Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 29 lis 2010, 00:39

Matematyka.
Trzynasty
 

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 29 lis 2010, 00:50

mmm ... ok, dobra, matematyka, akcja reakcja itd. Ale szerzej. Skad masz ta dziwna zaleznosc zal-powodz? Dla mnie te zjawiska nie maja nic wspolnego ze soba, ale chetnie dam sie oswiecic.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 29 lis 2010, 01:09

strasznieś tajemniczy :lol:
:roll:
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 29 lis 2010, 02:54

Skad masz ta dziwna zaleznosc zal-powodz?

akcja reakcja

ok, dobra, matematyka


Sama sobie odpowiadasz.
Trzynasty
 

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 29 lis 2010, 05:17

Kogo w sumie obchodzi co jak i kiedy, na krzyżu, na palu, na gorze czy na plaży, w całunie czy w piżamie ... liczy się Jego myśl a nie detale.

Macie racje! ;) Zapędziłem się trochę podejmując rękawicę walki na krzyże, znaki i pale ;) Tak naprawdę bardziej istotne jest doświadczanie empiryczne, a nie za pomocą różnych czytadeł, aczkolwiek te czytadła mogą do czegoś nas zainspirować.
Padaj śniegu!
Avatar użytkownikaJanek Mężczyzna
Ciesz się wszystkim!
 
Imię: Janek
Posty: 23
Dołączył(a): 24 lis 2010, 07:27
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 22
Typ: 9w1
Zodiak: Waga, Koń

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 29 lis 2010, 11:29

Obraz całego ciała, ze wszystkimi śladami ran, zaistniał na skutek przypalenia powierzchni włókien przez promieniowanie podczerwone lub bombardowanie protonami. Dla współczesnej nauki powstanie tego obrazu pozostaje nierozwiązywalną zagadką. Jedynym twórcą tego fotograficznego negatywu jest martwe ciało ukrzyżowanego człowieka, Żyda z pierwszego wieku, o wzroście 1,81 m, o pięknych semickich rysach twarzy, mocnej i proporcjonalnej budowie ciała, którego ukrzyżowali rzymscy żołnierze dokładnie w taki sposób, jak to jest opisane w Ewangeliach. Eksperci medycyny sądowej, badając Całun, stwierdzili, że ciało pozostawało w nim do 36 godz., gdyż nie znaleziono na płótnie żadnych znaków jego rozkładu. Z całą pewnością nikt ciała z Całunu nie wyjmował, ponieważ widać na nim wyraźnie nienaruszone skrzepy krwi i brak jest śladów odrywania.

reszta dowodów o autentyczności całunu
http://wiara.us/prawda_o_ca%C5%82unie_tury%C5%84skim
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 29 lis 2010, 13:55

5 wymiar nie jest daleko, wręcz jest Teraz i Tu, więc zamiast zastanawiać się co i jak lepiej zapytać się osobiście.
Trzynasty
 

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 29 lis 2010, 15:11

Ah te zasady panie moderatorze, zapomniałem, że słowa mają taką wielką wartość :D
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 30 lis 2010, 01:05

Trzynasty :
Sama sobie odpowiadasz.

Wlasnie nie. Wiem jak działa akcja reakcja, uderzysz coś, fala powróci.
Ale wytłumacz mi jakim sposobem widzisz zależność miedzy dwiema akcjami na totalnie innych płaszczyznach ?

Adminie Tilu : czy cenzura była konieczna ? ;- ) Ja tam nie poczułam żeby kogoś to obrażało ani tez nie było specjalnie obelżywe.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 30 lis 2010, 01:14

jeżynko jak sama widzisz, zasady ponad wszystko, jeszcze brak tutaj spontaniczności i swierzości :lol:

dobranoc :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 30 lis 2010, 01:17

Czego nie rozumiesz, polskiej wibracji żalu i frustracji i skutku jaki się z niej tworzy ?
Trzynasty
 

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 30 lis 2010, 02:25

DzikaJezyna napisał(a):Adminie Tilu : czy cenzura była konieczna ? ;- ) Ja tam nie poczułam żeby kogoś to obrażało ani tez nie było specjalnie obelżywe.

To akurat nie moja sprawka ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 30 lis 2010, 09:39

Trzynasty a jakiego w takim razie skutku doszukujesz się w nagłym lawinowym mrozie jaki opanował cały świat ? :D heheh

Nagłość tego zjawiska i globalny zasięg jest bardzo ciekawy :D jeszcze w połowie listopada było po kilkanaście stopni na plusie, a dzisiaj :D moi mili u mnie jest -17*C :D hihihi.

Ja uważam, że to zwyczajna manipulacja pogodą przez możnych tego świata tak samo jak powodzie były taką manipulacją... nie tylko w Polsce były gigantyczne powodzie, były wtedy w wielu miejscach na świecie, tak samo jak teraz nagłe ogromne śnieżyce zaatakowały wiele miejsc na kuli ziemskiej, w tym również kraje uznawane za ciepłe :).

A może to wcale nie jest z góry zmanipulowane, może po prostu Ziemia tak reaguje na zbliżającą się emanację :).

Cóż, miłego przedzierania się przez zaspy :D mam nadzieję, że komunikacja już chodzi normalnie, bo wczoraj nawet tramwaje w Wawie nie chodziły, albo chodziły baaardzo poooowoooooliiiiii <turla się> :D:D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 30 lis 2010, 10:55

Świadomość zbiorowa płacze, żali się, smuci, użala się, narzeka, to świat jej odpowiada. Ludzie zamawiają danie w restauracji, a kelner przynosi. Im więcej zamówień na zupę cebulową, taki garnek przyniesie kelner - a ledwie kilka osób zamówiło krupnik... Nieważne - demokracja wygrywa :P Gdzie się dwóch lub więcej zbierze, tam góry się w morze rzucają i pogoda się zmienia. ;) A ja wczoraj obudziłem się o 17 kiedy to balkon sam mi się otworzył i zaczęło mi przyjemnie prószyć na głowę. Potem postanowiłem dostać się z Bielan na Wolę i jechałem dwie godziny... Ale nawet nie wyjechałem z Bielan i wróciłem do domu ;) Śmiać mi się chciało jak ludzie na to narzekali, irytowali się że nie ma autobusu, że tramwaj stanął w polu, że zimno, że wieje, że się spóźnią, że tragedia... A ja w tym samym czasie stojąc koło nich dziękowałem sobie i im za to, że wykreowali mi tak piękną chwilę, bo naprawdę sprawiło mi dużo szczęścia chodzenie z plecakiem i pieskiem w zawiei śnieżnej ze śniegiem ponad kostki, to była dla mnie duża frajda, super doświadczenie i... proszę o jeszcze! :) Dla jednych ten śnieg to kara, dla mnie błogosławieństwo [-o< Zresztą, mi zawsze jest ciepło i stojąc na tym przystanku miałem wrażenie, że jest 31 stopni, a ja właśnie wszedłem do klimatyzowanego Solarisa ;) (Prawo przyciągania :wink: )
Padaj śniegu!
Avatar użytkownikaJanek Mężczyzna
Ciesz się wszystkim!
 
Imię: Janek
Posty: 23
Dołączył(a): 24 lis 2010, 07:27
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 22
Typ: 9w1
Zodiak: Waga, Koń

Re: Kara ''za grzechy''.

Post 01 gru 2010, 14:40

luth napisał(a):Trzynasty a jakiego w takim razie skutku doszukujesz się w nagłym lawinowym mrozie jaki opanował cały świat ?


No wlasnie ;- ) Jaka jest ta matematyczna przyczyna ?

Til : zwracam honor ;- )
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron