Psychologia, działanie mózgu.
haha,
flywojt, mogę Ci wysłać na maila, podaj adres..

Światło Życia tej samej autorki też warte polecenia,
ale nie mogłem znależć w ebooku..
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
poscik do równowaga-czakry,

nie jestem zboczkiem,
nie mam porzadliwych oczu,
nie wsadzam sobie ręce w majtek pisząc posty na tym forum
i szczerze wątpie że moja pierwsza czakra jest dlatego uszkodzona,

uprzejmię proszę o zaprzestanie mi wysyłania takich insynuacji w wiadomościach prywatnych :)

nie pozdrawiam.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Joe Black napisał(a):Dziękuje Tilu, wezmę sobie Twą radę do serca :D

Jednak brak kasy uniemożliwia mi dostanie się do jakiegokolwiek bioenergo..

Bardziej chodzi mi o szukanie na forach w rodzaju tego i podobnych przybytkach, bo bioenergoterapeuta nie koniecznie może się równać komuś kto umie pracować z energią. Niektórzy po prostu przykładają dłonie i przekazują energię bez dużego zrozumienia jak to działa i bez wewnętrznego wglądu i zdolności precyzyjnej manipulacji energią.

Do tego trzeba raczej psionika, albo innego maga który pracuje z energiami od dawna i dobrze zna się na konstruktach energetycznych, na bioenergetyce i jednocześnie ma dobry wgląd w ciała energetyczne innych.
Ja umiem coś takiego zrobić, ale w skali dotyczącej naprawy centralnego systemu energetycznego (as in czakry, meridiany) robiłem to tylko raz i to u osoby którą dobrze znałem, której energetykę dobrze znałem przed zdarzeniem które ją rozpieprzyło, byłem dobrze do niej dostrojony. Bałbym się podjąć tego u osoby którą znam słabo, z którą nigdy się nie spotkałem fizycznie (a i tak spotkanie fizyczne byłoby wskazane, bo to mocno precyzyjna procedura - lepiej nie ryzykować zakłóceń przy transferach na odległość)...
Nie wątpię że da się znaleźć osoby które tym ciut częściej się zajmują - być może fora dot. reiki byłyby dobrym punktem do rozpoczęcia poszukiwań...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron