- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 14:07

2Jacks napisał(a):A potem sie wkorwiam, bo nie bardzo rozumiem czemu ktokolwiek traktuje mnie jako kogoś gorszego, i próbuje mnie z powodu własnych neurotycznych potrzeb traktować jak małego Dyzia .
Możesz jedynie wiedzieć jak Ty traktujesz Siebie.


Podoba mi się ten tekst...
2Jacks napisał(a):musze sie chamować

Z tym, że ja nic nie muszę, wszystko mogę :D

Pozdrawiam ciepło i życzę więcej spokoju :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 14:12

Ale ja nie pisałem do ciebie, ani o tobie. Co mnie obchodzi, że ty możesz, a nie musisz. Czepiasz sie słówek i nic nie piszesz.
Jestem spokojny. Tyko czasem sie irytuje jak ktoś pisze jest tak jak ja pisze, że jest i już. Nie rozumiem takiego podejscia i jesli ktoś ma takie podejscie jak SAM to troche może irytować
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 14:15

2Jacks napisał(a):Ale ja nie pisałem do ciebie, ani o tobie.

Aha #-o ....
Wybacz mi w takim razie, że nic nie piszę. :P
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 14:25

A teraz weźmy kilka postów pod uwagę np.: od momentu jak zaczęliśmy powiedzmy "pseudo wymianę zdań" . Zadziała się akcja i reakcja. Przyczyna i skutek. Więc co można było tu zaobserwować?

Po pierwsze: Każda istota jest wielowymiarowa (2Jacks: można zaobserwować kilka wersji Ciebie). W zależności z jakimi fomami Siebie w danym momencie rezonujesz. Choć podstawowa cząstka jest taka sama jak u wszystkich, potem się oblepia nadanymi cechami w naturalną energie (to aż od początku podroży każdego z nas). Teraz mamy czas by oczyścić stare programy (programy nadawania cech), starych energii (form struktury/ aspektów).

Po drugie: To jak reagujesz i nazywasz to już twa perspektywa patrzenia na to. Np: weźmy pod uwagę takie sformułowania jak: Możecie sobie szydzić i wklejać fajne obrazki.
Czy to naprawdę jest szydzenie?

Tak jak sam zauważyłeś posta wyżej:
One nie mają przestac działać. Wręcz przeciwnie. One maja byc wyostrzone i jednoczesnie rozpaczliwie bezradne i śmiesznie nieadekwatne wobec nowego rodzaju doświadczenia rzeczywistości.

A więc co czujesz?

Po trzecie: Każdy opisuje swoją własną rzeczywistość i ma racje, gdyż on Sam jest jej twórcą. I trzeba tu coś udowadniać, potwierdzać?
Zaobserwuj sam jak się to przekłada na twą rzeczywistość...

Język AAA, czy umysł Quantum, jest kropką w każdym teraz od niego się wszystko rozprzestrzenia i jest to niewidzialne dla umysłowych narzędzi (pismo pisane) jednak możesz odczuć to swymi zmysłami.

Wielka racja jest w Tym by wszystko upraszczać i minimalizować, więc od teraz mówie dla tych koncepcji umysłowych:
Jeb** to

2Jacks bez urazy, lecz dlatego mówiłem że umysł tego nie ogarnie, gdyż to co to ogarnia to nie musi tego ogarniać, a przekładanie tego na język umysłowy wymaga skupienia (by nie weszły w przekaz filtry umysłowe, które obrócą znaczenie o 180 stopni i wpierdolą w jakomś dziwną grę, z której trza potem wyłazić, choć z drugiej strony ciekawe doświadczenie które uczy jak z tego łatwo wyjść, tak po prostu wychodzę...)

Mam nadzieje że to jest bardziej doprecyzowane...
Bo mi się już nie chce bawić w tłumaczenie itp...

Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 15:10

w dalszym ciagu to tylko slowa i półslówka przerabiane w zapętlonym umyśle ... 8)


SAM napisał(a):PS: Pełnia Świadomości to wiedzieć Kim się Jest, i tyle...

:lol:

wiec uswiadomie Cie ze tego nie wiesz... 8)
bo caly czas sie upewniasz i tlumaczysz sie przed samym soba i innymi... xd
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 15:35

Ja chciałem sie dowiedzieć, jak ludzie bedą mogli kreowac świat materialny bezpośrednio własnym wyobrażeniem, przy uzyciu mózgu i swiadomości. Tylko tyle
Andromedan odpadł.
Wyjasnienia SAMA sporowadzają sie do:" Tak jest i już, przyjmij to na wiare bo jestem na wyższym poziomie"(choc nic o mnie nie wie). Tej nowomowy to nawet nie czytam. Ludzie w podobny sposób tłumaczyli ile piór ma anioł. Więc czy ktos napisze, na czym opieracie waszą wiarę?
Obserwuje powstawanie jakiegos dziwnego tworu teologicznego i jestem ciekaw podstaw.
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 16:41

2Jacks napisał(a):Ja chciałem sie dowiedzieć, jak ludzie bedą mogli kreowac świat materialny bezpośrednio własnym wyobrażeniem, przy uzyciu mózgu i swiadomości. Tylko tyle
Andromedan odpadł.
Wyjasnienia SAMA sporowadzają sie do:" Tak jest i już, przyjmij to na wiare bo jestem na wyższym poziomie"(choc nic o mnie nie wie). Tej nowomowy to nawet nie czytam. Ludzie w podobny sposób tłumaczyli ile piór ma anioł. Więc czy ktos napisze, na czym opieracie waszą wiarę?
Obserwuje powstawanie jakiegos dziwnego tworu teologicznego i jestem ciekaw podstaw.


hehe, chyba już nikt z nas nie wie o czym jest ta rozmowa. Ironicznie w tym kontekście brzmi nazwa tego tematu...
"w poszukiwaniu rezonansu" :D
a tu coś o nas:


Podobno istnieje w Polsce wspólnota, która ma tylko czterech członków. Nazywają się oni: Każdy, Ktoś, Jakiś i Nikt. Pewnego dnia mają do wykonania ważną pracę i Każdy jest pewny, że Ktoś to zrobi. Jakiś chce to zrobić, bo myśli, że Nikt tego nie zrobi. Wtedy Ktoś się złości, bo przecież jest to robota dla Każdego. Jakiś ma nadzieję, że Ktoś to zrobi, ale potem Każdy dochodzi do wniosku, że Nikt tego nie zrobi. Kończy się to tym, że Ktoś wini Jakiegoś za to, że Nikt nie zrobił tego, co mógł zrobić Każdy.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 17:48

wiec uswiadomie Cie ze tego nie wiesz...
bo caly czas sie upewniasz i tlumaczysz sie przed samym soba i innymi... xd

Ni :) Wiem :) A uproszczę ,nie Kim a Czym ... kombinuj jak Ci się chce, podpowiem że odpowiedź jest prostsza niż można wy myśleć :)
ak ludzie bedą mogli kreowac świat materialny bezpośrednio własnym wyobrażeniem, przy uzyciu mózgu

nie będą mogli.
i swiadomości.

Jestem <----------- i to jest przed użyciem mózgu

Gdy się nazbiera jakieś doświadczenia, to "hasłem wyjściowym" jest : Jestem Jaki Jestem
Tylko tyle

Jeżeli oczekiwałeś prostej odpowiedzi, to ją dostałeś... tyle że nie rozumiesz, i powiedzmy szczerze, nie zrozumiesz puki tego nie doświadczysz, bo kreuje się nie mózgiem.

No dobra są 3 typy kreacji:
Myślą - słaba
Emocjonalna (wyobrażenie umysłu czym jest emocja i jej odczówanie) - ciągle słaba, jednak troche mocniejsza.
Istotowa/Sercowa - potęga (warunki będą dostosowane do tej możliwości).
Andromedan odpadł.

Właśnie że ci odpowiedział
Wyjasnienia SAMA sporowadzają sie do:" Tak jest i już, przyjmij to na wiare bo jestem na wyższym poziomie"(choc nic o mnie nie wie). Tej nowomowy to nawet nie czytam.

No nie wiem, a dopisek objaśniający to twój wytwór. Widać że czytasz to jak sam chcesz zrozumieć, masz swe filtry i tyle. Pisałem o cząstkach wyżej wibrujących, o wyższej wiedzy itp. a ty to przyrównałeś do samo chwalenia się i traktowania prze zemnie innych jak coś gorszego, lalalalala srata tata, jak już coś cie mogło urazić to to co nazwałem po imieniu i wisi mi to jak się będziesz do tego odnosił, bo tak samo jak każdy mam prawa użyć ekspresji jaka mi się podoba.


Bo nie chcesz wiedzieć i tyle. Szukasz raczej uwagi. A co za tym idzie ami, ami... smacznego... Otwieram Ci szwedzki stuł bez dna, tylko się nie przejedz... :D
na czym opieracie waszą wiarę?

Szczerze. Na Niczym...

tworu teologicznego i jestem ciekaw podstaw.

To nie jest żaden twór teoligiczny i nie ma podstaw zewnętrznych, więc nigdzie ich nie znajdziesz, gdyż twa uwaga wtedy pomija jedną rzecz... CIEBIE :)
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 19:20

SAM napisał(a):kombinuj jak Ci się chce, podpowiem że odpowiedź jest prostsza niż można wy myśleć :)

tu nie trzeba kombinowac to co piszesz jest dla mnie przewidywalne ... 8)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 13 maja 2011, 13:56

Niniejszym
składam Uzuli`emu serdeczne życzenia urodzinowe :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 06 cze 2011, 16:16

SAM czy mógłbyś opisać mi jak się czujesz ? :D
samum Mężczyzna
;)
 
Imię: Damian
Posty: 1
Dołączył(a): 06 cze 2011, 16:14
Droga życia: 65
Typ: fuck
Zodiak: baran

Re:

Post 06 cze 2011, 16:21

Uzuli napisał(a): Ja nie potrafię inaczej pisać. Taka forma komunikacji jak fora internetowe nie umożliwia właściwej interpretacji osoby, tym bardziej, że ubóstwo języka trójwymiarowego tworzy trudną obecnie do zrozumienia konstrukcję. Jeśli to co piszę jest przytłaczające w odbiorze to przepraszam.
Nie jestem chłopakiem ani dziewczyną. Jestem istotą obupłciową w świadomości - androgyniczną. Nie jestem też istotą ludzką, zajmuję tylko ciało tego gatunku. Można je określić jako filigranowe i bardzo delikatne. W stanie hipnozy regresywnej dowiedziałem się, że pochodzę z wnętrza istoty spiralnej zwanej tu "Andromeda", stąd zamieściłem tu obok obraz ukazujący "chłopca z Andromedy".
Doradzam ostrożność w poznawaniu dostępnych tu przekazów, czy to od istot Ra, Hathor, Kasjopea, Urantia, Oahspe, Wingmakers i innych. Każde z tych zródeł ma swą własną prawdę. Moje rozumienie jest takie, że jedyną prawdą dla nas jesteśmy my sami jako istoty wielowymiarowe. Wszelkie zródła zewnętrzne zakłócają naturalny rozwój świadomości istoty. Sugerowane jest, by nie czytała ona żadnych przekazów książkowych, medialnych i wszelkich innych lecz odkrywała siebie przez nieskończoność, jako jedyna matryca świadomości jaka istnieje wszędzie.
Jeżeli nie znajdę tu rezonującej ze mną istoty, odejdę. Pozdrowienia.

UZULI PISZE ,ZE NIE JEST ISTOTĄ ludzką a jaką jesteś istotą ??
wiem nie napisze anie nie zadzwoni
niestety nasz UZULI opuścił to forum udał się na andromedę w czasoprzestrzeni tej kuli swiadomej
kto go kocha ten go odnajdzie i zrozumie,uwielbiam go czytać ,piszę tak skomplikowanie i tyle treści i rozumy w tym niepojęte aż dla wszystkich
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 07 cze 2011, 00:42

Arimare napisał(a):
SAM napisał(a):kombinuj jak Ci się chce, podpowiem że odpowiedź jest prostsza niż można wy myśleć :)

tu nie trzeba kombinowac to co piszesz jest dla mnie przewidywalne ... 8)


Bo też w Tym siedzisz po uszy. :)
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 09 cze 2011, 17:32

Sinbard napisał(a):
Arimare napisał(a):
SAM napisał(a):kombinuj jak Ci się chce, podpowiem że odpowiedź jest prostsza niż można wy myśleć :)

tu nie trzeba kombinowac to co piszesz jest dla mnie przewidywalne ... 8)


Bo też w Tym siedzisz po uszy. :)


nie trzeba w czyms '' siedziec '' zeby to ''cos'' moglobyc przewidywalne ... ;)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 09 cze 2011, 23:05

Arimare napisał(a):
nie trzeba w czyms '' siedziec '' zeby to ''cos'' moglobyc przewidywalne ... ;)


To że czegoś nie możesz potwierdzić nie oznacza, że tak nie jest. :)
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron