Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Post 29 lip 2007, 19:17

Witam. Czytalam ostatnio ksiazke pt. NIEBIANSKA PRZEPOWIEDNIA, teraz czytam kontynuacje tej ksiazki pt. DZIESIATE WTAJEMNICZENIE, obie autorstwa Jamesa Redfilda. Pierwsza przedstawia odkrytych dziewiec prawd o egzystencji ludzkiej, miedzy innymi opisane jest jak mozna pobierac energie, i to nie od ludzi jak to do tej pory ma miejsce, lecz..... no wlasnie , GORACO POLECAM PRZECZYTANIE. Ksiazka jest rewelacyjna, fenomenalna i polecam wszystkim , ktorzy chca zaglebic wiedze o zyciu, ludziach. Pozdrawiam cieplutko.
Avatar użytkownikaaniol Kobieta
 
Imię: aga
Posty: 19
Dołączył(a): 04 gru 2006, 14:07
Zodiak: waga, tygrys

Post 29 lip 2007, 20:32

a czytales "Życie i nauki mistrzów dalekiego wschodu"? ;)
GD Mężczyzna
 
Posty: 56
Dołączył(a): 11 cze 2006, 00:36

Post 30 lip 2007, 12:18

Witam. Nie czytalam, lecz z checia skorzystam z propozycji. Na przyszlosc jestem kobieta :lol: :wink:
Avatar użytkownikaaniol Kobieta
 
Imię: aga
Posty: 19
Dołączył(a): 04 gru 2006, 14:07
Zodiak: waga, tygrys

Post 30 lip 2007, 17:31

Trzecia część Niebiańskiej Przepowiedni to "Tajemnica Szambali".
Ewa BW Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 04 wrz 2006, 00:56

Post 09 sie 2007, 23:52

Widziałem film o tym tytule

ciekawa interpretacja Świata Energetycznego


Pokój i Dobro
Est autem fides credere quod nondum vides; cuius fidei merces est videre quod credis.
- Wierzyć znaczy ufać w to czego nie widzisz; nagrodą wiary jest zobaczyć to, w co ufasz.

myśl Św. Augustyna
Avatar użytkownikafrater Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 05 cze 2007, 20:16

Post 02 paź 2007, 18:26

Hm ja różnie fajnym sposobem jest połaczenie się w jakimś miejscu fajnym i spokojnym np. park z ziemią i niebem (żywioł ziemi i powietrza) w ten sposób można wypłukać sie ze starej energi i nabrać nowej. Miałem raz problem z wyjściem z transu przy tej praktyce i 20 minut zmieniło się w 40 (poprostu nieraz wchodze w taki miły stan w którym nic nie cuje poza kompletną nicością(wiem zę to dziwnie brzmi ale takn nieraz mam i niemam ochoty wracać do świata pełnego głupich ludzi).
A inna technika za która napewno zostane tu potępiony to poprostu podczepienie sie pod kogoś, zazwyczaj są to osoby których nielubie, wyedy poprostu staram sie astralnie do nich zbliżyć(w zadnym wypadku nie opuszczam swojego ciała chociaż jak bym potrafił bym to zrobił) i wgryzam sie delikwentowi w szyje albo wizualizuje sztylet staram sie energią nienawiści go zbudować i przebijam nim ofiare która krwawi najczęściej atakuje czakry 3oka serca i splotu słonecznego. Ale to musze naprawde kogoś nielubić (chociaż ja wogóle ludzi nie lubie:D).
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 02 paź 2007, 23:29

nie lubisz i dlatego tu jesteś - ładna nagroda ;). Nie lubie energii innych ludzi - wolę czystą - kosmiczną, zywiołów, drzew, ale najbardziej spośródd nich - ognia i wody - bo to moje żywioły. Drzewa też nigdy nie odmawiają ;).
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 03 paź 2007, 17:30

Musze przyznać żę energia pobierana od ludzi rzeczywiście jest gorsza od czystej żywiołów(chyba ze pobiera sie po przez krew:) ). Mozliwe że to z powodu filtracji którą należy zastosować pobierającod ludzi za pomocą linku mentalnego.
A to zę jestem nigdy nie uwazałem zanagrodec raczej za kare.
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 17 paź 2007, 21:27

ghhhhh... nie cierpię wampiryzmu energetycznego... jedyne osoby jakim zdarzyło mi się zrobić 'źle' przy pomocy oddziaływania energetycznego, to właśnie takie pijawki, które w jakiś sposób próbowały się do mnie przyssać. A może tak by trzeba nauczyć się kochać innych? Tym bardziej skoro energię można łatwiej i przyjemniej czerpać z otoczenia, choćby jak piszesz z żywiołów...
Wiesz jaką karmę (czy jakkolwiek się to nazwie) robi używanie swojej przeważajacej siły energetycznej, żeby zrobić im krzywdę? Bo to opisałeś, zdecydowanie jest robieniem im krzywdy. Człowieka można w taki sposób na pewno trwale fizycznie (i energetycznie) uszkodzić. A zapewne i zabić...
Btw. aż tak zależy ci na tych ludziach o których mówisz że ich nielubisz, żeby aż poświęcać dla nich własne myśli, uczucie (niechęć, nienawiść etc. to silne uczucia), własną energię (na atak) i w dodatku własne czyste sumienie?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 17 paź 2007, 23:08

i za co mnie potępiasz? za eliminacje własnych wrogów? przecież to głupota nadstawiać drugi policzek. A czerpaie z żywiołów....masz racje jest o wiele przyjemniejsze. Fajnie z jeziora można poczerpać ale za zimnio jest już;(((((na takie praktyki
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 18 paź 2007, 10:14

A kto ci każe wchodzić do wody? Proponuje nie ze stojącej a z płynącej wody. Zwróć uwage na to co napisał Til - to bardzo istotne. Nie każe nadstawiac drugiego policzka. Nie trzeba go nadstawiać, gdy jest w nas Miłość (piszę z wielkiej - bo o taka chodzi). Jesli jest w nas to uczucie, to wrogowie sami odejdą - sam ich przyzywasz swoją postawą. Nienawiść wyniszcza przede wszystkim ciebie, więc potrzebujesz ciągłego doładowywania - nie zwracasz więc szczególnej uwagi na jakość, ale ilość energii. Po co zaśmiecać sie czyjąś energią, skoro mozna miec własną - czystą? Poza tym wampiryzm energetyczny, prócz tego że jest brudny w moralnym tego slowa znaczeniu jest dalece nieetyczny i rzeczywiście moze doprowadzić do wyrządzenia komuś krzywdy. Jesli poprosi się żywioły te uzupełnią w nas lukę. O wiele trudniej jest kochac i dawać energię, wówczas jednak paradoksalnie - tej energii nigdy nie brakuje.
Przed tobą daleka droga, tym bardziej zyczę powodzenia.
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 18 paź 2007, 18:42

Hej ja niemam problemu z energią. Nie musze od nikogo i niczego pobierać mój organizm produkuje tyle ile potrzebuje. A robie to jak kogoś chce skrzydzić anie że tego potrzebuje i niezamierzam nabywać uczucia miłości do całego swiata ten kto na to zasługuje to to dostaje kto nie ten dostaje nienawiść, to chyba logiczne.
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 18 paź 2007, 21:12

spike napisał(a):niezamierzam nabywać uczucia miłości do całego swiata ten kto na to zasługuje to to dostaje kto nie ten dostaje nienawiść, to chyba logiczne.


Zawsze mi się wydawało, że myślę logicznie :wink: , aż do dzisiaj..... :? :shock: :-s
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 18 paź 2007, 21:17

ty piszesz o miłości i nienawiści poprzez pryzmat siebie, ja pisze po prostu o miłości... Więc moja wypowiedź też jest logiczna. Nie powołuj się na logikę, bo ta może sprawić ci wiele niepodzianek.
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 18 paź 2007, 22:41

Jedyną logiką i jedyną prawdą jest to w co ja uwierze i to co ja uznam za słuszne i prawdziwe (kto mówi że tak nie jest łatwiej?)

A tak dokładniej to mi chodziło oto że ten kto zasługuje na dobroć odemnie ten ja dostaje i tak samo z nienawiścią. Oto mi chodziło.
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości