- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 11 kwi 2011, 17:25

No i drogi Twój umysł właśnie ma bęcke...
Obrazek
Ja wiem Kim Jestem, a twój umysł nie... i nie ogarnie tego...

No Chyba że zacznie ogarniać Siebie Samego...

Nie staraj się tego ogarnąć umysłem, jeżeli jednak tak bardzo tego pragniesz, to wyjdź ponad niego, to wtedy ogarniesz, lecz wiedz że czeka cię nie lada zadanie, gdyż wtedy będziesz zmuszony najpierw ogarnąć to KIM JESTEŚ... - taka ma rada...

Miłych dalszych pytań i wątpliwości, a żeby było ci jeszcze milej zadam Ci Twe własne pytanie:

Po co to komukolwiek potrzebne w kontekście [b]zycia duchowego?[/b]

A więc co to takiego?
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 11 kwi 2011, 21:08

No ale nie możesz tak robić. Twoja postawa jest skrajnie nie uczciwa. Nie możesz pisac z pozycji Boga oceniając błedy stworzenia, lub ich brak. A jak ja zadam pytanie to ty sie zasłaniasz ta wygodna frazą, "twój rozum tego nie ogarnie" itd...
Mój umysł dostał bęcki i to straszne, ale nie w takim sensie jak byś chciał.
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 12 kwi 2011, 09:52

Nie było żadnego sensu, wcale nie chciałem żebyś coś dostawał, tylko znam na własnym przykładzie ten etap, wiem co się zaczyna dziać gdy umysł się zapędza w tej analizie i w tym temacie, wiem że prędzej czy póżniej dostanie czego chciał, lecz to na pewno nie będzie to o czym myślał i sobie wyobrażał, będzie to niezrozumiałe i całe inne od wszystkiego. To nie była wygodna fraza, to było właściwe spostrzeżenie.

Czy moja postawa jest skrajnie nieuczciwa? Według mnie to skrajnie nieuczciwe jest twierdzenie że ziemia nie jest istotą świadomą, że prawa ustanowione przez człowieka są jedynym sposobem uzyskania sprawiedliwości, że Miłość jest warunkiem itd...

Ja mogę obiektywnie powiedzieć co widzę...

I wcale cię nie oceniam, no chyba że uważasz że ktoś z większą perspektywą patrzenia nie może oceniać, a właśnie że może :) Tylko że ja wyciągam spostrzeżenia, wynik oceny każdy sobie sam przyciągnie.

Pozdrawiam.
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 12 kwi 2011, 13:40

Widze że okopałeś sie na pozycji i nic nie jest w stanie cie wyciągnąć z twojego bezpodstawnego wyobrażenia o samym sobie. Skromny to ty nie jesteś, ale to akurat można olać, jesli jest jakaś treść. Oczywiście ty jesteś mistrzem mistrzów. Masz dużo szerszą perspektywe i zapuszczasz sie w rejony o których 99% ludzkosci nawet nie sni. To na pewno nie jest tylko twoje ego. Piszesz coś do kogoś na niższym poziomie,a jak on pisze "nie rozumiem", lub prosi o rozwinięcie to zamykasz sie w swojej sztucznej chatce, gdzie nad drzwiami jest napis"jestem lepszy/przebudzony/madzrejszy" i oświadczas z góry "i tak synku tego nie posmiesz". Z chatki nie wyjdziesz, bo czar pryśnie
Przecież ty nawet nie jesteś w stanie ogarnąć kilkunastu słów. Pytam o to kim jesteś, a ty piszesz "Ja wiem Kim Jestem, a twój umysł nie... i nie ogarnie tego..." Ty nic nie piszesz jesli sie wezmie pod uwage kontekst pytania.

"gdyż ta cała plontanina informacyjna powodowała te wszystkie tarcia w całym stworzeniu" Co masz na myśli?

"Czy moja postawa jest skrajnie nieuczciwa? Według mnie to skrajnie nieuczciwe jest twierdzenie że ziemia nie jest istotą świadomą, że prawa ustanowione przez człowieka są jedynym sposobem uzyskania sprawiedliwości, że Miłość jest warunkiem itd.." Oczywiscie nie mam pojęcia o co ci chodzi. W jakim kontekscie to napisałeś? Równie dobrze możesz podac przepis na sernik.... co to wogóle jest? "Miłośc jest warunkiem" nie kojaże kogoś kto tak pisał, ani na tym forum, ani w ogóle. Nie łapie tego
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 13 kwi 2011, 13:03

Więc dobrze mój drogi, wytłumacze Ci a Ty powiesz co z tego zrozumiałeś...

Użyje jak najprostrzej formy przekazu, która będzie się składać z tekstu pisanego, z muzyki, z obrazu oraz z języka AAA...

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="510" src="http://www.youtube.com/embed/qnUy1dfV7xc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Język AAA - Jest to język którym się posługuje w stadium "quantum umysłu" (umysł quantum to taki który znajduje się w chwili teraz, a postrzeganie czyli inaczej uwaga jest zawarta na wszystkich rzeczach, promieniowanie rozchodzi się z centralnego punktu w każdą strone, dla umysłu 3D najprostrze wyobrażenie jest formą kropki ., jednak proszę pamiętać że jest to tylko wyobrażenie służące lepszemu zrozumieniu tego w 3D). Język AAA jest formą nazwania zbioru/potencjału energetycznego, w zasadzie przez ten język przechodzi wszelka informacja, która jest kodowana w komórkach, a właściwiej komórki uwalniają tą samą informacje, gdyż ta informacja jest zawarta już w nich. Otwarcie się na wyższą świadomość, czyli wyższe postrzeganie, wyższą wiedzę, wyższe zrozumienie, ogólnie współżycie, coś jak w oceanie, każdy twój ruch rezonuje z wszystkim, dlatego wtedy wszystko się liczy i za wszystko ponosi się odpowiedzialność. To znaczy Świadomość. Stare doświadczenie było do dojścia do tej Świadomości, nowe doświadczenie będzie/już polega na używaniu tej świadomości. Z takiej perspektywy zrozumienia łatwo można dość do tego że Ziemia jest istotą Świadomą, a powłoka materialna jest jej ciałem, wcale jej nie trzeba niszczyć, lecz współistnieć...

Doświadczywszy tego stanu z łatwością sie rozumi rzeczy co prędzej były tak niejasne że aż niewidzialne. Zmysły ludzkie lubią oszukiwać, a to dlatego że przekonanie (zawężona perspektywa) nie pozwala na zaistnienie szerszej projekcji, a jak wiadomo do szerszej projekcji gdzie jest znaczna większa liczba istot współżyjących, jest potrzebna większa częstotliwość nadania obrazu, gdyż wyższe istoty wibrują z taką prędkością, że gęstość wibracji obecnego czasu nie pozwala na dostrzeżenie tego, lecz te warunki ulegają zmianie, do szerszego zrozumienia czemu tak jest polecam obrazek Uzila:
Zarys kwarantanny
Obrazek
rys.2 Brak kwarantanny
Obrazek

z tond: http://www.oczyandromedy.pl/stan_wibrac ... babli.html

"gdyż ta cała plontanina informacyjna powodowała te wszystkie tarcia w całym stworzeniu" Co masz na myśli?

To że życie jest o wiele bogatsze, a zawężona perspektywa sprowadziła go do tej śmiesznej gry...

twojego bezpodstawnego wyobrażenia o samym sobie.

podstawe masz wyżej
ty jesteś mistrzem

Ty też, tylko że ja to wiem a ty nie...
ak on pisze "nie rozumiem", lub prosi o rozwinięcie to zamykasz sie w swojej sztucznej chatce, gdzie nad drzwiami jest napis"jestem lepszy/przebudzony/madzrejszy" i oświadczas z góry "i tak synku tego nie posmiesz". Z chatki nie wyjdziesz, bo czar pryśnie

Nie chodzi o to, lecz o to że to teraz wszystko zmienia, zresztą doświadczysz, zobaczysz...
Nie wszyscy chcą poznać prawdę, jednak teraz to już puściły mi te opory i udostępniam wszystko, w końcu to jest forum o tematyce Przebudzenie, tak i tu się budzi...
i. W jakim kontekscie to napisałeś?

A czy wszystko musi mieć jakiś kontekst?
Obrazek

Pozdrowionka, a objawy to tylko przejściowe... Więc uśmiech i w życie :)
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 14 kwi 2011, 17:07

Czy ty użyłes w tym poście języka AAA, którego uzywasz w stadium umysłu quantum? Bo pisałeś o tym języku pare zdań i juz sie nie mogłem doczekać, a chyba przegapiłem. Jesli go uzywałeś to napisz może w którym miejscu.


SAM napisał(a):
"gdyż ta cała plontanina informacyjna powodowała te wszystkie tarcia w całym stworzeniu" Co masz na myśli?

To że życie jest o wiele bogatsze, a zawężona perspektywa sprowadziła go do tej śmiesznej gry...
)


To że jest o wiele bogatsze, nie oznacza że stworzenie ma wade( a to chyba napisałeś). Jak owoc wadliwego stworzenia, może je przekroczyć i osiągnąć doskonałość(???)? Ty piszesz, że człowiek bedzie jedyna doskonałą istota w niedoskonałym świecie?

SAM napisał(a):. Otwarcie się na wyższą świadomość, czyli wyższe postrzeganie, wyższą wiedzę, wyższe zrozumienie, ogólnie współżycie, coś jak w oceanie, każdy twój ruch rezonuje z wszystkim, dlatego wtedy wszystko się liczy i za wszystko ponosi się odpowiedzialność. To znaczy Świadomość. Stare doświadczenie było do dojścia do tej Świadomości, nowe doświadczenie będzie/już polega na używaniu tej świadomości. Z takiej perspektywy zrozumienia łatwo można dość do tego że Ziemia jest istotą Świadomą, a powłoka materialna jest jej ciałem, wcale jej nie trzeba niszczyć, lecz współistnieć...

Doświadczywszy tego stanu z łatwością sie rozumi rzeczy co prędzej były tak niejasne że aż niewidzialne. Zmysły ludzkie lubią oszukiwać, a to dlatego że przekonanie (zawężona perspektywa) nie pozwala na zaistnienie szerszej projekcji, a jak wiadomo do szerszej projekcji gdzie jest znaczna większa liczba istot współżyjących, jest potrzebna większa częstotliwość nadania obrazu, gdyż wyższe istoty wibrują z taką prędkością, że gęstość wibracji obecnego czasu nie pozwala na dostrzeżenie tego, lecz te warunki ulegają zmianie, do szerszego zrozumienia czemu tak jest polecam obrazek Uzila:
Zarys kwarantanny


To nie tak, że zmysły ludzkie lubią oszukiwać. Węch, wzrok, słuch, percepcja, na tym wszystkim rozum. Na tym buduje sie nasz społeczny aparat współżycia i naszą tożsamość. Dzięki temu budujemy obraz świata, jak i obraz nas samych. Jest on okrojony, lecz stabilny i przewidywalny. Kiedy zmysły "znikną" i rozum "zniknie" budzimy sie na nowe doświadczenie, które można nazwać oceanicznym. Jednak ważne jest aby zmysły i rozum "znikły" koniecznie w cudzysłowiu. One nie mają przestac działać. Wręcz przeciwnie. One maja byc wyostrzone i jednoczesnie rozpaczliwie bezradne i śmiesznie nieadekwatne wobec nowego rodzaju doświadczenia rzeczywistości. Mają się całą mocą świadomości wbijać pazurami w świat dotąd znany i bronić. Z tego trzeba sobie zdać sprawę, a akceptacja tego jest bardzo trudna.
Masz wzrok, ale nie ma co widzieć. Masz słuch ale nie ma co słyszeć... Trójwymiar tak oczywisty dla rozumu jest nieadekwatny. Jednak człowiek ma być sprawny i musi zachować swoją jedność, swoje ja w całości. Nie wolno go niszczyć, a trzeba raczej przekroczyć.
Ty w swoim obrazie oceanu i współżycia poszedłeś w stronę schizofreniczną. To widać po wypowiedzi na temat odpowiedzialności za wszystko. To widać po wypowiedzi o rezonowaniu ze wszystkim. To nie prawda! To nie jest cel. To jest błąd. Ponieważ ty możesz dotknąć sedna wszystkiego wokół, które jest wspólne i uniwersalne. Jednak nie możesz dotknąć wszystkiego. Nie bierzesz odpowiedzialności za wszystko wokół. Możesz sie czuć odpowiedzialny wobec tej siły, ale nie za wszystko co z niej wyrasta. Nie masz racji, o ile wogóle cie zrozumiałem.

A co ci do głowy strzeliło, że doszedłeś do wniosku, iż teraz przekraczamy pkt do którego prowadzili nas uczeni i medrcy na przestrzeni wieków? Czemu tą swiadomośc mamy używać i wykorzystywać(zobacz jak to brzmi. MY, JA mamy WYKORZYSTYWAC)? Jestes jakims NadJezusem? Czy może za dużo Dana Browna sie naczytałeś?

.

SAM napisał(a):
Nie wszyscy chcą poznać prawdę, jednak teraz to już puściły mi te opory i udostępniam wszystko, w końcu to jest forum o tematyce Przebudzenie, tak i tu się budzi...


HAHAHAHA. Leże i sie smieje

Te obrazki same z siebie coś wyjasniają? Te kółka?
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 15 kwi 2011, 01:33

uwazacie sie za osoby bardziej wolne od innych ?
co z czasem punkow ktorzy walczyli w prlu o cos i innych ...
i co jest lepiej ?
chcecie wiecej to poproscie mnie o nie dam wam tyle powodow ze zesracie sie ze smiechu czytajac to w
teraz troche mniej patrze na to forum jak na grupe w ktorej jestem
ciekawi mnie pare rzeczy i szukam odpowiedzi pewnie ich tu nie dostane wszystkich pewnie bede musial to brac znow wszysko na nadinterpretacje.

jezeli moj sposob pisania jest niezrozumialy no coz, staram sie wlasnie byc bardziej latwy

tak pytania ktore zadalem sa zartem nie mysicie na nie odpowiadac mozecie je olac jestesmy wszyscy dziecmi z przedszkola i dobrze sie tu bawimy piszac brednie : )

zapytalem o praktyczna rzecz ktora moze zmienic zycie, a co dostalem "nie wyhylac ryja bo ci go obija" siedziec na dupie i dalej robic to co robilo sie cale zycie - nic.

a co do ostatniej klutni w tym temacie
jesli ktos jest na levelu 2 to przerobil juz lv1 i powinien cos z niego wiedziec.

ps. a kim ja jestem i po co ja to pisze do was
vandal7 Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 05 sty 2011, 15:51

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 15 kwi 2011, 15:42

Jesli go uzywałeś to napisz może w którym miejscu.

w każdym
To że jest o wiele bogatsze, nie oznacza że stworzenie ma wade( a to chyba napisałeś). Jak owoc wadliwego stworzenia, może je przekroczyć i osiągnąć doskonałość(???)? Ty piszesz, że człowiek bedzie jedyna doskonałą istota w niedoskonałym świecie?

Nie. To ty tak piszesz i to jest twoje spostrzeżenie.
Węch, wzrok, słuch, percepcja, na tym wszystkim rozum. Na tym buduje sie nasz społeczny aparat współżycia i naszą tożsamość. Dzięki temu budujemy obraz świata, jak i obraz nas samych.

No właśnie jesteś czyms więcej niż myślisz.
Dzięki temu budujemy obraz świata, jak i obraz nas samych. Jest on okrojony, lecz stabilny i przewidywalny. Kiedy zmysły "znikną" i rozum "zniknie" budzimy sie na nowe doświadczenie, które można nazwać oceanicznym. Jednak ważne jest aby zmysły i rozum "znikły" koniecznie w cudzysłowiu. One nie mają przestac działać. Wręcz przeciwnie. One maja byc wyostrzone i jednoczesnie rozpaczliwie bezradne i śmiesznie nieadekwatne wobec nowego rodzaju doświadczenia rzeczywistości.

Dokładnie. Nie powiedziałem nic o likwidacji zmysłów, by było jaśniej. One się wręcz wyostrzają, jednak nie są decydującą sprawą identyfikującą Ciebie, Identyfikacja pochodzi z Swojej Własnej Świadomości: Jestem.
a trzeba raczej przekroczyć.

Dokładnie. Wyjść ponad umysł.
Ty w swoim obrazie oceanu i współżycia poszedłeś w stronę schizofreniczną. To widać po wypowiedzi na temat odpowiedzialności za wszystko. To widać po wypowiedzi o rezonowaniu ze wszystkim. To nie prawda! To nie jest cel. To jest błąd.

Odpowiedzialność za wszystko co kreujesz, to chyba oczywista sprawa jest. Nikt nie jest winnien za Twoją kreacje, czyli twój świat, twoje doświadczenie. Nawet Ty Sam nie jesteś winnien, gdyż właśnie dokładnie tako chciałeś mieć, by do tego dojść do czego się obecnie doszło. Rezonowanie oznacza nic więcej, jak możliwość porozmawiana ze wszystkim, jednak posiadając wyższe wibracje raczej nie da sie zrezonować z niższymi, gdyż niższe automatycznie zostaną wchłonięte przez wyższe, wręcz sprawia to dla takich zagrożenie. W moim rozumieniu rezonans ze wszystkim, to z czymś takim co na wszystko patrzy z Ojcowskim spojrzeniem, widzi wszystko jakim jest i wie że za tym wszystkim stoi to samo czym on jest.
Nie ma celu. Nie ma sensu. Jest tylko Ciągłe Życie.
A co ci do głowy strzeliło, że doszedłeś do wniosku, iż teraz przekraczamy pkt do którego prowadzili nas uczeni i medrcy na przestrzeni wieków? Czemu tą swiadomośc mamy używać i wykorzystywać(zobacz jak to brzmi. MY, JA mamy WYKORZYSTYWAC)

Używać lepiej brzmi... ? Używać Całego Siebie. Ciężko nie zauważyć że coś się dzieje, jedynie co możemy to zmienić scenariusze przejścia tego na łagodniejsze, a dokonuje się to poprzez pokładanie uwagi, na czym chcemy, tak wkładamy tam naszą energie.
Jestes jakims NadJezusem? Czy może za dużo Dana Browna sie naczytałeś?

Nie czytałem, a jezus to jedynie świadomość Chrystusowa. Ja Jestem.
HAHAHAHA. Leże i sie smieje

Te obrazki same z siebie coś wyjasniają? Te kółka?

Taka mała wątpliwość we mnie zaistniała i stąd te zdanie, hahahhahaha

Mówią. Powiedzmy że obraz z rys. 1 przedstawia rzeczywistość pomniejszoną o pare kolorów i stąd jest jaka jest, Jednak naturalna forma tego nie posiada takiej kwarantanny i obraz jest bardziej HD i znajdują się "wyżej wibrujące elementy) w scenariuszu obrazu. Powinno to coś powiedzieć Tobie.

PS:
Mają się całą mocą świadomości wbijać pazurami w świat dotąd znany i bronić. Z tego trzeba sobie zdać sprawę, a akceptacja tego jest bardzo trudna.

Tam gdzie jest walka nie może być pełnej akceptacji, to chyba oczywiste jest. Wcale nie musi być żadnej walki.

PS: Pełnia Świadomości to wiedzieć Kim się Jest, i tyle...
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 15 kwi 2011, 21:52

wesolo
wiec kiedykotos wyroso rozwiniety nie moze dogadac sie z kims"niskiskim" to bedzie to z powodu swojego wysokiego rozwoju ... <lol> to ja dla takie osoby mam swego rodzaju przeslanie a brzmi ono ...


spierdalaj : )/dorosnij :)

i sory za regulamin jezyka i prawa polaskiego i inne regulaminy ktore tu uznalem za godne "pojebania"
poprostu uznalem je za zbyt nedzne zeby sie meczyc

ps. ja rozumie sprawy banowania itp. itd. to wszystko tylko system ktury nie poozwala nam na emocje i innne rzeczy
vandal7 Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 05 sty 2011, 15:51

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 01:46

To całkiem trafny argument, z tymi poziomami. Post bardzo niepozorny, a bardzo udany. Zwłaszcza spojrzenie na kwestie "pojebania" godnych regulaminów, jest bardzo orzeżwiające.
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 10:07

vandal7 napisał(a):wesolo
wiec kiedykotos wyroso rozwiniety nie moze dogadac sie z kims"niskiskim" to bedzie to z powodu swojego wysokiego rozwoju ... <lol> to ja dla takie osoby mam swego rodzaju przeslanie a brzmi ono ...


spierdalaj : )/dorosnij :)

i sory za regulamin jezyka i prawa polaskiego i inne regulaminy ktore tu uznalem za godne "pojebania"
poprostu uznalem je za zbyt nedzne zeby sie meczyc

ps. ja rozumie sprawy banowania itp. itd. to wszystko tylko system ktury nie poozwala nam na emocje i innne rzeczy


Vandal7 przypomina mi troszku Wujka Staszka "Mistrza Ciętej Riposty" :D

Wujek Staszek - Mistrz cietej riposty

Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jak masz na imię?
– Jasiu.
– A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! HAHAHA!!! (zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca).
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
– Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
– Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał.
– Jasiu, nie możesz się tak poddać. Musisz jutro jeszcze raz iść do cyrku!
Smutny Jasio poszedł do cyrku i pech chciał, że znów musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Po rozpoczęciu występu znów na arenę wyszedł Klaun Szyderca i widząc Jasia podszedł do niego i mówi:
– Widzę tutaj mojego przyjaciela Jasia! Proszę, powiedz mi, Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! HAHAHA!!! – znów zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca.
Wszyscy ludzie w cyrku zaczęli się śmiać, a Jasio, któremu zrobiło się bardzo przykro wrócił do domu i powiedział o wszystkim tacie. Jego tata na to:
– Jasiu, jutro jeszcze raz pójdziesz do cyrku!
– Ale tato, ja nie chcę! Tam jest Klaun szyderca, on znowu się będzie śmiał!
– Nie martw się, Jasiu, tym razem pójdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty.
No i tak się stało. Następnego dnia poszli Jaś i Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Wychodzi więc Klaun Szyderca na arenę i zaczyna swój znany występ. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty:
– Spierdalaj.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 13:15

I weź się tu dogadaj w tym poj****** języku Obrazek
wiec kiedykotos wyroso rozwiniety nie moze dogadac sie z kims"niskiskim" to bedzie to z powodu swojego wysokiego rozwoju ... <lol> to ja dla takie osoby mam swego rodzaju przeslanie a brzmi ono ...

Ni ...

Bardziej chodziło mi jak zestawisz koło siebie cząstke rozgrzaną/ciało płynne i cząstke schłodzoną/ciało stałe. Pytanie która zniknie prędzej?
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 13:32

SAM napisał(a):Bardziej chodziło mi jak zestawisz koło siebie cząstke rozgrzaną/ciało płynne i cząstke schłodzoną/ciało stałe. Pytanie która zniknie prędzej?

Nie wiem.
ale proszę,
zrobiłam Ci PrtSc na pamiątkę :D
Obrazek
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 13:47

o Miodzio Obrazek
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 kwi 2011, 13:49

No ale przecież trafił w sedno. Możecie sobie szydzić i wklejać fajne obrazki, jednak jest to trafny argument w takiej a nie innej formie. Koleś pisze, że używa jezyka AAA i opisuje go przez kilka linijek, w formie intelektualnej masturbacji. Pisze jakieś niestworzone rzeczy, dodaje definicje. Oczywiscie wszystko o własnej osobie .... Rozpływa sie w absurdalnych koncepcjach, z czego żadnej nie potwierdzi w żaden sposób. Jedyne na co sie zdobedzie, to jakias chermetyczna nowomowa, opisująca jego osobisty świat i nie mająca z rzeczywistością nic wspólnego. Wszystko na zasadzie jest jak mowie, bo tak jest. . Oczywiscie nie omieszka podkreślić że jest na wyższym poziomie i pisze z wyższością i protekcjalnością. Mi sie robi na zmianę przykro i musze sie chamować, żeby nie puścić prostej wiązanki w stylu vandala. A potem sie wkorwiam, bo nie bardzo rozumiem czemu ktokolwiek traktuje mnie jako kogoś gorszego, i próbuje mnie z powodu własnych neurotycznych potrzeb traktować jak małego Dyzia .
Nie jest łatwo prowadzić dyskusje z kimś takim. Nie ma wymiany poglądów.

Czym jest dla ciebie język? Język ludzki to nie jest narzędzie dokładnego określania rzeczywistości. To jest narzędzie porozumiewania się. Ty sie porozumiewasz w języku polskim... przetraw to jeszcze raz. To był JĘZYK POLSKI i używasz pospolitych form. Możesz być w stanie umysłu "quantum"(możesz nazywac jak chcesz i tworzyc formy) jednak używasz polskiego.
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron