Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
:-D Aniszai, fajnie ze kruszysz mentalne blokady.
Dal mi do myślenia Twój post.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Hm, ciekawa sprawa. Właśnie przemyślałem to, co napisał Uzuli w pierwszym poście i doszedłem do wniosku, że... To nie możliwe by niska energia emanowała wysoką energią. To tak, jakby ciemność miała zaświecić. W jaki sposób więc ciemna strona ma przekazywać miłość? Jedynie jasna strona potrafi tą miłość przekazać.
Jeśli czuć od kogoś miłość, oznacza to, że ten ktoś nie jest spod negatywu. Prosta logika.

Mam też pewne zastrzeżenia, Uzuli nieraz mądrze pisał, ale po tym poście czuję, że coś jest nietak. Włodek zbyt bardzo mi pomógł, dlatego bez sensu byłoby twierdzenie, że jest jednym z ciemnych.

Najlepszym wyjściem byłoby chyba zostawić forum i samemu się rozwijać...
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57
misterix napisał(a):Hm, ciekawa sprawa. Właśnie przemyślałem to, co napisał Uzuli w pierwszym poście i doszedłem do wniosku, że... To nie możliwe by niska energia emanowała wysoką energią. To tak, jakby ciemność miała zaświecić. W jaki sposób więc ciemna strona ma przekazywać miłość? Jedynie jasna strona potrafi tą miłość przekazać.
Jeśli czuć od kogoś miłość, oznacza to, że ten ktoś nie jest spod negatywu. Prosta logika.

Mam też pewne zastrzeżenia, Uzuli nieraz mądrze pisał, ale po tym poście czuję, że coś jest nietak. Włodek zbyt bardzo mi pomógł, dlatego bez sensu byłoby twierdzenie, że jest jednym z ciemnych.

Najlepszym wyjściem byłoby chyba zostawić forum i samemu się rozwijać...

czy mógłbyś przytoczyć treść na którą się powołujesz, która pozwoliła na wyciągnięcie powyższych wniosków?
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
@Aniszai dzieki za artykuł.

Sprawa jest nie zwykle powazna i skomplikowana i wiem co mowie bo sam mialem nie dawno powazne problemy i zmienilem nieco zdanie odnosnie znanych jak dotad jedynie z teorii atakow energetycznych.Co gorsza obawiam sie ze na koncu nie bedziemy w stanie stwierdzic kto ma racje a kto nie.Mamy w sumie slowo przeciwko slowu i nic wiecej nie da sie zrobic,udowodnic czegos.

Zastanawia mnie jedna kwestia.Pamietam ze kiedys Wlodek wspominal cos tu na forum ze Uzuli jest ta osoba ktora nieswiadomie sciaga negatywne energie.Teraz Uzuli pisze ze Wlodek to robi.Teoretycznie 2 istoty ktore chca byc postrzegane jako te pomagajace sa w widocznym konflikcie co moze znaczyc ze rzeczywiscie jedna z nich ma nie do konca czyste intencje.

Ja oczywiscie pozostaje neutralny i nikogo nie oskarzam zeby byla jasnosc,jednakze tak to wyglada z mojego punktu widzenia,niestety.
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Misterix. Czy potrafisz udawać wściekłość? Potrafisz wzbudzić w sobie i wyrazić sobą energię gniewu, wściekłości?
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Lipton.
polecam lekturę

równowaga-czakry napisał(a):A teraz dostałam mase maili od ludzi z ostrzeżeniami o WŁODKU i nie wiem co mam mysleć

cytat
czytać od Namali
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... c&start=72
Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 22:07 przez irina, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
irina napisał(a):Lipton.
polecam lekturę

równowaga-czakry napisał(a):A teraz dostałam mase maili od ludzi z ostrzeżeniami o WŁODKU i nie wiem co mam mysleć

cytat
czytać od Namali
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... c&start=72

Jest mi znany ten watek,podchodze jednak do niego z pewnym zdrowym dystansem tak samo jak wtedy gdy Wlodek "zaatakowal" kiedys tam Uzuliego czyli nie przylaczam sie do choru osob atakujacych Wlodka ale i nie zamierzam pisac ze nie maja racji bo nie mam pojecia jak jest na prawde.

Od siebie moge powiedziec ze niejednokrotnie kontaktowalem sie z Wlodkiem poprzez PW i nie odnioslem wrazenia zlych intencji podobnie zreszta jak z Uzulim.A to ze pozniej zaczely sie u mnie dziwne problemy to inna kwestia.Jednak tez nie moge stwierdzic na 100% czy to za sprawka Wlodka,Uzuliego czy jednej z wielu innych osob z ktorymi pisalem/pisze na PW.Jedno jest pewne mianowicie ciemna strona mocy dziala bo jak inaczej wytlumaczyc na przyklad nagla palpitacje serca podczas ogladania jakiegos channelingu niby "swietlistego"?A to gdzie sie znajduje to juz inna kwestia.Dzisiaj moze sie przykleic do jednego a jutro do innego,zawsze trzeba byc ostroznym i czujnym.

I znowu zadam to pytanie ktore kiedys zadalem Wlodkowi odnosnie Uzuliego :
Czemu dopiero teraz po tylu miesiacach napisales Uzuli ze cos jest z Wlodkiem nie tak?
Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 22:10 przez Lipton, łącznie edytowano 3 razy
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Ja się nie mam zamiaru wdawać w żadne kłótnie, bo co kto pisze to obciąża jego sumienie przecież.
Może się odniosę do jednego ze stwierdzeń Uzuli , bo nie czytam jego postów od dawna i znajomy mi dopiero napisał ze mnie szkaluje,. inni widzę że sami rozszyfrowali niektóre jego "prawdy"
[Żadna istota "opiekun" nie jest potrzebna istocie ludzkiej do niczego.]
No to wystarczy się do tego zastosować i mocodawcy Uzulego mają wolną rękę, bo niby kto nam pomoże jak własnego Anioła Stróża się wyprzemy?
A ma naprawdę groźnych kolegów.
Człowiek takiemu nie da rady.
No może ktoś z Tybetu albo jeden z Indii.
Ja jak pomagam komuś, to zawsze proszę jego osobistego Anioła Stróża i to wystarcza.
Nie pcham rąk w niczyją karmę, mam dosyć swojej.
W sumie najlepszą pomocą jest pokazać drugiemu jak samemu sobie pomagać i napisałem o tym kilka postów.
Wiem też o innych szykanach wobec mnie, bo znajomi mi piszą że dostawali prywatnie takie informacje.
Nic na to nie poradzę a w kłótnie się nie będę wdawał.
Nikogo nie uważam za wroga to po co miałbym się wdawać w awantury.
To że ktoś mnie za takiego bierze to nie znaczy że ja go też.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Swoja droga podziele sie uwagami po lekturze tego forum, którego link znajduje sie powyzej.
Forum to jest typowym przykładem konfederackich mydlin o miłosci i nastawianiu drugiego policzka i zamiatania problemów pod dywan. Mówienie wprost o ludzkiej krzywdzie i przykladach podanych przez osoby pokrzywdzone dla innych jest formą błądzenia i niewaznym epizodem. Trauma jaką przeszły ofiary usadzania w programie wykorzystania i manipulacji z energia jest zabawą, tak? Zrujnowanie czyjegoś życia jest zabawą, tak? Idźmy dajej, tak?

Prawdziwi przyjacieke nie odwracają głowy widzac krzywde tylko dzialaja, no chyba, że sa tak zmanipulowani i nie widza.

Włodekq1
Jak istota wolna moze miec opiekuna? I po co pośrednik do rozmowy z opiekunem? To przeczy zasadzie wolności.
Co to jest wolność i wolna wola Twoim zdaniem?
Oczekuję odpowiedzi, takiej od serca, bo konfederackie bzdety są mi znane i się z nimi nie zgadzam
I prosze nie strasz w głupi sposób ludzi, bo śmiech pusty człeka ogarnia jak to czyta.
Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 22:23 przez irina, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Włodekg1 napisał(a):No to wystarczy się do tego zastosować i mocodawcy Uzulego mają wolną rękę, bo niby kto nam pomoże jak własnego Anioła Stróża się wyprzemy?

Sami sobie pomożemy drogi Włodku, nie musimy szukać pomocy z zewnątrz:)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
To co nieznane, jest zazwyczaj potencjalnie "grozne". Istoty oczy wraz ze mną reagują blokadą przed wiązkami kolektywu Orion i Konfederacji. Istota Włodekg1 z potężną blokadą pęku żółtego wraz z tym, co nazywane jest cynizm, posuwa się za daleko, jako kanał dla tych wspomnianych ciał, hipnotyzując pozorami dobrych intencji inne istoty. To nasila się wraz ze zbliżającą się kulminacją rdzenia tej galaktyki. Żadna tego typu sektopodobna formacja nie przetrwa emanacji i zostanie w rezultacie rozproszona, a jej poszczególni członkowie odzyskają przytomność dopiero w wymiarze piątym, wolnym od struktur porządkowych Konfederacji. Proszę wszystkie istoty o nieskupianie świadomości uwagi na czymś, co określane jest "opiekun", czy "świetlisty tunel", będący wirem zasysającym witalną energię istoty do klastra mocy pod pozorem jej uzdrawiania.

Każda istota jest samowystarczalna i nie wymaga wsparcia żadnej innej z wymiarów poza tym trzecim. Tylko i wyłącznie kontakt z ciałem pęku indygo, ze sobą samym/ą, gwarantuje istocie ochronę.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
A ma naprawdę groźnych kolegów.
Człowiek takiemu nie da rady.


Zakład? z chęcią się z takim zapoznam :)

Kod: Zaznacz cały
Ja się nie mam zamiaru wdawać w żadne kłótnie, bo co kto pisze to obciąża jego sumienie przecież.


Nic niczego nie obciąża, chyba, że przeczytając tą informacje stanie się to dla nas prawdą.

pozdrawiam :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Hmn... Do czytających i piszących tu jedno przesłanie: Nic nie jest czarne, nic nie jest białe.

A do Uzulego i Włodka - nie mam pojęcia który z was ma rację, żaden z was nie śmierdzi, żaden nie jest Świetlistym. Ale też żadnego nie spotkałem fizycznie, więc nie wypowiem się ostatecznie bo na odległość zbyt łatwo można oszukać. Jeśli macie potrzebę załatwić sprawę (którykolwiek z was) to załatwcie to jak przystało na osoby na poziomie rozwoju na jakim wiem że obaj jesteście. Nie trzeba się widzieć fizycznie żeby załatwić takie sprawy definitywnie i raz na zawsze uniemożliwić temu złemu szkodzenie. To jest rozwiązanie przyczynowe. Pisanie o problemie nie rozwiąże go, tylko stworzy zazwyczaj nowe problemy w postaci potencjalnej kłótni, podziałów, tworzenia się grup i grupek wsparcia walczących ze sobą...

A tego chyba nikt by nie chciał...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Til,
nie ignorowalabym w ten sposób tego tematu, poniewaz sprawa jest bardzo powazna. Cały czas Włodek proszony jest o wyjasnienia w sprawie uprawianej przez niego szkodliwej działalnosci. Nie toczy się tu gra o zabawki w piaskownicy, tylko ludzkie zycie i konsekwencje postępowania Włodkaq1. To forum jest rownież miejscem jego szkodliwej dzialalności, więc należy sprawę dla dobra uczestników tego forum doprowadzic do konca.
Pozdrawiam
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Sposobności informowania o zagrożeniu są dowolne. Potencjalne tarcia energii są tu czymś naturalnym, jeśli w grę wchodzi coś, co jest nieuchwytne w percepcji jazni trójwymiaru, będące kolektywem bieguna negatyw o charakterze sterującym. Poszczególne istoty bez dostatecznej ostrości widzenia zostały poinformowane o sytuacji zagrażającej wielu grupom naiwnych energii skupionych w sieci internetowej. Niszczenie istot przez manipulowaną i manipulującą istotę Włodekg1 nie będzie traktowane z obojętnością. Pomoc istocie Włodekg1 poprzez wykorzystanie kontinuum jest możliwa, jednak tylko wtedy, gdy ona wejdzie w konfigurację wskazującą na odzyskanie przytomności, co nie będzie miało miejsca przed emanacją rdzenia. Jako istota oko posiadam częstotliwości niezgodne z częstotliwościami środowiska istoty Włodekg1 oraz jej otoczenia, przez co kontakt w kontinuum jest na chwilę obecną niemożliwy, jako że mogłoby to doprowadzić do ciężkiego schorzenia u tej istoty na tle nerwowym, a w rezultacie przerwania przez nią swej obecnej inkarnacji.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron