Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.
Naprawdę można wierzyć hipnozie?
Oto przykład:

http://www.youtube.com/watch?v=7RLiIU_a9OQ

No i co z tego wyszło ? Nic się niesprawdziło.



Co do jasnowidzow to można sobie zobaczyć na youtube prognozy najsłynniejszego jasnowidza polskiego Jackowskiego i ile mu się sprawdza? Potrafi wskazać gdzie leżą zwłoki a resztę to już bardzo kiepsko.


Właśnie Twoje wypowiedzi to pomieszanie z poplątaniem.
Pomieszałeś przeszłość teraźniejszość i przyszłość!

To co wydarzyło się w przeszłości możemy tylko domniemać mam jedynie skutki trwające do dzisiaj.

To ze ziemia się kręci wokół słońca jest faktem teraźniejszym lecz nasza percepcja jest ograniczona i co róż poznajemy nowe zasady funkcjonowania wszechświata.

A przyszłość jest bardzo nie przewidywalna gdyż wiele zmiennych tworzy wypadkową zdarzeń.

Więc dlaczego słynny polski jasnowidz najlepiej sprawdza się w tym co już się wydarzyło a jest raczej kiepski w formułowaniu przyszłych zdarzeń? A no odpowiedź masz powyżej.
calaripayat Mężczyzna
 
Posty: 61
Dołączył(a): 03 maja 2013, 22:58
Wszystko wskazywało na to, że ziemia zaczyna się przebiegunowywać.
Odchyłki były dość znaczne i zapewne był to wariant przyszłości, o którym mówili ci ludzie w hipnozie.
Jednak w cudowny sposób wszystko wróciło na miejsce, i to są fakty o których czytałam w internecie. /informacje z wiarygodnych źródeł np. NASA/
Była ogromna słoneczna burza, na biegunach w sposób gwałtowny znikał ozon, groziło to kataklizmem na ziemi bo traciliśmy warstwę ochronną /to też fakty/ , też się to uspokoiło, zmniejszyło.
Potężne kataklizmy groziły ziemi, na szczęście odroczono naszą zagładę.
NA DŁUGO?
Sądzę, że jakieś nasze pozytywne działania opóźniły kataklizm , ale jeśli nie będziemy konsekwentni w ratowaniu ziemi, to zrobią to za nas.
Po prostu radykalnie zmniejszą ludzką populację.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
calaripayat napisał(a):
Naprawdę można wierzyć hipnozie?
Oto przykład:

http://www.youtube.com/watch?v=7RLiIU_a9OQ

No i co z tego wyszło ? Nic się niesprawdziło.



Co do jasnowidzow to można sobie zobaczyć na youtube prognozy najsłynniejszego jasnowidza polskiego Jackowskiego i ile mu się sprawdza? Potrafi wskazać gdzie leżą zwłoki a resztę to już bardzo kiepsko.


Właśnie Twoje wypowiedzi to pomieszanie z poplątaniem.
Pomieszałeś przeszłość teraźniejszość i przyszłość!

To co wydarzyło się w przeszłości możemy tylko domniemać mam jedynie skutki trwające do dzisiaj.

To ze ziemia się kręci wokół słońca jest faktem teraźniejszym lecz nasza percepcja jest ograniczona i co róż poznajemy nowe zasady funkcjonowania wszechświata.

A przyszłość jest bardzo nie przewidywalna gdyż wiele zmiennych tworzy wypadkową zdarzeń.

Więc dlaczego słynny polski jasnowidz najlepiej sprawdza się w tym co już się wydarzyło a jest raczej kiepski w formułowaniu przyszłych zdarzeń? A no odpowiedź masz powyżej.


Nic nie pomieszałem ,jakoś dziwnie to wszystko rozumujesz .Spójrz na siebie przecież Ty sam składasz się z przeszłości ,terażniejszości,i przyszłości.
Naprawdę uwarzasz że to co się wydarzyło w przeszłości możemy tylko domniemywać?
To że Ty np byłeś gdzieś jakis czas temu w jakims kraju to możesz tylko domniemywać?
wydarzenia z drugiej wojny swiatowej też mozemy tylko domniemywać?
Są oczywiście wydarzenia o których możemy domniemywać ,ale są tez takie co do których nie ma wątpliwości..

To że ziemia krąży wokól słońca jest jest faktem terazniejszym tak jak y mówisz ,ale jest też faktem przeszłym gdyżkręciła się wiele milionów lat temu i także w przyszłości kręcić się będzie..
Jckowski przede wszystkim sprawdza to co jest teraz.,a przeszłość mu w tym pomaga.
Przecież on wykrywa zwłoki które teraz obecnie gdzieś się znajdują.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec
baska napisał(a):Wszystko wskazywało na to, że ziemia zaczyna się przebiegunowywać.
Odchyłki były dość znaczne i zapewne był to wariant przyszłości, o którym mówili ci ludzie w hipnozie.
Jednak w cudowny sposób wszystko wróciło na miejsce, i to są fakty o których czytałam w internecie. /informacje z wiarygodnych źródeł np. NASA/
Była ogromna słoneczna burza, na biegunach w sposób gwałtowny znikał ozon, groziło to kataklizmem na ziemi bo traciliśmy warstwę ochronną /to też fakty/ , też się to uspokoiło, zmniejszyło.
Potężne kataklizmy groziły ziemi, na szczęście odroczono naszą zagładę.
NA DŁUGO?
Sądzę, że jakieś nasze pozytywne działania opóźniły kataklizm , ale jeśli nie będziemy konsekwentni w ratowaniu ziemi, to zrobią to za nas.
Po prostu radykalnie zmniejszą ludzką populację.


No bo ziemia się przebiegunowywuje w tym momencie,tylko że chodzi tutaj zmianę magnetycznych biegunów ziemi.Teraz wypadł cykl wzmorzonej aktywności słońca(co 11 lat) i stąd ta burza.Nasza cywilizacja jest teraz o wiele bardziej krucha ,i gdyby burza słoneczna miała taką intensywność ,jak w jednym roku XIX w to popaliłoby transformatory ,i to to byłby poważny wstrząs dla ludzkości.Takim wstrząsem mógł byc też wybuch wulkanu ,w takiej skali jak w XIX w. chyba to był wulkan Krakatau.Był to rok bez lata ,gdyż tyle pyłu było w powietrzu.
Oto co na ten temat sądzi NASA: http://www.wprost.pl/ar/322042/Koniec-s ... dnia-2012/
albo ta wypowiedz naukowca z NASA :
http://www.youtube.com/watch?v=_w2z1X2Gm9U
Więc konkretna wypowiedz ,wiadomo kto się wypowiada i o manipulacji nie może być mowy,ale wielu wykorzystuje tego typu informacje żeby pokrzekręcać wszystko jak im pasuje.
Dlatego trzeba być ostrożnym ,i sprawdzać w innych zródłach,a i tak każdy z nas jest oszukiwany ,tylko że można to jakoś ukrócić i tu dużo zależy od nas samych,od naszego krytycznego spojrzenia na świat .Na stronę NASA można też wejść i sprawdzoć,tylko że jest w języku angielskim: http://www.nasa.gov/
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec
calaripayat Mężczyzna
 
Posty: 61
Dołączył(a): 03 maja 2013, 22:58
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: IsabellaSempere
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec
calaripayat Mężczyzna
 
Posty: 61
Dołączył(a): 03 maja 2013, 22:58
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
calaripayat Mężczyzna
 
Posty: 61
Dołączył(a): 03 maja 2013, 22:58
Widzę, że to temat dla mnie.
Do tej pory nikt z Was nie wspomniał o pewnych nagraniach UFO. Mam 2 przekonujące, lecz mimo to dobrze wiem, że pojedynkowanie się na ściany tekstu będzie uskuteczniane w zaparte. Gwoli ścisłości od razu mówię, że chodzi mi o wojnę na światopoglądy. Od jakiegoś czasu moja intuicja sprawia, że nie mieszam się do tego typu dyskusji. Jak chcecie to mogę zarzucić linkami z YT (ten drugi będzie dobry).
Obecnie nawet nie będę dochodził kto i jak stworzył życie na tej planecie. I nie z powodu ignorancji tylko nadmiaru przeciwstawnych sobie światopoglądów. Zakładając, że życie poza Ziemią istnieje, to gdyby nawet doszło do jego ujawnienia to i tak nie musiałoby to oznaczać czegoś pozytywnego. Równie dobrze każda rasa pozaziemska może ogłosić się stworzycielami ludzi. Druga sprawa to czy prędzej trafi się do kamieniołomów albo innych obozów pracy czy też nie będzie tak tragicznie. Channelingi bardzo ingerują w te sprawy.
Tutaj jest dobra strona, gdzie wszelkie głupoty, które zdołały przybrać formę dezinformacji, są przedstawiane jako coś , czym nie są wg zwolenników "pozytywnego myślenia". Oto i ona: ozzy89a.pl/wordpress
Nie chcesz już konfrontacji na światopoglądy? Tu rozwija się miejsce, gdzie dyskusja ma się do tego nie sprowadzać:
ozzy89a.pl/wordpress
vegan
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 maja 2013, 04:34

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości