Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 01 gru 2010, 14:47

Zwiększenie wibracji planety powoduje ocieplenie i oziębienie klimatu, nie zadawajcie dziecinnych pytań.
Trzynasty
 

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 01 gru 2010, 16:25

Zwiększenie wibracji planety powoduje ocieplenie i oziębienie klimatu, nie zadawajcie dziecinnych pytań.

powinieneś się nazwać Trudny a nie Trzynasty ;- )
Co do podnoszących sie wibracji ... ciekawa teoria. Ale skoro nie masz ochoty tego rozwinąć ani tez nie życzysz sobie żeby ci jakieś nieoświecone dzieci pytania śmiały zadawać, to nie ma sprawy.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 01 gru 2010, 19:18

Raczej pyszny :).

To w takim razie deszcze i śniegu są wywołane żalem czy podwyższeniem wibracji? :) bo coś niespójne są Twoje wypowiedzi :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 01 gru 2010, 21:04

Proponuje wbić się w 6 wymiar bo ta rozmowa stała się dla mnie bezsensowna na styl " skoro istnieje Bóg, dlaczego ludzie umierają".

To w takim razie deszcze i śniegu są wywołane żalem czy podwyższeniem wibracji?

Jedno uzupełnia drugie, to logiczne.
Trzynasty
 

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 01 gru 2010, 22:42

W takim razie zapraszam do 6 wymiaru Trzynasty :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 01 gru 2010, 23:30

trzynasty proponuję więcej chodzić po lesie, jak to się mówi jak ktoś się spieszy to diabeł się cieszy :) pozdro
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 02 gru 2010, 00:36

Trzynasty napisał:
Czego nie rozumiesz, polskiej wibracji żalu i frustracji i skutku jaki się z niej tworzy ?


Trzynasty napisał:
Zwiększenie wibracji planety powoduje ocieplenie i oziębienie klimatu, nie zadawajcie dziecinnych pytań.


A to może zmniejszenie wibracji coo? :roll: No bo jak żal i frustracja zwiększają, to radość i zadowolenie zmniejszają? To mi nie pasuje :-k
A tam na pustyniach gdzie ludzi nie ma to chyba cały czas umiarkowana pogoda. Tak na moje oko od 20-25 stopni.

Ja myślę że ten rząd który teraz mamy jest bardzo wysoko/nisko wibracyjny. Jak nie wichury to powodzie, to znowu mrozy, śnieżyce, już nie wspomnę o katastrofach. Dwie samolotowe, i to z samymi wysokowibracyjnymi osobami, o wypadkach autokarów i busów już nie wspominam.
Trzynasty napisał(a): ta rozmowa stała się dla mnie bezsensowna na styl " skoro istnieje Bóg, dlaczego ludzie umierają".


Też ich nie rozumiem, przecież to takie proste że skoro Bóg istnieje to ludzie umierają, bo chcą do Boga :)
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 02 gru 2010, 09:12

Zuu napisał(a):A tam na pustyniach gdzie ludzi nie ma to chyba cały czas umiarkowana pogoda. Tak na moje oko od 20-25 stopni.

ale w nocy tam spada nawet do 0 :lol:

:wink:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 02 gru 2010, 11:50

Arimare napisał(a):
Zuu napisał(a):A tam na pustyniach gdzie ludzi nie ma to chyba cały czas umiarkowana pogoda. Tak na moje oko od 20-25 stopni.

ale w nocy tam spada nawet do 0 :lol:

:wink:

Nie może być? Skąd tam na pustyniach tyle frustracji? :-k
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 02 gru 2010, 12:53

Może z frustracja jest jak z pogoda, przemieszcza się z prądami atmosferycznymi.
Chociaż nie ... to miało być na odwrót ;- )
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 15 gru 2010, 19:21

Tak, z tym się zgadzam Apollo, kara jest wytworem umysłu, bo cierpiącego i zamkniętego w świecie dualizmu dobra/ze złem, a na wyższym poziomie, gdy uważamy każde doświadczenie za dobre dla ducha, Mistrza w nas, przyjmujemy wszystko z akceptacją jako doświadczenie, no i wtedy znikają problemy podziału dwoistości natury, łatwo mówić, gdy nas to nie dotyczy, ale gdy widzimy lwa polującego na jelenia, wtedy chcemy się przeciwstawić prawu natury, a przecież powinniśmy być jej obserwatorem, gdy stajemy się obserwatorem, problemy nas omijają, jak byśmy byli niewidzialni, tak ktoś ocalił sobie życie przed rozstrzelaniem słyszałem i wierzę bo życie to magia a my jego Magikami, my jesteśmy twórcami, bo kto by stworzył taki bałagan jak nie my, chyba nie będziemy mieszać do tego "Boga"?
Tamar Mężczyzna
 
Imię: Marek
Posty: 10
Dołączył(a): 09 gru 2010, 11:02

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 08 lut 2011, 12:36

Też zgadzam się z tym że "kara" jako świadoma krzywda za jakieś grzechy nie istnieje, to raczej konsekwencja - każda akcja powoduje reakcję, i "kara" jest po prostu konsekwencją wkładania ręki w "ogień".
Nataniel_z_Kępy Mężczyzna
 
Imię: Nataniel
Posty: 3
Dołączył(a): 08 lut 2011, 12:26
Droga życia: 77

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 14 lut 2011, 14:51

Żeby była kara to dana jednostka musi najpierw uznawać takie pojęcie jak "grzech" ( niektóre doktryny religijne tego uczą [ gdy ktoś przyjmuje np:katolicyzm-wtedy potrzebuje wspomnień, że coś nieprawidłowo uczynił, pomimo, że gdy to czynił nie wydawało mu się to złe ], ale żeby być katolikiem musi uznawać, że postąpił nie właściwie żeby mieć się z czego wyspowiadać i podtrzymywać tradycje ).
Wspomnienia wsteczne, czyli czyny które niby nastąpiły można dowolnie wymienić na inne.
To jak film zamontowany w umyśle aby zbierać przeróżne doświadczenia.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron