Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Post 31 sty 2008, 11:05

Hehe, tez nie jestem maniakiem, juz nie ;) ale dawniej tez czekalem tylko az skonczy sie dzien i bede mogl sie juz polozyc w lozku, czesto nawet kladlem sie w dzien byle tylko cos ciekawego przezyc podczas innego stanu swiadomosci, niekoniecznie to musialobyc LD czy OOBE chociaz z takim zamiarem sie kladlem, czasem wystarczaly jakies przyjemne odczucia badz obrazy, wtedy nawet to bylo ciekawe. Efektem bylo wlasnie obnizenie wartosci zycia rzeczywistego na rzecz swiata snu i doznan nocnych. Nawet szkoda ze ostatnio nie ma czasu, sporo do zrobienia i jak sie kladzie pozno spac to szybko sie zasypia, dobrze chociaz ze czasem jescze jakies LD sie przytrafi ;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 31 sty 2008, 12:51

Wyleczył mnie prosty, aczkolwiek rownie smutny fakt... zacząłem od tego przesypiania sie cierpieć na takie migreny, byłem niedotleniony i słaby jak zombie... i wtedy zaczął się powrót z deprechy :)
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 10 lut 2008, 21:23

ja mam takie pytanie, nie wiem czy w dobrym temacie pytam...

otoz

moje sny (nie LD) sa dosc dziwne, czasem sa jak film sensacyjny albo horror :P jednak nigdy nie budzilam sie z przerazeniem itp. Od dawna chcialam miec swiadome sny jednak boje sie ze one beda tak jak te moje straszne, a skoro swiadomy sen jest jakby jawa to ja chyba dostane nerwicy :P jakos nie wyobrazam sobie siebie walczaca o zycie w snie itp:P w normalnym snie tez biore w tym udzial ale jakby na zasadzie retrospekcji, jakbym ogladala film ze mna w roli glownej :P co o tym myslicie bo ja po takich snach zaczynam watpic czy naprawde chce miec swiadome sny:P
kiya Kobieta
 
Imię: Agata
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2007, 17:24
Lokalizacja: Koszalin
Droga życia: 8
Typ: 5w4
Zodiak: Rak

Post 10 lut 2008, 21:53

kiya napisał(a):ja mam takie pytanie, nie wiem czy w dobrym temacie pytam...

otoz

moje sny (nie LD) sa dosc dziwne, czasem sa jak film sensacyjny albo horror :P jednak nigdy nie budzilam sie z przerazeniem itp. Od dawna chcialam miec swiadome sny jednak boje sie ze one beda tak jak te moje straszne, a skoro swiadomy sen jest jakby jawa to ja chyba dostane nerwicy :P jakos nie wyobrazam sobie siebie walczaca o zycie w snie itp:P w normalnym snie tez biore w tym udzial ale jakby na zasadzie retrospekcji, jakbym ogladala film ze mna w roli glownej :P co o tym myslicie bo ja po takich snach zaczynam watpic czy naprawde chce miec swiadome sny:P


Ja mam takie sny prawie codziennie przez całe zycie :) Uwielbiam je, mimo ze czasem są męczace i horrorzaste, ale pozwalają mi na przerzycia ktrorych nikt nie jest w stanie przezyc w realu :!: doceń to

poza tym to o czym piszesz to chyba nie jest zbytnio LD do konca, bo ja w LD mam pełną kontrole nad tym gdzie jetsem a rodzaj otoczenia wywołuje tak ogolnie chęcią znalezienia sie gdzies... i z takich hororzastymch miejsc jesli sie boje moge nagle wybiec na łake pełna kwiatów a jak potwor goni mnie dalej to skupiam sie na maxa wzlatuje w powietrze... robie kame-hame-ha i po potworze O:)
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 10 lut 2008, 21:54

nom... ale to jak ma się LD a ja nad tym jeszcze ćwiczę ^^

A co do tego... polecam moją stronkę, w archivum jest jeden z moich ostatnich snów :D masakra :D a kolega mówił że za dużo horrorów :D

Wiesz, też bym tak chciał... ostatnio SUKCES udało mi się obudzić ze snu (nie mogłem go zmienić ale wiedziałem że to sen)

Do wszystkiego można dojść... pracą i treningiem... pootwierać czakry... wybrać dobrą technikę.... nie musi być łatwo ale nic w życiu (no, prawie) nie jest łatwe
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 10 lut 2008, 22:14

no to dobra wiadomosc :) a juz sie balam tego :P w takim razie wracam do cwiczen nad uzyskaniem LD :]
tak w ogole to kiedys zastanawialam sie czy nie napisac opowiadan na podstawie moich snow, tylko ze nigdy nie moge ich dokladnie zapamietac :P
czasem moje sny mnie wrecz denerwuja, bywa ze osoba, ktora lubie przysni mi sie w jakiejsc nieciekawej sytuacji i pozniej nie moge z nia normalnie rozmawiac w realu, gdyz mam ciagle obraz jej z mojego snu :P no ale dzieki takim snom zycie jest ciekawsze :D
kiya Kobieta
 
Imię: Agata
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2007, 17:24
Lokalizacja: Koszalin
Droga życia: 8
Typ: 5w4
Zodiak: Rak

Post 10 lut 2008, 23:50

kiya napisał(a):moje sny (nie LD) sa dosc dziwne, czasem sa jak film sensacyjny albo horror jednak nigdy nie budzilam sie z przerazeniem itp.


Ja wogole uczuc prawie nie odczuwam w snach nawet tych pozytywnych.. choc zachowuje sie jakbym je odczuwal i to jest dziwne :P Po horrorach budze sie z usmiechem na twarzy i nie pamietam zebym czul strach. Jedynie sny na jawie jeszcze przysparzaja mi jakis strach. A kiedys czulem uczucia dokladnie przed tym jak zaczelem sie interesowac LD.
Anonim
 

Post 11 lut 2008, 00:46

To ja to wogóle chyba jestem jakiś Neo, bo ja nigdy nie trenowałem LD, u mnie to jest wrodzone zjawisko... poprostu jak miałem z 8-10 lat usłyszałem zdawkowo ze mozna kontrolować sny jak sie człowiek skapnie, że to jest sen i od tamtej pory władam krainą LD :D super uczucie przyznaje :)
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 11 lut 2008, 01:36

moje sny (nie LD) sa dosc dziwne, czasem sa jak film sensacyjny albo horror :P jednak nigdy nie budzilam sie z przerazeniem itp. Od dawna chcialam miec swiadome sny jednak boje sie ze one beda tak jak te moje straszne, a skoro swiadomy sen jest jakby jawa to ja chyba dostane nerwicy :P

Twoje LD nie beda straszne poniewaz Ty kreujesz tresc snu, nie jestes w nim tylko obserwatorka bo masz wplyw na otoczenie i wydarzenia, na swoje ruchy i ruchy innych bohaterow snu ktorych Ty sobie wyobrazasz (swiadomie), dlatego nazywa sie to snem kontrolowanym :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 11 lut 2008, 10:02

Mówisz, że chciałaś pisać opowiadania...

Ja przeważnie w śnie mam jakieś historie. Oczywiście niedokończone, więc wpadłem pewnego razu na pomysł żeby je kończyć pisząc... ale jeszcze tego nie wprowadziłem w życie :)

OT: Dzisiaj miałem piękny sen o pływaniu pod wodą, bardzo pozytywny :) Rzadko to się zdarza :)
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 11 lut 2008, 12:12

Meph napisał(a):Twoje LD nie beda straszne poniewaz Ty kreujesz tresc snu, nie jestes w nim tylko obserwatorka bo masz wplyw na otoczenie i wydarzenia, na swoje ruchy i ruchy innych bohaterow snu ktorych Ty sobie wyobrazasz (swiadomie), dlatego nazywa sie to snem kontrolowanym


Meph czytaj wyraznie :P NIE LD :D
Anonim
 

Post 11 lut 2008, 16:50

Meph czytaj wyraznie :P NIE LD :D

Anonim, czytaj wyraznie :P Kiya pisala ze sie obawia ze jej LD beda tak straszne jak te straszne sny (nie LD) :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 11 lut 2008, 16:54

:oops: To przez to ze cytowalem kawalek tego a ty cytowales wiekszy kawalek :D
Anonim
 

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość