Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 05 paź 2011, 22:55

Witam soook.

Przejrzałem uważnie podany przez Ciebie link, a także inne, towarzyszące mu nagrania you tube, także w języku angielskim – nawet z pewnym zaciekawieniem. Nie znalazłem jednak nic nowego, o czym bym wcześniej nie wiedział.

Działalność Iluminati i rządów lucyferycznych na naszej Planecie dość szczegółowo opisują WingMakers. Piszą także o sposobie rekrutacji członków tej organizacji i o metodach jej działania. Mówią one nie tylko o władzy nad człowiekiem ziemskim, ale też o twórczości biopsychicznej i genetycznej, umożliwiającej taką władzę.

Wieści te podają też inne źródła, jak przekazy Drunvalo Milchizedeka, C.W. Leadbeatera, C. Jinarajadasa i wielu innych ezoteryków, którzy w stanie zmienionej samoświadomości uzyskali łączność ze swoją Jaźnią, jako z przejawieniem Ducha.

Moje zaciekawienie tekstami zamieszczonymi na you tube wynika stąd, że świadczą one o przerażeniu najwyższej, rządzącej elity „człowieka ziemskiego” przed nadchodzącą utratą władzy nad całą resztą Ziemian. Myślę, że nie chodzi tu nawet o siły lucyferyczne, lecz o ślepy satanizm, który opętał rządzącą elitę ziemską. Lucyfer świadomie utrzymuje stan zachowawczy na Ziemi, natomiast owa elita fizyczna widzi swoją jedyną szansę w zastraszaniu.

Dlatego, soook, uważam, że moja wzmianka o sekciarstwie jest trafna. Wiem, że ten krótki post nie musi wyczerpywać sprawy. Dlatego zachęcam do uważnego poczytania tekstów na mojej stronie internetowej, o ile będzie Cię na to stać. Inaczej, na razie, pomóc Ci nie mogę. Dostrzegając Twoją pewność siebie przypuszczam, że zmiana tych sugestii wymaga więcej czasu, do osiągnięcia możliwości świadomej samooceny.
Marian Wasilewski
Avatar użytkownikaM. Wasilewski Mężczyzna
Meandry życia
 
Imię: Marian
Posty: 68
Dołączył(a): 01 sty 2007, 20:17
Lokalizacja: USA
Droga życia: 7
Zodiak: baran

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 11:23

Dziękuję .
M. Wasilewski napisał(a):natomiast owa elita fizyczna widzi swoją jedyną szansę w zastraszaniu.


Nie ....tylko . Ona posiada większy arsenał , aby posiadać poddaństwo .


M. Wasilewski napisał(a):na mojej stronie internetowej


Prosze o adres .


M. Wasilewski napisał(a): Inaczej, na razie, pomóc Ci nie mogę.


Czy mówilem coś , o pomocy dla mnie ? :)

M. Wasilewski napisał(a):Dostrzegając Twoją pewność


Zgadza się , jestem pewien . Wielu aspektów życia mego na Ziemi .

M. Wasilewski napisał(a):do osiągnięcia możliwości świadomej samooceny.


Nie nie ma swiadomej samooceny :) Kochać Siebie , Całość Stworzenia . :D

A na marginesie :thumbright: ...wielokrotnie "polemizowałem " z istotami z poza Ziemi .
Tutaj , na Planecie , i podróżując po Wszechświatach .

Czy widzał ktoś , oczyma albo podprogowo , telepatycznie , istotę z kosmosu ?

Uśmiechy do Wszystkich ! Słońce i Ziemię , pozdrawiam :D


.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 13:07

soook napisał(a):.............................


.
pan Marian ma rację , jesteś ciężkim przypadkiem :wink:
easy russian
 

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 13:10

Halo soook, adres mojej strony znajdziesz wystukując imię i nazwisko, którego nie ukrywam gdyż biorę odpowiedzialność za słowa. Na razie widzę u Ciebie fantazyjną zarozumiałość i ostre objawy infantylizmu. Po prostu zaśmiecasz temat. Jeśli się nie zreflektujesz - będę zmuszony ignorować Twoje posty.
Marian Wasilewski
Avatar użytkownikaM. Wasilewski Mężczyzna
Meandry życia
 
Imię: Marian
Posty: 68
Dołączył(a): 01 sty 2007, 20:17
Lokalizacja: USA
Droga życia: 7
Zodiak: baran

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 14:08

easy russian napisał(a):pan Marian ma rację , jesteś ciężkim przypadkiem


..... do "naprawy" :D

M. Wasilewski napisał(a): Na razie widzę u Ciebie fantazyjną zarozumiałość i ostre objawy infantylizmu.


..... diagnoza do , ? :D

Kruca fuks , no , no :D

M. Wasilewski napisał(a):Po prostu zaśmiecasz temat. Jeśli się nie zreflektujesz - będę zmuszony ignorować Twoje posty.


Nie ma takiej opcji .

Wypylam stąd .

.
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 17:49

Witam!:-)
M. Wasilewski napisał(a):Na razie widzę u Ciebie fantazyjną zarozumiałość i ostre objawy infantylizmu.

Czy JAŹŃ ocenia innych?
Z czego wynika powyższa ocena? Ze zdenerwowania? Ze strachu?
:-)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 19:17

Sinsemilla.

Swoją miłością budzisz we mnie ciepłe uczucia. Zapewniam Cię, że nie czuję się Jaźnią lecz zwyczajnym, ziemskim człowiekiem. Dlatego nie mogę być obojętny wobec urągania zdrowemu rozsądkowi. Nie walczę z żadnym człowiekiem tylko z materialnym złem, które nas ogranicza i zaślepia. Odnoszę to także do siebie. Chyba po to narodziliśmy się na tej Planecie, aby dostrzegać co nas dzieli i w miarę możliwości chronić się przed tym. Bądźmy dobrej myśli.
Marian Wasilewski
Avatar użytkownikaM. Wasilewski Mężczyzna
Meandry życia
 
Imię: Marian
Posty: 68
Dołączył(a): 01 sty 2007, 20:17
Lokalizacja: USA
Droga życia: 7
Zodiak: baran

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 19:55

Dobra Myśl - Tak! :-)

M. Wasilewski napisał(a):Nie walczę z żadnym człowiekiem tylko z materialnym złem, które nas ogranicza i zaślepia.

Zło nie jest materialne.
Walka niszczy walczącego.

Pozdrawiam Sercem :-)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 20:13

tak, kiedy marianie mówisz czy myślisz o tym to nadajesz temu mocy. zaakceptujmy to zło i puśćmy je wolno :D
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 20:24

BobBlunt.

Skoro jesteś Bogiem to po co wpuściłeś tę pchłę, która gryzie człowieka? Do tego namawiasz, aby jej nie przeszkadzać, bo będzie mocniej gryzła?

Sinsemilla.

Zło jest materialne. Tu właśnie jest pies pogrzebany, sprawa trudna dla nas do zrozumienia. Ono nie posiada związku z Jaźnią lecz ze Świadomością Kosmiczną o elementarnym zagęszczaniu monadycznym, cechującym materię nieożywioną. Jest martwe, tak jak martwy jest nawet najbardziej wyspecjalizowany komputer. Zło także nie posiada ego. Oślepia ową boską istność w człowieku i skłania ją do destrukcyjnego działania, wynikającego z chaotyzmu pramaterii-energii.
Z tym właśnie wiąże się wezwanie chrystusowe do miłości bliźniego.
Ostatnio edytowano 06 paź 2011, 21:01 przez M. Wasilewski, łącznie edytowano 1 raz
Marian Wasilewski
Avatar użytkownikaM. Wasilewski Mężczyzna
Meandry życia
 
Imię: Marian
Posty: 68
Dołączył(a): 01 sty 2007, 20:17
Lokalizacja: USA
Droga życia: 7
Zodiak: baran

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 20:32

ty także nim jesteś i ta pchełka jest tam u ciebie. u mnie jej nie ma. gdybyś o niej nie napisał sam bym nie wiedział, że istnieje :D tak nie przeszkadzajmy jej, kiedy nie będziemy na nią zwracać uwagi stanie się mniejsza. nie mówiąc już, że na pewno ciebie nie będzie gryzła :)
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 21:04

sinsemilla napisał(a):.......
Zło nie jest materialne.
Walka niszczy walczącego.

Pozdrawiam Sercem :-)
hm... a jak na przykład nazwać działanie białych krwinek wewnątrz naszego organizmu ?

Organizm społeczny ma też swoje "komórki obronne" i na dziś uważam ,że mieć powinien i że to jest stan naturalny . Kiedyś byłem ofiarą powszechnie propagowanego poglądu o "pokojowości " - nadstawianiu drugiego policzka i wszystkich tych bzdur robiących z nas bezwolne i bezbronne owce i barany . Dziś uważam,że umiejętność walki jest konieczna ( nie mylić z nadużyciami i gwałtem , silna ręka może zmiażdżyć nos ale również narąbać drewna na opał . Każdy zdrowy mężczyzna ma potencjał dania życia a więc teoretycznie jest też "uzbrojony" do gwałtu . )

Pozdrawiam Cię - Słoneczna Pani :)
easy russian
 

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 21:16

BobBlunt, bądźmy logiczni. Jeśli, tak jak Ty, jestem Bogiem - to dlaczego pchła gryzie mnie, a Ciebie nie? Chyba, że jesteśmy równocześnie Bogiem i ludźmi. Ale jako ludziom, pozwólmy im podrapać się. Chyba pchła nie jest lepsza od człowieka.
Marian Wasilewski
Avatar użytkownikaM. Wasilewski Mężczyzna
Meandry życia
 
Imię: Marian
Posty: 68
Dołączył(a): 01 sty 2007, 20:17
Lokalizacja: USA
Droga życia: 7
Zodiak: baran

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 21:41

nie jest lepsza ani gorsza tyle, że mniejsza :) dlaczego mnie nie gryzie? ponieważ ja akceptuję wszystko takie jakie jest. akceptuje pchły, które gryzą a także ludzi, którzy starają się ich pozbyć za wszelką cenę. chcesz bracie się podrapać, zrób to. jeśli chcesz pozbyć się pcheł drogą chemiczną lub jakąkolwiek inną, także masz wolną wolę wyboru.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: W POSZUKIWANIU JAŹNI

Post 06 paź 2011, 22:06

easy russian napisał(a):
sinsemilla napisał(a):.......
Zło nie jest materialne.
Walka niszczy walczącego.

Pozdrawiam Sercem :-)
hm... a jak na przykład nazwać działanie białych krwinek wewnątrz naszego organizmu ?

Nie wiem :-P
Biologię miałam z 10 lat temu. Temat 'chorób' także jest mi obcy :-)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości