Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Post 18 kwi 2006, 12:35

Hmm... LN, myśleliśmy co prawda o wytatuowaniu sobie na czole albo na ręcę jakiegoś znaku, ale to by nie przeszło :P...
Mam qmpla elektrotechnika i stworzył coś na kształt karty magnetycznej ino takiej, co mogłaby się zmiescic np. w zegarku, więc może coś takiego? Już pracuje nad odpowiednim Chipem i chce go opchnąc kiedyś VISIE :P


<Phaet> problem z drobniakami ja bym rozwiązał likwidując kase wogóle i sprowadzając wszystko do elektroniki
<Phaet> Najpierw dajemy każdemu obywatelowi numer, potem przyporządkowujemy numer do kodu kreskowego. Nazwałem go po angielsku:
<Phaet> Barcode for Economic And Sanctuary Transactions czyli B.E.A.S.T
<zerco> lol
<Phaet> ten znak bestii będzie potem wypalany albo wytatuowywany na prawą rękę bądź czoło. Przejeżdżasz potem po czytniku lub czytnik po tobie i kasa zostaje automatycznie pobrana z konta
<zerco> a jak ktoś nie ma kodu kreskowego ?
<Phaet> "i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia" (Apokalipsa 13,17)

(from bash.org.pl)
Joke oczywiście ;)...

A tak serio:

To może chociaż jakaś baza danych osób interesujących się Ezoteryką? Byłoby w niej niewiele informacji (np. nick (imię) , miejscowosc, kontakt (GG, e-mail, Tlen itp). Wydaje mi się jednak, że już kiedyś takie cóś istniało i chyba nie osiągnęło większego sukcesu.
"Swoją prawdę głoś swoją prawdę szerz jasno i spokojnie
Słuchaj też bo każdy ma swoją historię
Nawet głupiec ignorant ma swoją opowieść " (Desiderata, WWO)
Portal Etnobotaniczny - Drzewozycia.info
Archer Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 43
Dołączył(a): 23 wrz 2005, 21:19
Lokalizacja: STG
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Ryba

Post 18 kwi 2006, 12:48

Archer hmm ja bym dal sobie spokoj z tym znakowaniem, kazdy chyba chce byc niezalezny, wolny itd.. a nie oznakowany jak krowy :P:) Nom a z ta VISĄ slyszalem;p ze nawet ma w planach wszczepienie implantow.. ehh... czyzby nas czekal marny koniec? Kazdy pod kontrola:P? No chyba zeby jakos przechytrzyc ten system:D:D
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 18 kwi 2006, 14:15

Archer napisał(a):To może chociaż jakaś baza danych osób interesujących się Ezoteryką? Byłoby w niej niewiele informacji (np. nick (imię) , miejscowosc, kontakt (GG, e-mail, Tlen itp). Wydaje mi się jednak, że już kiedyś takie cóś istniało i chyba nie osiągnęło większego sukcesu.


Zaloz nowy temat i niech kazdy kto chce wpisze swoj nr. gg, a w pierwszym poscie na bierzaco bedziesz edytowal i dodawal tak zeby nie szukac. proste... :)
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 18 kwi 2006, 14:39

Jaka hierarchia? jaka bestia? luudzie :P
Jakie oznakowanie? Wyróżnienie? Ehh.. zmienimy wszyscy nicki na Nieznajomy to się nie będziemy wyróżniać :P.
Wielu ludzi się ezoteryką interesuje (nazwijcie to jak chcecie :P), ale głównie o tym nie mówi, a jeżeli zobaczy się jakiś znaczek to będzie wiadomo z kim mamy do czynienia :).
Ale nie chce nikogo namawiać, w sumie mi nie zależy ;-).
Pozdrawiam kazdego z osobna :)
"Gdy wyzwanie spotyka się z siła, rodzi się kreatywność dążenia do celu."
Avatar użytkownikaJutro Mężczyzna
whoever
 
Imię: Tomek
Posty: 48
Dołączył(a): 10 maja 2005, 21:45
Lokalizacja: poludnie
Droga życia: 3
Typ: 4w3
Zodiak: Ryby

Post 18 kwi 2006, 17:32

Ja myśle że to od razu tatuaże powinny być:P jakaś gwiazdka na czole czy coś:D

Pomysł ciekawy, bo miałabym całkiem frajde z wyszukiwania ludzi ze znaczkami:D hehe:P Ale czułabym sie z tym troche jak z jakąś kartą VIPa :P nie no przesadzam wiem :P ale w takich akcjach zwykle dochodzi albo do komercjalizacji albo do izolacji. No bez tragizowania, ale w pewnym seksie ;) i tak to często widać po ludziu że się tym interesuje ;)
Avatar użytkownikaJera Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 sty 2006, 19:21
Lokalizacja: z Miłości ;]
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec

Post 18 kwi 2006, 18:28

[quote][/quote]ale w pewnym seksie Wink i tak to często widać po ludziu że się tym interesuje Wink

Trudno zeby sie seksem nie interesowali :>
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 18 kwi 2006, 20:19

Jera napisał(a):to często widać po ludziu że się tym interesuje


Hehe, no ale nie zawsze. Ja jestem na ten przykład... skejtem i wątpię by ktolkolwiek z mojego otoczenia chociażby przypuszczał czym się interesuje...
"Swoją prawdę głoś swoją prawdę szerz jasno i spokojnie
Słuchaj też bo każdy ma swoją historię
Nawet głupiec ignorant ma swoją opowieść " (Desiderata, WWO)
Portal Etnobotaniczny - Drzewozycia.info
Archer Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 43
Dołączył(a): 23 wrz 2005, 21:19
Lokalizacja: STG
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Ryba

Post 19 kwi 2006, 18:51

Ilum napisał(a):

Trudno zeby sie seksem nie interesowali :>


ojej!:D seNsu miało być :D sie bedzie czepiał:P
Avatar użytkownikaJera Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 sty 2006, 19:21
Lokalizacja: z Miłości ;]
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec

Post 19 kwi 2006, 18:53

Archer napisał(a):Hehe, no ale nie zawsze. Ja jestem na ten przykład... skejtem i wątpię by ktolkolwiek z mojego otoczenia chociażby przypuszczał czym się interesuje...


no na pierwszy rzut oka pewnie nie ;) ale jakby się z Tobą pogadało to pewnie szybko by wyszło :]

z resztą co za wkurzający stereotyp :] jakby Ci co sie chcą duchowo rozwijać i poznawać obcejszą stronę świata to musza mieć długie włosy, ubierać się w lniane ciuszki, mieć po dziesięć rzemyków i wyglądać jak same Jezusy/Maryje :P
Avatar użytkownikaJera Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 sty 2006, 19:21
Lokalizacja: z Miłości ;]
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec

Post 19 kwi 2006, 19:51

Jera napisał(a):ojej!Very Happy seNsu miało być Very Happy sie bedzie czepiałRazz


a mi sie w pewnym seksie bardzo spodobalo to sformulowanie :P ;)
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 19 kwi 2006, 20:25

Hmm w pewnym seksie nikt nie musi wygladac jak Jezus, Budda itd... W penym seksie, mozna wygladac jak dres, skejt, rockman itd.. itd.. To bez znaczenia, ktos moze sie interesowac ezo i miec zgolone wlosy, brodke i wytatuowane dwa amorki na prawym ramieniu! Kazdy ma swoj gust i tyle :):) Nie kojarzyc nigdy ezoteryka z dlugimi wlosami itd.. tak jak to Jera powiedziala wczesniej (w pewnym seksie:D)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 19 kwi 2006, 22:35

Wlasnie :D
Jakby wszyscy byli w jakis sposob oznakowani to jaka bylaby radosc z poznawania nowych ludzi i rozszyfrowywania w innych nieodgadnionego. To sama przyjemnosc :)

P.S. W pewnym seksie rzadzi :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 26 kwi 2006, 00:05

Meph napisał(a):Jakby wszyscy byli w jakis sposob oznakowani to jaka bylaby radosc z poznawania nowych ludzi i rozszyfrowywania w innych nieodgadnionego. To sama przyjemnosc

Jak krowy?? :-) Hahah :-) Ciekawe, ciekawe..
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 26 kwi 2006, 21:44

GrzegorzL_Truth napisał(a):ak krowy?? Hahah Ciekawe, ciekawe..

Taak dokladnie, po h** sie znakowac, wiem kim jestem, i nie czuje sie jak w jakims stadzie gdzie trzeba kazdego oznakowac:) Radzilbym zostac w ukryciu mroku dnia..:D:D Po co maja ludzie miec tematy do plotkowania, tacy tylko irytuja(wiem co mowie), jak niektorzy powiadaja plotka szybsza od swiatla:D:). Jezesli chcecie sie znakowac nie ma sprawy nie bede robil manifestow:D:D Ale radze wam sie baardzo dobrz zastanowic! ! ! !
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 27 kwi 2006, 12:37

Wyobrażmy sobie taką sytuacja, że te znakowanie wyszło , udało się. Wszyscy ktorzy interesują sie rozwojem duchowym itp itd. siebei rozpoznaja. I nagle na scene wkracza podwórkowe kólko różańcowe które za wszelką cenę cche zniszczyć , zeliminować "niewiernych".CZemu ?? tego nikt nei wie. W wiadomościach będą mówić o dziwnych zabójstwach dziwnych ludzi z dziwnymi znakami na ... czymś tam. ( no ewentualnie mozna by ten znak zrobić w astralu czy czyms podobnym:P ) Większość i tak by tego nei zrobiła bo pewnei by sie bała wyszydzania albo im mama by nie pozwoliła ( no chodzi mi w tym wypadku o tatto np. ja :) )
Hejak jestem Jakub.Słucham metalu.
Vader , Acid Drinkers, Rob Zombie, Chainsaw
www.ezzu.za.pl -strona w budowie ^^
Avatar użytkownikaJakub Mężczyzna
Is A Metal Guru
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 mar 2006, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: baran

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron