Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Dziwne Uczucie

Post 02 maja 2011, 15:56

Witam (:
Na forum trafiłam przypadkowo, to jest - przeglądając internet w poszukiwaniu osób z podobnymi do mnie odczuciami..
Nigdy wcześniej, nikogo o to nie pytałam, mimo iż to dziwne "coś" mam od dziecka, od kąd pamiętam.
Nawet teraz jakoś dziwnie mi to opisywać..Może to tylko moja wybujała wyobraźnia i tyle.. :roll: Trochę to śmieszne.

No więc, co do owych ''uczuć'',
Nie jestem pewna kiedy to się dokładnie zaczęło..Z pewnością, aż tak dawno, że nie pamiętam pierwszego takiego zdarzenia.
Samo uczucie jest dość trudne do opisania. Raz pojawia się do trzech razy dziennie, raz dwa razy w tygodniu, innym razem nie występuje nawet miesiąc.
Nie zależnie co robię, uczucie to pojawia się, tak mi się wydaje, samo od siebie.
Nagle robi się duszno i jakby ''ciężko''. Przytłaczającemu uczuciu towarzyszą zawroty głowy i tak jakby pustka. Jestem w stanie zobaczyć wszystko co się w okół mnie dzieje, lecz trudno jest mi się na tym skupić. Ogarnia mnie ciemność. To znaczy..Ciemność jakby ''pochłania'' realny obraz, który mam przed oczami. Jeżeli wystarczająco się nad tym skupię, wrażenie przytłoczenia jest jeszcze trudniejsze do zniesienia, dlatego też staram się skupić na rzeczach w okół mnie.
Obudziliście się kiedyś ze snu, z uczuciem spadania w dół? Nie wiem czy to uczucie ogromnego lęku, czy szoku, ale powoduje ono, że się budzimy. A teraz wyobraźcie sobie, że to uczucie trwa i trwa. Mniej-więcej tak to wygląda. Co dziwne, uczucie silnie działa właśnie w głowie. Nie czuję bólu, tylko coś jakby coś mnie silnie przytłaczało.
Wcześniej, do owych uczuć dochodziły jeszcze, jakby to ując..Omamy? Obrazy, ciemność, jasność. Na przemian. Widywałam ciotkę, samą siebie, pociągi(?)..Omamy ustały gdy pewnego razu, w wieku 11-12 lat, uczucie zaskoczyło mnie na lodowisku. Obraz przedstawiał szpital. Upadłam i złamałam sobie rękę. Niedługo po tym, leżałam w szpitalu na wyrostek robaczkowy.
Od tego czasu, nie widzę, lub nie zauważam już owych obrazów.

Przepraszam za dość długi post. Mam nadzieję, że ktoś go jednak przeczyta :P
Pozdrawiam.
Pomarańcza Kobieta
 
Imię: Tina
Posty: 2
Dołączył(a): 02 maja 2011, 15:04
Droga życia: 11
Zodiak: Skorpion

Re: Dziwne Uczucie

Post 10 maja 2011, 18:21

Siemka : ) Postaram się wymienić z Tobą moimi poglądami analizując Twoje zjawiska z moimi.

-"Nagle robi się duszno i jakby ''ciężko''. Przytłaczającemu uczuciu towarzyszą zawroty głowy i tak jakby pustka."
Także bywa u mnie to uczucie. Duszności i zawroty głowy nie wiadomo z jakiej przyczyny u mnie możliwy poprzez stres, a uczucie ciężkości miałam po krótkiej medytacji to więc już widzę, że możliwe że weszłaś w jakiś trans umysłowo duchowy czy coś w tym stylu.

-"Jestem w stanie zobaczyć wszystko co się w okół mnie dzieje, lecz trudno jest mi się na tym skupić."
w sensie że widzisz normalny otaczający Twój świat czy coś całkiem inny obraz przed oczami?

Według mnie miałaś wizje...
A czy to zdarzało się wiele razy u Ciebie, z innymi wydarzeniami życiowymi czy tylko z tym szpitalem? Bo nie wiem dokładnie jak zinterpretować to, a chciałabym dokładnie.
koRnowa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2011, 18:01

Re: Dziwne Uczucie

Post 21 maja 2011, 01:44

Otaczający mnie świat. W sensie, ten ''prawdziwy'' jeżeli można tak to ująć.
W żaden trans umysłowo duchowy czy inne takie, raczej nie zamierzałam wchodzić. Zazwyczaj zajęta jestem czymś innym, gdy ''to'' się pojawia.

Szczerze mówiąc, możliwe iż owe obrazki pojawiające się w trakcie, pojawiały się później w moim życiu, lecz ''ujęcia'' ich trwają zdecydowanie za krótko, bym kiedykolwiek była w stanie je zapamiętać.
Cóż, uczucia Deja vu nie były mi obce.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zaczynałam wątpić, czy ktokolwiek odpisze (:
Pomarańcza Kobieta
 
Imię: Tina
Posty: 2
Dołączył(a): 02 maja 2011, 15:04
Droga życia: 11
Zodiak: Skorpion

Re: Dziwne Uczucie

Post 23 maja 2011, 17:43

Witam!!!to spadanie co opisałaś,z tego co słyszałam może oznaczać , że twoja dusza wędruje we śnie.Miewam podobne odczucia,nie mówiąc o tym , że też miałam objawy duszenia(coś jakby mi siedziało na klatce piersiowej i oprócz obracania na boki głową nic inego nie byłamn w stanie robić a obok mnie krążył czarny kot, a innym razem coś ściągało mi pościel).Brzmi to nierealnie ale jest jak najbardziej prawdziwe.Pozdrawiam!
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia

Re: Dziwne Uczucie

Post 24 maja 2011, 17:07

Pomarańcza napisał(a):Otaczający mnie świat. W sensie, ten ''prawdziwy'' jeżeli można tak to ująć.
W żaden trans umysłowo duchowy czy inne takie, raczej nie zamierzałam wchodzić. Zazwyczaj zajęta jestem czymś innym, gdy ''to'' się pojawia.

Szczerze mówiąc, możliwe iż owe obrazki pojawiające się w trakcie, pojawiały się później w moim życiu, lecz ''ujęcia'' ich trwają zdecydowanie za krótko, bym kiedykolwiek była w stanie je zapamiętać.
Cóż, uczucia Deja vu nie były mi obce.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zaczynałam wątpić, czy ktokolwiek odpisze (:



To ja już Ciebie nie rozumiem, nagle widzisz obrazy, ale te obrazy są rzeczywistością czyli tak jak normalnie patrzysz więc nic w tym dziwnego....
czyli chodzi Ci o normalne częste deja vu?? albo przeczucie?
koRnowa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2011, 18:01

Re: Dziwne Uczucie

Post 16 kwi 2012, 10:33

Witam.
Mimo,ze watek jest juz prawie roczny to napisze, poniewaz nic podobnego nie znalazlam w necie.
Mam od jakis 2 lat to samo...tylko,ze nie mam pustki w glowie w momecie w ktorym sie to dzieje, a przelatuja mi jakies krotkie filmy, jak by deja vu, ale jak sie to skonczy nie pamietam tego co to bylo.
Pioza tym objawy sa zupelnie identyczne: pojawia sie to czesem 2 razy dziennie, czasem raz na pare miesiecy, raz w ciagu dnia podczas zwyklych czynnosci,a raz podczas snu.Zaczyna sie od tego, ze cos powiem, albo o tym pomysle, mam odczucie,ze to juz bylo i wtedy dolacza zawrot glowy, bicie serca i te filmy...jak bym je juz znala,albo przezyla, ale za chwile nie pamietam co to bylo. Moge wykonywac podczas tego normalne czynnosci,ale tak jak by mozg robil co innego, a cialo co innego.
Co to moze byc ?
Fiolet
 
Imię: Luiza
Posty: 3
Dołączył(a): 16 kwi 2012, 10:22
Droga życia: 41
Zodiak: panna

Re: Dziwne Uczucie

Post 17 kwi 2012, 09:48

Masz kilkanaście swoich nie odprowadzonych poprzednich żywotów-wcieleń.
One się jakby obudziły z letargu i aktywnie Ci się przypominają .
Jestem egzorcystą i na co dzień z tymi tematami pracuję.
Dobrze by było je szybko odprowadzić do nieba bo potrafią bardzo utrudnić życie.
Masz odpowiedni poziom wibracji i gdybyś wiedział jak to byś odprowadził, może na początek trzeba by Ci było pomóc ale dalej byś poradził.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Re: Dziwne Uczucie

Post 17 kwi 2012, 14:08

Włodekg1 napisał(a):Masz kilkanaście swoich nie odprowadzonych poprzednich żywotów-wcieleń.

Chyba sobie żartujesz Włodku.

:lol:

Uśmiałam się, dobry żart.

Fiolet napisał(a):mam odczucie,ze to juz bylo


To rób nowe rzeczy, rób coś czego nigdy nie robiłaś :)

Pozdrowionka
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Dziwne Uczucie

Post 22 kwi 2012, 08:21

Niestety nie żartuję.
Jestem egzorcysta i te sprawy są dla mnie przejrzyste i oczywiste.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Re: Dziwne Uczucie

Post 22 kwi 2012, 09:41

Włodekg1 napisał(a):Jestem egzorcysta i te sprawy są dla mnie przejrzyste i oczywiste.


A ja jestem człowiekiem :)

takie sprawy pojawiają się przez lęk i strach.

piszesz:
Dobrze by było je szybko odprowadzić do nieba bo potrafią bardzo utrudnić życie.


do nieba? a może do piekła
bosz, gdzie ja jestem, na forum katolickim ?
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Dziwne Uczucie

Post 22 kwi 2012, 13:35

Ja nie jestem egzorcystą. Za to z doświadczenia wiem że istnieją różne byty eteryczne które mogą człowiekowi dokuczać... Własne poprzednie wcielenia? Jak zamierzasz je gdziekolwiek odprowadzić, toż są częścią duszy tejże osoby... Z poprzednimi wcieleniami trzeba przede wszystkim się zrozumieć - trzeba zrozumieć czym są, kim się kiedyś było i jaki to ma wpływ na dzisiejsze 'ja' aktualnego wcielenia... To robota znacznie bardziej psychologiczna, trochę autopsychoanalityczna niż faktyczny egzorcyzm... Niemniej... Różne rytuały (a przecież tym jest egzorcyzm) mają dość duży potencjał działania placebo - właśnie na psychikę osoby którą się egzorcyzmuje (niezależnie czy to agresywne wypędzanie 'diabła', czy odprowadzanie 'przyczepionych' duchów), więc na pewno to może zadziałać...

Jeszcze powiem, ja mam 'aktywne' kilka moich poprzednich wcieleń - mam dostęp do ich pamięci, czasem podpowiedzi kiedy potrzebuję, generalnie dzięki ich 'aktywności' mam dostęp do dużo większej wiedzy niż ta którą zgromadziłem w tym wcieleniu, bo wiem że przeszłych wcieleń mam co najmniej kilkadziesiąt, może kilkaset... A wszystko możliwe dlatego że się 'dogaduję' ze swoimi poprzednimi wcieleniami - staram się je zrozumieć, a nie przepędzić i schować w jak najciemniejszy i najciaśniejszy kąt...

Fiolet napisał(a):jak by deja vu, ale jak sie to skonczy nie pamietam tego co to bylo.

Rozumiem że masz tu na myśli że nie pamiętasz treści 'wizji'? Czy tego co robiłaś zanim nastąpiła? Czy zdarzają ci się omdlenia (z upadkiem, albo bez - po prostu takie uczucie niemocy że musiałaś szybko usiąść bo wiedziałaś że się inaczej przewrócisz)? W trakcie tego stanu, albo bez niego. Albo zawroty głowy... Zauważyłaś jakieś drżenia kończyn(y) na przykład? Jakieś nie wiadomo skąd biorące się zapachy, dźwięki, smaki, wrażenia dotykowe, czy tylko obrazy?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Dziwne Uczucie

Post 25 kwi 2012, 17:47

Tak nie pamietam tresci "wizji" i tez ułamku od ktorego te" wizje" sie pojawiaja. Omdlenia nie, ale zdecydowanie w trakcie tego sa zawroty glowy, (ale nadal moge wykonywac czynnosci ktore w tym momecie robie) i po przeminieciu brak sily. Pozostale objawy sie nie pojawiaja.
Fiolet
 
Imię: Luiza
Posty: 3
Dołączył(a): 16 kwi 2012, 10:22
Droga życia: 41
Zodiak: panna

Re: Dziwne Uczucie

Post 25 kwi 2012, 23:38

Byłaś u neurologa? Bo dla mnie to wygląda jak objawy padaczki, nie takiej z jaką ta nazwa się kojarzy - drgawkowej, tylko tzw. napadów nieświadomości, albo napadów częściowych (prostych albo złożonych). Najlepszym wyjściem byłoby spróbowanie tej drogi - bo przy odpowiednio dobranych lekach (zwykle wypróbowuje się kilka różnych jeśli nie skutkują poprzednie) jeśli to padaczka, to przestaną się zdarzać takie sytuacje - jeśli nie padaczka, to będą się zdarzać nadal i wtedy można doszukiwać się innych przyczyn (a same leki są takie że zaszkodzić nie powinny, elektrowstrząsami też się już nie leczy ;P ).
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Dziwne Uczucie

Post 26 kwi 2012, 10:06

Bylam kiedys u neurologa i skierowal mnie na rezonans, ale nie poszlam , bo mam klaustrofobie...
jednak musze sie przemoc i isc ;) Dziekuje za sensowna podpowiedz! pozdrawiam
Fiolet
 
Imię: Luiza
Posty: 3
Dołączył(a): 16 kwi 2012, 10:22
Droga życia: 41
Zodiak: panna

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron