Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
Forum to jest typowym przykładem konfederackich mydlin o miłosci i nastawianiu drugiego policzka i zamiatania problemów pod dywan ...

Podajmy przykład wojny wolno murarskiej kiedy stary system upada. Wśród fałszu masońskich świnek sprzedają się one nawzajem, Teraz są już czasy kiedy Iluminaci nawet się dzielą i ze sobą walczą. Podaje za przykład 10 kwietnia, powiesz " oooo Trzynasty nie płacze a zginęło 96 osób, taka wielka tragedia, oooo tragedia a Trzynasty bez serca się z tego śmieje ".

To tylko przykład ale wytłumacz mi, niezaleznie od nisko wibracyjnego zdarzenia, jakiegokolwiek po co czuć ten biegun tworząc poboczne wibracje ? Po co czuć żal, strach czy gniew ?!

To co mówi Konfederacja to wyłącznie to co mówię ja w tym momencie. To nie przedłużanie biegunu lub nie tworzenie przeciwstawnego. Dlaczego ? Bo miłość jest między biegunami, miłość jest po środku, miłość jest jednością biegunów.

Mówienie wprost o ludzkiej krzywdzie i przykladach podanych przez osoby pokrzywdzone dla innych jest formą błądzenia i niewaznym epizodem. Trauma jaką przeszły ofiary usadzania w programie wykorzystania i manipulacji z energia jest zabawą, tak? Zrujnowanie czyjegoś życia jest zabawą, tak? Idźmy dajej, tak?

Życie to zabawa, jeżeli ktoś wpadł w dołek to wpadł w niego wyłącznie ze swojej winy, może zalać go łzami żeby się w nim utopić ale jaki jest w tym sens ?

...


odzyskają przytomność dopiero w wymiarze piątym, wolnym od struktur porządkowych Konfederacji

Z tego co wiem to dowództwo Konfederacji jest w wymiarze piątym więc .... yyyyy ?

...


Jacy opiekunowie, o kim mówicie i kogo nazywacie opiekunem ?

Opiekun to przede wszystkim własna świadomość z wyższych oktaw czy wymiarów. Rozumiem że coś tam może przylecieć w np. astralnym i pomagać czy też nie pomagać ale to nie jest opiekun bo opiekun to nasza własna wyższa świadomość która z mojego doświadczenia kompletnie nic nie mówi tylko wyłącznie robi. Nie powie ci wprost słów tylko gdzieś cie zaprowadzi, coś przedstawi żebyś zrozumiał, tak działa własna wyższa świadomość i to ona jest opiekunem.
Trzynasty
 
Aniszai napisał(a):Tacy jesteście przebudzeni, wyzwoleni,zwyczajnie brak wam wiary w we własne możliwości. Pokochać siebie też najwyraźniej nie potraficie, skoro brak wam szacunku do samych siebie. Waszej mądrości serca, intuicji. Oddajecie się w ręce pseudo guru, opiekunów, aniołów kształtujących was jak plastelinę. Grających na najczulszych strunach zagubienia podszytego lękiem. Na własne życzenie zamykacie się w klatce zniewolenia i złych intencji. I nawet nie widzicie, że i kij i marchewkę ta sama ręka dzierży.
Nigdy nie będziecie wolni bez świadomości wolnej woli. W chaosie, w którym tkwicie nie ma miejsca na spokój, troskę i wolność. W wolności nie ma miejsca dla pośredników, przewodników, Włodków, filetowych płomieni i tym podobnych ograniczeń.


bardzo fajnie napisane ...;)
zawsze najlepiej liczyc na siebie ... bo pozniej niepowodzenie mozna zwalac tylko na siebie ... :wink:
a tak to zawsze znajdzie sie jeszcze jakis inny dodatkowy koziol ofiarny ;)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
No własnie, na ogół jesteśmy pełni słów, mądrosci pisanych, wyczytanych, uslyszanych, ale jak z praktyka?... kiepsko..
Wielu pieprzy o miłości, ale jak coś nie leci po jego mysli, ktoś nie tak sie wyrazi, ma inne zdanie, czy pogląd, to pokazuje te druga stronę, gdzie dominuje ego, brak zrozumienia, akceptacji drogi innej osoby...
Wszyscy tacy niby mądrzy, ale poprzez ego, by sie pokazać, nałożyc kolejną maske... a w samotnosci gryźć paluchy...
Tak naprawdę wszyscy g..wno wiemy, nawet ci podróznicy OOBE
Zamiast wysłać temu Wlodkowi myśli pełne zrozumienia jego sytuacji, to ciągle uciekacie w ocene i krytykę..
Krytykujecie Uzulego, zamiast starac sie zrozumieć poprzez serce, co chce nam powiedzieć..
Moze jestem niedorozwinieta, bo nie latam statkiem OOBE, ani nie widzę istot niefizycznych, ale za to mam serce. Oczywiscie, Aniszai pięknie to napisała, ale to tylko ego slowa, nic więcej. Można wyciagnać z jej słów jakieś nauki, ale kazdy musi sam, kierujac sie serduchem..
Przecież ten opis Aniszai, to opis nas wszystkich, w mniejszym, czy większym stopniu, jej tez, a moze własnie jej w największym stopniu. To, co teraz piszę także dotyczy mnie samej w najwiekszym stopniu
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
Trzynasty napisał(a):Jacy opiekunowie, o kim mówicie i kogo nazywacie opiekunem ?

Opiekun to przede wszystkim własna świadomość z wyższych oktaw czy wymiarów. Rozumiem że coś tam może przylecieć w np. astralnym i pomagać czy też nie pomagać ale to nie jest opiekun bo opiekun to nasza własna wyższa świadomość która z mojego doświadczenia kompletnie nic nie mówi tylko wyłącznie robi. Nie powie ci wprost słów tylko gdzieś cie zaprowadzi, coś przedstawi żebyś zrozumiał, tak działa własna wyższa świadomość i to ona jest opiekunem.


:) indeed.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Włodek

A ma naprawdę groźnych kolegów.
Człowiek takiemu nie da rady.
No może ktoś z Tybetu albo jeden z Indii.


No toś mnie rozbawił. Jestem koleżanką Uzulego. Straszny, zły potwór :lol: Łap za widły Luntek :D

Włodek nie wiem, co to za jeden z Tybetu, niemniej i jedni i drudzy są celem manipulacji. Głownie "negatywu". Współczuje niedoinformowania.
Co zaś się tyczy cieciów :P - tj aniołów stróżów, to nic więcej jak popłuczyny po religii. Wielu z was jest ateistami, tymczasem obłazi z was ten ateizm jak stara farba. Tu anioł stróż, tam opiekun duchowy, karma, kara za grzechy, poczucie winy i lęk. Naszpikowani jesteście marazmem i bezwolni jak gęsi na ruszt. Szukacie gotowych recept i prostych rozwiązań. Tymczasem najprościej jest zajrzeć w siebie i tam szukać odpowiedzi. Wszystko jest w was. Tymczasem ograniczacie się sami na własne życzenie słuchając wszelkiej maści guru i przewodników. To żenada, wstyd i brak szacunku dla inteligencji waszej podświadomości, waszej duszy. Tej iskry wiecznego dziecka.

Trzynasty

odzyskają przytomność dopiero w wymiarze piątym, wolnym od struktur porządkowych Konfederacji

Z tego co wiem to dowództwo Konfederacji jest w wymiarze piątym więc .... yyyyy ?

Czytaj ze zrozumieniem. Odzyskają przytomność po emanacji rdzenia galaktyki. Wymiar piąty po zniesieniu kwarantanny będzie wtedy wolny od istot z konfederacji. Co oznacza koniec karmy, iluzji wolnej woli, oraz wpływu konfederacji jak i Oriona na niepamięć wcieleń, jak i inkarnacyje ograniczenia.

Lipton. Dlaczego teraz? Lepiej późno niż wcale. Protest przeciwko manipulacji i krzywdzie zadawany pod płaszczykiem dobrych intencji, troski i bez udziału wolnej woli zawsze jest słuszny.

Życie to zabawa, jeżeli ktoś wpadł w dołek to wpadł w niego wyłącznie ze swojej winy, może zalać go łzami żeby się w nim utopić ale jaki jest w tym sens ?


Więc po co tu jesteś? Czego szukasz?
Tylko człowiek nieświadomy manipulacji i nieumiejący jej rozpoznać wpada w dołek za życia tu. W kwestie manipulacyjne duszy, inkarnacje i iluzyjne karmy, o których w wyniku kwarantanny nie pamiętamy nie chce mi się już wdawać.

Adriel - drobna acz istotna kwestia, do obe statek jest zbędny. Statkiem jesteś Ty sama
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
irino, przyjrzyj się, nie pisałem o zignorowaniu sytuacji...
Uzuli, nie pisałem o pomocy, pisałem o rozwiązaniu problemu. Być może pomaganie jest dobrą metodą, tylko należy rozważyć co jest większym zyskiem a co większą stratą... Tym bardziej że osoby tak 'opętane' jak obaj sobie nawzajem sugerujecie, zazwyczaj nie mają już w danym wcieleniu szans na ratunek.
Powinieneś wiedzieć równie dobrze jak ja że są metody żeby komuś uniemożliwić dalsze szkodzenie. Chyba że nie chce się ubrudzić...
Ja siebie w tej sprawie brudził nie będę z tego powodu który opisałem w poprzednim poście ;P

P.S. Aniszai, z tego co pamiętam z tematów o religiach i wyznaniach, na tym forum bardzo niewiele osób deklarowało się jako ateiści ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Rozwiązaniem problemu jest blokada szalonej aktywności bieguna negatyw manipulującego tą istotą w kontinuum czasoprzestrzennym, która obecnie tworzy się z inicjatywy istot oczu. Natomiast pomoc tej istocie jest już w gestii ciał w wymiarze trzecim, które powstrzymają jej bałagan energetyczny, by nie zrobiła sobie niepotrzebnie krzywdy. Temat na chwilę obecną jest zakończony.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli napisał(a):Rozwiązaniem problemu jest blokada szalonej aktywności bieguna negatyw manipulującego tą istotą w kontinuum czasoprzestrzennym, która obecnie tworzy się z inicjatywy istot oczu.

Co to "istoty oczy",bo mi umknęło?
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Istoty oczy rozpoczynają swą wyrazną aktywność od częstotliwości wymiaru szóstego. Uchodzą one za "mikroskopy" wielowymiarowe, mające wgląd we wszystkie częstotliwości kreacji wiecznego dziecka świadomości nieskończności. Istoty te nie używają formacji - pojazdów energetycznych w celu zmiany miejsca swego przejawu. Istota oko zobaczy wszystko to, co kryje się pod maską danej istoty, która jest aktywna w polu jej obszaru odczuwania. Może ona przybierać dowolne manifestacje w każdym z wymiarów. Istota oko jest neutralna, a jej priorytetem jest korygowanie wszelkich niepożądanych dysproporcji w tarciach polaryzacji biegunowch pozytywu z negatywem. Od strony wizualnej istota oko faktycznie może być skojarzona z organem wzroku, w jaki wyposażone są rozmaite ciała istot biologicznych w wymiarach trzecim czy drugim. W rzeczywistości jest ona kreacją zmiennobarwną o zróżnicowanej rozpiętości sferoidy ciała energetycznego, wewnątrz którego mogą gościć inne istoty doglądające kreacji wiecznego dziecka świadomości nieskończoności. Jeśli chodzi o plany najbardziej kojarzone pod względem organizacji porządku z tym, co odbierane jest jako materia, istoty oczy bawią się wewnątrz ciał wody i mnóstwa innych żywiołowych istot pierwszego wymiaru doświadczania świadomości, z którymi są ściśle "związane". Istotom ludzkim obecnie znane są tylko cztery z licznej gamy typów istot żywiołowych, manifestujących się w polach sąsiadujących z tym bąbli. W percepcji jazni trójwymiarowych występują istoty żywiołowe manifestujące się niczym pajęcze nici, czy przykładowo "galaretowate gąbki", wydzielające spektrum wibracji dzwiękowch, z których zbudowane są środowiska wielu kul oraz szereg innych typów takich istot, co postaram się opisać w oddzielnym temacie.
Także i naturę istot oczu przybliżę w sposób bardziej szczegółowy w specjalnym temacie.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Dzieki Uzuli.Mowiac prosciej to tacy "obserwatorzy" lub "nadzorcy" o biegunie neutral.Z jakiego powodu zaczynaja sie one ujawniac sie akurat teraz?Czy ma to zwiazek z wejsciem Ukladu Slonecznego w Rownik Galaktyczny?
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Istoty oczy dopuszczają się "nadzorowania" tylko tych obszarów częstotliwości, gdzie występują rażące dysproporcje obydwu biegunowości w stosunku siebie. Ma to miejsce w wymiarach od trzeciego po szósty. Istoty oczy łączą się z ciałami pęków indygo, odbieranymi w prostej percepcji jazni trójwymiaru jako kule światła rozmaitych ras ludzkich i innych, wśród których chcą manifestować się w danych epokach liniowości czasowych. Istoty oczy są także wyczulone na próby zawłaszczania przez kolektywy bieguna negatyw i potężne cząstki ekstremów kłębowisk myślowych o charakterze wciągającym, peleryn wieczności istot - niemowląt oraz na próby drenażu wiązek czystej witalności młodych istot dzieci - lśniących iskier wiecznego dziecka świadomości nieskończoności. Aktywność istot oczu jest obecnie związana z korygowaniem wartości biegunowych w poszczególnych obszarach ramion istot spiralnych - galaktyk, których rdzenie emanują błyskiem centrum wiecznego dziecka świadomości nieskończoności. Istoty oczy znajdują się całkowicie poza stanami inercyjnymi i innymi tworami "karmiczno-programowymi", powstałymi w skutek tarć polaryzacyjnych ciał Konfederacji oraz jej pochodnymi zbiorami z kolektywem Orion, a także jego partnerskimi formacjami.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli więc powiedz mi coś o tym, myslę że dotyczy to tego wątku. Co o tym powiesz ? Co się za tym kryje ? Konfederacja czy CIA ?

http://www.youtube.com/watch?v=bqD_mI_w ... _embedded#!
Trzynasty
 
w sumie trzeba tez dodac ze ludzi rozwijajacych sie w tym stylu takim bardziej ''professional'' xd cechuje najbardziej jedna cecha... taka zwyczajna ludzka nie duchowa .. duza naiwnosc ... ;)

Uzuli pisal o Wlodku ale sam nie widzi tego jakim jest manipulatorem .... 8)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Jak widać przedstawianie spraw takimi jakimi są może okazać się manipulacją - co by tak nie było proponuję popracować nad harmonią swoich czakr i wyskoczyć w kontinuum i zweryfikować dane.

Ale druga sprawa - Symbioza z Wyższym Ja gwarantuje brak naiwności i niepewności, nawet w obliczu wiedzy czy to jakiejś istoty/ czy przedstawionej w formie pisemnej czy innej/jakiejkolwiek.

Więc zachęcam do działania - wszystko jest w nas..

pozdro
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
freemind napisał(a):Jak widać przedstawianie spraw takimi jakimi są może okazać się manipulacją - co by tak nie było proponuję popracować nad harmonią swoich czakr i wyskoczyć w kontinuum i zweryfikować dane.


Tak, pod warunkiem, że nie będzie to weryfikacja dokonana za pośrednictwem "opiekunów". :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości