lat mowil ze jest z Marsa , opowiadal tam o tych bazach itd. Mowil ze w 2009 roku cos sie stanie z kontynentami jakis kataklizm bedzie, przecyztalem dzisiaj na nautilusie ze jakiemus kolesiowi snilo sie ze zachodnio-polnocna czesc Polski bedzie pod woda, moze to ma jakis ze soba zwiazek ? Tak naprawde jest jeszcze iwecej kataklizmow ale nie chce mi sie tutaj tego wszystkiego pisac. :twisted: :twisted:
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 13 lut 2006, 19:37

Skoro ludzie o tym ciągle myślą, to nic dziwnego że im się to śni. Co do dzieci indygo - ludzie za szybko się z tym identyfikują - tak w ogóle to nie widze w dzieciach indygo czegoś głębszego.

O kasjopeanach się już wypowiadałem. Kataklizmy (huragany, powodzie) były zawsze, zmienia się tylko ich częstość ze względu na zmiany klimatyczne. Teroryzm istniał również kiedyś - może dziś z racji uwrażliwienia ludzi i media jest wokół tego większy szum.

.... a ja czytałem, że papież jest w ciąży. :lol:

Nie kierowałbym się tym, że komuś się coś śni, albo że ktoś tam uważa się za kosmitę, Elvisa czy coś innego. Zmiany klimatyczne to już poważniejsza sprawa - nie wiadomo co się może wydarzyć.

To, że kalendarz Majów wyróżnił 2012 rok nie znaczy że są prorokami. Kalendarz "grzesiowy" kończy się pod koniec grudnia :P nie jest to jednak spowodowane jakąś wyjątkowościa tego dnia.

Końce świata i ludzkości były nie raz przepowiadane, prawdziwe zmiany jednak zawsze zaskakują.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 10 mar 2006, 14:03

http://wiadomosci.onet.pl/1274587,16,1,1,,item.html <--- zobaczta se... czy sadzicie ze to mzoe meiec zwiazek z tymi przepowiedniami wszystkimi ?
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 16 mar 2006, 18:12

http://wiadomosci.onet.pl/1274587,16,1,1,,item.html <--- zobaczta se... czy sadzicie ze to mzoe meiec zwiazek z tymi przepowiedniami wszystkimi ?

Może i ma jakiś związek, ale mnie bardziej martwią komentarze pod tekstem. ;)
Uwierz w siebie.
Avatar użytkownikaRedbull Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 maja 2005, 05:11
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Droga życia: 8
Typ: 1w2
Zodiak: Rak

Post 13 kwi 2006, 11:42

http://www.paranormalne.forall.pl/forum ... 5384#15384 ekhm.... przeczytajcie to co sadzicie o tym?:D:D Czy kolo ulegl jakiejs psychozie, czy jedynie stara sie byc ubezpieczony ?:D:D Heheh:)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości