Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Re: Dzwoniace cedry

Post 25 mar 2011, 11:32

Wiesz co to jest WOOFing? Do moich uszu to dotarlo dopiero kilka tygodni temu. Obecnie mlodzi ludzie dla przyjemnosci jezdza po gospodarstwach organicznych i wioskach ekologicznych, gdzie pracuja za darmo, uczac sie jak wspoltworzyc z ziemia, Jak byc. To sa dziaciaki majace od kilkunastu do dwudziestu paru lat. Nikt im nie kaze tego robic, sami chca. Zakladaja swoje wlasne spolecznosci. Nie podzielaja wartosci starego paradygmatu, ktory obecnie umiera. I nie, nie da sie tego mentalnie ogarnac, czy analitycznie (badz doslownie) i ideologicznie zamordowac. Cwaniaczkowie to gatunek na wymarciu
głody jestem i kawa zbozowa z imbirem stygnie ale muszę parę słów .
nie wiem,że to się obecnie nazywa WOOFing ale zjawisko znam. Tym bardziej kataftrofą będzie jeśli owe dzieciaki będą się "uczyć" od chorych guru usadowionych jako " rolnicy ekologiczni " . Mógłbym długi artykuł na ten temat - sporo podrózowałem kilka lat temu po Polsce . \jest naprawdę sporo zwykłycxh szarlatanów - oni NIE WYMRĄ SAMI -PÓKI ZNAJDUJĄ SIĘ NAIWNI POSZUKIWACZE . A gdzie mają zweryfikować młodzi wolontariusze swoją wiedzę ? Zjawisko o którym piszesz to nic nowego , są rejony gdzie nawet i sfera seksualna ( tak!!!) stawała się zakresem owego " wolontariatu " . Pytam : jak długo ma to trwać ? Ilu jeszcze naiwniaków z kolejnych pokoleń ma błądzić ? Inną rzeczą jest,że często trafiało w ten sposób masę pyszałków - nic na świecie nie dzieje się bez przyczyny , każdy ma swoja lekcję . Ale tych kilku czystych warto ostrzec by nie stali sie ofiarami i nie zniecgęcili w ogóle . Osoba raz wykorzystana staje się nieufna do zjawisk w ogólności .
easy russian
 

Re: Dzwoniace cedry

Post 25 mar 2011, 11:38

Swiatem rzadza raczej energie za tymi symbolami stojace.

Dlaczego decydujesz sie poswiecac swoja energie (w postaci wyraznie widocznej powyzej) temu staremu paradygmatowi, ktory wlasnie odchodzi? Oczywistym jest, ze nikt nie lubi byc w wiezieniu. Ale swoj umysl mozesz wyzwolic tylko ty sam.

Czy nie byloby bardziej konstruktywnym podejsciem budowanie tego nowego paradygmatu?
Mijają dni i noce, wieki zakwitają jak kwiaty. A ty naucz się czekać. - Rabindranath Tagore.
Avatar użytkownikadanzig
 
Posty: 44
Dołączył(a): 25 cze 2010, 16:04
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: strzelec/smok

Re: Dzwoniace cedry

Post 25 mar 2011, 12:13

danzig napisał(a):Swiatem rzadza raczej energie za tymi symbolami stojace.

Dlaczego decydujesz sie poswiecac swoja energie (w postaci wyraznie widocznej powyzej) temu staremu paradygmatowi, ktory wlasnie odchodzi? Oczywistym jest, ze nikt nie lubi byc w wiezieniu. Ale swoj umysl mozesz wyzwolic tylko ty sam.

Czy nie byloby bardziej konstruktywnym podejsciem budowanie tego nowego paradygmatu?
wybacz : to co piszesz to straszne pierdoły . Aż mnie skręca jak czytam od lat te same slogany ( paradygmat , światło , bla , bla ) . NIC SIĘ SAMO NIE ZROBI inaczej już dawno opuścilibyśmy tę " rzeczywistość" . Wszystko tu zależy od naszego działania .

ja nic nie poświęcam - umysł mam wolny od urodzenia , nie ma czego wyzwalać . jestem tu z własnej i nie przymuszonej woli zdając sobie sprawę z ograniczeń .
Ty natomiast - jak widzę - z dyskusji o konkretach przesliznąłeś się na ( znów przepraszam , ale będzie dosadnie ) bredzenie o świetle . Tu w tym świecie mamy do dyspozycji pewne narzedzia, które same z siebie nie uczynią nic. Chleb się sam nie upiecze, ziarno na niego trzeba najpierw wsadzić w ziemię . Niniejszy list nie pisze się poprzez " moje pomyslenie " lecz konieczne jest klikanie w klawiaturę .
..ech ..... " paradygmat odchodzi " - trzymajcie mnie ludzie !! - popatrz dobrze co żeś sam napisał'. On nie odejdzie jeśli go nie puścisz . zasilanie go kolejnymi błędami podtrzyma jego istnienie - istotom starego porządku właśnie o to chodzi . Dlatego zanim uczynimy cokolwiek ( wracam już do tej nieszczęsnej realizacji idei Anastazji ) trzeba doskonale wiedzieć CO SIĘ ROBI a nie działac po omacku - " na wiarę " .... " bo Megre napisał , a Anastazja powiedziała"...
easy russian
 

Re: Dzwoniace cedry

Post 25 mar 2011, 12:24

danzig napisał(a):Swiatem rzadza raczej energie za tymi symbolami stojace.


.i to jest prawda !!! Symbole są jednak portalem - rodzajem adresu, skrzynki kontaktowej. Póki tego nie pojmiemy będziemy nieustannie podłączani do obcych egregorów . Masa tematów o tym jest na niniejszym forum. Ktoś na zewnątrz stwarza "opary" szlachetnych jakoby idei i zamiarów a wewnątrz jest " wtyczka" do starego paradygmatu - że użyję Twojego ulubionego słowa . popatrz na historię ostatnich setek lat - cały czas ten sam scenariusz , zmiana pozorów i dekoracji ( słowa , słowa , słowa , przepisy .....) a dziwnym trafem kończy się zawsze w tym samym bagnie - dlaczego ??
easy russian
 

Re: Dzwoniace cedry

Post 26 mar 2011, 13:21

easy russian, bardzo cię proszę nie pisz po dwa posty jeden pod drugim. Istnieje taki ładny guziczek podpisany 'edytuj' w prawym górnym rogu każdego twojego posta. Używaj go.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron