Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.
wowow, no niezle, skubańce efekt placebo mieli w jednym palcu..

nie jestem w stanie się z Tobą nie zgodzić, że samo programowanie się może wywołać taki efekt..

ale luth, chyba nie sugerujesz że jestem przyziemny ? :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Joe Black napisał(a):sinsemilla koleżanko, oczywiście że nie boję się śmierci, skoro mówisz że to przyjaciel,
zastanawiam się czy równie podobnie reagowałabyś z uśmiechem na to, gdyby coś złego działo się z Twoimi najbliższymi a Ty nie mogłabyś im pomóc ? :)
również miałabyś wobec nich takie same zalecenia jak medytacja o trumnie ?

bądzmy czasem racjonalni :D

http://nightowlgail.files.wordpress.com/2010/09/0083.jpg

Pan Da, pozdra wia.

Nie mogę pomóc nikomu, tylko sobie.

Czy uśmiech nie pomaga ?
:D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
och sinsemilla,

you make me feel zgorzkniały :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
luth napisał(a):Pracownik kolei został zamknięty przypadkowo w wagonie chłodniczym. Przerażony, że umrze z wychłodzenia rysował na ścianie kreski ile godzin minęło nim umarł. Rano pracownicy znaleźli martwe ciało kolegi pod wyrytymi kreskami (nie pamiętam ile ich było) mimo tego, że chłodzenie w tym wagonie zostało wyłączone. Gościu tak bardzo wierzył, że umrze z powodu wychłodzenia, że umarł. Mimo tego, że nie było fizycznego zagrożenia, zostało mu tylko wmówione (w tym wypadku przez samego siebie). Jeśli dobrze pamiętam słyszałam też, że w czasie II wojny Niemcy zawiazywali ludziom oczy, mówili że podetną im żyły, drapali ich po nadgarstkach i polewali miejsce podrapania ciepłą wodą, ten sam efekt.:)


TAK wiem że , "to" działa .

Luth , mój uśmiech do Ciebie . Wyśmienicie pracuje Twa Dusza Myślą , ze Źródłem :)
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -
Joe Black napisał(a):och sinsemilla,

you make me feel zgorzkniały :D

Ja tam lubię grejfruty :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Joe Black napisał(a):wowow, no niezle, skubańce efekt placebo mieli w jednym palcu..


hehe, właśnie. wiedzieli jak nie brudzić sobie rąk.

Til ma racje z tymi rządami, to proste, że ówczesne czasy polegają na trzymaniu ludzi w "ryzach strachu". kiedy przemoc nie skutkuje by kontrolować ludzi to coś musi to zastąpić skuteczniej. ale nie wiem czy czasem nie jest tak, że to może być wielki efekt placebo. jeśli cały świat uwierzy, w spalenie ziemi przez słońce? jak myślicie?
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
Co znaczy "cały świat uwierzy"? Wszyscy ludzie? Te parę pcheł błąkających się po powierzchni planety? A może to planeta miałaby uwierzyć, że spali ją słońce? lol
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
tak chodziło mi o wszystkich ludzi
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
leaozinho napisał(a):Te parę pcheł błąkających się po powierzchni planety?


Ile par , powiedz ? :)


.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -
tak, to miałoby sens, skierować uwagę na globalną katastrofe, tak jak Iluminaci robią to przez wpływanie na naszą podswiadomosc i odwrócenie uwagi od czegoś innego.. np jesli faktycznie nadchodzi ta fala i ludzie będą mieli większą moc sprawczą niż kiedykolwiek, to ci żli, zrobią wszystko by do tego nie dopuscic, omamiając nas strachem :)
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Joe Black napisał(a): ludzie będą mieli większą moc sprawczą niż kiedykolwiek, to ci żli, zrobią wszystko by do tego nie dopuscic, omamiając nas strachem :)

Ci źli mają Moc...zniszczyć Siebie.

:angel4:
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
sinsemilla napisał(a):Ci źli mają Moc...zniszczyć Siebie.

Jak to mówią... co dajesz to dostajesz... Czy tam może co dajesz to wraca :D. Swoją drogą ciekawe co Ci wszyscy dostojnicy państwowi porabiają. Mmmm! A może oni pojechali na wielki zjazd-obrady z Reptilianami umówić plan rozrabiania:D.

Chciałabym dodać coś merytorycznego, ale wszystko zostało powiedziane przez przedmówców :3.

Więc odpowiem tylko na niemerytoryczne kwestie :3

sook napisał(a):Luth , mój uśmiech do Ciebie

Odwzajemniam szeroko, przybyszu z innej planety :D.

Joe Black napisał(a):ale luth, chyba nie sugerujesz że jestem przyziemny ? :D

Nie :D! w końcu żyjemy na Ziemi, a nie w chmurach :D.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
no coz.. :P sieci tel komorkowych beda rywalizowac ze soba w przesylaniu pocztowych golebi :wink:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
luth napisał(a):Swoją drogą ciekawe co Ci wszyscy dostojnicy państwowi porabiają. Mmmm! A może oni pojechali na wielki zjazd-obrady z Reptilianami umówić plan rozrabiania:D.

Co tu rozrabiać, jak tu narozrabiane, że hej :D

Ja myślę, że oni odpoczywają. :thumbright:
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
leaozinho napisał(a):A może to planeta miałaby uwierzyć, że spali ją słońce? lol

Teraz to sobie wyobraziłam.
Planeta, która wierzy :D
A może wie?

Planeta jest lub jej nie ma, zależy od percepcji.
:)


Z tym facetem w chłodziarni....on dalej ma wybór -
Życie czy Śmierć?
...
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron