Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 17 kwi 2011, 03:11

slawkos

gdziez sie podziala twoja meskosc
bez ktorej podobny jestes do choragiewki chwiejacej sie na wietrze
czyzbys nie wiedzial ze prawdziwie szlachetna ryba to ta ktora plynie pod prad
a z pradem rzeki to jeno byle gowno plynie

gdziez sie podziala twoja kobiecosc
bez ktorej gluchy i slepy na wszelkie nawolywanie jestes
och gdyby chocby ona ci sie ostala a tak to wielka szkoda
bo bez niej nie osiagniesz ani dojrzalosci ani milosci nie dostapisz

ach te kobiety
one to maja duzo prostsze zadanie
ich zaufanie pozwala osiagnac im to
o co mezczyzni musza wpierw zawalczyc

a ty nie masz ani jednego ani drugiego niczym sierota bez ojca i matki
pozostawiony na rzez podobny do porzuconego bezpanskiego psa
laszacego sie i tulacego do kazdej napotkanej osoby
chcacej poglaskac czy poczestowac cie kromka splesnialego chleba

zrozum w koncu ze przy kazdej probie odbudowania tego co bylo
zjawie sie jakby znikad i obroce w pyl wszystkie twoje wysilki
to bilet w jedna strone mistrzu na zatracenie pamietasz
w koncu dotrzesz do tego miejsca z ktorego biora sie poczatek i wszystkie rzeki

i odnajdziesz tam wszelkie zagubione wczesniej rzeczy
i odnajdziesz w koncu swoja meskosc i kobiecosc
i odnajdziesz w koncu swoja wiare w siebie i zaufanie
i z tych dwojga zobaczysz jak narodzi sie milosc

i wtedy pojmiesz wrescie
i juz nigdy nie zechcesz zamienic tego na to co stare
i juz nigdy nie zechcesz zamienic tego na nic innego
w koncu zrozumiesz wszystko i wszystko stanie sie jasne

i tak to jest
h2o
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 lut 2011, 22:13

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 17 kwi 2011, 12:28

tak, dobrze mnie znasz.
Trzymajmy się tematu...
Slawkos
 

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 17 kwi 2011, 12:34

ale sie wnerwiłam napisałam tak dużo i mi znikneło coś mi niechcący się wdusiło myszką aaaaaaa :? nie mam czasu teraz tego pisac od nowa slawkoś opowiem ci to we śnie bedzie łatwiejsze do zrozumienia dla ciebie ,tu nie mam nerwów na to pisac to ponownie pisaniną bez emocji
tak to jest jak chce się
komuś pomagać ,ja też tak mam ,ze jak komus pomagam z miłoscią daje palec a po czasie wymagają odmnie reki itd ,,,znasz to slawkos chyba
,lepiej się wysławiam niź pisze pisarka ze mnie marna
h2o ma trafne acz ,brutalne czasem obserwacje ludzi , jak się postara wczuć umie się ,więc slawkos doceń to ,ze cię przeskanował i może nie che z tobą iść na piwo bo ławiej mu to zrobić na odległość niź jak byście pili piwo i gadali strata czasu tylko
h2o napisał(a):
Slawkos napisał(a):Więc wypijmy za to :D

tego trunku nie pija sie z byle kim
nie mam checi na twoje towarzystwo
i na przyszlosc nie spoufalaj sie ze mna


Slawkos napisał(a):Świadomość wyboru zmieniła jedynie we mnie to że nie chce się określać i że jeżeli w moim życiu zechce być z kobietą to będę, jeszcze wierzę w to że miłość jest wolnością, taką prawdziwą do której nie każdy jeszcze dojrzał czy chce jej. Dobrze mi jest na tej drodze to jest w końcu ciekawe doświadczenie, tak jak każde inne założenie rodziny, założenie firmy itp..

nie interesuje mnie twoje zycie
nie interesuja mnie twoje problemy

slawkos ja cię kocham na odległość i mimo ,ze nie pije piwa pobędę z tobą we śnie w astralu potulę [-o< O:) ,doradzę ,nakocham poczujesz to i bedziesz mięc super dzionek następny a moze tydzień :thumbright: jak na to zasłuzysz a czuję ,ze masz miłość w sercu i miłości zrozumienia szukasz bo to jest najważneijsze w życiu ,nie będę obojętna na twoje problemy tam jest czas i miejsce na to :P jesli nie pogardzisz mną i moim towarzystwem ,WIEM ,że obiecałam ci dawno ,że pogadamy skypem ale czuje ,że nie dam rady troszkę się boję ,wnikać w twe życie i obarczać się twoimi rozterkami ,itd ,,,zrozum każdy ma swoje problemy ,ale docęń to przymnajmniej że ludzie piszę ci tu uświadom sobie to kochany i zajmują się twoim tematem ,może dla niektórych jest to trudny temet i nie mają doświadczenia jeszcze takiego jak ty i to ich przerasta
H2o już taki jest brutalny ale na pewno zyczy ci dobrze i właśnie najlepiej ci pomoże ,nie ingerując nie pozwalając sobie spoufalać z tobą ,BO WIESZ CO BY SIĘ STAŁO DOSTAŁ BYĆ UKOJENIE WIEDZĘ MĄDRĄ RADĘ ,rozpieszczenie ,,,,,,,,itd ...ale po czasie przelał byś odpowiedzialność za siebie A h2o chce tego uniknąć ,i stara się ciebie skierowac na trudne lecz prawiodłowe tory a samemu być wolnym chce ABYŚ wzioł za siebie odpowiedzialniść h2o widzę czuję ,ze pomaga ci najlepienj jak umie aby trafic do ciebie ,,,ponieważ jest w jakiś tram sposób oświecony i jest tylko człowiekem a nie bogiem ,nie może być odpowiedzialnym za twoje trudy życia i niejasności niezrozumienie i twoja chęć przyjąźni ,na która liczyłeś ,go przestraszyła bo chec być wolny :angel4: i wie ,ze go nie potrzebujesz sam sobie dasz radę najlepiejn ,pewnie już miał wielu ludzi którym pomógł wziól za nich odpowiedzialność i potem nie mogli się od niego odczepić a jemu też było trudno się odkręcić od pomagania im bo się zaangażował ,może ich tak mocno pokochał ,że pomagał im tak bardzo ,ż e nie miał już cz\asu na siebie bo doba się konczyła tracił czas i energię na innych niby niezaradnych potrzebujących ZROZUM GO SLAWKOS i nie bierz tego do siebie , :wink: widocznie ma na głowie wilelu ludzi którzy by się z nim zaprzyjaźnili i obarczali h2o swoimi problemami ,nie może tego brać na siebie ma swoje problemy :-k chyba wyraziłam się jasno nie czuj swojej winy ,że h2o napisał co napisał zrozum go jest tylko człwiekiem ,robi i tak dla ciebie dużo doceń dobre intencje chce ci pomóc serio ja to widze i ty to zobacz ,mimo ,ze ma ostry języczek zgryźliwy szczery aż do bólu ,mnie też ochrzanił ale wybaczyła mu nie czuję urazy ,i czegos mnie nauczył ,czego nie czaiłam od dawna ,a co czyniło,ze cierpiałam
nic by ci to nie dało jak byś się z nim napił piwa wiecej ci da tu pisanie z nim :thumbright: ikazdy bedzie wolny i nie obarczony zobaowiązaniami przyjąźni jednostronnej ,bo czego ty byś mu mógł doradzić jak on wszytko wie to czego by cię nauczył ,nie jest mu to potrzebne aby cie uczył ,ty zyskasz on tylko straci czas swój dla ciebie idąc z tobą i rozpieszczając cię nauczając ,nic jemu i tobie z tego nie przyjdzie tylko się ubzryngolicie piwem i nikomu nic z tego :roll: t tak odebrałam intencje i niech ęć do spouchwalania z tobą h2 o po prostu nie ma czasu ,sam z sobą sobie ledwo radę daje ale i jego problemy są WIELKIE I NIKT MU NIE JEST W STANIE POMÓC sam sobie kazdy może pomóc i sam siebie pokochać unikniesz pretensji rozczarowania inni mogo tylko zainspirować ,podpowiedzieć ,my mozemy tylko być wdzięczni i doceniac dobre chęci i chęć bycia wolnym :thumbright: :angel4: slawkoś tulę i rozumiem cie ALE NIE ZA DUZO MOGE CI POMÓC ty wybrałeś sobie to wcieleni takie jakim jest i z takimi jakie cię napotykjaą problemy sam sobie radę dasz zaufaj sobie i pokochaj siebie i innych nawet jak cię obrażą postaraj i są egoistami samolubnymi to ich droga życia ,która uczy innych czegoś ,,,odpowiedzialności za siebie i samodzielniści staraj się ich zrozumieć sercem z miłóością rozwijaj swoją intuicję i ona ci doradzi najlepiej z miłościa O:) :P


ps też jestem za tym aby wróccić do tematu SLAwkoś zadawaj kochany tu pytania dostaniesz odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 18 kwi 2011, 13:21

Ups.
Ostatnio edytowano 18 kwi 2011, 18:42 przez h2o, łącznie edytowano 1 raz
h2o
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 lut 2011, 22:13

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 18 kwi 2011, 16:17

Ojej, że równowaga-czakry ma dobre serduszko to wiedziałem,
ale, że h2o bywa taki wrażliwy to się tylko domyślałem. :shock:

"Ciciacie" się, ze Slawkosem jak z jajkiem i stawiacie go jako centrum tego tematu.
Czy to jest Wasze dziecko do cholery?

Jedyne co należy Wam oddać, to to, że staracie się stworzyć parę bardzo kochających rodziców. :)

A może Slawkos jest silniejszy niż te wierszowane projekcje umysłu h2o na jego temat...
i wystarczy tylko, jak przestanie wierzyć w to, że ktokolwiek wie więcej
o Nim Samym niż On Sam.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 18 kwi 2011, 19:40

h2o napisał(a):Ups.

Nie "Ups" tylko "Autocenzura" :)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 20 kwi 2011, 16:35

nuntisunya81 napisał(a):Ojej, że równowaga-czakry ma dobre serduszko to wiedziałem,
ale, że h2o bywa taki wrażliwy to się tylko domyślałem. :shock:

"Ciciacie" się, ze Slawkosem jak z jajkiem i stawiacie go jako centrum tego tematu.
Czy to jest Wasze dziecko do cholery?

Jedyne co należy Wam oddać, to to, że staracie się stworzyć parę bardzo kochających rodziców. :)

A może Slawkos jest silniejszy niż te wierszowane projekcje umysłu h2o na jego temat...
i wystarczy tylko, jak przestanie wierzyć w to, że ktokolwiek wie więcej
o Nim Samym niż On Sam.


nuntisunya81
zazdrośniczek :-k ciebie też potulę jak bedziesz chciał ale jak brata :P i nie tu na ziemi tylko we śnie w astralu bezpiecznie , O:) bo cie nie znam i nie wiem jak wygladasz a ja wybredna jestem na ziemi lubie pięknisów,kochających ,mądrych
slawkos załozył ten temat więc może być centrum tematu i bedzie kochany nuntisunya81
lubię się czasem pociciać z ludzmi ,ale nie w tej gestosci na ziemi tylko w astralu we śnie ,może jak bym zobaczyła slawkosia uciekłabym zawstydzona ale jak czuję widzę ,że ludzie ciciania pocieszenia potrzebują lub wyjaśnienia po zjebce przez kogoś podtrzymam na duchu i staram się wyjaśnić jak ja to widzę ,tak mam dobre serduszko ale nie dla wszystkich ,NIE KAZDY NA TO ZASŁUŻY LUB DOCENI dla niektórych jestem odbiciem ich własnych nienawisci i niegatywnych emocji ,nie nawidzę jak ludzie nie potrafią kochać i stawiają wyżej kase siebie do innych [ TO NIE O WAS MOWA ] może obcych ludzi dopiero ucza się co jest wartościowsze w życiu po przezytej traumie wtedy ślepaki to dostrzegają i żałują ,ze byli okrutni ,bezwzględni dla ludzi z czysto zwierzęcych pobudek ,zaspokojenie tylko sie
h2o wyzył się bo chciał coś wyjaśnic ale zabrakło słów wyjasnienia i slwkos mógł się poczuć żle ,więc przybyłam z pomocą potulenia ale takiego siostrzanego ,zeby nie było niejasności durnych ,nie lubię obcych bo nie ufam tu na ziemi i nie lubię się spouchwalać bardziej niż h2o

h2o napisał(a):Ups.


wyjaśnij dlaczego ups,coś żle chyba zrozumiałeś ,napisz jak mie zrozumiałęś i czy ja ciebie dobrze zrozumiałąm pisząc wczesniejszy post do czego to ups niby jest i wyjąśnij slawkosiowi dlaczego go tak okrutnie potraktowałeś bo jak widać człowieka to zabolało i teraz się nie odzywa tylko płacze ,wiesz nei wszyscy są jasnowidzami i nie znają twych intencji ,MOŻESZ h20 MIEĆ SWOJE PROBLEMY W ŻYCIU ALE TO NIE ZNACZY ABY GEJA TAK OBRZUCAĆ BŁOTEM
Ostatnio edytowano 20 kwi 2011, 20:13 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 3 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 20 kwi 2011, 17:03

równowaga-czakry napisał(a): nuntisunya81
zazdrośniczek :-k

:-k

Co to jest "zazdrość" ?
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 20 kwi 2011, 20:18

sinsemilla lubię cię ale nie mam zamiaru z tobą pleść głupot o zazdrości tu i teraz bo i tak temat się rozmywa bez sensu a dzięki h20 zszedł w czarną dupę i twoje pytanie ,to się ma nijak do tematu i tak klapiąc nie na temat temat bedzie gówno wart post za postem
kochana ,może coś napiszesz odnośnie tematu homoseksualizm a energetyka
a my dokończymy niejasności i okrutne texty h20 slawkos ,ja i nikt więcej ok pozwolisz
ja koncze tylko z h2 0 wyjaśnienia bo się należą tu slawkosiowi ,chyba nawet przeprosiny ,bo nie musi obrywać slawkos za twoje h20 problemy zyciowe z ludzmi co coś chcą od ciebie i się z tobą spouchwalają ,nie musiałeś używać tych słów

cytat
H20
tego trunku nie pija sie z byle kim
nie mam checi na twoje towarzystwo
i na przyszlosc nie spoufalaj sie ze mna
\
nie interesuje mnie twoje zycie
nie interesuja mnie twoje problemy
Slawkos napisał(a):cholera zabolało mnie to... tak mi zależy na przyjaźni z Tobą.
I w tym samym czasie jak wybebeszyłem się przed Tobą.
Chyba się zamknę w sobie....

h20 mogłeś to napisać łagodniej on przecież nie chciał cię gwałcić przez internet się nie spouchwalał za bardzo bo niby czym ,że zażartował o piwku trzeba było napisać mu na maila ten text a nie tu robić kiche i obraać go ranić a feeeee h20 wstydz się tu bogu oświcony





sinsemilla jak widzisz ważniejsze są teraz dla mnie texty niż wyjaśnianie ci tego infantylnego słowa zadrośc wiem kochana tak se chciałaś beztrosko poklikać ZE MNĄ ,bo się nudzisz po kolei uporządkujy temat ,
na razie jestem wnerwniona na h20 ,że tak bez skrupułów sobie poczyna ze slawkosiem ,może się ubzryngolił {EGO MU doszło do głosu ,albo gardzi gejemm,}się piwskiem

sinsemilla prosze wieć mnie na razie o nic nie pytaj i nie zbaczaj z tematu jak toś zwykła czynić na wielu innych tematach bo możesz oberwać słownym rykoszetem :twisted: tutaj wiesz wtrącając swoje 3 grosze nie na temat,jak chcesz sobie pogadać o zazdrości zakładaj nowy temat na ten temat to pogadamy tam a nie tu ok :thumbright: nie obrazaj się tylko,wiem ,ze się nie obrazisz bo jesteś kochana nei taka jak h20 prostak bezwględny masz bobaska więc wiesz co to miłość h20 chyba nie ma pojęcia o cierpliwości ,tolerancji ,miłości i wybaczaniu a ty masz widzę to
Ostatnio edytowano 20 kwi 2011, 20:37 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 4 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 20 kwi 2011, 20:24

równowaga-czakry napisał(a):sinsemilla lubię cię ale nie mam zamiaru z tobą pleść głupot o zazdrości tu i teraz

Myślę, ze homoseksualiści też czują zazdrość. Może to uczucie, też ma związek z energetyką?

Nie obawiaj się...nie nudzę się i nie obrażam się, nigdy ;)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 21 kwi 2011, 10:02

równowaga-czakry napisał(a): nuntisunya81
zazdrośniczek :-k ciebie też potulę jak bedziesz chciał ale jak brata :P i nie tu na ziemi tylko we śnie w astralu bezpiecznie , O:) bo cie nie znam i nie wiem jak wygladasz a ja wybredna jestem na ziemi lubie pięknisów,kochających ,mądrych
slawkos załozył ten temat więc może być centrum tematu i bedzie kochany nuntisunya81


Wyglądam jak Shrek, jestem kochający niczym Pol Pot w czasach swojej świetności, w głowie mam pustkę...
a mogę się zapytać skąd ta Twoja ziemska wybredność? przecież mówiłaś o braciszku... ;)
braciszka się nie wybiera, tylko kocha...mimo wszystko

A w astralu ufasz "obcym"?

równowaga-czakry napisał(a):
h2o napisał(a):Ups.


wyjaśnij dlaczego ups,coś żle chyba zrozumiałeś ,napisz jak mie zrozumiałęś i czy ja ciebie dobrze zrozumiałąm pisząc wczesniejszy post do czego to ups niby jest i wyjąśnij slawkosiowi dlaczego go tak okrutnie potraktowałeś bo jak widać człowieka to zabolało i teraz się nie odzywa tylko płacze ,wiesz nei wszyscy są jasnowidzami i nie znają twych intencji ,MOŻESZ h20 MIEĆ SWOJE PROBLEMY W ŻYCIU ALE TO NIE ZNACZY ABY GEJA TAK OBRZUCAĆ BŁOTEM


h2o pierwotnie napisał posta w podobnym tonie jak Twój, stąd ten mój post o cicianiu i rodzicach... Ale później go wyciachał i napisał Ups.

równowaga-czakry napisał(a):sinsemilla lubię cię ale nie mam zamiaru z tobą pleść głupot o zazdrości tu i teraz bo i tak temat się rozmywa bez sensu a dzięki h20 zszedł w czarną dupę i twoje pytanie ,to się ma nijak do tematu i tak klapiąc nie na temat temat bedzie gówno wart post za postem
kochana ,może coś napiszesz odnośnie tematu homoseksualizm a energetyka
a my dokończymy niejasności i okrutne texty h20 slawkos ,ja i nikt więcej ok pozwolisz
ja koncze tylko z h2 0 wyjaśnienia bo się należą tu slawkosiowi ,chyba nawet przeprosiny ,bo nie musi obrywać slawkos za twoje h20 problemy zyciowe z ludzmi co coś chcą od ciebie i się z tobą spouchwalają ,nie musiałeś używać tych słów

cytat
H20
tego trunku nie pija sie z byle kim
nie mam checi na twoje towarzystwo
i na przyszlosc nie spoufalaj sie ze mna
\
nie interesuje mnie twoje zycie
nie interesuja mnie twoje problemy
Slawkos napisał(a):cholera zabolało mnie to... tak mi zależy na przyjaźni z Tobą.
I w tym samym czasie jak wybebeszyłem się przed Tobą.
Chyba się zamknę w sobie....

h20 mogłeś to napisać łagodniej on przecież nie chciał cię gwałcić przez internet się nie spouchwalał za bardzo bo niby czym ,że zażartował o piwku trzeba było napisać mu na maila ten text a nie tu robić kiche i obraać go ranić a feeeee h20 wstydz się tu bogu oświcony

sinsemilla jak widzisz ważniejsze są teraz dla mnie texty niż wyjaśnianie ci tego infantylnego słowa zadrośc wiem kochana tak se chciałaś beztrosko poklikać ZE MNĄ ,bo się nudzisz po kolei uporządkujy temat ,
na razie jestem wnerwniona na h20 ,że tak bez skrupułów sobie poczyna ze slawkosiem ,może się ubzryngolił {EGO MU doszło do głosu ,albo gardzi gejemm,}się piwskiem

sinsemilla prosze wieć mnie na razie o nic nie pytaj i nie zbaczaj z tematu jak toś zwykła czynić na wielu innych tematach bo możesz oberwać słownym rykoszetem :twisted: tutaj wiesz wtrącając swoje 3 grosze nie na temat,jak chcesz sobie pogadać o zazdrości zakładaj nowy temat na ten temat to pogadamy tam a nie tu ok :thumbright: nie obrazaj się tylko,wiem ,ze się nie obrazisz bo jesteś kochana nei taka jak h20 prostak bezwględny masz bobaska więc wiesz co to miłość h20 chyba nie ma pojęcia o cierpliwości ,tolerancji ,miłości i wybaczaniu a ty masz widzę to


równowaga-czakry tak zajadle straszysz przerażoną i bezbronną :D Pszczółeczkę myśląc, że działasz w słusznej sprawie, ale zauważ, że to "dla Ciebie są teraz ważniejsze teksty" więc zostaw też te ważne dla Ciebie rzeczy i porzuć prywatnę jaką urządzili tutaj Slawkos-h2o bo sami zainteresowani zdaje się zrezygnowali z wymiany myśli na forum publicznym w tej formie. Nikt nikomu krzywdy nie zrobił, bo niby czym? Słowem? Nie bądźmy niepoważni. Jeśli kogoś rani słowo to powinien zrezygnować z forum i udać się do psychoterapeuty bo inaczej jest to forma psychicznego masochizmu.
Powróćmy do sedna tematu. Bez personalnych wycieczek.
(Jeszcze tylko dla sinsemilli w temacie zazdrości Zazdrość)

O ile dobrze pamiętam h2o wspominał o przeciwnym kierunku wirowania energii, jeśli chodzi o mężczyznę i kobietę.
Nie jestem jasnowidzem, nie widzę energii (co najwyżej czuje). Ale pamiętam, że zrobiłem kiedyś eksperyment,
który mnie zaciekawił. Eksperyment polegał na wycięciu ze sreberka (albo grubej folii aluminiowej - niestety nie pamiętam wymiarów a to dość istotne było) takiego "wiatraczka",
w formie krzyża z symetrycznymi ramionami, który następnie centralnie umieszczało się na igle, unieruchomionej w pionie.
Przykładało się do niego blisko dłoń (wewnętrzną stroną) ale nie dotykając fizycznie wiatraczka, który zaczynał powolutku wirować (obracać się na igle ).
Pomijając naukowe dywagacje i próby racjonalnego wyjaśnienia zjawiska, do myślenia dużo mi dało to, że moja dziewczyna przykładając dłoń (tą co ja) w ten sam sposób co ja, powodowała, że wiatraczek kręcił się w przeciwną stronę niż miało to miejsce u mnie.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 22 kwi 2011, 08:39

W jednym się troche rozpędziłem,
napisałem,
że w życiu można znaleźć spełenienie,
prawda jest taka,
że nie można!


Można na chwilę zadowolić własne potrzeby, lecz za jakiś czas znów będzą pragnąć! W tym życiu nie ma spełnienia! Ile potrzeba doświadczyć, by to zauważyć, by uświadomić to sobie?

W tym wierszyku, który początkowo kierowany jest do jednej osoby, po prawdzie kierowany jest do wszystkich pokrzywdzonych przez świat i samych siebie, wierszyk jest w zasadzie o wszystkich tych, którzy z jakichś tam powodów potracili jakieś części siebie, rozeznanie, usnęli, a to wcale nie pomaga całej tej sprawie, to jest zatrzymanie w rozwoju! Wystarczy poobserwować trochę świata wokół, siebie i innych, by zobaczyć, tak, ludzie dorastają w różnym wieku, jedni wczesniej, inni później, są też tacy, którzy jako dzieci umierają! Widze to mniej więcej tak, 30 lat to już taki wiek, w którym coś się zaczyna widzieć, rozumieć, do czegoś zaczyna dochodzić, a reszta się boi, nie wierzą w siebie, nie ufają sobie, są zamknięci, w zasadzie to odgrywają ofiary losu, które wcale nie są zamknięci, oszukują i manipulują! Jak przypatrzycie się im bliżej, to okaże się, że nie są wcale takimi ofiarami losu, jakich grają, wykorzystują sytuacje, walczą o każdy kawałek energii jaki im pozostał do zabrania! Tak! Tak! Właśnie! Są otwarci tylko na samo branie!

Gdy trzymasz ich w garści, mówią, że się znowu zamkną w swoim wnętrzu! Czy podobnym gównie! Czym to jest wg was? Przecież to szantaż! Emocjonalny szantaż, coś w stulu: "Jak nie dasz mi tego czego chcę, to na złość tobie wezmę i odmrożę sobie fiuta" - a k**** odmrażaj sobie, w końcu to twoja część ciała, odmrażaj go sobie idioto! Nie wiesz jak to jest być otwartym! Nigdy tego nie doświadczyłeś! I właśnie to jedno zdanie gdzieś we mnie zostało i poruszyło mnie do tego, by wpaść tu następnego dnia i zabić cały ten tekst, który można napisać do kogoś dojrzałego, ale nie do żadnego dzieciaka bandyty! Niczego się nie nauczył przez ten czas, niczego nie zrozumiał, w dalszym ciągu gra i w dalszym ciągu karmi się tym co uda mu się dostać od innych! Tacy ludzie nigdy nie są szczerzy, grają i zawsze robią tylko jedno i to samo: BIORĄ!

Nie ma w nich żadnego dawania! Gdy ktoś coś im daje, nie ma sprawy, ale gdy oczekujesz od nich by sami coś dali, zaczynają się problemy. A gdy zostają przypięci wprost do muru, cóż, wtedy uciekają, uciekają, bo tak jest najłatwiej! Nigdy nie rozwiązują żadnych problemów, są niepoważni, są nieodpowiedzialni! Zawsze uciekali.... to jedyne co potrafią najlepiej...

Dawanie to domena serca, dojrzałości, a ta przychodzi mniej więcej w tym czasie jakoś, w okolicach 30 lat właśnie... Lecz co ma zrobić ktoś, kto odrzucił siebie? Jedno może zrobić, to pewne, może zostać niedojrzałym emocjonalnym dzieciakiem, pasożytem, który nigdy nie doświadczy w zyciu radości dawania, miłości, współćzucia, i wszystkiego tego co się za tym kryje i od tego pochodzi! Nigdy nie doświadczy prawdziwego życia, zawsze będzie w niewoli najwiekszej popełnionej pomyłki swej przeszłości, w której odrzucił siebie! Bo do tego by móc to wszystko wziąć potrzeba czegoś więcej niż tylko jakiejś konającej cząstki siebie! Męska i żeńska energia! To jest to! W przeciwieństwach właśnie kryje się odpowiedź, znajdziecie tam wszystkie odpowiedzi na wszystkie wręcz pytania!

A jeśli wciąż odrzucasz jakąś część siebie, to nie żal się potem, że ci nie wychodzi. Do życia potrzeba PEŁNI, lub zaakceptuj to, że nigdy nie będziesz żył, nigdy nie doświadczysz miłości, nigdy nie doświadczysz piękna swojej prawdziwej Duszy, zamiast tego każdego dnia będziesz kłamał i oszukiwał, innych i samego siebie...

A jak już odnajdziesz siebie człowieku, wtedy kochaj i rób co tylko chcesz!
A gdy w końcu odzyskasz swoją upragnioną wolność, wtedy wybieraj do woli i ciesz się życiem!
Tak po prostu... Żyj!
Bo życie polega na życiu właśnie, na niczym więcej!
Nie ma tu nic innego do roboty!

I tak to jest.
h2o
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 lut 2011, 22:13

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 22 kwi 2011, 12:51

Ludzie wiem że w was tyle miłości że każdemu by można dawać w nadmiarze.
Może czasem tak wygląda, dziękuję za słowa otuchy i tyle. Nic się we mnie nie zmienia, gdyż w ostateczności to Ja o tym decyduje. Czy chcę żyć sam czy mieć obok siebie - to mój wybór. Jeżeli przestanie mi się podobać to sam to zmienię.
Możecie mówić jaki jestem, jakie są moje potrzeby ale to wy tak mnie widzicie, może ktoś z was mnie znać bardzo dobrze, ale każdy z nas jest jak życie nieprzewidywalny i do końca nie do określenia.
Slawkos
 

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 22 kwi 2011, 22:29

nuntisunya81 ten wiatraczek co zrobiłęś o niczym kochany nie świadczy ,takie cuda można z nim robić samą siłą woli / zmieniać kierunki dowolnie kręcenia wiatraczka ,
ALE ciekawe jest to jeśli chodzi o energetykę ,że niektórzy faceci tacy którym szybko się kręcą czakry nie powinni się raczej kochać z osobami tej samej płci ztąd te problemy u gejów ,.
MÓJ znajomy powiedział mi nawet a jest bardzo czujący i widzący czakry ,energie ,że nie może się zbliżać do włąsnej żony bo rozwala mu czakry jego kręcą się szybciej a jego żony za wolno ,więc i takie subtelniości istnieją


ps,
teraz wiesz ,że mam dobre serce ale i złośnica ze mnie ,ale szczera zawsze . Więc jak kochana sinsemilla wcieła się w temat { ZRESZTĄ NIE 1-SZY RAZ tu naforum }nie na temat to mi sie wymskneło szczerze cosik ,co już dawno miałąm sinsemilli napisać ,żeby trzymała się tematów w postach akurat oberwała w tym temacie a ,że tak napisała bo widziałam / wiedziałam ,że jej nie zranie a zrozumie o co mi szczerze chodzi i myśle ,że lepiej było wywalić kawę na łąwe nic nic nie pisać tylko ją zignorować jak to robili inni w innych tematach ,a biedniutka nie widziałą o co chodzi po prostu szerze acz może boleśnie , ale zapewniam nie dla niej potem sobie miło poklikałyśmy na prywie i pożyczyłyśmy sobie dobrej nocki itd ,,bez uraz żadnych coś mi doradziła nawet bo na innym temacie ponownie zagaiła mnie nie na temat ach ta nasz sinsemilla jest milutka i tak ją lubię i ona to wie
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: homoseksualizm a energetyka

Post 23 kwi 2011, 01:07

Slawkos napisał(a):Ludzie wiem że w was tyle miłości że każdemu by można dawać w nadmiarze.
Może czasem tak wygląda, dziękuję za słowa otuchy i tyle. Nic się we mnie nie zmienia, gdyż w ostateczności to Ja o tym decyduje. Czy chcę żyć sam czy mieć obok siebie - to mój wybór. Jeżeli przestanie mi się podobać to sam to zmienię.
Możecie mówić jaki jestem, jakie są moje potrzeby ale to wy tak mnie widzicie, może ktoś z was mnie znać bardzo dobrze, ale każdy z nas jest jak życie nieprzewidywalny i do końca nie do określenia.


Sławko, daj sobie na luz i przestań się w końcu wychwalać tym, jaki to Ty jesteś wspaniały, te twoje pieprzenie o tej swojej nieprzewidywalności, czy samoświadomości... może i równowaga-czakry o "dobrym serduszku" da się nabrać na twoje kadzenie, ale nie Ja. Robisz to co większość ludzi robi tu i nie tylko tu każdego dnia... Do tego te słodkości o miłości, którą podobno zostałeś tak obsypany, jakoś nie widze żebyś był z tego powodu szczęsliwy, za to bardzo starasz się pokazać innym jakim wielkim jaśnie oświeconym mistrzem jesteś! Aż się zbyt słodko od tego całego głaskania, kadzenia i przymilania robi. W dalszym ciągu jedziesz na brakach, brakuje tobei akceptacji i miłości, bo tego nie ma w tobie, w dalszym ciagu masz z tym problem.

A teraz szczerość: Nigdy nie byłeś szczery, zawsze manipulowałeś słowem i mówiłeś to co inni chcieli usłyszeć. Nie masz jaj by powiedzieć komuś prawdę prosto z mostu! Nie stać cię na żadną szczerość, nigdy nie byłeś szczery, twoje ego za to potrafi być bardzo szczere, ale nie Ty. Ty to się tylko podlizujesz innym, albo dajesz w nogi. Taki prosty twój sposób działania, prawda? Nie jesteś szczery Sławko, daleko jest ci do szczerości, po prostu ciebie nie stać na szczerość, taka jest prawda. Znów się przypomnij, zawsze była jakaś granica w tym co mówiłeś, prawda? Zawsze coś było ograniczone, zawoalowane, prawda? No i twój powrót tutaj, nie wytrzymałbyś długo bez tego forum, prawda?

To wszystko razem, sprawia, że łatwo jest cię przewidzieć, gdybyś decydował suwerennie o samym sobie, była by inna sprawa, ale przecież Ty nie decydujesz o sobie! Spójrz na siebie i powiedz, czy wolny i samoświadomy człowiek dałby dyla z forum z takich powodów z jakich Ty to zrobiłeś jakiś czas temu? Prawda jest taka, że nie byłeś w stanie zareagować inaczej... Ja nie mam więcej pytań, a Ty masz jeszcze jakieś?
h2o
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 lut 2011, 22:13

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron