Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Post 02 cze 2006, 11:59

wiem, sam nie raz mialem taki sen, ale wiem ze to tylko ci sie zdaje ze to ty kontrolujesz, a tak naprawde robisz to za pomocą demona jakegos kory ci w tym pomaga, nawet o tym nie wiesz.
tabiZ
Avatar użytkownikatabi Mężczyzna
 
Imię: Dawid
Posty: 82
Dołączył(a): 01 cze 2006, 19:10
Lokalizacja: Olkusz
Zodiak: rak

Post 02 cze 2006, 13:19

tabi napisał(a): a tak naprawde robisz to za pomocą demona jakegos kory ci w tym pomaga, nawet o tym nie wiesz.

A skad pewnosc ze to demon?? Wiesz ja osobiscie wyznaje ideologie ze kazdy jezeli ktos wyrazi taką chęć , pragnienie, uwierzy w to,ze nic mu nie przeszkodzi bo poprostu nie moze to tak bedzie. Zreszta nie moze toba zawladnac zaden demon podczas LD i OBE bo jestesmy caly czas polaczeni ze swoim cialem i nic nie moze ingerowac w nas.
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 02 cze 2006, 13:22

ale praktykowanie ld, sprawia ze jestes bardziej otwrty na zly swiat duchowy, i zawsze moze cie cos spotkac.

Wiem ze kontrola snow nie jest natruralna rzeczą ktora moze czlowiek robic.
tabiZ
Avatar użytkownikatabi Mężczyzna
 
Imię: Dawid
Posty: 82
Dołączył(a): 01 cze 2006, 19:10
Lokalizacja: Olkusz
Zodiak: rak

Post 02 cze 2006, 13:25

tabi napisał(a):ale praktykowanie ld, sprawia ze jestes bardziej otwrty na zly swiat duchowy, i zawsze moze cie cos spotkac.

Byc moze nie tyle zły co więcej syfu tam "płynie" i jest mniej odkryty :):)
tabi napisał(a):Wiem ze kontrola snow nie jest natruralna rzeczą ktora moze czlowiek robic.

A ja sadze ze kazdy mzoe to robic tylko kazdy ma to uspione.
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 02 cze 2006, 22:30

tabi napisał(a):wiem, sam nie raz mialem taki sen, ale wiem ze to tylko ci sie zdaje ze to ty kontrolujesz, a tak naprawde robisz to za pomocą demona jakegos kory ci w tym pomaga, nawet o tym nie wiesz.

tabi napisał(a):ale praktykowanie ld, sprawia ze jestes bardziej otwrty na zly swiat duchowy, i zawsze moze cie cos spotkac.
Wiem ze kontrola snow nie jest natruralna rzeczą ktora moze czlowiek robic.

tabi, skad ty bierzesz takie informacje... czegos ty sie naczytal albo kogo nasluchal, podobne historie to chyba juz mogly wymyslec tylko jakies stare, zdewociale babcie... Sorry, ale po przeczytaniu twoich wypowiedzi nie bardzo wiedzialem czy sie smiac czy plakac...
Skad zreszta wiesz co jest naturalna rzecza ktora moze wykonywac czlowiek skoro srednio wykozystuje jakies 10% mozgu, skad wiesz do czego jeszcze jest zdolny...
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 02 cze 2006, 22:51

Meph napisał(a):Skad zreszta wiesz co jest naturalna rzecza ktora moze wykonywac czlowiek skoro srednio wykozystuje jakies 10%


Mózg zapisuje i odczytuje wg. mnie informacje jak napęd CD używający płytki jak dysku twardego (nie pamiętam juz jak to się nazywało i gdzie to było). Działa to tak, że mamy np jakąś porcję informacji. Postanawiamy cos dopisać, więc zapisujemy dalej (jak byśmy normalnie coś dopalali). Kiedy natomiast chcemy coś usunąc informacje te są oznaczane, ale nie w ich pierwotnym miejscu tylko tam, gdzie zakończyła się ostatnia sesja. Pliki te są więc fizycznie na płytce, chociaż ich nie widzimy. Podobnie działa mózg - co co niby jest "skasowane", dawno nie używane jest "pustką", chociaż miejsce zajmuje. Dlatego informacje takie można sobie przypomniec poprzez hipnozę itd.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 03 cze 2006, 14:16

tez słyszalam o duchach, ktore wchodza w ciało kiedy ma sie podróż astralna. ale LD to sen, a nie wychodzenie z ciała, jesli ktoś przy LD ma podróż astralna to juz inna sprawa. Z reszta ten "mit" o demonie juz zostal podważony w topiku "czy medytacja jest niebezpieczna?"
praktykowanie LD sprawia, ze wykorzystuje sie sie czas, kiedy sie spi na rozne ciekawe rzeczy. w zadnym poradniku,ksiazce, artykule nie pisalo, ze jest niebezpieczne i ze otwiera na zly swiat duchow...mozesz podac jakies materialy zrodlowe z ktoreych to wyczytales??
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 03 cze 2006, 23:43

tabi napisał(a):Wiem ze kontrola snow nie jest natruralna rzeczą ktora moze czlowiek robic.


Mój brat miał LD od dziecka prawie codziennie i myślał, że każdy tak ma - to chyba wystarczający dowód na to, że jest to normalne ;) .
Od teraz w Strefie http://strefa51.webd.pl/forum/ .
Powód: http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?t=687
Do tego moderacja zorientowana na jedyne słuszne poglądy, których broni nawet tolerując chamstwo o ile je propaguje. Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 04 cze 2006, 00:04

hmm, ja jak bylem maly tez pare razy mialem tak ze uswiadomilem sobei ze to sen, i robilem co chce w nim, ale sie szybko budzilem.

Wiec jak bylem starszy myslalem ze to nic zlego, i to robilem, ale wkoncu zrezygnowalem :)
tabiZ
Avatar użytkownikatabi Mężczyzna
 
Imię: Dawid
Posty: 82
Dołączył(a): 01 cze 2006, 19:10
Lokalizacja: Olkusz
Zodiak: rak

Post 04 cze 2006, 12:34

Skoro piszesz ze wczesniej miales spontaniczne kontrolowane sny, podobnie i inni uzytkownicy forum to dlaczego twierdzisz ze to nie jest naturalna zdolnosc czlowieka? Zgodnie z tym co pisales to juz jestes opetany przez jakies demony... czujesz sie zly? Czy demony wcinajace sie w zycie podczas podrozy astralnych to jedyny twoj argument? Bo nie przekonuje mnie on i nie widze jakos efektow ich dzialania. Sa jakies objawy?
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 04 cze 2006, 13:39

Nigdy nie mialam LD (chyba ze nie pamietam). Nigdy tez nie udalo mi sie ich wywolac, mimo usilnych staran i pomocy z wielu stron :( jednak nie poddaje się. Chce sprobowac. jesli bede czula, ze cos zlego sie ze mna dzieje podczas LD, to nie omieszkam tego tu napisac.

a czy myślicie w takim razie, ze wahadełko też może być niebezpieczne?
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 09 cze 2006, 11:16

morphia napisał(a): ale LD to sen, a nie wychodzenie z ciała,

Jakby pomyśleć nad tym, to projekcja astralna charakteryzuje się tym, że w astralu myśl kreuje rzeczywistość - tak samo jak w LD. Jeśli ma się dużą świadomość w LD'ku, to można tam zrobić dosłownie "everything" :D Więc można to niejako podciągnąć pod astral. Pan Monroe, którego szanuję, stwierdził, że w każdy, śnie wychodzimy do astralu, tylko że w normalnych snach sobie tego nie uświadamiamy. Dowodem na to ma być poranna erekcja :P Tego nie będę komentował :D
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Post 09 cze 2006, 13:24

Mesive napisał(a): Dowodem na to ma być poranna erekcja

Nawet u kobiet ?!?! :P Hehe no no Mesive...:)
Tez mi sie wydaje ze we snach wchodzimy w astral wkoncu to inna rzeczywistosc. Tylko LD moga byc nie bezpieczne wtedy kiedy zaczniemy uwazac swiat snow za lepszy od naszego i wtedy tak sie zagalopujemy zee... odlecimy i nas zamkna w klimatyzowanym, sterylnym pomieszczeniu z GUMY :)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 09 cze 2006, 13:33

Troche nie bardzo wiem jak to sie ma do cytatu Morphi...
LD nie kreuje rzeczywistosci. To jest projekcja umyslu. Jezeli juz to mozna sobie wykreowac virtualna rzeczywistosc. (ale mozliwe ze to bylo poprostu takie niedopowiedzenie)

P.S. Przebywanie w astralu a OOBE to nie do konca to samo, szczegoly w "Traktacie o projekcji astralnej". Podczas prawdziwego OOBE przebywamy jednak nadal w swiecie rzeczywistym, chyba ze sie troche oddalimy do astrala kiedy tracimy kontrole nad OOBE i nasze obawy przejmuja kontrole nad "projekcja" bardziej przechodzimy... powiedzialbym w stan "snu", troche nietrafne okreslenie ale zabraklo mi slowa :P .
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 29 lip 2006, 16:22

Luke_Nuke napisał(a):Od siebie powiem, że jak miałem raz bodaj 3 czy 4 LD jednej nocy to rano czułem się jakbym w ogóle nie spał, więc jakiś wpływ to ma.


No tak, bo wtedy do końca nie wypoczywasz, tylko marnujesz energię na świadome kierowanie snem...
Out of the silent planet
out of the silent planet we are...
Avatar użytkownikaironek_48 Mężczyzna
"Przebudzony"
 
Imię: Rafał
Posty: 19
Dołączył(a): 27 lip 2006, 20:37
Lokalizacja: Out Of The Silent Wilkowice
Droga życia: 9
Typ: 4w3
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości