Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
"Chodzi mi o ogólne przyspieszenie czasu, fale fotonów i wyrównanie galaktyczne."

Mógłbyś to jakoś rozwinąć? fale fotonów...masz na myśli przyspieszenie światła(fale fotonów)?
Sugerujesz że światło porusza się ostatnio szybciej?
Wyrównanie galaktyczne czyli?
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak
Joe Black napisał(a):Kotku, a poczytaj w necie ?

Zmiany następują od wielu lat - to prawda, ale to się rozkręca dopiero..


http://www.youtube.com/watch?v=pugIRy7W ... ture=share


Za długi ten filmik. Jakie są ogólnie z niego wnioski? Czy swiatu grozi zagłada czy jednak transformujemy sie w dobrym kierunku?
jay-z Mężczyzna
 
Posty: 34
Dołączył(a): 12 sie 2011, 15:36
Nie tego linka wkleiłem co miałem,
pardą,
jay-z, Weres wieszczy wojnę w lipcu, a dalej twierdzi że trupów po przebiegunowaniu będzie od groma,
więc wychodziło by na to że coś musi to przebiegunowanie pszyspieszyć..

http://www.youtube.com/watch?v=HyRfbH0W ... 2CWm1nYQ8=

od 3:15
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Nie chce juz ogladać tych straszących filmików o 2012, wole się nacieszyć życiem, pozatym cos czuje, ze jednak bedzie duchowa transformacja i bedzie tylko lepiej - przynajmniej chce w to wierzyć ;D
jay-z Mężczyzna
 
Posty: 34
Dołączył(a): 12 sie 2011, 15:36
jay-z napisał(a):Nie chce juz ogladać tych straszących filmików o 2012, wole się nacieszyć życiem, pozatym cos czuje, ze jednak bedzie duchowa transformacja i bedzie tylko lepiej - przynajmniej chce w to wierzyć ;D


Wierzysz - masz.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
jay-z przecież nikt Cię nie zmusza, ciesz się więc życiem :)

http://www.youtube.com/watch?v=ARCbODyn ... r_embedded

obejrzyj na dobranoc :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Cóż... Co do zamartwiania się końcem świata w 2012 vs cieszeniem się życiem...
Jeśli końca świata nie będzie - cieszący się życiem będą nadal szczęśliwi, a zamartwiający się wyjdą na głupków i wyjdzie że mają kilka miesięcy/lat straconych częściowo na zamartwianie się...
Jeśli koniec świata będzie - cieszący się życiem będą i tak mieli kilka miesięcy/lat więcej ciekawego i przyjemnego życia niż zamartwiający się...
Więc jaki jest sens w martwieniu się o to czy koniec świata (sensu lato) będzie czy nie? ;)
Generalnie rozmyślanie o rzeczach których nie da się zmienić nie ma dużego sensu, o wiele lepiej pomyśleć o sobie i o tym jak siebie zmienić ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Tak Tilu:)...wszyscy zyjemy z perspektywa odejscia, nie znajac dnia ani godziny. I wszystko co mozemy zrobic to zyc. Madrzej, piekniej, swiadomie...a moze nie bedzie tak zle; w koncu nigdy nie jest tak zle jak nam sie wydaje. Ani tak dobrze zeby nie moglo byc lepiej
Ayalen
 
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak
Weronika postanawia umrzeć,
najgorsza ekranizacja książki z jaką się spotkałem.

Samą książkę mocno przeżywałem, ale film to tragedyja.


Til, ale ti w żadnym wypadku nie chodzi o zamartwianie się,
jeśli ludzie nie czują potrzeby aby dowiedzieć się jak będzie wyglądała nasza przyszłość to ok,
ale są też tacy co lubią troszkę nad tym pogłowkować.
A nóż może coś odkryją? :)
Według mnie, warto być świadom wielu rzeczy,
ignorancja to nie jest dobra rzecz.


Po co uczyć się fizyki, albo czytać o astronomii,
skoro nie mamy wpływu na to co się dzieje we wszechświecie?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Najpierw należy sobie zadać pytanie czym jest "świat" w kontekście jego końca. ;)
Til napisał(a):jaki jest sens w martwieniu się o to czy koniec świata (sensu lato) będzie czy nie? ;)

Jeśli w średniowieczu poganie interesowaliby się tym, co dzieje się w szerokim świecie, byliby przygotowani na krucjaty przeciwko nim, chociażby indywidualnie. Jeśli ktoś śledzi prawdopodobny rozwój dziejów aktualnie, czy to dotyczy socjologii, religii, nauki i technologii, czy też gospodarki, to znaczy, że żyje w tym świecie, i może skorzystać z takich informacji. Przeciwieństwem jest osoba, która w czasie 2 wojny światowej nie ma zielonego pojęcia, skąd tyle wybuchów ostatnio w okolicy... Dla niej ziemia mogła by być równie dobrze płaska, świat składać się z tego, co jest do zjedzenia i tego, co uważa ją za pożywienie. :P To nie przypadek, że świadomość i zainteresowanie globalnymi wydarzeniami rośnie, dotyczy to także kwestii ekologicznych.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
A ja mam wrazenie ze czas plynie szybciej niz 10 lat temu. Kto tak twierdzi ? Bo ja spotykam wiele opinii tego typu ?;>
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8
ciekawe czy ludzie np w wiezieniu moga powiedziec to samo .. ;) watpie :P


rozwoj technologiczny sprawia takie wrazenie.. ze czas znaczaco przyspieszyl.. mozesz robic wiecej rzeczy niz kiedys .. poza tym napewno masz wiecej obowiazkow niz np jak byles dzieckiem itp. itd. etc.
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Arimare rozmawiałeś z ludzmi z wieżienia?
Moim zdaniem czas płynie o wiele szybciej, gadałem z ludzmi w róznym wieku bo wydawało mi się, że własnie mi się wydaje :)

W moim odczuciu jest tak od 99r, potem już każdy rok bardziej się rozpędzał,
jedni to czują, inni nie, wiem jedno, wiek nie ma żadnego znaczenia.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Tak, statystycznie w odczuciu jest szybciej ale rzeczywiście - jest jak dawniej chyba że macie jakieś rzczywiste dowody.
Macie???

Wystarczy zabrać z życia jeden jedyny zjadacz czasu - komputer i nagle jest 99r
Telewizor nie musi zabierać czasu, może towarzyszyć jak radio.
Pisze posta i zjada mi kilka a czasem kilkanaście minut w tym czasie można odkurzyć dywan, pozmywać naczynia, wynieść śmieci..od posta do posta i mija kilka godzin. Każdy że znajomych który coś robi, rzadko siedzi przy kompie bo go nie ma twierdzi że jak do niego siada.. Chwila moment i mija kilka godzin.

Sporo komunikowałem się przez gg te same osoby co w realu, przy kompie kilka zdań zajmuje w praktyce godzine. To samo przez telefon kilka minut. Do tego kolejny element - każdy dzień jak codzień rzadkie spotkania z innymi ludzmi i mija czas bez odczucia że cokolwiek się wydarzyło.. No i mamy gotowe wrażenie że czas przyspiesza. Brak kasy na wypady poza miasto, praca samochód dom, wakacje co 2 lata. Dzieciarnia nie łazi po wsi tylko napiernicza w szmate kciukami. (Fifa i te sprawy)

Ja siedze w robocie..szybko mija mi czas jak coś robie, jeszcze szybciej w necie..
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron