Psychologia, działanie mózgu.
"Ludzie nawet jeśli czują, ze świat jest nią taki jak być powinien to widzą, że sami wiele nie mogą zrobić. jakby nie wierzyli, że ich głos, że ich energia jest decydująca. Że to właśnie oni pojedynczo kreują swój świat a za tym idzie kreowania świata zew. jak w naczyniach połączonych.[/quote]"

Myślę,że każdy ma swój czas. Czas zrozumienia i pójścia w dalszą drogę. Nie uważam, że jest to ignorancja, niewiara i takie tam.... to nie ten czas.
Avatar użytkownikaoczko
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 gru 2009, 23:22
Droga życia: 8
A witam wszystkich szczesliwych.
Szczescie to stan umyslu i my mamy na to co i jak czujemy glowny wplyw.
Avatar użytkownikaaniol Kobieta
 
Imię: aga
Posty: 19
Dołączył(a): 04 gru 2006, 14:07
Zodiak: waga, tygrys

Re:

Post 08 lut 2010, 23:27

Luke_Nuke napisał(a):Szczęście to niczego w życiu nie żałować - i do tego trzeba dążyć :) .


szczescie to stan ducha
ELA123 Kobieta
JESTEM
 
Imię: ELA
Posty: 1
Dołączył(a): 08 lut 2010, 23:06
Droga życia: 7
Zodiak: BYK
Im bardziej to czym jestes, jest oddalone od tego czym naprawdę jesteś, tym bardziej cierpisz.
Człowiek jest pełnią i cierpi z braku pełni...
"Wiedza racionalna o Bógu i duchowości nie ma sama w sobie żadnej wartości. Jedyna wartość każdej prawdy spoczywa w stopniu jej realizacji."
Avatar użytkownikaFreeGhost Mężczyzna
 
Imię: FreeGhost
Posty: 24
Dołączył(a): 07 lut 2010, 17:22
Lokalizacja: Wawka
Droga życia: 5
Zodiak: Waga
Szczęście to dostrzeżenie własnego spełnienia.
Avatar użytkownikalapicaroda Kobieta
 
Posty: 27
Dołączył(a): 02 kwi 2010, 21:12
Droga życia: 4
Typ: 7w6
Zodiak: Rak
Raczej jego kreowanie.
Szczęśliwy ten kto ścieżkę życia wybrać potrafi, wie dlaczego chce czego chce i potem konsekwentnie tam zmierza, mimo że po drodze przeszkód wiele napotkać może.
Co prawda szczęście z sukcesem niewiele mają wspólnego jednak te cechy człowieka sukcesu i w odnalezieniu szczęścia dopomogą. Zobacz człowieka sukcesu w zarysie.
Będziesz wiedzieć jak osiągnąć sukces to i o własne szczęście zadbać też będziesz potrafić. Pamiętaj jednak, że dopiero mając to drugie, pierwsze dostrzeżesz :-)
twojasciezka Mężczyzna
Trener rozwoju osobistego
 
Imię: Marek
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lip 2009, 02:08
Droga życia: 5
Ja Was bardzo przepraszam jeśli uznacie to za niezgodne z tematem ale pilnie potrzebuję rady.

Mam 25 lat, kończę studia, mam świetnego faceta, ale gdy się zatrzymam na chwilę i w siebie wsłucham to czuję pustkę. Gdzieś w drodze pomiędzy pracą a studiami zupełnie zagubiłam szczęście. Nie wiem z czego mam się cieszyć, gdzie, w czym szukać szczęścia. Pozornie mam wszystko czego mi potrzeba.

Bardzo Was proszę... czy ktoś mógłby mi dać jakąś prostą praktyczną radę gdzie szukać szczęścia, co zrobić by z niczego nie rezygnując poczuć się szczęśliwszym? Wiem, jakiego typu jest to pytanie ale mimo to wierzę, że sporo z was będzie w stanie mi pomóc dlatego piszę.

Z góry dziękuję
Avatar użytkownikaZdesperowana Kobieta
Przyszła żona
 
Imię: Aneta
Posty: 3
Dołączył(a): 31 lip 2010, 11:30
Zodiak: Skorpion
Zrób to co zawsze miałaś ochotę zrobić świadomie czy nie, ale zawsze było albo coś ważniejszego, albo komuś by się to nie spodobało, albo coś jeszcze innego cię od tego powstrzymywało...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Na co miałam ochotę? Hmm... zawsze marzyłam żeby studiować prawo, ale zabrakło mi kilku punktów żeby tam się dostać i w rezultacie kończę już 4 rok ekonomii. W ogóle nie daje mi to satysfakcji ale mi wychodzi.
Avatar użytkownikaZdesperowana Kobieta
Przyszła żona
 
Imię: Aneta
Posty: 3
Dołączył(a): 31 lip 2010, 11:30
Zodiak: Skorpion
Teraz jest prawie 2 w nocy a ja jestem cała we łzach… ale tym razem już nie ze smutku. Wydaje mi się, że poznałam źródło mojej pustki i jednocześnie znalazłam przepis na szczęście. Moja koleżanka przez przypadek zobaczyła moją wiadomość na forum i jakimś cudem mnie rozpoznała. Widać naprawdę musiało być po mnie widać, że coś jest nie tak.

W każdym razie zadzwoniła do mnie i dała mi radę, która brzmiała mniej więcej tak: „Beatko weź sobie aromatyczną kąpiel, zaparz sobie następnie kubek pysznej, gorącej czekolady i wejdź na stronę KluczeSzczescia.pl. Dalej po prostu czytaj i rób wszystko to, co jest tam napisane. Jeśli to Ci nie pomoże to zapraszam ciebie do kina, a jeśli poczujesz się od tego lepiej to ty mnie zapraszasz. Zgoda?”

Droga Olu, nie wiem na którym forum znalazłaś moją wypowiedź ale jeśli czytasz te słowa to wiedz, że nie wiem jak ci dziękować!!! Za tą jedną radę powinnam Ci wykupić roczny karnet do kina. Widzimy się na Shreku ;)

Wszystkim Wam bardzo dziękuję. Wydaje mi się, że już znalazłam przyczynę i jednocześnie lekarstwo na tą pustkę, którą odczuwałam.
Avatar użytkownikaZdesperowana Kobieta
Przyszła żona
 
Imię: Aneta
Posty: 3
Dołączył(a): 31 lip 2010, 11:30
Zodiak: Skorpion
będę najlepszy opiszę to jednym słowem:

Pieniądze.

coś nie tak ?
snake Mężczyzna
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 lut 2010, 15:11
Droga życia: 1
Szczęście może być tylko wtedy gdy prowadzimy piękne życie a piękne życie może być tylko wtedy kiedy się szanujemy wzajemnie a nie gnębimy [url][http://smierc-zycie.com/piekne-zycie.html][/url]. Cóż może być lepszego niż wzajemna miłość. Nie tylko ta miłość pomiędzy mężczyzną a kobietą. Piękne życie to również poświęcenie swojego czasu nie koniecznie dla pieniędzy. Ja niestety tak nie potrafię i zazdroszczę tym którzy cieszą się już z tego że mogą rano wstać. I chyba to jest darem darem od Boga.[http://smierc-zycie.com/piekne-zycie.html]
Ostatnio edytowano 14 sie 2010, 18:06 przez piast92, łącznie edytowano 1 raz
piast92 Kobieta
piast92
 
Imię: aldona
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sie 2010, 15:38
Droga życia: 5
Typ: typ
Zodiak: wąż
Odpowiedź na pytanie czym jest szczęście numerologicznej piątki:

Ja Jestem Szczęściem.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Ktoś napisał pieniądze !...KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ :lol:

Tematem jest zapytanie "Czym jest szczęście"...hmm,dziwnie jakoś robi mi się miło,że mogę wam to napisać.
...no czytać "barany i lwy" :lol:

Szczęście jest w nas,w każdym od narodzin...co,niedowierzanie i ironie przebudziłem ?
...tak tak kochani,w nas jest owa istotka.Szczęście jest taką małą iskiereczką w naszych sercach,tam w zakamarkach naszych pozostawione i czekające na wasze przebudzenie.Wasze wasze,ja już się zbudziłem,dlatego wasze.

Tym szczęściem jest to co ludu zwie miłość !
...nie taka do drugiej istoty,nie ta żądająca czegokolwiek,a ta czysta i bezwarunkowa miłość.

Naczytałem się troszkę o niej,o przeciwieństwie też,spodobała mnie się ta czysta miłość którą zwą Agape i
...zapragnąłem swego czasu ją spotkać,tak rzucone w myśli słowo (chciał bym ją dotknąć...kiedyś)
I stało się,ale by do tego dojść trzeba było mi zrozumieć wszystko to co jest przeszkodą w odnalezieniu jej #-o
Tu ludzka natura jest tą przeszkodą,ludzkie słabostki i pragnienia.To wszystko co jest ułudą szczęścia,
to co jest nietrwałe i ulotne w czasie.

Poznać szczęście,by poznać czym ono jest...to znaczy pokochać...absolutnie pokochać.A jak do tego dojdzie jeszcze
miłość wzajemna zresztą,miłość kobiety... [-o< ...no klękajcie narody,jak miło w duszy jest.
By pokochać i być szczęśliwym,trzeba nauczyć się miłować wszystko bezwzględnie na zawartość !
...to jest możliwe,choć mi zapewne NIKT nie dowierza,to jest możliwe ludu.


Proszę zróbcie tylko mały teścik i wyobraźcie sobie,że wszystkich ludzi kochacie
(miłością,nie mowa ma o seksie zboki #-o )
postarajcie się w obcowaniu z ludźmi mówić do nich własną duszą...kocham was,może doświadczycie odwzajemnienia,co was bardzo zaskoczy,tak tak...już wielu właśnie tak myśli i żyje,a krąg się rozrasta.Nowe idzie kochani,nowe O:)

Pozdrawiam i powodzenia życzę w poszukiwaniach !
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!
{ PREV }

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron